Vīrs dusmojas

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vīrs dusmojas, kad kaut ko publicēju Facebookā. Piemēram, kad apprecējāmies, nomainīju statusu un pieliku plāt kāzu bildi, uz ko viņš bija dusmīgs. Teica, ka varēju tāpat statusu nomainīt "pa kluso", ka nav tas jāliek kā publisks life event un vēl ar bildi klāt. Uzskata, ka nav jāliek nekas no privātās dzīves.
Jāsaka, ka agrāk liku bildes no pasākumiem savos sociālajos tīklos. Bet, kad sagājām kopā, faktiski to izbeidzu. Nu tik pa retam. Un tagad saņemu pārmetumus jau par tā retajām reizēm...
Ko darīt?
Kā jūsējie attiecas pret bilžu publiskošanu?
29.10.2016 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Es gan pati nekad nelieku kopīgās bildes iepriekš nepajautājot, vai drīkst. To gan obligāti vajadzētu vispirms saskaņot.
29.10.2016 22:55 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Draugs nav FB, bet arī neiebilst, ja ielieku kādu bildi - vienalga , vai abi esam bildē, vai es viena pati, vai bildē no atpūtas brīža.
Kad vēl abi strādājām viena darbavietā, kolēģis draugam prasījis, kāpēc es nelieku mūsu kopīgās bildes FB , tas esot ļoti aizdomīgi. :D :D
29.10.2016 22:42 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es arī būtu ļoti dusmīga, ja vīrs ieliktu kāzu bildi. Un ne jau tāpēc, ka lai varētu iepazīties ar citiem vai būtu kaun, bet gan tāpēc , ka negribu to publiskot.
29.10.2016 22:35 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man jau liekas, ka katram ir tiesības izvēlēties norādīt savā profilā tik daudz informācijas, cik katrs uzskata par pareizu. Kādam pat viena bilde šķiet par daudz, bet citam ir ok ar desmit bildēm katru dienu, un tur nav ko nosodīt vai dusmoties. Un ir jārespektē otra cilvēka izpratne par privātumu - ja cilvēks nevēlas savas bildes redzēt nevienā, ne savā, ne drauga profilā, tad tas ir jāņem vērā. Manuprāt, te nav normāli vai nenormāli kaut ko likt Facebook, ir tikai katra paša viedoklis, kas mums citiem ir jārespektē!
29.10.2016 22:23 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Labi, piekrītu, precības un tāda veida svinības ir privātas, bet īsti neredzu tava vīra dusmām iemeslu.
Galu galā,facebook profils ir tavs un tur tev ir vieta izpausties ar lietām ko gribi. Privātajai telpai arī ir jābūt un postot lietas ko vēlies.
Es arī lieki neko nepublicēju, nebušu no tām,kad publicēs visu pēc kārtas, bet ielikšu lietas ko vēlēšos.
29.10.2016 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Man nav saprotams, kāpēc tik ļoti jāslēpj no citiem (pie tam daudzmaz tuviem cilvēkiem) sava privātā dzīve. Protams, katram ir tiesības uz privātumu, bet, ja vispār nevienu bildi nevar ielikt, tas jau šķiet slimīgi. Arī autores gadījumā es apvainotos un saprastu to tā, ka viņš nevēlas, ka citi zina par viņa attiecībām (vai nu kauns vai tādēļ, lai varētu iepazīties ar citām).
Manuprāt, skaistas bildes jau tāpēc ir, lai ar tām dalītos nevis viens pats klusībā skatītos. It īpaši jau kāzu foto.
29.10.2016 22:21 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10515
Reģ: 29.01.2009
Nebūs ieteikums, ko darīt autorei, bet mums FB ir katram sava pasaule un nekoriģējam otra darbības vai bezdarbības.
29.10.2016 22:20 |
 
Reitings 48
Reģ: 27.10.2016
Starp citu, ir man zināmi pāri, kur sieviete dalās ar kopīgajām bildēm un ir statuss ar vīrieša vārdu, bet vīrietim nekā nav, pat ne tas statuss (sanāk, ka viņš neapstiprināja) vai bildes uz sienas, kur viņš ir iezīmēts (sanāk, ka noraidīja paziņojumu par ietagoto bildi rādīšanos savā profilā). Tas gan man šķiet skumīgāk nekā tad, ja abiem pārī nekā nav. :D
29.10.2016 22:08 |
 
Reitings 48
Reģ: 27.10.2016
Es esmu no nesociāliem cilvēkiem FB, man ir tikai pāris bildes, bet arī man ir gadījušās šādas situācijas, kad ielieku kopbildi ar tā laika mīļoto un viņš sadusmojās, par statusiem nemaz nerunājot. Mani šāda attieksme aizvainoja, liekas tāda kā kaunēšanās par mūsu attiecībām - skan jau stulbi, bet es nesaprotu, kas slikts ir vienā, pāris bildēs, pāris ierakstos. Iespēja, ka kāds cilvēks šādi darīs
Man ir atseviskaa failaa noseivotas bildes no cileeka profila, kuram es labu neveelu lai neteiktu vairaak. Neskatos taas bildes, neko speciaali ar taam nedaru, bet nu mazums informaacijai man taas naakotnee noderees, tur kaazu bildes arii ir.

ir neliela (gribētos ticēt, ka tik daudz slimiķu nav), turklāt ko var iesākt nelabvēlis ar smuku, piemēram, kāzu bildi? Kur tieši tur ir kompromāts? Nav jau runa par to, ka kāds ieliek kādu "pazorīgu" bildi vai ierakstu. Turklāt - vienmēr pastāv iespēja šērot visu ar draugiem, bet draugu loku rūpīgi izrevidēt.
29.10.2016 22:04 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Soctīklus ar vīru izmantojam tikai saziņai ar draugiem, publiski neliekam pilnīgi nekādas privātās bildes, arī profila bildes abiem stāv nemainīgas jau gadiem. Svētku vai īpašu notikumu fotogrāfijas parādām draugiem un radiem personīgi. Nekad neesmu sapratusi cilvēkus, kuriem jāatrāda katrs savas dzīves notikums, katra kafejnīca, kurā ieiets kokteili izdzert utt. Un ja jau tas nav tik svarīgi, lai par to būtu paranoja, kāpēc to vispār vajag? :D
29.10.2016 21:57 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
vienspats - ak, labs. Nebiju šādi pasmējusies kosmī.
Vispār jā. Zināmi daži cilvēki, kuri fb visu darba vietu vēsturi ieliek.
I pat intervētājs var neuzdot aizliegtos jautājumus, ja arī attiecību statuss ir norādīts
29.10.2016 21:40 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Ja ir kārtīgi aizpildīts FB profils, tad, piesakoties darbā, var nesūtīt CV, bet norādīt kā FB atrast.
29.10.2016 21:33 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīgi kā NordicBelle, nesaprotu to paranoju.. Šad tad pievienoju kādu bildi, šad tad paziņoju kur esmu un ko daru. Nedomāju, ka kādam tas ko maina.. Vai kādam manas tās bildes ļoti vajag.. Nesaprotu kāpēc draugiem nevarētu parādī savu kāzu bildi, kas tur tik slēpjams? Ir taču iestatījumi, lai nav jārāda visai pasaulei..
29.10.2016 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Man laikam būtu drusku bēdīgi, ja vīrs mani būtu absolūti izolējis no savas "virtuālās realitātes" vai gribētu izolēties no manējās. Es nekādā ziņā nerunāju par pārspīlējumiem, kad jāpieķeksē viss vai liela daļa no visa (ja vien tas abiem nerada prieku, jo, kāda mums daļa, cik daudz un ko no saviem palagiem kāds posto un publicē?), arī es pati vien kādā bizdinga brīdī dalos ar kādu mūsu bildi vai notikumu, lielāko daļu atstājot tikai sev, bet man patīk, ka mēs viens otram esam arī tur. Mīļi un nepārspīlēti.
Bet tas ir mūsu komfortablais vidējais aritmētiskais. Un man prieks, ka tas ir tāds.
29.10.2016 21:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man ir atseviskaa failaa noseivotas bildes no cileeka profila, kuram es labu neveelu lai neteiktu vairaak. Neskatos taas bildes, neko speciaali ar taam nedaru, bet nu mazums informaacijai man taas naakotnee noderees, tur kaazu bildes arii ir.

Slimi.
Es mēdzu laiku pa laikam ievietot kādu fotogrāfiju, bet manas bildes redz tikai mani draugi. Neredzu iemeslu par to trakot.
29.10.2016 21:09 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mani nedaudz uzjautrina šī paranoja par bilžu likšanu! :-D Mēs šad tad liekam bildes un kāzu bildes, protams, ielikām, tāpat kā paziņojumu par savu saderināšanos. Mums FB ir mūsu draugi, kolēģi, esošie un bijušie skolas biedri. Cilvēki, kuriem ir prieks, ka mums labi iet.
29.10.2016 21:00 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
nenormāli riebjas, ka cilvēki bez manas atļaujas bāž internetā bildes ar mani. visi draugi un paziņas ir par to ir informēti un virtuālajā vidē es tik pat kā neeksistēju.
29.10.2016 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Manējais neko nesaka un ceru, ka arī neteiks :D tā baigi neaizraujos ar bilžu publicēšanu. Pārsvarā tās ir no celojumiem, kur ir daba, es ar draudzenēm, kad sagribas, ielieku kādu savu. Mūsu kopīgās bildes nekur nelieku.
Ja man īsti neljautu kopējās likt,piekāptos. Bet ja teiktu, ka vispar neko nevar, tad es nez ko darītu. Man patīk kaut ko likt :D
29.10.2016 20:49 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Domāju vīram nepatīk,ka sveši cilvēki ,ko zina par viņa privāto dzīvi, šajā gadījumā vīrs uzskata,ka kāzas ir viņam privāta lieta,ko nevēlas likt publiskai apskatei .Iespējams viņš dzīvo pēc principa,jo mazāk par tevi zin,jo labāk.Vēl ir cilvēki -skauģi.Nezinu vai tā ir patiesība,bet ir dzirdēts,ka cilveeks var uzlikt ļauni aci,.noskaust, ja var dabūt tā cilvēka bildi kuram vēl ļaunu.;-)
29.10.2016 20:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man ir atseviskaa failaa noseivotas bildes no cileeka profila, kuram es labu neveelu lai neteiktu vairaak. Neskatos taas bildes, neko speciaali ar taam nedaru, bet nu mazums informaacijai man taas naakotnee noderees, tur kaazu bildes arii ir.

Es nezinu kāds ir iemesls, ka tās bildes turi, bet turēt tās ar ļaunu nolūku "varbūt kādreiz izmantošu", man neliekas veselīga attieksme. Ja nu vienīgi nav saistība ar ļoti nopietniem krimināliem procesiem, tad labāk tādas negatīvas domas izdzēst kopā ar tām fotogrāfijām un par tiem cilvēkiem aizmirst pilnībā.
Man reizēm patīk paskatīties ko draugi publicē, bet reizēm arī domāju, ka tiek publicēts pārāk daudz. Pati ļoti reti ko publicēju, bet kāzu bilde noteikti būtu izņēmums kurš nonāktu iespējams ka profila bildes vietā un tā stāvētu gadiem ilgi.
29.10.2016 20:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits