cik jūs tērējat skaistumam?

 
Reitings 152
Reģ: 22.08.2015
Vēlos parunāt par skaistumu un izmaksām. Cik jūs mēnesī vidēji tērējat sava skaistuma kopšanai? Te ir domāti gan sejas un ķermeņa kopšanas produkti (krēmi, maskas, toniki, attīrošie līdzekļi utt), gan dekoratīvā kosmētika, gan kosmetoloģiskās procedūras, ja tādas ir.
*
Gribu zināt, cik vidēji sievietes tērē, jo vīrs uzskata, ka tērēju par daudz. Pagaidām strādā tikai viņš, tāpēc naudu jālūdz un jāatskaitās par tēriņiem. Turklāt man ir problemātiska āda (pinnes, poras) un ir nepieciešama īpaša kopšana. Cenšos pēc iespējas minimizēt izmaksas, dekoratīvo kosmētiku nelietoju, taisu mālu maskas, bet tāpat ap 100 -150 eur gadā sanāk kopā. Parasti sapērku daudz uzreiz un pietiek ilgam laikam, ja izdala uz 12 mēnešiem tad ap 10 eur sanāk. It kā nav daudz, bet vīrs tāpat pārmet, jo redz viņa bijušā mazgāja seju tikai ar ziepēm, krēmus nelietoja.
*
Kā ir jums, cik jūs tērējat un kāda ir jūsu vīriešu attieksme pret to?
29.10.2016 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
Šoreiz jāpiekrīt cosmo vīriešiem, ka visas tās lūpu palielināšanas, botoksi, permanentie meikapi u.c. tomēr gandrīz visos gadījumos izskatās šausmīgi. Grūti noticēt, ka kāda tiešām domā, ka tas ir skaisti.
Par izmaksām runājot, neesmu skaitījusi un nav ne jausmas cik iztērēju. Citreiz varētu būt 20 eiro mēnesī, citreiz 80 vai vairāk. Visvairāk tērēju kopjošajai un matu kosmētikai.
02.11.2016 16:24 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
kas vainas permanentajām uzacīm?
esmu pamanījusi, ka pret permanentajām visbiežāk kritiski izsakās tās, kuras katru dienu mālē sev tās kontūrainās uzacis, kuras godīgi sakot vispār ir maximāli tālu no vārda "dabīgs" un visbiežāk ir vēl briesmīgākas par tetovētajām. Atšķirība starp permanentajām un uzmālētajām ir tikai tā, ka noņemot mālētās - izskaties pēc briesmoņa, bet ar permanentajām gan gulēt ejot, gan mostoties izskaties pēc cilvēka :-D
02.11.2016 16:39 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, man jau arī šķiet, ka tehnoloģijas iet līdzi laikam un koši melnas, viendabīgas permanentās uzacis ir pagātnē... :D Kad tas izdarīts kvalitatīvi, no pirmā acu uzmetiena nemaz nevar pamanīt.
02.11.2016 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
Ok, uzacis gan es gribētu sev uztaisīt, neatceros kā saucās tā tehnika, kad uztaisa ar matiņiem nevis vienkārši nokrāso. Bet grūti atrast, kur to izdarītu tiešām kvalitatīvi. Jo, piemēram, vismaz šajā diskusijā nepamanīju nevienu piemēru, kas izskatītos skaisti un dabīgi.
02.11.2016 16:59 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Galīgi nemācēšu teikt.. dekoratīvo kosmētiku un sejas krēmu parasti pērku no dārgā gala, šampūnus kā kuru reizi, vienu reizi izmēģināšu kādu dārgo, otru reizi, paķeršu no drogām. Pārējās skaistumkopšanas lietas parasti pērku no rimi un tāda tipa veikaliem. Uz frizētavu eju vidēji reizi divos mēnešos, dažreiz aizeju uz kādu skaistumkopšanas procedūru, vidējais mēnesī varētu būt no 50-100.
02.11.2016 17:38 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Ja, es gribu redzet vai seja ir ideala stavokli, bezmazvai nu ka ar tonalo butu sasmereta, gribu tiri praktiski redzet, kuri ir tie lidzekli un vai pilda savu funkciju, kas tur ir rakstita
02.11.2016 17:55 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Ta meitene kas ielikta, kura taisijusi baigas parmainjas sava izskata, ja, ir daudz skaistaka ka pirmstam, bet ir meitenes kas tpt no dabas jau ir tadas ideals :)
02.11.2016 17:58 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Atšķirība starp permanentajām un uzmālētajām ir tikai tā, ka noņemot mālētās - izskaties pēc briesmoņa, bet ar permanentajām gan gulēt ejot, gan mostoties izskaties pēc cilvēka

Nu, es ar ēnām vai zīmuli krāsoju uzacis, noņemot neizskatos pēc briesmoņa, tāpat skaistas uzacis, vienīgi nav tik izteiksmīgas.
Draugam tikko parādīju te ielikto, pārtaisīto meiteni un vēl vienu citu līdzīgu. Pateica, lai nerādu tos Maiklus Džeksonus. :-D
Man šķiet, ka viņas gandrīz visas vienādas izskatās.
02.11.2016 20:28 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Es arī nesaprotu visus tos permanentos, nu kāpēc jāpataisa sevi par izsmieklu?
Skaistas uzacis ir šādas, dabīgas!

šis ir kaut kas nesaprotams, par klaunu sevi pataisījusi
03.11.2016 09:02 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kristel, bet ir cilvēki kuriem vispār nav uzacu, vai ir daži blondi matiņi. Kāpēc ne?
Man gan ir uzacis, bet es labprāt veiktu mikropigmentāciju, jo man ir ļoti gaišas, esmu krāsojusi, tas ir īslaicīgi, man nav laika skraidīt pa saloniem katru mēnesi.
03.11.2016 09:07 |
 
Reitings 2045
Reģ: 21.02.2015
Man vispār uzacu krāsa turas labi, ja nedēļu. Normāli izskatās pirmās 3 dienas, pēc tam atkal prasās pēc piekrāsošanas. (s) Man tagad katru nedēļu iet uz salonu? (t) Pierakstīties, plānot laiku... Nē, paldies. Manuprāt, permanentās ir ļoti smuki. (l) Varbūt uz pavasari arī saņemšos.
03.11.2016 09:11 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man komati uzacu vietā ar šķiet atbaidoši, bet var jau arī to smuki pasniegt.
03.11.2016 09:11 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Vienīgais variants pašam krāsot, vai arī ietonēt ar ēnām.
03.11.2016 09:13 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Skaistas uzacis ir šādas, dabīgas!

Piekrītu.
šis ir kaut kas nesaprotams, par klaunu sevi pataisījusi

Atbaidoši izskatās tajā bildē.
bet ir cilvēki kuriem vispār nav uzacu, vai ir daži blondi matiņi

Labāk lai nav vispār nekā tādi nedabīgi brīnumi. Ar ''neredzamām'' izskatās seja labāk nekā ar šādām nedabīgām svītrām.
03.11.2016 12:44 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
03.11.2016 12:50 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man arī nepatīk tās melnās pārmālētās uzacis, brrrr. Nu ja ir gaišas uzacis, var piekrāsot, ietonēt ar ēnām. Bet nu ļoti daudzas pārspīlē un tad izskatās tik drausmīgi un bezgaumīgi.
Es vispār esmu par dabiskumu, nepatīk man arī gēla nagi, tās botoksa lūpas, sašpricētie dibeni , arī mati labāk patīk dabīgā krāsā, vai vismaz, ja krāsoti, tad profesionāli nokrāsoti un veselīgi pēc skata.
03.11.2016 14:10 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tieši manas domas:-)
03.11.2016 14:13 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Labāk nebūtu skaitījusi :D Gada griezumā +normāls ceļojums sanāk, bet nu, ja es jūtos kaut par pāris procentiem skaistāka, tērējot naudu sev, tad ir to vērts :) Sanāk ap 5000 uz gadu (nē, es nepārrakstījos), neskaitot dekoratīvo kosmētiku, un neskaitot izdevumus sportam, masāžām un spa, jo to es skaitu pie labsajūtas. Dekoratīvo kosmētiku savukārt nemāku parēķināt, jo tā man netērējas nemaz tik ātri - pa gadu max 2 tonālos piepērku, make up bāzi un ēnu bāzi, un pāris tušas, bet pārējās lietas pērku klāt, jo sagribas, nevis izlietojas - lūpu krāsas vēl sanāk padaudz, jo sagribas jaunus toņus, bet pūderveida produkti (ēnas, pūderis, blush, utt.) man lietojas ilgi, metu ārā, jo apnīk, nevis beidzas, un tos sagribas retāk jaunus, tik ēnas šad un tad. Tāpat konsīleri iet ilgi, zīmuļi, utt. Bet pērku pārsvarā labus produktus, kur vienība maksā 20-50€, reizēm sanāk nopirkt arī kādu lētāku štruntu :)
Kas ietilpst tajā summā? Skropstas 1x 3-4 nedēļās, gelish manikīrs 1x 2 nedēļās, gelish pedikīrs 1x 4 nedēļās, frizieris (galu aplīdzināšana) vidēji 1x 3 mēn, permanentais make up, skaistuma injekcijas (piem, tā pati biorevitalizācija). Uz solāriju eju reti, bet šad tad sanāk. Jaunas smaržas 1x/2x gadā, nepūšu katru dienu, jo steigā aizmirstas :D Dušas produkti man tērējas ļoti ātri, absolūti nav skaidrs, kā var iztikt pat 2 mēnešus, kur nu vēl 3 vai vairāk ar vienu produktu.. Man to ir daudz, jo patīk izvēle un dažādība, bet pērku visu laiku :D Tāpat arī ķermeņa losjoni utt ir daudz, bet nespēju izlietot un metu ārā, pirkt gan patīk :D Lietoju labu kopjošo kosmētiku sejai, kura diemžēl arī lietojas ātri - max 2 mēn, pārsvarā pat ātrāk izlietojas (krēmi, serumi, acu krēmi), tad tīrāmie un maskas, utt.. Un esmu no tām, kas lieto labu matu kosmētiku, kura arī tērējas ātri (šampūni, balzami, maskas, eļļas, kremi, izsmidzināmie, utt.), esmu laikam dīvaina, jo man dekoratīvā iet ilgi, bet kopjošā un matu beidzas ātri, atšķirībā no vairākuma :D Kaut kā tā savācas.. Ah, vēl plusā, kas nav pieskaitīts, ik pa pāris gadiem jauns taisnotājs, fēns retāk, tad citas skaistuma ierīces - epilators, clarissonic galviņas ik pēc pusgada (slinkums tik bieži mainīt, kā vajadzētu), un gan jau vēl kaut kas. Domāju vēl par lāzerepilāciju. Pilnīgi mierīgi redzu, kur var tērēt vēl DAUDZ vairāk kā es (vaksācija, sejas procedūras un biežākas injekcijas, kosmetologs, dārgāka kopjošā kosmētika, ķermeņa procedūras, tā pati lāzerepilācija, utt)
03.11.2016 16:18 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Man ir nopirkta uzacu krāsa, un krāsoju pati mājās cik bieži nepieciešams. :-)
03.11.2016 16:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Labāk lai nav vispār nekā tādi nedabīgi brīnumi. Ar ''neredzamām'' izskatās seja labāk nekā ar šādām nedabīgām svītrām.

Tur tu kļūdies. Bez uzacīm seja pazūd.
03.11.2016 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits