Vecāku cilvēku palaišana sēdēt sabiedriskajā transportā

 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Nupat aizgājis mini-šums BezTabu, kur skatītāja izteica savas domas, ka pensionāriem vajadzētu noteikt konkrētus laikus, kad lietot sabiedrisko. Doma jau skaidra - kopš bērnības zinam, ka vecāki jāpalaiž apsēsties, viņiem ir grūti nostāvēt. Un kā tad ar tām dusmīgajām omēm, kas uzskata, ka viņas IR jāpalaiž apsēsties?
Pati esmu tikusi izmesta no vietas ar skaļu skandālu ar visai lielu vēderu vai noskatīta kā kasīšanās mērķis.
Kā tad ir? Jālaiž vai nav?
26.10.2016 22:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man ir auto un darbadienās vienalga izmantoju sabiedrisko , jo vienkārši nav jau kur to auto novietot pie darba . Stāv pie ietves tās 10 parkojamās vietas , kur garantija , ka būs brīva ? Riņķot katru rītu apkārt meklējot vietu un tad kājām iet līdz darbam ? Stuulbi . Turklāt , ja es katru dienu tā darītu un vēl maksātu par autostāvvietu katru dienu , tad bankrotētu uzreiz . Pilnīgi nav izdevīgs pasākums , tāpēc braukšana sabiedriskajā ne vienmēr ir tāpēc , ka nav sava auto . (t)(t)(t)
Laižu apsēsties gandrīz vienmēr . Ar bezkaunīgām omēm saskāros tikai skolas laikā , bet tas tāpēc , ka skolnieki viņām liekas vislabākā grupa , kuru var stumt un bīdīt , kaunināt un pamācīt .
Laiku ierobežošana būtu diskriminācija , ziniet , pašas vien arī būsiet tās omes , es tad gribētu paskatīties , kā jums patiks , ja jūs vēl spēka pilnas , bet no ārienes sažuvušas rozīnes , diskriminētu ar laikiem .
Kur viņas brauc ? Turpat kur jūs , izņemot , ka ne tik daudz uz skolām un darbu . Kaut gan ļoti liela daļa pensionāru joprojām strādā , tieši tāpēc pēc skata sažuvusi ome var būt arī nodarbinātā un brauc turpat kur jūs - uz darbu .
27.10.2016 13:24 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
nairalele-Kādā sakarā uzreiz dzērāja?! Tā es nekur neteicu. Teicu ka gandriz visas maminas ar ratiem ko redzu vienmer runa pa telefonu ar (visticamak) kadu draudzeni un par to ka dzeera,atputa weekenda, kad nakama ballite bus, lai laikus atbrivojas, panem briivu utt. Bet tas man netrauce, es vienkarsi nesaprotu kur vinam var but tada nepieciesamiba braukt, ka bez sabiedriska savadak nevar? Kur tu parasti brauc?
27.10.2016 13:31 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet tas man netrauce, es vienkarsi nesaprotu kur vinam var but tada nepieciesamiba braukt, ka bez sabiedriska savadak nevar?

Pie bērnu ārsta varbūt?
Par to dzeršanu es neticu. Varbūt kāda pusaudze, bet vidusmēra māmiņas nevar savā režīmā atļauties dzeršanu katru nedēļu, īpaši, ja baro ar krūti.
27.10.2016 13:38 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Cik zinu māmiņas ar zīdaiņiem parasti izvairās no sabiedriskā transporta.
27.10.2016 13:46 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Raivis taču vienmēr visu zin par sabiedrības vairumu.
Es nezinu par kādām māmiņām iet runa, bet manā draugu un paziņu lokā tadu nav. Pat sabiedriskajā nekad neesmu neko pat tuvu tam dzirdējusi.
27.10.2016 13:47 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tak viņš varbūt vienreiz kaut ko tādu dzirdēja, un ar to pietiek, lai veidotos slavenā Rvs statistika :D
27.10.2016 13:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kur brauc bomži un alkaši? viņiem ar savu rajonu nepietiek?
27.10.2016 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Tad lūdzu paskaidrojiet man, parastam vīrietim, kur tās māminas ar saviem ratiem kratās??? Vinas tak ir lielākas bezdarbnieces par pašiem pensionāriem! Visu apmaksā virietis, jastrādā nav, pabraukājas pa rajonu ar ratiem, kamer runā stundām ar draudzeni pa telefonu un runā par nākamo dzerstinu nedēlas nogalē. Nu kur vinam var būt tāda akūta vajadzība brauk un vēl ar visiem ratiem, sīko?? Nu kur?!

Ārprāts, kur var būt tik neattīstīts un tukšpaurīgs "vīrietis..." Kāda tev d***ā starpība, kur tās mammas brauc? Kas, ja sīcis, tad uzreiz sēdi vai nu mājās vai rotaļu laukumā un neiedrošinies kāpt ar ratiem transportā? Un vēl runāt pa telefonu! Jā, tiešām drausmīgi. Un, nē, necel sevi kā vīrieti augstumos, ka visas mātes nu tik dzīvo uz vīra rēķina. Varu derēt, ka mana māmiņalga ir augstāka par tavu algu! Jo, acīmredzot, tev skauž, ka citi vīrieši spēj ne tikai sevi, bet arī visu ģimeni nodrošināt. Nopērc mašīnu un nebraukā transportā ar penšiem un jaunajām mātēm.
27.10.2016 13:56 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Rīdziniek -Pie bērnu ārsta,pie saviem ārstiem, kārtot dažādus dokumentus saistībā ar darbu un studijām- uz darbu vai augstskolu bērnus līdzi neņemšu, bet kārtojot formalitātes ņemu līdzi. Uz bibliotēku. Uz lidostu ( jā, esmu starp šausmīgajām mātēm, kas lido ar bērnu). Un vēl daudz visvisādu iemeslu kur doties. Tiesa gan lielākodaļ izvairos no sabiedriskajiem, jo principā negribu konfliktus vai grūstīšanos. Bet diezvai man ir jēga to vispār to stāstīt, jo tu uzskati bērnu audzināšanu par dīkdienību un jaunās māmiņas par pasaules ļaunuma iemiesojumu. Diezvai es šeit tavas domas mainīšu.
Iknedēļas dzerstiņi izklausās gan uz dzērājas pusi. Vārdu dzerstiņi parasti lieto aprakstot piedzeršanos. Es stipri apšaubu,ka lielākā daļa jauno māmiņu šādu praksi piekopj.
27.10.2016 13:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man liekas, Rvis būtu jāiedzen kaut kādā realitātes šovā, kur varētu izbaudīt bērnu auklēšanas priekus :D Vai arī vienkārši jāaizsūta iziet armiju, lai pataisa par vīrieti.
27.10.2016 14:00 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Raivis tak bezdarbnieks, sēž uz mammas naudas un atļaujas runāt par māmiņām kā par lielākajām naudas rausējām.
27.10.2016 14:00 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
nairalele- Nu apmēram skaidrs. :-) Tu vismaz normāli atbildēji, jo es vienkārši uzdevu pavisam normālu jautājumu, kur tās māminas ar saviem bērniem brauc? Es tiešām nespēju saprast, tagad apmēram priekštats radies. Un nē, es neuzskatu ka " bērnu audzināšanu par dīkdienību un jaunās māmiņas par pasaules ļaunuma iemiesojumu.", bet vinas ir daudz mazāk aiznemtās, kā cilvēki kuri strādā un pelna naudu :)
27.10.2016 14:03 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Man vienreiz gadījās tā, ka braucot ar autobusu no skolas bija ļoti slikti. Īsti neatceros, kas man bija, bet galva traki griezās. Biju nopirkusi biļeti jau no rīta un apsēdos. Takā man zeme ar debesīm griezās, es galvu takā atstutēju pret priekšējo krēslu un lūdzu dievu kaut nepaliek slikti autobusā. Autobuss vēl nebija izkustējies, cilvēki sastājās kājās kuriem nebija vietas. Un tiešām man nebija intereses, kas tajā brīdī stāv kājās. Jutu tik, ka stāv blakus man bariņš labi iešmigojuši, kas manu nelabo dūšu pastiprināja. Tad autobuss sāka braukt un es tik gaidīju, kad beidzot būšu mājās. Un te pēkšņi mani no zila gaisa parāva kārtīgi aiz matiem un galvu atsita pret to krēslu, kur biju atstutējusies. Es nesapratu, kas notiek! Izrādās pierijusies tīri labi sieviete gribēja vietu iegūt un apgalvoja, ka ir stāvoklī. Protams, nezinu vai tā bija taisnība, jo no vēdera nebija ne miņas. Bet smirdēja labi. Man vēl tajā laikā bija pieaudzēti mati un dažas šķipsnas bija viņas rokā. Sāpēja baigi. Galvenais, ka neko neprasot izdomāja iesist un skaļi kliegt uz manis visos iespējamajos vārdos.
Protams, es viņu nemaz netaisījos palaist vairāk, jo pagriežoties uz aizmuguri.. bija brīva vieta.
27.10.2016 14:05 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
bet vinas ir daudz mazāk aiznemtās, kā cilvēki kuri strādā un pelna naudu

Te nu tu smagi kļūdies
27.10.2016 14:12 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Cik Raivim ir gadu - 12?? Puisīt, starp citu, kā Tevi māte savulaik pārvietoja - ar privāto lidmašīnu? Un vientułās māmiñas, kurām nav vīrieša "kura naudu notrallināt" un varbūt brauc tai autobusā uz sociālo dienestu? Un vispār, jebkura māmiña ir tiesīga pārvietoties kā un kur grib. Varbūt tieši stulbiem šaurpieres puñkjāžiem ir jāstaigā kājām. Kur var būt tāda aprobežotība? Visas sievietes dzīvo uz vīriešu rēkjina, visi bērni brēc, visas cacas ir stulbas utt. Varbūt paaugsies un sapratīsi, ka bez melnā un baltā ir arī pelēkā krāsa. Stulbas un vēl stulbāks.
27.10.2016 14:17 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jēziņ, meitenes. Jūs busiet briesmīgākas par tām vecajām burlšķošajā tantiņām. Tik pretīga attieksme. Da lai brauc pēc tā viena burkāna kaut vai, ja tirgū viņš ir lētāks. Daudzi pensionāri skaita kapeiku pie kapeikas. Ierobežot laikus, tas būtu absurds.
Par tām mammām - nu tik rēcīgi. Kur brauc? Pie ārsta, uz nodarbībām, da tāpat uz veikalu utt. Tāds aptumsum. Redz jūs variet braukt, jo uz skolu, bet kāda kateogirija kas brauc citur, tad tas ir nepareizi. Zene atveries.:-D
27.10.2016 14:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
bet vinas ir daudz mazāk aiznemtās, kā cilvēki kuri strādā un pelna naudu

Nedomāju, ka ir daudz tādu darbu, kur jāstrādā 24 stundas diennaktī 2 gadus nonstopā bez atvaļinājumiem.
27.10.2016 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Es arii esmu jaunaa maaminja tachu sabiedrisko transportu ar ratiem esmu izmantojusi tikai 2 reizes.Man personiigi ir bail braukt sabiedriskajaa ar ratiem,nezinu kaa uzvediisies mazaa,nezinu cik piebaazts transports buus.Tapeec izvelos visus dakterus,veikalus,citas aktivitaates tik taalu,cik varu aiziet ar kaajaam.
27.10.2016 14:31 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Tāda sajūta, ka te daži mucā auguši un pa spundi baroti! Aizbrauciet kādreiz uz lielpilsētām Eiropā, tur sabiedrisko transportu izmanto lielākā daļa, jo ar privāto auto vai taksi sastrēgumos var nosēdēt vairākas stundas. Attiecīgi jā, māmiņas ar ratiem brauc sabiedriskajā, jo nezinu, kurš bērns būs laimīgs 3 stundas nosēdēt mašīnā sastrēgumā, kamēr ar sabiedrisko uz mērķi varēs tikt 10 minūtēs. Esmu pati kāpusi ārā no takšiem, lai ietu uz metro, jo, ticiet vai nē, ir vietas, kur auto nav ērts pārvietošanās veids.
27.10.2016 14:42 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es domāju, ka laikus nebūtu korekti ierobežot, bet korekti būtu ierobežot braucienu skaitu. Piemēram, 20 braucieni mēnesī. Ja gribas braukt vairāk - jāmaksā. Sabiedriskais transports ir domāts tam, lai nonāktu no punkt A līdz punktam B ar noteiktu mērķi, nevis vizinātos visu dienu izklaides pēc. Manuprāt, 20 braucieni mēnesī jeb 10 gala mērķi nestrādājošam nestudentam ir pietiekoši daudz, lai apmeklētu tirgu, ārstu, izklaides un draudzenes. Es kā Rīgas iedzīvotājs nejūtu sevī tādu maksātspēju, lai par savu nodokļu naudu uzsauktu puspagastam bezmaksas vizināšanos.
27.10.2016 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits