Hilarija varētu sākt karu ar Krieviju dēļ kiberuzbrukumiem, kam nav pierādījumu?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tāpat, kā Amerika tika Irākā bez pierādījumiem, tagad Hilarija apgalvo, ka varētu sākt karu pret Krieviju dēļ baumām, ka kibernoziegumus, kuros atklājās arī viņas neadekvātā rīcība, ir vainīga Krievija. Atkal bez pierādījumiem.
Amerikāņu militārās bāzes ir visapkārt Krievijai, bet Krievija tiek uzstatīta par agresoru...
https://www.youtube.com/watch?v=8Ahr0-KpvLM
Hilarija ir apgalvojusi, ja kļūs par prezidentu, tad sāks karu ar Irānu.
https://www.youtube.com/watch?v=wUOTTp2uwWI
Tagad Amerika uzbrūk arī Jemenai.
https://www.youtube.com/watch?v=PymeLj8ROng
17.10.2016 12:54 |
 
Reitings 77
Reģ: 25.11.2015
prese ko citu stāsta par to patikšanu Un tā kā man ir mazliet bijusi iespēja komunicēt ar ukraiņiem interneta vidē tad varu teikt, ka kādi 80% ir pēc iebrukuma ļoti ļoti naidīgi noskaņoti pret Krieviju. Pirms tam diezgan pozitīvi.

Vai izlasīji, ka es teicu, ka tā domā vairums Latvijas krievi (gan jau arī Krievijas krievi arī), nevis es?
Starp "pa pusei" ukraiņiem jeb tādiem, kuriem vecāki, radi no Ukrainas, bet paši auguši, dzīvojoši LV arī atrodas pa kādam Putina slavētājam (gan jau arī pašā Ukrainā tādi pagadās, kā jau saka - ģimenē ne bez kropļiem). Domāju, tas ir tāpēc, ka šie cilvēki, dzīvodami Latvijā, atrodas Krievijas informācijas telpā, turklāt viņi tīri fiziski ir tālu no karadarbības un nesaprot, kādu postu nes Krievija.
18.10.2016 13:13 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
miamo vai tu zini, ka Ukrainas armija pamatā turas uz brīvprātīgo pleciem? Lai vai kā, bet pamatā pēc manas informācijas ukraiņi vairāk necieš krievus (diezin kāpēc?:-D ).
18.10.2016 13:14 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Gāzusi valdības? Hm, piemēram? Cik es zinu gāzti diktatori. Tātad tu neesi par demokrātiju? Iesaku painteresēties par kara noziegumiem ko piemēram paveic Sīrijas diktators kuru kvēli aizstāv Krievija. Tātad gāzt no varas tādu masu slepkavu ir slikti?

Tad jau arī Amerikas valdību vajadzētu gāzt, jo tā neievēro cilvēktiesības - melnādainajiem tiek piespriesti bargāki sodi, policisti nogalina vairāk neapbruņojušos civilo iedzīvotāju, nekā teroristi, valdība nodokļu naudu labāk nosūta Izraēlai un citu valstu bombardēšanai, nevis nodrošina iedzīvotājiem bezmaksas medicīnu, augstāko izglītību. Viņiem likumi tiek veidoti, lai tie palīdzētu tikai korporācijām - nav obligātu atvaļinājumu, vai paternitātes pabalsta, acis tiek pievērtas uz acīmredzamu resursu bojāšanu - ūdens, gaiss. Amerika daudzās jomās atpaliek no trešās pasaules valstīm. Un tā ir tā demokrātija, ko viņi visur izplata?
18.10.2016 13:18 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
2) Labāk? Tu zini, ka Sīrijas režīms slepkavoja katru dienu savu tautu?

Amerikā policisti katru dienu nogalina iedzīvotājus un par to netiek sodīti. Un?
18.10.2016 13:19 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
https://www.youtube.com/watch?v=j7z1EgN6yH8
Tur no vienas Latvijas pilsones izskan viedoklis par Krimu. Un tāda viņa nav viena, te Latvijā tādu ir daudz. Tāpat, kā Ukrainā.
Bet gan Latvijā latvieši, gan Ukrainā ukraiņi ir šo valstu pamatiedzīvotāji. Un starp viņiem vairākums ir pretējās domās šādam viedoklim.
.............
Vispār šī ir bezjēdzīga diskusija. Tā kā...Putin Huilo!
18.10.2016 13:20 |
 
Reitings 77
Reģ: 25.11.2015
1) Kad esmu glorificējis ASV? Es vairākas reizes esmu uzsvēris, ka man nesimpatizē šī valsts, bet reizē es arī domāju loģiski un saprotu, ka ja nebūtu ASV tad nosacītais miers pasaulē būtu trauslāks.
ASV ir militārs spēks ar kuru jārēķinās visiem, grib to vai nē.
2) Labāk? Tu zini, ka Sīrijas režīms slepkavoja katru dienu savu tautu?

1) Visos tavos komentāros šajā diskusijā tas spiežas ārā tāpat kā no Raven pretējais par Krieviju.
2) A tagad slepkavību ir mazāk? :D Tu gribi teikt, ka tagad, kad ir ISIS, kad Krievija un Amerika katru dienu bombardē, viņiem dzīve ir kļuvusi labāka? Vai tu redzi šai problēmai beigas? Ja nu vienīgi visi iedzīvotāji aizbrauks kā bēgļi, bet, ak vai, vairums latviešu jau bēgļus nevēlas. Problēma ir izplatījusies plašāka, lielāka un ārpus Sīrijas robežām.
Ja tev rūp, lai visur valda demokrātija un vēl viss cits, kas mums ir, neesi domājis par Ziemeļkoreju? Kubu? Vai tev nešķiet, ka sava redzējuma uzspiešana citiem robežojas ar Krusta kariem, kur kristieši uzspieda kristietību?
Kā jau teicu, uzskatu, ka katrai valstij būtu jāsēž savas valsts teritorijā (protams, tas ir utopiski, jo cilvēkiem piemīt varaskāre).
18.10.2016 13:28 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
ļoti patīk šī priestera viedoklis par karu Ukrainā un par Krieviju vispārīgi.
https://www.youtube.com/watch?v=bksfD8t2ukw&feature=youtu.be
18.10.2016 13:31 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Krievija nevienai valstij nav uzbrukusi, tas tā. Varbūt vienīgi Čečenijai, bet nu tur tagad miers un labklājība valda, ne tā kā demokratizētajās Irākā, Lībijā u.c.
Gruzija, konkrēti Saakašvilli, izraisīja un sāka konfliktu Dienvidosetijā, Krievija tikai atbildēja.
Ukrainā notiek pilsoņu karš.
18.10.2016 16:25 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Krievija nevienai valstij nav uzbrukusi, tas tā. Varbūt vienīgi Čečenijai, bet nu tur tagad miers un labklājība valda, ne tā kā demokratizētajās Irākā, Lībijā u.c.
Gruzija, konkrēti Saakašvilli, izraisīja un sāka konfliktu Dienvidosetijā, Krievija tikai atbildēja.
Ukrainā notiek pilsoņu karš.

Uz šādiem pretvalstisku elementu komentāriem varētu neatbildēt, BET:
1) Krievijas teritorija sastāv no daudzu tautu iekarotām teritorijām + Kēnigsberga kura pēc likumiem vairs nav Krievijas sastāvdaļa.
2) Čečenijā miers un labklājība?:-D pat Kremļa suņu ordas nekad to nav teikušas:-D
3) Gruzija:
a) Dienvidosetijā Krievijas apbruņotie separātisti sāka šaut uz Gruzijas armiju. Gruzija atbildēja.
b) Ak cik parocīgi - netālu no robežas bija Krievijas armija izvietota.
c) Ko Krievija atbildēja? Gruzijas armija iebruka Krievijā? Tu gribi teikt, ka Dienvidosetija ir Krievijas teritorija??? Galvu saspiedis esi?
Gruzijas armijai bija visas tiesības iznīcināt separātistus jeb pretvalstiskus elementus ar ieročiem rokā, kas cenšas iznīcināt valsts nedalāmību.
d) Ak jā, labā Krievija Gruzijas karā (Jā, oficiāli tā to sauc: Krievijas - Gruzijas karš) negalināja gruzīnu civilistus...lai gan vietējie krievi paši stāstīja žurnālistiem, ka tiek bombardētas tieši gruzīnu teritorijas..
e) Ir dokumentālā filma, nosaukumu diemžēl neatceros, par to karu. Tur sadarbojās neatkarīgi krievu un rietumu žurnālisti. Un beigās abas puses nonāca pie secinājuma, ka Krievija vainīga...
f) Tā Gruzijas teritorija aizvien ir okupēta!
........................................................
Es uzsveru: Krievija ir būvēta uz asinīm un kauliem! Un to viņi dara aizvien. gaidu to dienu, kad tiks iznīcināts briesmonis ko dēvē par Krieviju! Lai tās zemes iedzīvotāji atgūst pašnoteikšanās brīvību!
..................
P.S. Ak jā, tu saki, ka Krievija nevienam nav uzbrukusi (tātad arī PSRS?), bet tad lūdzu paskaidro vienu lietu: Kā bez uzbrukšanas var iegūt teritorijas, kuras ir uz papīra Krievijas sastāvā? Tai skaitā Abreni, kura kā zināms ir vēsturiski bijusi latviešu apdzīvota teritorija un pēc Latvijas - Krievijas miera līguma noslēgšanas, un robežu sastādīšanas tika Latvijas Republikas sastāvā apstiprināta.
Vel interesantāks ir fakts par Kēnigsbergu, kuru kā zināms krievi ieguva lietošanā uz laikam 50 gadiem. Kā šī teritorija nokļuvusi krievu roka, ja ne saistībā ar II kara uzvarētāju statusu? Tātad PSRS mantinieci.
Un Somijas daļu teritorijas? Un tā tālāk...
18.10.2016 16:57 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.10.2016
Kāda jēga diskutēt ar tādu indes maisu kā Likteņa vēstnesis?:-D Pilnīgi bezjedzīgi. Cilvēks ir zombēts adepts šajā dzīves posmā un pieredzē, kurš NEKAD neapšaubīs savu ticību ko saklausījies krievunīdējs.lv
Ar tādu nav jēgas diskutēt- novedīs Tevi līdz savam līmenim un pēc tam iznīcinās ar pieredzi:-D
Vispār priekš Latvijas konteksta pārāk sensitīva tēma ko labāk apspriest paziņu, draugu lokā, nevis forumā ar kautkādiem anonīmajiem teroristiem.:-)
Ir taču arī politisko debašu klubiņi kur var izpausties adekvātā kompānijā no visas sirds.
18.10.2016 23:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, ka katram patīk pārstāvēt tos informācijas avotus, kuri vairāk simpatizē.. kuros vairāk sanācis ieklausīties. Es neesmu krievu nīdēja, gluži otrādi.. tomēr neteiktu, ka Liktens vēstnesis raksta pilnīgas muļķības :) Vismaz daļai no rakstītā es priekrītu :)
18.10.2016 23:40 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.10.2016
cormeum, pilnīgi piekrītu. Es pieņemu un cienu visus viedokļus un piederu pie tiem, kas uzskata, ka nav tāda termina "tu domā nepareizi".
Bet Likt.vest. atklāti pauž naida runu, kurina nacionālo naidu, izmanto personiskus apvainojumus.
Un te ir problēma...
18.10.2016 23:54 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tad jau arī Amerikas valdību vajadzētu gāzt, jo tā neievēro cilvēktiesības - melnādainajiem tiek piespriesti bargāki sodi, policisti nogalina vairāk neapbruņojušos civilo iedzīvotāju, nekā teroristi, valdība nodokļu naudu labāk nosūta Izraēlai un citu valstu bombardēšanai, nevis nodrošina iedzīvotājiem bezmaksas medicīnu, augstāko izglītību. Viņiem likumi tiek veidoti, lai tie palīdzētu tikai korporācijām - nav obligātu atvaļinājumu, vai paternitātes pabalsta, acis tiek pievērtas uz acīmredzamu resursu bojāšanu - ūdens, gaiss. Amerika daudzās jomās atpaliek no trešās pasaules valstīm. Un tā ir tā demokrātija, ko viņi visur izplata?
Ja reiz tajās ASV ir tik draņķīga dzīve, interesanti, kāpēc tad tie nabaga amerikāņi nebrauc uz Krieviju, kur ir tik jauka un saulaina dzīve? Vai, vismaz pie mums, ja Krievijā nelaiž šos iekšā? :-D:-D:-D
19.10.2016 05:10 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nav nemaz nopietni jāņem vērā, ko katrs politiķis sola. Viņi to visu runā savai tautai (aunu baram), lai tiktu ievēlēti un baudītu tautas uzticību. Pretējās puses politiķi to labi apzinās, tāpēc īpaši neuztraucas, ja neskaita notēlotas bažas savas tautas priekšā. Politika no teātra nav atraujama.
19.10.2016 05:18 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Bet Likt.vest. atklāti pauž naida runu, kurina nacionālo naidu, izmanto personiskus apvainojumus.

Šajā diskusijā esmu paudis vienīgi naidu pret Krieviju...nu normāls cilvēks nevar ieredzēt tādu valsti. Starpcitu viens Krievijas labais krievs reiz intervijā izteicās, ka Krievijas patriotam ir jāienīst Krievija un jāvēl tai sliktu. Daļa krievu paši saprot, ka tāda kā šobrīd Krievija ir ļauna, varmācīga valsts.
..........
Kurinu nacionālo naidu? Kādā veidā? Neieredzot Latvijas ienaidniekus? Hm, dīvaina tev loģika.
Es tieši esmu par cilvēku saliedētību, nevis naidu. Esmu par mieru.
.........
Personiskie apvainojumi...ja atmiņa mani neviļ, tad tikai raksta autori un ķīseļa draugu esmu ''apvainojis'', bet pamatoti.
Ak jā, tu pats nonāc pretrunā. Tu neuzskati, ka tevis teiktais par mani ir personisks apvainojums? Un piedevām tavā gadījumā tam nav pamata.
..............
Mani jūs saucat par naida kurinātāju, bet kaut kā esmu pamanījis, ka esmu vienīgais cosmo forumā kurš cīnās pret naida kurināšanu! Bija te senāk tēma par to, ka visi islama piekritēji jāiznīcina, tika atbalstīts nacisms. Tāpatās vairākas reizes ir izskanējušas rasistiskas replikas pret melnādainiem cilvēkiem, pret ebrejiem. Tāpatās šī topika autore vairākas reizes ir savu naidu pret amerikāņiem demonstrējusi. Un nemaz nerunāsim par ķīseļa pulciņu - viņš un viņa draugaļa vairākas reizes ir iestājušies pret latviešiem. Ak jā...bija arī 9. maija tēma, kur atklājās, ka daļa cosmiešu ir okupācijas režīma piekritējas, kuras atzīmē okupācijas gadadienu. Tātad izrāda naidu pret Latviju, latviešiem un daudzu miljonu upuru piemiņai, kas krita no zvēra ko dēvē par Krieviju (PSRS).
...............
To visu paturot prātā man nenāk prātā neviens gadījums, kad šeit būtu sējis naida dzirksteli. Protams ja vien nav domāts, ka man nepatīk Krievija un tādi krievvalodīgie kā tajā youtube video daži eksemplāri. Tādus cilvēkus, jā es neieredzu. Bet jūs viņus varat nosaukt par labiem krieviem? Viņi jums pārstāv tautu krievi? Vai tomēr viņi ir okupanti, un valsts ienaidnieki?
Zinu, ka vairākām cosmietēm nepatīk termiņš labais un sliktais krievs, bet tā ir dzīves īstenība. Ir labie, kuri ir lojāli Latvijai, vai Krievijas gadījumā ir par mieru, nav agresīvi Putina atbalstītāji. Eiropiskie krievi.
Un tad ir vesela kaudze Latvijas krievvalodīgie, kas ir kvēli Krievijas/PSRS politikas mīļotāji, kas izjūt naidu pret visu pārējo pasauli.
Tas ir fakts.
..................
Vis ko es gribu pateikt ir tas, ka tautām un valstīm jādzīvo mierā, bet ir atsevišķas valstis, kas to nevēlas. Latvijas gadījumā mums ir drauds viena no tādām valstīm - Krievija. Kamēr nekas pašā Krievijā un tās iedzīvotāju domāšanā nemainīsies tikmēr tādiem kā es ir šādos forumos jāatspēko melus ko izplata šī režīma piekritēji.
Viss ko es saku par Krieviju un tās piekritējiem tiek balstīts uz reāliem faktiem. Vai pretējā nometne to pašu var izdarīt? Kaut kā neredzu viņu tekstos pierādījumus, bet gan klajus melus un puspatiesības.
19.10.2016 11:32 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Latvijas krieviem ir viena liela problēma - tie uztver personīgi Krievijas agresiju tādā ziņā, ka, ja Krievija sēj pasaulē naidu, tad arī to daru es, jo es esmu krievs, esmu daļa Krievijas, tādēļ nekad neatzīšu, ka valsts, no kuras esmu nācis, grauj teju vai visu, kas gadās ceļā, jo tādējādi es atzīšu, ka mana valsts ir slikta un es, savas valsts patriots, esmu tāds pats. Krieviem patriotisms nav savas valsts vēstures zināšana, dabas un sava kaimiņa cienīšana, paražas, valodas godāšana... Krievam patriotisms ir savas valsts nenodošana. Ja Tu spēj pateikt, ka Krievija nav nevienu karu sākusi un nevienā karā nav zaudējusi, kas tu par krievu? Pat ja zini, ka tā nav patiesība, ja esi patriots, teiksi, ka Krievija nekad nav bijis agresors un uzvarējusi visos karos.
Lai arī mani vecāki ir krievi, es sevi uzskatu par latvieti.
19.10.2016 12:35 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
bija arī 9. maija tēma, kur atklājās, ka daļa cosmiešu ir okupācijas režīma piekritējas, kuras atzīmē okupācijas gadadienu.
Cerams, ka tu to nerakstīji nopietni (kāpēc - tu labi zini). Bet vērsīšu uzmanību uz citu lietu. 2. pasaules kara beigu atzīmēšana Latvijā (kaut arī sagrozīts datums) pati par sevi jau nav nekas slikts. Tikai lieta tāda, ka jebkurš šāds notikums tiek pārvērsts politiskā manipulācijā pavisam citu mērķu sasniegšanai. Tas sakāms par JEBKURIEM politiskiem svētkiem vai atceres dienām, ieskaitot 16. martu un 4. maiju. Francijā katru gadu atzīmē Bastīlijas ieņemšanas gadadienu 14. jūlijā. Kāpēc? Tāpēc, ka tad ir izdevība nodemonstrēt pasaulei savu spēku, rīkojot karaspēka parādi. Tā ka nevajag iejaukt politiku visur, kur nav nepieciešamība to darīt vai pat to darīt ir neētiski.
19.10.2016 13:00 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Krikstiine es piekrītu tevis teiktajam. Tur arī visa problēma - pagātnes kļūdu neatzīšana, kas noved pie tādas pašas domāšanas kā agrāk.
Lai nācija spētu laboties viņai ir jāpieņem un jānožēlo savu senču grēki. Kā piemēram to izdarījuši vācieši. Pat katoļu baznīca ir atvainojusies par krusta kariem.
Tautība vai rase, vai reliģija nenosaka vai cilvēks ir labs vai slikts, bet gan tā rīcība un domas. Tur tā sāls.
Tādus kā tevi es saucu par labajiem krieviem (kāpēc jādala esmu jau paskaidrojis). Un varu pēc labākās sirdsapziņas pateikt, ka tevi un tev līdzīgos es vērtēju augstāk nekā daļu latviešu. Tā teikt tu esi savējā:-)
skudrulacis
par šo tematu es nejokoju. Kas tev tieši nepatīk tajā teikumā? Atvaino, bet kā lai sauc tos cilvēkus, kas svin 9. maiju? Es vienu laiku ar tādiem svinētājiem biju spiests mācīties kopā, zinu ko viņi domā par to dienu.
Tev neliekas, ka dzīvojot Latvijā un atzīmējot gadadienu kurā tās iedzīvotāji nokļuva okupācijā ir savas nostājas izrādīšana + necieņa pret Latvijas pamatiedzīvotājiem un Latviju kā valsti?
Es šaubos vai krieviem patiktu ja Krievijā atzīmētu piemēram Vācijas uzbrukumu PSRS...iemestu cietumā uz gadiem par to.
Un kā var vispār svinēt II pasaules kara beigas? Pieminēt jā, bet svinēt? Padomājiet cik miljoni zaudēja dzīvības...it īpaši tas liekas dīvaini no krievu puses, jo kā zināms PSRS izcēlās ar stulbo militāro taktiku, kas noveda pie bezjēdzīgām nāvēm...ko tur svinēt?
16. marts? Ko tur svin? Tā ir atceres diena, kurā piemin leģionārus un viņu likteni. Es tajā dienā domās arī pasaku paldies savam vectēvam kurš karoja pret PSRS.
4. maijs? Uzmanīgi...
...........................
Tas ko gribu pateikt ir, ka vēsture ir domāta lai no tās mācītos nevis lai visulaiku atkārtotu tās pašas kļūdas.
Neviens krieviem neliedz pieminēt savus senčus, kas krituši II pasaules karā (starpcitu diezin kāpēc šie neatzīst, ka viņi kopā ar Vāciju uzsāka karu?), bet nesviniet tur kur nav ko svinēt.
...........................
Ceru, ka varbūt kādam radīsies pārdomas par vērtībām kādas daļa Latvijas sabiedrības ciena un piekopj.
Novēlu krieviem pieņemt savu vēsturi un sākt jaunu dzīvi bez naida pret pārējo pasauli. Savādāk visu laiku jāklausās, ka visi tikai viņus apbižo, paši neko nav darījuši.
19.10.2016 13:40 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Uz Tālavas druvām un mežiem
Nakts pelēkus palagus klāj;
Pār klusiem koku galiem
Jodi un murgi jāj.
Dus Miervaldis savā pilī,
Guļ viņa ļaužu pulks,
Guļ vaidelaiši un sargi,
Un zīmju gudrais tulks.
Tik augstākās egles galā
Taurētājs nomodā,
Tas spiego pēc ienaidnieka
Tuvu un tālumā.
Te it kā pa sapņiem tam liekas,
Ka slepeni soļi čab,
Ka šķēpi pašķindētu,
Ka zirgu pakavi klab.
Un troksnis ap egli ceļas,
Un bultas augšup skrien,
Un asu cirvju zobi
Egles stumburā lien.
“Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu!
Tu glābsi sev dzīvību;
Mēs algosim tevi ar zeltu,
Ar godu, ar brīvību!”
“Mans zelts ir mana tauta,
Mans gods ir viņas gods!
Kas postīdams viņu šausta,
Uz pekli lai rauj to jods!”
Un taurētājs pūš ar spēku,
Ka koku galotnes trīc, -
Un lejā atskan lāsti,
Un bultas spindz un sīc.
Mirdz lāpu sarkanā uguns,
Sāk cirtiens uz cirtiena līt;
Dreb, šūpojas staltā egle,
Un brakš, un gāžas, un krīt.
Un taurētāja krūti
Šķēpi un cirvji šķeļ,
Bet taures skaņas pilī
No miega Miervaldi ceļ.
Un viņš un viņa pulki
Uz cīņu kājas aun,
Un šķēpnešiem pretī drāžas,
Dzen staignājā tos un kaun…
Bet uzvaras gaviļu svētkos
Meitenes vaiņagus pin,
Un varoni sirmā māte
Sniegbaltos autos tin.
Uz sārta vietu tam taisa
No ozolu pazariem
Un līgava puķēm to kaisa,
Un dzintara gabaliem.
Un kamēr svaidītās liesmas
Pie dieviem jaunekli nes,
Dzied vīri tam slavas dziesmas,
Raud žēli meitenes.
19.10.2016 13:42 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
kā lai sauc tos cilvēkus, kas svin 9. maiju? .. dzīvojot Latvijā un atzīmējot gadadienu kurā tās iedzīvotāji nokļuva okupācijā

Likteņa vēstnesi, cik man zināms, Latvijas lielākā daļa 2. pasaules kara beigās tika ieņemta 1944. gada oktobrī, bet 1945. gada 9. maijā karš Latvijas teritorijā vēl gāja pilnā sparā (precīzi nezinu - varbūt tieši tajā dienā abas puses atpūtās :D).
19.10.2016 13:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits