Vīrieša mājas darbi

 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Kopā esam gandrīz 1 ar pus gadu (visu šo laiku arī dzīvojam kopā) un situācija ir tāda, ka neraugoties uz to, vai viņam ir bijis brīvs vai tikai darbs vai tikai skola vai darbs + skola, nevienu reizi neesmu sagaidījusi, ka viņš, sagaidot mani mājās, pagatavotu pusdienas/vakariņas pastāvīgi. Māju arī piekārto ļoti retos gadījumos tikai pēc mana lūguma un arī tad tā lielākoties ir tikai sīkumu izdarīšana nevis uzkopšana. Tagad aizbildinās ar to, ka man ir praktiski brīvs, bet viņam darbs no 15:00 līdz 23:00.
Nē, nav man grūti to visu izdarīt, jo pati saprotu, ka esmu brīvāka, bet lieta tāda, ka bijām pašķīrušies, kur šis arī bija viens no iemesliem un tā kā tika teikts, ka viss mainīsies, esmu pamatīgi vīlusies.
Pirms pašķiršanās kamēr katru dienu gaidīju viņu ar siltām vakariņām mājās, viņš pamanījās mani čakarēt, tāpēc sajutos kā muļķe, kas gaida mājās, visu darba, kamēr otrs dara ko iegrib un melo.
Un vēl papildus jāsaka, ka pēc tam, kad viņš man bija solījis laboties, sanāca situācija, kad viņam bija veselības problēmas līdz ar to man viņu 2 mēnešu garumā bija jāaprūpē - taisīju ēst, mazgāju, tīrīju, ģērbu utt.
Pēc tā visa - čakarēšanas, kamēr gaidīju mājās ar siltām vakariņām un aprūpes - gribējās sagaidīt to solīto mainīšanos, kaut kādu pateicību par to, ka 2 mēnešus visu laiku viņu aprūpēju...
Godīgi sakot, tas ir nenormāli apnicis, jo pat brokastis nevar pagatavot pastāvīgi (vienmēr vajag kaut ko palīdzēt sagriezt, piemēram). Vīriešu darbus arī nedara - aizdambējušos izlietni pati tīru, skapīša plauktu, kas izkritis atbraucot salabo tētis, tapetes, kuras virtuvē atlīmējušās tā arī stāv atlīmējušās. Aizbildinājums nr. 1 : nav instrumentu ar ko visu salabot, lai es, kad braucot uz mājām, paņemot no tēva (Depo ir max 7 minūšu gājiena attālumā no mūsu mājas). nr. 2 : ja es nopērku, tad viņš var salabot, bet savu naudu netērēs uz to, jo to šobrīd mamma dod.
Nesaprotu - vai es tiešām pārspīlēju vai beidzot jābeidz sev ļaut kāpt uz galvas?:-/
14.10.2016 22:27 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Teiksim tā - viņš izrādīja interesi veidot paralēlās attiecības. Bet tā kā lūdzās dienām un naktīm, raudāja, tad te, nu, ir rezultāts.
Bet tagad jāsaka, ka laikam jau biju stulba, ka piekritu.
14.10.2016 23:18 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ka laikam jau biju stulba

Nu te var piekrist
14.10.2016 23:19 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Tu, pati to negribot, esi uzņēmusies neoficiālās mammas lomu. Un izskatās, ka viņš nemainīsies. Tad nu atliek izdarīt secinājumus - vai tu to taisies vilkt ilgstoši vai arī kaut ko mainīt (Labāk jau, kamēr vēl nav bērnu).
14.10.2016 23:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Paga, tad vienīgais iemesls, kāpēc tu NEgribi šķirties, ir tas, ka viņš BIJA neizsakāmi mīļš (bet vairs nav) un tu CERI, ka tāds būs atkal (lai gan pēc pašķiršanās dotie solījumi ir palikuši tikai tukšu vārdu līmenī)?
Katram skarabejam (mēslu vabolei), kas nemazgā savas zeķes, nesper savu kāju virtuvē, neizņem bērnu no dārziņa, necieš tavas draudzenes - viņiem visiem ir arī tās pāris fantastiskās īpašības, kuru dēļ uz to visu var (pat ja nevajadzētu) pievērt acis. Kāds ir tava iecerētā lielisko īpašību saraksts (pagātnes formā neder, vajag tagadnes forma)?
14.10.2016 23:37 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Godīgi sakot, man pat nav ko teikt, jo ikdienā neko jauku vairs neredzu/negribu saredzēt (ja neskaita reizes, kad es neko nepārmetu, visu pati izdaru... tad ir labi... bet ne jau tāpēc, ka viņš kaut ko no savas puses baigi būtu izdarījis... vienkārši es esmu beigusi pieprasīt nepieprasāmo).
14.10.2016 23:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tad varbūt ir vērts sākt jaunu, skaistu dzīvi? :)
14.10.2016 23:52 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Vai ir kaut kas labs, ko viņš arī dara? Tagad, nevis kādreiz
15.10.2016 00:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Beigt pieprasīt nepieprasāmo, starp citu, ir absolūti pareiza stratēģija.
15.10.2016 00:07 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tāpēc, ka pagaidām izskatās, ka esi kopa ar pilnīgāko kretīnu! Un ja Tu izvēlies sev tadu vīrieti, man diemžēl jāsaka, ka pati īpaši gudra ari neesi. Bet ja nopietni, tad vienreiz beidz žēloties, bet maini sevi. Citu cilvēku nekad neizmainīsi. Tagad ar savam negācijām ne tikai sev dzīvi pašreizējo boja, bet ari puisim. Vins ir jauns puisis, tikko no mammas azotes izlīdis! Nemāki vīrieti iedvesmot, pati vainīga!
15.10.2016 00:08 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Sākumā - esi kopā ar kretīnu, pēc tam - pati vainīga, ka nevari iedvesmot. Ļoti strauja attieksmes maiņa. Bet lai vai kā - vienīgā iedvesmošana, kas šeit strādātu ir visu pienākumu uzņemšanās pašai. Tad man jāsaka - negrasos tā "iedvesmot" vīrieti. Galu galā ja tikai ģimenes sievietes visu laiku ir čunčājušas, tad, lūk, ir rezultāts. Gribētu redzēt kā Tu pati tādu iedvesmotu.
15.10.2016 00:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kaitiņai ir interesanta teorija par sievietes lomu attiecībās, detalizēti izklāstīta jau vairāku gadu garumā daudzās attiecību diskusijās. Es tā nevarētu (un negribētu), bet vinai, acīmredzot, šī metode lieliski jau gadiem strādā. Katram savs!
Pati vainīga tu esi tikai pie tā, ka ļauj sev būt nelaimīgai.
15.10.2016 00:18 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Par to, ka kretīns bija sarkasms, jo, nu, c'moon! Neticu, ka kāds sevi var tik loti necienīt un nemīlēt, ka ir attiecības, kas nenes neko patīkamu, neko!!! Tāpēc ari pec tam rakstīju - bet ja nopietni!!! Vienkārši nevajag pārspīlēt, nomierinies, paskaties kādas ir Tavas sliktas īpašības attiecības, ko vari uzlabot no savas puses un vīrieti tomēr atrodi tas labas īpašības! (kas noteikti ir, bet pati aiz savas negatīvas attieksmes neko neredzi). Neviens cits nav vainīgs, ari puisis ne. Tikai un vienīgi Tu pati. Savādāk uztaisīji tik garu rakstu, kāds Tu eņģelis, bet puisis Tev pēdējais mēsls!
15.10.2016 00:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Attiecībās ar Tevi viņš diezin vai mainīsies, jo viņam nav vajadzības to darīt. Tu esi uzņēmusies kalpones funkciju (kurai gan par darbu nav jāmaksā) + viņš uz Tevi var kliegt (un Tu esi pierādījusi, ka tas tiešām ir atļauts).
Cieņas jūsu attiecībās nav un mīlestības arī, jo, manuprāt, ja kādu mīl, tad grib, lai tas cilvēks jūtas apmierināts un lolots.
15.10.2016 05:25 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc tu tērē savu laiku, uzupurējies otra cilvēka dēļ, ar kuru tu nevari iedomāties kopīgu ģimeni nākotnē? Tas tavs teikums daudz ko pasaka. Un tie visi tēmas pieteikumā arī, tevi reāli neapmierina tik daudzas lietas jūsu attiecībās, tu viņu zāģē, bet nekas jau nemainās un nemainīsies, ja viņš pats negribēs. Varbūt vajag atstāt, lai puisis pa priekšu pieaug.
15.10.2016 09:09 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Ja viņam ir bijušas domas par citām attiecībām, tad LĪDZ GALAM tu viņu neapmierini, nederiun tml. Tad agri vai vēlu viņš pie tām domām atgriezīsies un šobrīd vienkārši atsēžas ar tevim - ērtu un zināmu. Viņam nav motivācija darīt kaut ko tevis labā, palīdzēt, jo viņš pats nejūt to, ka esi viņam īsta.
Esmu slinka, man nepatīk taisīt ēst (retos gadījumos daru to ar lielu prieku), bet es mīlu savu draugu, turklāt, man nav jāstrādā (saka-gribi strādā, gribi nestrādā), viņš mani lutina, rūpējas. Tad man gribās darīt kaut ko priekš viņa, lai viņa ikdiena ir forša, viegla, lai mājās ir mājīgi. Kad strādāju, bija tas pats, gatavoju vakaros, brīvdienās. Savukārt, ja dažreiz pasaku, ka negribu neko taisīt ēst, tad viņam nav problēmu uzņemties gatavošanu. Ar to es gribu teikt, ka ja tu mīli cilvēku un vēlies kopīgu nākotni, tad darīsi arī to, kas tev nepatīk, jo to savu mīļumu gribi sniegt otram visādos veidos, arī atvieglojot viņam ikdienu.
Kas jums vispār kopīgs, kāpēc joprojam esi kopā? Vai mīli viņu? Vai arī ir liels pieradums? Varbūt vienai pašai tev būtu grūtāk finansiāli, tādēļ bail spert soli?
15.10.2016 10:40 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
OMG. Bēdz no tā purva, kamēr citu bezatbildība nav sabojājusi arī tavu dzīvi pilnībā.
Tiešām gribi būt nodzīta vientuļā māte ar diviem bērniem - vienu lielu, vienu mazu?
Diez vai ar tādu puišeli ņemoties, tev tagad pietiek laika un emociju sev pašai, tu esi jauniņa, kad vēl, ja ne tagad baudīt dzīvi, veidot sevi, k.ko apgūt sev par prieku.
Saku uzreiz, labāk ar viņu nekļūs.
Tiešām tā mīli, ka gatava, ka par lupatu pataisa? Padomā labi.
15.10.2016 11:02 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
a kur slimības lapas nauda???(t)
vai arī, kamēr slimoja, nebija darba attiecībās?(t)
15.10.2016 11:04 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Nē, nu k.ko vērtīgu jau šīs attiecības tev būs devušas.. zināsi, ko noteikti negribēsi nākošajās :-D
15.10.2016 11:08 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
man bija tieši tāda pati situācija - darbs, skola, intereses utt., bet mājās laiku pavadīja arvien mazāk. piecēlās, paēda brokastis, aizgāja, vakarā mājās un gulēt. neko nedarīja, atļāvās arī man uzbraukt augumā, kad kaut ko palūdzu izdarīt vai pajautāju, kāpēc, piemēram, mani pēc darba nesagaida ar vakariņām?
neizturēju, padzinu. šis pusgadu lūdzās atpakaļ, bija sāpīgi no viņa saņemt ziņas, ka savu vecāku mājās viņš gatavo ēst, mazgā traukus/grīdas, ko pie manis viņš 2 gadus nebija darījis. solīja mainīties, zvērēja, līdz es piekāpos. pēc 7 mēnešiem viņš atkal dzīvo pie manis, palīdz mājas darbos, gatavo ēst. it kā viss mainās uz labo pusi. un manējais zina, ka es neauklēšos, gadījumā, ja atkal atsāksies vecā "dziesma". viņam šī ir otrā iespēja pierādīt sevi, no sākuma bija grūti mums atkal sadzīvot, jo es biju prasīgāka, bet viņam bija grūti pierast. šobrīd attiecības ir manāmi uzlabojušās.
15.10.2016 11:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kopa tikai pus gadu, bet jau tāaaaadas problēmas. Jēga?
15.10.2016 16:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits