Mans viedoklis par sievietēm

 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Labvakar! Esmu sieviete. Man nav draudzeņu un man tādas nevajag, ziniet kāpēc? Jo es saprotos labāk ar vīriešiem nekā ar sievietēm. Man ir draugi no vīriešu kārtas. Tikai un vienīgi. Kopš bērnības nav bijusi neviena draudzene. Es labāk klausos sarunas par tehniku un citām lietām, nekā klausos kaut kādas cacas kladzināšanā par jaunāko modi un sēriju ''kādus nadziņus labāk šodien nokrāsot''.
Variet mani noēst līdz ar zemi, mani tas īpaši neuztrauc, vienkārši ir viedoklis par daiļo dzimumu.
Sivietes ir vienkārši ku-kū. Ieraksta diskusijas tēmu ''ko man tagad darīt? es nokrāpu savu draugu'' Ak dievs jēzus, varbūt aiziet nošauties, jo esi mauka un tādu Latvijā netrūkst?
Es nesaprotu tikai dažas lietas, kāda velna pēc ir vajadzīgas visas lupatas par 100 euro un smaržas par 90 euro? Kāda velna pēc ir vajadzīgas tik faking nevajadzīgas lietas kā kaut kādi matu vitamīni un lūpu palielināšana?
Draudzība starp sievietēm nevar pastāvēt. Sievietes ir skauģes un viena otrai noceļ puišus.
Ziniet kāpēc sievietes tik ļoti uztraucas par savu izskatu un mālējās kā ar špakteli? Ka tik vairāk iespraust sev starp kājām kāda čaļa draudziņu, lai tik izpatiktu visiem vīriešiem un varētu piesist kanti kaut vai aizņemtam čalim.
Sievietes tēlo cacas, ieejot sieviešu sab. tualetē vislabāk var redzēt cik kārtīgas esiet, ka sūdi ir nosmērēti pat pa sienu.
Variet mani noēst kaut bez sāls, bet es labprāt iesaistītos diskusijā.
09.10.2016 17:55 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Oi, Žanna, tavu bildi kopā ar tevi pašu taču izmetīs no foruma. Tā labāk nedari!
11.10.2016 00:34 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Skurdulāci, tas ir viegli izrunājams, man padodas sarežģītu vārdu izrunā, bet tavu gara darbu es ar 2x reizi ,lēnām, izrunāju.
11.10.2016 00:37 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Izrunāt to var tikai lēnām, lai neizmežģīt žokli.
Varbūt žokļa konstrukcija nav īsti pareiza?! :-D:-D:-D
11.10.2016 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Visādi var būt, bet varbūt vārda konstrukcija nav pareiza, nevis mana žokļa?:-D
11.10.2016 00:47 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man gan liekas, ka vārdu uzkrāsojušajies var izrunāt ar jebkuru veselu žokli. Bet, labi, nav būtiski. Kāpēc lai tāda forma noteikti būtu nepareiza? Kāds ir tavs priekšlikums par datīva formu?
11.10.2016 00:50 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nav, bet kad radīšu atildi, tad būs.
11.10.2016 00:53 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nu, tad būs vien jāmežģī žoklis, kamēr nav jauna forma vietā! Bet tur cita forma nemaz nekādi neiederas latviešu valodā. Un pat valodnieki to nesaprot. :-(:-(:-(
11.10.2016 00:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
skudrlacis, nevari pateikt "uzkrāsotām"? Kāpēc jāmoka valoda? Esi elastīgāks!
13.10.2016 13:30 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Man gan liekas, ka vārdu uzkrāsojušajies var izrunāt ar jebkuru veselu žokli. Bet, labi, nav būtiski. Kāpēc lai tāda forma noteikti būtu nepareiza? Kāds ir tavs priekšlikums par datīva formu?

skudrulacis, ieliec to vārdu teikumā, ar tādu formu. Datīva locījums - kam?
13.10.2016 13:37 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Tik reta reizie, kad es ķirsim piekrītu, konkrēti, šai ziņā:
domā baigi kādu interesē pavadīt laiku kopā ar kādu.. kuras saturs ir kaut kur jāizmeklē ar acīm ciet ? ?

Attiecināms uz abiem dzimumiem, protams. Un nē, nevajag pārspīlēt, bet kopt sevi un padarīt savu ārieni apkārtējiem tīkamāku vajadzētu gan. Nu nevienam nerodas vēlme ielūkoties jūsu skaistajā dvēselē pārvarot nekoptības un nevīžības robežu. Bet nu jā, es pat tēmas sākumā esmu likusi krievu klasiķu citātus. Nevar izkopt savu iekšējo pasauli, lolot savus dvēseles dārzus tai pat laikā pilnībā uzliekot mīksto uz ārējo tēlu. Banāli, bet - ķermenis ir mūsu dvēseles mājoklis. Ārējais atspoguļo iekšējo.
13.10.2016 13:48 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ar to Tevi arī apsveicu!
Bet man ir līdzīgs jautājums, kā sugar. A kam tādai pašpietiekamai bābai (piedod, bet par sievieti rokas neceļas nosaukt) ir vajadzīgs vecis? Nu, esi neatkārtojama līdz pašam galam, bet nē, kā sieviete vulgaris iekriti uz bikšaino..
13.10.2016 13:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es bieži uzduros vārdiem, kuri ne pa kam negrib locīties gramatiski tā, kā iecerēts. Nevajag viņus spiest! Var taču s evi pārfrāzēt - "sieviete(-ei, -i ...), kura ir uzkrāosjusies".
13.10.2016 14:05 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tāds slinkums lasīt, bet tik interesanti par ko cepiens... :-D:-D:-D
13.10.2016 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Nesekoju līdzi diskusijai, bet sapratu, laikam esmu caca. No diskusijas autores-esmu caca, jo mazgājos katru dienu, mazgāju matus katru dienu un nejau vīriešu dēļ, bet sevis dēļ.
Un sevi vizuāli izskaistinu, jo tādā veidā (lietoju spilgtas krāsas lūpukrāsu, piem.), jo reti, kura to atļaujas līdzar to iekrīt acīs un pirmais iespaids ir noteicoš, lai iepazītu cilvēku
13.10.2016 14:36 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
uzkrāsojušajies vai tad nebūtu uzkrāsoties/uzskrāsota? :-| tā forma jocīga skan :-D
A par tēmu - piekrītu iepriekš minētajam, ka nu nevar ar cilvēku cīši lobi sadraudzēties, ja interesē štrumiņi (kas būtībā nav slikti) un cacas (un neīstas, un stulbas, un draugus sperošas, tā itkā nabadziņiem nebūtu izvēles) ir visas tās, kuras neesi Tu. Skumji :-)
Un skatos, ka Ķirsis atgriezis..ilgi neizturēja bez stulbā cosmo, kurš neievēro vārda brīvību, un kur visas dāmītes ir neglītas un smukās neatdodas :-(
13.10.2016 15:20 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Jaa jaa skaistas ir tikai tas kas atdodas kirsa izpratne. Smiekligi vienkarsi
13.10.2016 15:23 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
skudrlacis, nevari pateikt "uzkrāsotām"? Kāpēc jāmoka valoda?
Uzkrāsots var būt kaut kāds attēls uz mājas sienas, bet ne sieviete! :D Bet žargonā jau var teikt, ka uz sienas ir uzkrāsota pati sieviete! :D
...
Uzkrāsojušajies ierosinu lietot kā datīva formu no uzkrāsojusies. Vīriešu dzimtē - uzkrāsojušamies, kuru esmu manījis lietojam pat literatūrā. Daudzskaitlī - uzkrāsojušiemies un uzkrāsojušāmies.
13.10.2016 16:13 |
 
Reitings 18
Reģ: 21.09.2016
Tāda padarīšana kā "puiša nocelšana" man vispār liekas kaut kas nesaprotams un neeksistējošs...ok, paskaidrošu. Jā, protams, puisis var aiziet pie citas, bet neba jau viena tāda caciņa ņem un burtiski paceļ šo gaisā ar vienas rokas mazo pirkstiņu un brutāli savāc sev Vīrietis ir klusējoša mēbele, vai? Būšu vecmodīga un banāla, bet teikšu tomēr, ka gājējs tāpat aizies, pie cacas vai ne-cacas, bet var aiziet vēsā mierā. Kurai sievietei vajadzīgs vīrietis, kuru var tik viegli nocelt? Ne jau citu sieviešu cacošanās paradumos jāmeklē problēma šādos gadījumos.

++ Milzīgs pluss. Nav ko vainot citas sievietes pie aizvilšanas - vīrietis, kurš nebūs ieinteresēts tajās vīlējās un flirtētājās - nekur neaizies. Nav tas vīrietis nekāda mēbele, kuru stumdīt no vienas istabas uz otru bez viņa paša piekrišanas - pats labi visu apzinās.
kur jūs tās cacas izraujat? Reāli draudzeņu lokā ir bijušas uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas cacas (tādas kā diskusijas autore aprakstījusi), jā zinu daudz meitenīgas meitenes-sievietes, bet nejau tādas kā diskusijā aprakstītas. Bet es labāk paciešu šīs cacas nekā meitenes, kurām no skata un pat sarunājoties kādu stundu nespēju noprast, vai viņa ir sieviete vai vīrietis, un saprotu tikai uzzinot vārdu.
Kas vainas tam, ka es vēlos kvalitatīvas drēbes, nedaudz uzkrāsoties , lai neizskatītos tik nogurusi?

Es nesaprotu, kādēļ vārds caca ir pārvērties gandrīz vai par lamuvārdu. Koptas, glītas meitenes, kuras atļaujas labi izskatīties un to akcentēt - kādēļ tas ir tik nīstami? (Nerunāju par atsevišķiem, retiem izņēmumiem). Tas jau uzreiz nenozīmē, ka viņas ir stulbas vai apdalītas ar intelektu. Mani novērojumi liecina, ka visbiežāk tā žults par cacām nāk laukā tām meitenēm, kuras pašas gribētu būt cacas (bet kaut kas nedavelk līdz tam - jā, jā, zinu, neviena jau negrib būt caca :D ), kā arī puišiem, uz kuriem tās cacas neskatās ne virsū.
13.10.2016 16:51 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
FixMe! 1.kārt, tev forša profila bilde! Cerams, tajā esi attēlota Tu! :D
2.kārt, piekrītu, ka to meitenes izvēli nosaka vīrietis, nevis sieviete. Vismaz, tā man liekas pareizi (un pat kristīgā ticība un islāms to sludina).
3.kārt, pilnīgi skaidrs, ka tā arī ir:
visbiežāk tā žults par cacām nāk laukā tām meitenēm, kuras pašas gribētu būt cacas

4.kārt, nav jau runa par glītu saģērbšanos, nomazgāšaos vai elementāru kosmētiku (nevis meikapu!!!). Ir runa par vergošanu savam izskatam, kas prasa laiku, naudu un veselību (mālēšanās, matu balināšana, solārijs). Un, kā jau teicu, tas viss piemīt tādām, kas sevi citādi parādīt neprot, jebšu blondīnēm.
13.10.2016 17:11 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Apvainojam blondo matu īpašnieces, ko?:-D
13.10.2016 17:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits