Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nenoderīgas dāvanas

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kārtoju plauktus un sapratu, ka jau atkal sakrājusies kaudze ar sadāvinātām, bet man nenoderīgām lietām. Šokolādes, tējas, sveces, kosmētika... Kur to likt?
Ko jūs darat ar dāvinātām lietām, kas jums nav īsti noderīgas? Metat ārā, tomēr lietojat, kādam atdodat? Un kas ir tās lietas no dāvinātajām, kuras jums nelietojas?
Šad tad mēģinu kādam atdot, bet kaut kā parasti atsaka, ka neņemšot, gan jau es pati apēdīšot utt., negribas vairāk uzbāzties. Mest ārā arī žēl.
02.10.2016 13:52 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Parasti dāvanas saņemu tīri jaukas, dažreiz mammai ikdiena sanāk nopirkt kādu štruntiņu, ko es nenēsātu (piemēram, auskari, kas neder manai ausu caurumu formai pēc tuneļa), bet es nedusmojos, jo tomēr jau sen sen nedzīvojam kopā un man arī ir mainījušās vēlmes, ko saņemt. :-)
Bet drauga vecmutere ziemassvētkos gan spridzināja - dāvināja vecas lietas, kas tika iegādātas pirms 15-20 gadiem un tad tika noglabātas un neaiztiktas pagrabā. Ja pati pa 15 gadiem nebija atradusi pielietojumu, kāpēc man tas noderētu? Izklausos gan jau izlepusi, bet labāk būtu uzprasījusi vai nevēlos to vai to, es pati būtu paskatījusies mantu kaudzēs vai nav kaut kas labs un godīgi atbildējusi, nevis ziemassvētkos stīvi smaidīt un teikt paldies. Vismaz pēc tam uzdāvināja vilnas zeķes (vasarā smieklīgi šķita :-D), par kurām ļoti priecājos, jo nenēsāju čības. Otra ome citādāk izdarīja - paprasīja draugam kas man patiktos un iedeva naudiņu, lai nopērk to krēmiņu, kas man tiešām lietotos. Vēl joprojām priecājos par šo dāvanu, jo katru reizi atceros par omi, kad smērējos! :-)
Man draudzene pasen uzdāvināja naudas kociņu, viņš man visur nāk līdzi (vairākas reizes esmu pārcēlusies), dikti patīk! (l) Kartiņas parasti man glabājas vietās, kur redzu aptuveni pusgadu - pēc tam lieku pie papīriem ar nozīmi vai arī metu ārā, ja vairs nesilda sirsniņu un kartiņa nedod to fīlingu, ka ir tā apakšdoma.
27.10.2016 20:51 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.03.2016
Sveiki, varbūt ir zināms LT šāds dāvanu kantoris kā labadavana.lv ??? :-)
27.10.2016 19:50 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Vienīgās reizes, kad izmetu laukā dāvanas bija tad, kad man viņas dāvināja tā saucamā "labākā draudzene". Vienkārši katru reizi uzdāvināja sevis lietotas lietas jau. Lūpukrāsu, nagu lakas, apbružātu rokassprādzi, gredzenu, kaklarotas, sašvīkātu grāmatu (protams, švīkājumus varēja pamanīt gaismā), utt. Bet es vienmēr kā muļķe pirku viņai dāvanas pa diezgan lielām summām. Šogad padomāju, a nafig, nepirkšu nekādas dāvanas uz dzimšanas dienām, kamēr pati saņemu jau lietotas lietas no viņas. :-|
09.10.2016 12:55 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man nepatīk saņemt dāvanā lietas, kurām nav īsti nekāda pielietojuma (figūriņas, magnētiņi, sniega bumbas utt.) vai manai gaumei neatbilstošas (uz savu roku pirktas smaržas, kosmētika, apģērbs vai aksesuāri). Mantas, ko es nelietošu. Protams, pasaku paldies, bet es nelietošu un nenēsāšu lietas, kas man nepatīk. Reti gan kaut ko tādu saņemu, jo mani tuvākie cilvēki nav izdomas bagāti dāvinātāji un bieži vien pirms svētkiem pajautā, ko es vēlos. Jo saprot, ka katram ir sava gaume un prasības.
Kad pati pērku dāvanas... Es īsti nesaprotu, kāpēc būtu jādāvina Schauma šampūns cilvēkam, kurš lieto dārgākas kategorijas produktus vai vismaz varētu to atļauties. Tad jau labāk tā vietā uzdāvināt saldumus. Tāpat es savai mammai nepērku bižutēriju, ja viņa nēsā tikai zeltu vai sudrabu. Manuprāt, loģiski.
08.10.2016 16:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es arī neprotu tēlot sajūsmu, ja man kāda lieta nepatīk, bet mūsu radu lokā tāda īpaša apdāvināšanās nenotiek. Vīrs parasti dāvina foršas lietas, tētis - naudu, lai pati nopērku. Tikai man parasti kaut kā nesanāk neko nopirkt, jo tai mirklī nevaru izdomāt, kas man patiktu.
08.10.2016 16:22 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Neko netēloju, esmu slikta aktrise. Lai arī smaidu un pasaku paldies, es pieļauju, ka no mana ģīmja var redzēt, ka par dāvanu neesmu sajūsmā. Man tāpēc nepatīk tāda publiska dāvanu izsaiņošana, jo man grūti tēlot. Piemēram, Ziemassvētkos, kad visi izsaiņo dāvanas reizē, man ir ļoti jāpapūlas, lai neizrādītu "sajūsmu" par bižutērijas kaklarotu vai kaut kādu Avon štruntu...
08.10.2016 16:12 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Neko netēlotu. Pasaku paldies. Un parasti uzdāvinātās dāvanas tiek saliktas kaut kur un apskatītas tikai nākamajā dienā, kad viesības beigušās.
08.10.2016 14:58 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Prieksh kam jàtèlo milzum liela sajùsma par kkàdu nevajadzīgi kràmu? Pasmaidu, pasaku paldies un nolieku kkur. Priekš kam tur milzu sajūsmu- wow, cik dorši, tik sen gribèju pamèginát šo dušas želeju? Cik kruta?
:D
08.10.2016 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Papildus jautājums - kā jūs reaģējas uz šīm miskastē metamajām dāvanām? Tēlojat, ka patīk, vai atklāti pasakat - wtf?

Gan jau acīs dāvinātājiem smaida un tēlo milzum lielu sajūsmu :D Pretīgi, ja reiz nepatīk dāvanas, ko saņem (tas pats alkohols, kas man šķiet ļoti labs variants :-P), tad tā arī jāpasaka, varbūt tā, lai neaizvainotu baigi.
Man visas šīs problēmas atkrīt, jo jau kādu laiku draugiem esmu pateikusi, ka man dāvanas nevajag, pietiek ar šampi un puķēm. Bet ja ļoti gribas ko uzdāvināt, tad lai pajautā man, ko tiešām vēlos, pasaku, un to arī dabūju :)
08.10.2016 13:32 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Papildus jautājums - kā jūs reaģējas uz šīm miskastē metamajām dāvanām? Tēlojat, ka patīk, vai atklāti pasakat - wtf?
08.10.2016 13:11 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
OMG, tiešām ir tādi cilvēki kā Kaitiņa? Es nedzeru vispār, bet tas nenozīmē ka savās mājās lieku visiem mežezeru dzert :D Lielākoties cilvēki tiešām nes dzērienus ar domu, ka paši to tajā vakarā dzers. It īpaši ja nes sievietei, nevis vīrietim, kuram patīk kolekcionēt dažādas dārgas pudeles :D
08.10.2016 13:08 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Saldumi, tējas, sveces, šampūni, ķermeņa losjoni manā skatījumā nav nelietderīgas dāvanas, tieši pretēji.
Arī tad, ja konkrēto šampūnu nelietoju, izmantoju adījumu mazgāšanai, īpaši kašmiram un mohērai.
Šokolādes, ja vien nav lēta parodija par šokolādi, garšo.
Sveces, tējas, kafiju arī izlietoju.
08.10.2016 13:00 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Varu iedomāties to skatu - Kaitiņai atnāk ciemiņi, atnes dārgu konjaku. Kaitiņa to nobāž kaktā un cienā viesus ar lētu dzirkstošo vīnu (jo diez vai runa iet par īsto šampanieti). Viesi pieklājības pēc vienu glāzi pa vakaru iztukšo, skumīgu skatu raidot uz stūrī nobāzto konjaku, kurš tik ļoti kārotos, un, nākamajā dienā, ejot garām Kaitiņas mājai, redz, ka dārgā alkohola pudele gozējas pie atkritumu konteineriem?
Nu neticu, ka tas stāsts ir īsts :D Turklāt neticu arī, ka sievietei kāds regulāri nestu dārgus konjakus. Ja arī kāds uz pasākumu atnes stipro alkoholu, tad tas ir ar domu, ka vakarā pats šo dzērienu gribēs baudīt. Kad mēs ar vīru dodamies ciemos, tad vienmēr līdzi ņemam pudeli (papildus dāvanai) - un ņemam tādu dzērienu, kādu paši labprāt tajā vakarā gribētu baudīt.
08.10.2016 12:28 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Godīgā, kādiem viesiem? Sorry, es netaisu radu alkoholiķu pasēdēšanu vasarnīca, kur visi dzer stipro alkoholu un dzied. Fuj! Bet dzimšanas diena lieku galda šampanieša pudeles, ar draudzenēm varu iedzert vina glāzi, bet palieku pie sava - stiprais alko ir domāts alkoholiķiem vai tīņiem, kas pirms kluba šito izpumpē, lai ātrāk iedod galva!! Nekā garšīga tur nav!!!
08.10.2016 12:17 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Dāvinātās nemetu ārā, pat, ja nepatīk. Nolieku kaut kur.
08.10.2016 09:08 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Man citreiz dāvina dārgu alko, bet es nedzeru nekādu stipro alko. Ko viņi doma, ka es to viskija, konjaka pudeli attaisīsu un vakara pec darba dzeršu? sorry, neesmu nekāda alkoholiķe. Šis pudeles vienmer tiek atdotas pie miskastem.
Kas par tumsonību. :-/ Dārgs alkohols domāts, lai to baudītu, cienātu viesus, bet alkoholiķiem pietiks ar 2l brāli. Manā ģimenē ir vīrieši, kas būtu priecīgi par šādu dāvanu, ko vienatnē izbaudīt pie cigāra, pīpes vai kāršu spēles ar kādu. Arī man nebūtu pretenziju tādu saņemt, jo zinu, ka varu ar to pacienāt viesus. Ja nevēlies saņem šādas dāvanas, pasaki to.
08.10.2016 06:44 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Saaku domaat,cik esmu tomeer laimiiga,ka man neko neviens nedaavina !Godiigi!Es vareetu nosaukt veselu saraktu ar lietaam ,kuras mani noteikti neiepriecinaatu!
Pirmais ,kas naak praataa,noteikti buutu kosmeetika,tad rotas lietas,visi iespeejamie puteklu kraajeeji utt
08.10.2016 03:35 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Ko nevajag, to prom.
08.10.2016 01:43 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man citreiz dāvina dārgu alko, bet es nedzeru nekādu stipro alko. Ko viņi doma, ka es to viskija, konjaka pudeli attaisīsu un vakara pec darba dzeršu? :-D sorry, neesmu nekāda alkoholiķe. Šis pudeles vienmer tiek atdotas pie miskastem
08.10.2016 01:41 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Šokolādes, tējas, sveces, kosmētika... Kur to likt?

Atdod man :D
Es esmu priecīga par jebkuru dāvanu. Par maziem nieciņiem vairāk priecājos kā par dārgām dāvanām. Nepatīk,ka manis dēļ kāds tā tērējas.
Atceros kā mamma apvainojās, ka Ziemassvētkos par siltām zeķēm biju vairāk priecīga kā par viņas zelta ķēdīti. :-P
08.10.2016 00:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits