Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nenoderīgas dāvanas

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kārtoju plauktus un sapratu, ka jau atkal sakrājusies kaudze ar sadāvinātām, bet man nenoderīgām lietām. Šokolādes, tējas, sveces, kosmētika... Kur to likt?
Ko jūs darat ar dāvinātām lietām, kas jums nav īsti noderīgas? Metat ārā, tomēr lietojat, kādam atdodat? Un kas ir tās lietas no dāvinātajām, kuras jums nelietojas?
Šad tad mēģinu kādam atdot, bet kaut kā parasti atsaka, ka neņemšot, gan jau es pati apēdīšot utt., negribas vairāk uzbāzties. Mest ārā arī žēl.
02.10.2016 13:52 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man nepatīk saņemt dāvanā lietas, kurām nav īsti nekāda pielietojuma (figūriņas, magnētiņi, sniega bumbas utt.) vai manai gaumei neatbilstošas (uz savu roku pirktas smaržas, kosmētika, apģērbs vai aksesuāri). Mantas, ko es nelietošu. Protams, pasaku paldies, bet es nelietošu un nenēsāšu lietas, kas man nepatīk. Reti gan kaut ko tādu saņemu, jo mani tuvākie cilvēki nav izdomas bagāti dāvinātāji un bieži vien pirms svētkiem pajautā, ko es vēlos. Jo saprot, ka katram ir sava gaume un prasības.
Kad pati pērku dāvanas... Es īsti nesaprotu, kāpēc būtu jādāvina Schauma šampūns cilvēkam, kurš lieto dārgākas kategorijas produktus vai vismaz varētu to atļauties. Tad jau labāk tā vietā uzdāvināt saldumus. Tāpat es savai mammai nepērku bižutēriju, ja viņa nēsā tikai zeltu vai sudrabu. Manuprāt, loģiski.
08.10.2016 16:29 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Vienīgās reizes, kad izmetu laukā dāvanas bija tad, kad man viņas dāvināja tā saucamā "labākā draudzene". Vienkārši katru reizi uzdāvināja sevis lietotas lietas jau. Lūpukrāsu, nagu lakas, apbružātu rokassprādzi, gredzenu, kaklarotas, sašvīkātu grāmatu (protams, švīkājumus varēja pamanīt gaismā), utt. Bet es vienmēr kā muļķe pirku viņai dāvanas pa diezgan lielām summām. Šogad padomāju, a nafig, nepirkšu nekādas dāvanas uz dzimšanas dienām, kamēr pati saņemu jau lietotas lietas no viņas. :-|
09.10.2016 12:55 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.03.2016
Sveiki, varbūt ir zināms LT šāds dāvanu kantoris kā labadavana.lv ??? :-)
27.10.2016 19:50 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Parasti dāvanas saņemu tīri jaukas, dažreiz mammai ikdiena sanāk nopirkt kādu štruntiņu, ko es nenēsātu (piemēram, auskari, kas neder manai ausu caurumu formai pēc tuneļa), bet es nedusmojos, jo tomēr jau sen sen nedzīvojam kopā un man arī ir mainījušās vēlmes, ko saņemt. :-)
Bet drauga vecmutere ziemassvētkos gan spridzināja - dāvināja vecas lietas, kas tika iegādātas pirms 15-20 gadiem un tad tika noglabātas un neaiztiktas pagrabā. Ja pati pa 15 gadiem nebija atradusi pielietojumu, kāpēc man tas noderētu? Izklausos gan jau izlepusi, bet labāk būtu uzprasījusi vai nevēlos to vai to, es pati būtu paskatījusies mantu kaudzēs vai nav kaut kas labs un godīgi atbildējusi, nevis ziemassvētkos stīvi smaidīt un teikt paldies. Vismaz pēc tam uzdāvināja vilnas zeķes (vasarā smieklīgi šķita :-D), par kurām ļoti priecājos, jo nenēsāju čības. Otra ome citādāk izdarīja - paprasīja draugam kas man patiktos un iedeva naudiņu, lai nopērk to krēmiņu, kas man tiešām lietotos. Vēl joprojām priecājos par šo dāvanu, jo katru reizi atceros par omi, kad smērējos! :-)
Man draudzene pasen uzdāvināja naudas kociņu, viņš man visur nāk līdzi (vairākas reizes esmu pārcēlusies), dikti patīk! (l) Kartiņas parasti man glabājas vietās, kur redzu aptuveni pusgadu - pēc tam lieku pie papīriem ar nozīmi vai arī metu ārā, ja vairs nesilda sirsniņu un kartiņa nedod to fīlingu, ka ir tā apakšdoma.
27.10.2016 20:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!