Nodevēji - cik bieži.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Gribu uzzināt godīgu atbildi, pat varat neieslīgt sīkākās detaļās - cik bieži Jūs ir nodevis vīrietis? Piemēram, jūs uzsākat attiecības, kas atklājas pēc tam, ka nemaz nav bijušas attiecības? Kad atklājat, ka ir bijusi vēl kāda meitene, ar ko paslepus čatojis. Vai bijis vēl iepazīšanās saitos. Sēdējis tur paslepus.
Kad ir bijušas attiecības (ar visiem sapazīstināta utt) un tad vienā brīdī atklāj, ka patiesībā cilvēks ir nodevējs un nav pat īsti bijis tas viss nopietni?
Jā, kā var nojaust, esmu ļoti aizvainota (maigi izsakoties) un gribu zināt. Gribu normālus, nobriedušus stāstus par šo visu. Vai ir iespējamas vēl tīras attiecības uzbūvēt šajā gadsimtā. Un vai ir vīrieši, kas uzvedas kā vīrieši nevis sēž uz sievietes kakla. Ka mīl Tevi un patiesi iepriecināt vēlas un ir SAVSTARPĒJI tas viss, nevis tikai no viņa puses.
18.09.2016 22:57 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Atkarīgs, ko saprot ar nodevību - kaut ko jau domu līmenī vai jau reālas darbības.
19.09.2016 23:58 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Robert, pats vairākkārt esi publiski izteicies, ka brīvi orientējies tikai ļoti šaurā zinību jomā. Manuprāt, šis apstāklis Tev drusku traucē dēvēt cita cilvēka izglītību (šo vēl varbūt) un zināšanas (šo gan nemaz) par ļoti vienkāršām. Iespējams, dāmas vēlējās parunāt par kaut ko ārpus Tava interešu loka, bet, sajutušas, ka esi vārgulīgi bruņots, likās mierā.
20.09.2016 00:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Robert, kad divi cilvēki dodas uz randiņu, viņu mērķis ir iepazīt vienam otru tuvāk. Loģiski, ka viņi runā vairāk par ikdienišķām lietām.
Iedomāta situācija - uz randiņu dodamies mēs abi. Kā pļāpāšana par kvantu mehāniku, man palīdzēs uzzināt, vai mani turpmāk nepadarīs traku Tava ēdienu izvēle, mūzika, ko klausies, iecienītākie izklaides veidi? Nekā. Tāpēc jau arī ir tās sarunas par ikdienišķām lietām, tas palīdz saprast, cik ļoti tas otrs cilvēks ir Tev piemērots.
Ja mēs aizietu uz randiņu, mēs viens otru izbrāķētu - mani izbesītu Tava tarkšķēšana par šādām lietām, jo tas rada sajūtu, ka es pati Tev vispār neinteresēju, līdz ar to no manas puses otrs randiņš nesekotu, kam man to? Bet Tu mani izbrāķētu, jo es, redzi, runātu vairāk par ikdienišķām lietām, lai noskaidrotu, kāds tad Tu īsti esi. Te arī Tavs feils ar muļķēm sievietēm - sievietes nav muļķes, viņas uzreiz grib zināt, cik liela ir saderības iespēja, bet Tu domā, ka vienkārši dumjas, jo nerunā par to, kam patiesībā nav nozīmes, kad divi cilvēki iepazīstas.
20.09.2016 02:24 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Nē, mani nekad neviens nav krāpis. Ir bijušas vienas nopietnas attiecības ilgu gadu garumā, varētu teikt ka viss bija ideāli...pat ja mani kāds būtu krāpis, es varētu to viegli pārbaudīt...nejautājiet- kā..
Es nebūšu tas cilvēks, kuru tā vienkārši varēs nodot un vazāt aiz deguna.;-)
....Nedaudz sasmējos par Ghost un Roberta komentāriem...:-D It īpaši lasot to tādā ļoti nopietnā intonācijā.....:-D Bet pats stulbākais ir tas, ka cilvēks tik ļoti gudri cenšas rakstīt un pilnīgi acīmredzami uz to visu iespringst... Nez, dzīvē ar viņi tā runā...
20.09.2016 02:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Robert, pats vairākkārt esi publiski izteicies, ka brīvi orientējies tikai ļoti šaurā zinību jomā.

lūk arī loģika, tās, kas neorientējas tieši, konkrēti un tikai tajās jomās, tās arī būs tās trulās cacas :D
20.09.2016 08:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sasmējos par par dziļi "intelektuālo" sarunu - izklausās pilnīgi nedabīgi, itkā 2 roboti runātu. :D
Uz intelektu norāda spēja sarežģītas lietas apspriest vienkārši, bet šāda saruna ātri vien nogarlaiko līdz nāvei. :)
20.09.2016 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Uz intelektu norāda spēja sarežģītas lietas apspriest vienkārši, bet šāda saruna ātri vien nogarlaiko līdz nāvei.

Visvaldim Bebrišam ir ļoti laba grāmatu par šo tēmu, kad cilvēks vai no ādas lien laukā, lai izteiktos, pēc iespējas sarežģītāk, iepinot neskaitāmus svešvārdus. Tāda taktika arī esot politiķiem, ar domu- "atsēdināt" pretinieku, apstulbinot viņu.
20.09.2016 10:46 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Akdievs, tu esi viena no tam greizsirdīgajām pusaugu tīnēm? Tu piemineji, ka paslepus catojis ar kādu meiteni - varbūt, ka šī meitene viņam nav kā meitene, bet tikai kā draugs vai kl. biedre? Cmon, tas jau nenozīmē, ka, uzsākot attiecības, vairs nedrīkst runāt ar citām - protams, ja tas neizpaužas kā iekāre vai flirts.
20.09.2016 11:05 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Lieku reizi tas paliecina, ka ne visas Cosmo lietotājas ir trulas cacas, par ko patiesi priecājos.

Sludina, ka ar nevienu nevar aprunāties intelektuāli, jo staigājošie maģistri ir reti, bet bakaulauri nav cienīgi ierunāties, bet tad izspļauj šo frāzi un vēl brīnās cilvēks.
Par tēmu: nav mani nodevis vīrietis (cik zinu), neuzskatu, ka visi ir vienādi. Un piekrītu, ka tu pievelc cilvēku, kādu esi pelnījis. Tas ir, ja visu laiku notiek viens un tas pats, jāpameklē sev iekšās, kas par lietu.
20.09.2016 11:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
miamo
Nepiekritīšu par to - pievelc cilvēku kādu esi pelnījis. (t) Daudzas meitenes savā jaunībā ir stipri naivas, neorientējas cilvēkos un vnk pieķeras nepareizajiem puišiem. Teikt, ka viņas ir pelnījušas tikt apčakarētas nu kkā nav forši. Tepat forumā var redzēt, cik daudzām pēc tamlīdzīgas pieredzes, ir greizs skatījums uz attiecībām utt.
20.09.2016 11:57 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Piekrītu tev, bet ir gadījumi, kad sievietes un arī vīrieši, attopoties, ka šīs attiecības gremdē nevis ceļ, tomēr paliek tajās. Un tad ir gadījumi, kad tas skuķis vai puišelis nespēj savākties un pa dzīvi ir ar tādi, kas izveido šādus eksemplārus kā dažas meitenes šeit. Briesmīgi!
20.09.2016 12:30 |
 
Reitings 9
Reģ: 20.09.2016
Tieši vakar no šādām attiecībām tiku vaļā - sajutu, ka kaut kas nav, konfrontēju, atzinās un es aizgāju. Skumjākais ir tas, ka šādi notiek jau otro reizi. Satieku cilvēku ar kuru varētu izveidot stabilas attiecības, bet nē - viņi ņem un šmauc pa kreisi un tad raud, ka vieni.
Pirmajā gadījumā iepazinos ar puisi, satikāmoies kādu laiku - gājām uz kino, kafejnīcām, staigājām, tā teikt randiņi uz pilnu klapi. Iepazinos ar draugiem, nekad neslēpāmies. Izrādās puisis tūlīt precēsies. Prasu kāpēc viņš tā - esot gribējis pēdējo izklaidi. Uzrakstīju vēstuli meitenei, lai viņa nepaliek muļķa lomā. Mani nobloķēja un viņi apprecējās. Es uzreiz apgriezos un aizgāju prom, kad uzzināju, pat nesatikos ar viņu, lai to visu izrunātu.
Otrajā variantā iepazinos ar puisi otrapuse. Nodomāju, ja manas draudzenens var (abas tūlīt precās ar fantastiskiem vīriešiem), man arī jāvar. Satikāmies, viss bija labi, viens otram devām laiku un enerģiju, bet tad vīrietis palika auksts un jocīgs. Paskatījos telefonā, jā ir sarakstes jaunas. Konfrontēju un aizgāju prom.
Vakar izlasīju visu, kas šeit sarakstīts - meitenes, nepazemojiet sevi, tas nav tā vērts! Ja pieļausiet, tad pieradīs un uzskatīs to par normu. Vakar visu izlasot pat riktīgi sadusmojos un piereģistrējos šeit,lai tikai uzrakstītu šo komentāru (parasti vien izlasu visu cauri). Aizejot prom no tādām attiecībām nekad nebūsiet zaudētājas. Šeit tikai rodas galējības - nespēja uzticēties un patstāvīgas bailes tikt krāptai.
Pati pirms tam ejot uz randiņeim nekad tā teikt nestalkoju sociālos profilus, jo apzinos cik viegli ir radīt viltus iespaidu par sevi, uzticos savām izjūtām, mani interesē cilvēks, nevis viņam piederošais. Bet tagad ir tā, ka, ja stāv telefons un es redzu, ka ir iespēja ielūrēt iekšā, sākās panika, jo vajag izokšķerēt. Pamanīju, ka sāku pastiprināti pievērst uzmanību darbībām sociālajā vidē un to visu pārcilāt un pārdomāt. Greizsirdīga neesmu, bet bailīga gan esmu palikusi. Lai gan neapdedzinājos kā citas šeit, esmu pazaudējusi spēju uzticēties. Vīrieši tās trakās, kas visur okšķerē rada paši, mēs tādas nepiedzimstam. Sievietēm tomēr ir ielikta šūpulī vēlme pakļauties un būt aprūpētām.
P.S. Pilnīgi jātaisa kaut kāds portāls, kur nododam info par tiem, kuri krāpj vai tie, kas aizņemti. Citādi izskatās, ka vīrieši domā, ka sievietes ir aitas.
20.09.2016 15:14 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Sievietes arī krāpj un liek domāt vīriešiem, ka viņi ir muļķi, kas nepamana uzliktos ragus.
20.09.2016 17:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pilnīgi jātaisa kaut kāds portāls, kur nododam info par tiem, kuri krāpj vai tie, kas aizņemti. Citādi izskatās, ka vīrieši domā, ka sievietes ir aitas.

Bezjēdzīgi. Tur nonāks visi čaļi, kas paši būs izteikuši vēlmi izbeigt attiecības, pat tad, ja krāpuši nebūs. Pamestās nabadzītes mēdz būt tādas cūkas, ka maz neliekas.
20.09.2016 21:13 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Alexxa, varu vienīgi Tev piekrist.
20.09.2016 21:36 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Bet pats stulbākais ir tas, ka cilvēks tik ļoti gudri cenšas rakstīt un pilnīgi acīmredzami uz to visu iespringst... Nez, dzīvē ar viņi tā runā...

Sasmējos par par dziļi "intelektuālo" sarunu - izklausās pilnīgi nedabīgi, itkā 2 roboti runātu.

Visvaldim Bebrišam ir ļoti laba grāmatu par šo tēmu, kad cilvēks vai no ādas lien laukā, lai izteiktos, pēc iespējas sarežģītāk, iepinot neskaitāmus svešvārdus. Tāda taktika arī esot politiķiem, ar domu- "atsēdināt" pretinieku, apstulbinot viņu.

Ok, kur lai sāku... Es iesaistījos šajā diskusijā tikai tādēļ, ka vēlējos uzzināt iemeslus konkrētas personas viedoklim, es neiesaistījos šeit, lai mēģinātu radīt iespaidu uz cilvēkiem ar kuriem man visdrīzāk nekad nebūs nekādu interakciju. Dažas no jums prezumē par daudz. Pirmkārt, tā kā ikdienā izmantoju angļu valodu un latviešu valodā runāju krietni retāk, tad runājot par jebkuru tēmu, kas ir ārpus day to day basis - ikdienas pamatfunkciju apriešanai, es sākšu izmantot šādu leksikonu ar lielāku biežumu, jo tas ļauj man kodolīgāk un precīzāk izteikt manu domu. Man jau tā ik pa laikam ir jāmeklē latviskais tulkojums un nav vēlmes apgrūtināt sevi pāri tam, lai tikai ierakstītu komentu sieviešu portālā. Es būšu pirmais, kas atdzīs ka man nav labākā spēja izteikties, interneta vide dod iespēju izvairīties no neērtām 5s pauzēm, lai apdomātu domas struktūru, bet ja izteiktos instinktīvi pirmajos vārdos, kas iešaujas galvā, tas diezgan slikti reprezentētu to ko īstenībā vēlos otram cilvēkam ļaut saprast.
21.09.2016 01:19 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Ghost, tas ir vairāk par Robertu domāts, nevis par Tevi:)
21.09.2016 19:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ghost
Tas ir tik divaini, lasit komentara tik gudrus vardus un tad atdurties pret tadu kludu kaa varda atzit vieta ieraksta atdziit :)
22.09.2016 03:58 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Beibe.Marta,
tur rakstīts, ka ikdienā nelieto vairs latviešu valodu, tāpēc piesieties pie viena vārda ir muļķīgi. Tikpat labi varētu tev pārmest garumzīmju un pieturzīmju trūkumu, bet tas jau netraucē saprast, ko vēlies pateikt. :)
22.09.2016 14:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Zoomzoom
Latviesu valodas nelietosana ikdiena neattaisno tadas brutalas kludas. Ir vardi kurus vai nu raksta vai neraksta pareizi. Man lv valoda nebija primara 10 gadus, vardus rakstit maku joprojam, bet luk komatu pareixa lietosana rakstot sen piemirsusies.
22.09.2016 19:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits