Aizdomīgi zvani

 
Reitings 281
Reģ: 20.05.2010
Sveikas!
Vai esat pēdējā laikā (vai ne tik nesenā) saņēmušas aizdomīgus zvanus? Piemēram, man zvanīja kāda aizdomīga sieviete, kura pa katru cenu līdz šīs nedēļas beigām vēlējās iztīrīt manu dīvānu/matraci/mīkstās rotaļlietas par brīvu velti ar īpašiem līdzekļiem.
Tas jau vēl nebūtu aizdomīgi, ja vien... viņa nezinātu manu vārdu, plus teica, ka manu numuru iedevis Pēteris no mazpilsētas, kurā dzīvoju. Lieki teikt, ka es nevienu Pēteri nepazīstu savā pilsētā. Kad vaicāju kā Pēterim uzvārds - Pēteris neesot teicis savu uzvārdu, esot tikai pateicis manu vārdu, numuru un to, ka dzīvoju tajā mazpilsētā un man ir dīvāns...
nu WTF...
Tie ir atkal kādi kārtējie krāpnieki, kas grib tikt mājoklī ar viltu un vēlāk rīkot fenderēšanu? :-|:-D
15.09.2016 15:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
man visticamak liekas ka vini tirgo kaut kadas fignas taka telemarketing viniem nr datu baze..zvanas un piedava savus pakalpojumus.
15.09.2016 22:36 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man šitie dīvānu tīrītāji arī zvanīja un piedāvāja iztīrīt, pasūtīju trīs mājas tālāk, jo sapratu, ka NOTEIKTI pēc tam plīsies klāt un liks iegādāties šo super labo līdzekli. :D
Un vispār pateicu, ka nepatīk laist nepazīstamus cilvēkus savās mājās.
15.09.2016 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits