TINDERIS

 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Sveikas meitenes,
vienu vakaru biju garlaicības nomākta un nenāca miegs, nolēmu iekačāt tinderi pirmo reizi mūžā un paskatīties, kas tur notiek.
Ko lai saka, daudz dažādu cilvēku, gan pazīstami, gan nepazīstami. DAUDZ ārzemnieku.
Bet, kas man netapa skaidrs, kāda vispār īsti ir šīs aplikācijas funkcija, izskatās, ka visi vienkārši svaipo, bet kad ir tā saucamais match...neviens nevienam neraksta?!
Man vismaz tā ir :D Radās jautājums- a, jēga ta' kāda?
Es varbūt esmu vecmodīga, bet man radās tāds priekšstats, ka ja jau ir tā saucamais match, tad vīrietim tiktu tas gods uzrakstīt pirmajam. Vēl pamanīju tādu funkciju "going out", tas laikam piemērots jauniešiem, kas dodās uz Vecrīgu piedzerties un tad var satikties ar random cilvēkiem centrā pa ceļam uz krogu.
Kāda Jums pieredze ar šo aplikāciju?
10.09.2016 10:22 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Ik pa laikam lietoju. Bija viens, kurš dikti sūdzējās,ka tur visi meklē tikai seksu,beigās,protams,pats neko citādāku nebija gatavs piedāvāt. Laikam jau tas viņam ir tāds pick up line. Ir bijušas ar dažiem ļoti saturīgas sarunas. Viens puisis ar ko sarakstījos un apmainījos ar fb,beigās izrādījās precējies un ar bērniem, tikušies neesam un nesarakstamies vairs. Bet ir arī pozitīva pieredze tur. :-) Manuprāt, Tinder ir daudz labāks par otrapuse.lv vai flirts.lv Neesmu gan šos izmantojusi,bet kaut kā tā liekas.
10.09.2016 19:12 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Mana Tinder pieredze ir man blakus jau vairāk kā gadu! (l)
Es pati biju aktīva lietotāju, tikos dien dienā ar kādu tinder vīrieti, satiku gan latviešus, gan ārzemniekus, neteiktu, ka bija daudz dīvaiņi, tādi, kuri gribēja pārgulēt gan, bet tas jau nav nekas nosodošs, es pieļauju, ka tur ir daudz tādas meitenes, kuras piekrīt. Vispār man ir ļoti pozitīva pieredze, labi, kāds ik pa laikam uzrakstīja kādu stulbu piezīmi, bet nav taču jāatbild. Es arī nekad negaidītu neko nopietnu no Tinderu, un īpaši tāda lieta kā greizsirdība te neiederēsies, jo visiem ir skaidrs, ka sākumā otrs cilvēks sarakstīsies un satiksies ar citiem cilvēkiem, taču ar šādu brīvu pieeju es iepazinu lielisku vīrieti..
Es zinu, ka ir vīrieši, kas svaipo visām meitenēm un tikai tad, kad ir match, tad paskatās kā viņa izskatās, varbūt tāpēc ir tā, ka neraksta. :D Es nezinu, man, protams, arī bija tādi, kas neuzrakstīja, bet vairums tomēr spēra pirmo soli, es pati to negribēju darīt, jo man bija pietiekami tādi, kas paši rakstīja. Ieteiktu pārskatīt bilžu izvēli, bet es personīgi tur saliku bildes, kurās var skaidri redzēt kā es izskatos, lai nebūtu kādam pēc tam vilšanās.
10.09.2016 19:15 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Daudziem veciem gribas aizbegt no ikdienas un tapec tinderi mekle zakus seksinam. Tas ir lets, atrs un izdevigs veids kaa seksinu dabut.
11.09.2016 08:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tinderī satiku savu lielisko vīrieti, pozitīvais stāsts. :)
11.09.2016 09:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man ir ļoti laba pieredze ar tinder. Esmu bijusi uz kādiem 10 tinder randiņiem varbūt, precīzi nepateikšu. No tiem tikai 1 bija izgāšanās un 1 bija kaut kāds tik apmāts ar mani, ka mani tas vienā brīdī sāka biedēt un arī beidzu kontaktu. Statistikai arī jāpasaka, ka no tiem ~10 vien 3 bija latvieši (un tā izgāšanās bija viens no viņiem). Bet citādi es satiku ļoti interesantus cilvēkus - pasaules apceļotājus, uzņēmējus, producentus, sportistus. Bija, protams, arī tādi, kam pirmā ziņa bija - wanna have sex? :D bet tur uzreiz unmatch un miers. Es gan apzināti izvēlējos ārzemniekus, tinder man bija vieta, kur satikt cilvēkus no citām kultūrām, citām pasaules malām, ar interesantu dzīves pieredzi. Es pati laikam tikai 1x esmu pirmā rakstījusi vīrietim.
Bet ar savu pēdējo tinder randiņu esmu kopā nepilnu gadu (l) Esmu dikti priecīga par tinder eksistenci, jo citādi es viņu nemūžam nesatiktu, mēs dzīvojām pāris simtus km viens no otra un mūsu match bija absolūta apstākļu sakritība - viņš naktī brauca garām pilsētai, kurā es tolaik dzīvoju un, kad uznāca miegs, iegāja tinderī, lai drusku pamostos :D
11.09.2016 09:26 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Klaviatūra - kā sauca pasaules apceļotāju? Man ir nopietnas bažas, ka tas varētu būt mans aizbēgušais princis. Pilnīgi bēdīgi, uzsitām normālu klačiņu un tagad pēkšņi atkal 1500km attālumā, neko pat neteica. :-D
11.09.2016 10:51 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jūtos kaut kā atpalikusi - nelietoju ne instagramu, ne tinderi, ne... kas jau vēl tur tāds bez facebookā :D
Bet forši un prieks par visām meitenēm, kas šādā veidā atradušas savu īsto un vienīgo! :)
11.09.2016 10:54 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
He.. mani vienmēr sajūsmina šīs "apstākļu sakritības". Jūs tiešām esat tieši tik naivas, ka domājat, ka tieši Jūs esat tās īstās, vienīgās, laimīgās un neticamās, kas ir sastapušas savu vīrieti tinderī, kad viņš "vienu vakaru aiz garlaicības"; "naktī brauca garām pilsētai, kurā es tolaik dzīvoju un, kad uznāca miegs, iegāja tinderī, lai drusku pamostos", "tāpat kā Jūs, uz 5 minūtēm iereģistrējās" un visādas tamlīdzīgas likteņa nejaušības? :D
11.09.2016 10:57 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Es pievienojos pozitīvajam stāstam, tagad esmu tinder attiecībās, vispār abi esam tādi, kas nu droši vien teiktu - internetā iepazītie, ui nē, bet redz tieši tur satikāmies :D
par cilvēkiem tur, bija dažādi, gan tie, kas tiešā tekstā rakstīja par seksu, gan tādi izmisušie, kuri tikko šķīrušies un meklē plāksterus.
Es arī nekad nerakstīju pirmā, man pietika ar tiem, kas atrakstīja :D bet man reizēm bija grūti izsekot, kurš ar ko nodarbojas un kas ir kas, tapēc jutos neerti. tikos ar diviem, tas viens bija tāda katastrofa, tik nenormāli smieklīgi tas viss liekās :D
11.09.2016 11:03 |
 
Reitings 37
Reģ: 04.09.2016
Agrāk arī aktīvi lietoju tinder, esmu satikusies ar kādiem 4/5 vīriešiem, un varu teikt, ka vīlusies nebiju, vēl tagad ik pa laikam kāds uzraksta, apjautājas kā iet un tā.:-D
11.09.2016 11:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Godīgā, esmu 100% droša, ka tas nav tas pats. Šis bāzējas (dzīvo, strādā) Čikāgā un Latvijā ir bijis 1 reizi. Turklāt nav no tiem, kas pazūd 1 jaukā dienā :)
11.09.2016 11:56 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Ehh nu labi. Jāsamierinās un jāmeklē cits sarunu biedrs. :-D
11.09.2016 12:25 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
"forša diskusija, vienkopus daudz stereotipu, par kuriem pasmīkņāt.
kāpēc lai puisim būtu jāraksta pirmajam? ja reiz esat tik advancētas 21. gs., lai iepazītos fcn aplikācijā, varbūt vērts atbrīvoties no 19. gs. tradīcijām? "
es jau rakstīju, ka varbūt esmu vecmodīga :)
es saprotu, ka tinderis laikam nav man piemērots, jo lielākā daļa no viņiem, es tā pieņemu, ka nevēlas ieslīgt diskusijās, bet gan vēlas uzreiz satikties, bet lai man ieinteresētu cilvēks, man ir nepieciešams tieši pretējais.
11.09.2016 12:57 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
es saprotu, ka tinderis laikam nav man piemērots, jo lielākā daļa no viņiem, es tā pieņemu, ka nevēlas ieslīgt diskusijās, bet gan vēlas uzreiz satikties, bet lai man ieinteresētu cilvēks, man ir nepieciešams tieši pretējais.

Jā, lielākoties ar mani ir tas pats, kā rezultātā man prasīja, ko tad es īsti vēlos no dzīves, ja ne attiecības. :D
11.09.2016 16:28 |
 
Reitings 45
Reģ: 26.05.2014
Arī ik pa laikam paTinderoju. Domāju , ka lielākā daļa vīriešu visām liek "like" pēc kārtas, īpaši neiedziļinoties. Jo tas ir pārāk jocīgi, kad uzspiežu "like" vienmēr izlec ārā New Matches, nedomāju, ka visiem pēc kārtas varu tā patikt, ka nav gadījies, ka neizlec Match.. :D
Un tie Common Connections arī jocīgi rāda. Tur parādās man pazīstami cilvēki ar kuriem viņiem tiešām nav sakara.. esmu pārliecinājusies! :D
11.09.2016 18:23 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Domāju , ka lielākā daļa vīriešu visām liek "like" pēc kārtas, īpaši neiedziļinoties. Jo tas ir pārāk jocīgi, kad uzspiežu "like" vienmēr izlec ārā New Matches, nedomāju, ka visiem pēc kārtas varu tā patikt, ka nav gadījies, ka neizlec Match..

Tas tādēļ ka online dating platformās un jo īpaši Tinder ir ārkārtīgi izteikts dimorfisms. Lasīju neoficālu pētijumu, kurā ārzemēs tika ievākti dati par svaipošanu un tika kontatēts, ka vidēji statistiski sievietes bija receptīvas uz vienas nakts sakariem vai ko nopietnāku ar 3% no pieejamajiem pretējā dzimuma profiliem, kamēr vīriešiem šis cipars bija ap 60% - konstatēts, ka vīrieši ir 30 reizes akceptējošāki attiecībā pret sievietēm, ar zemāku nepieciešamību ievākt informācijas par tām, kamēr pretējam dzimumam tas ir gandrīz diametrāli pretēji - nepieciešams daudz mazāk negatīvu punktu, lai atteiktu. Ļoti vispārīga un virpsusēja metadoloģija, bet vispārēju tendenci uzrāda.
11.09.2016 19:24 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Excite, īsti nesapratu komentāra jēgu. Protams, ka tā bija apstākļu sakritība, bet es nevienu mirkli neteicu, ka esmu vienīgā ar kuru viņš no tinder satikās :) Bet es noteikti zinu, ka esmu vienīgā ar kuru viņš ir attiecībās :D
11.09.2016 19:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
vidēji statistiski sievietes bija receptīvas uz vienas nakts sakariem vai ko nopietnāku ar 3% no pieejamajiem pretējā dzimuma profiliem, kamēr vīriešiem šis cipars bija ap 60%

Lasīju pētījumu ne par Tinderi, bet:
psychologist Terri Conley asserts that “when women are presented with proposers who are equivalent in terms of safety and sexual prowess, they will be equally likely as men to engage in casual sex.”
Her research suggests women, like men, are motivated by pleasure-seeking when they enter the sexual arena. It’s just that women are less likely to be satisfied by a short-term encounter, and they know it.
...
This lack of confidence in men as pleasure-givers was indirectly supported by another of Conley’s experiments, which focused on bisexual women. They were “significantly more likely to accept an offer (of a one-night stand) from a woman than from a man,” she reports.

https://yesmeansyesblog.wordpress.com/2011/03/03/gender-differences-and-casual-sex-the-new-research/
11.09.2016 20:02 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
es izdzēsos no tindera šovakar un izmetu arī pašu aplikāciju no telefona :D
11.09.2016 20:06 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
11.09.2016 20:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits