Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar ģimeni, draugiem

 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Sveiki!
Ļoti aktuāls jautājums pēdējā laikā par attiecību veidošanu ar ģimeni. Esmu jau pietiekami pieagusi lai pašai būtu sava ģimene, bet liktenis tam nav bijis pārāk labvēlīgs līdz šim. Ir attiecības ar vecākiem, draudzenēm, bet liekas ka jādistancējas, jo notiek pārāk liela saucamā "līšana dvēselē". Tagad jau ir mazāk jo es distancējos. Bet kā Jūs tiekat ar to galā? Varbūt jau šobrīd esmu uz pareizās takas, bet agrāk tas bija ļoti izteikti...
It īpaši māte cenšas jaukties visur kur var iejaukties ar komentāriem utt. Vienreiz pat minēja ka man jāpamet savs draugs un ka viņa palīdzēs atrast citu.. Un tas tikai tāpēc ka viņam ir savs raksturs, un viņa nekādi nevar to iespaidot. :-D
Protams arī ar iepriekš tuvām draudzenēm vairs tik daudz nekontaktējos, kā satiek mani tā sāk izprašņāt "vai viss ir labi ar draugu?" utt. Un tad vēl dod pamācības (kaut gan pašām draugu nav!) vai izmet kādu muļķīgu piezīmi.
Labprāt dodos kompānijā kopā atpūsties ar dažādiem cilvēkiem lai labi pavadītu laiku, bet izvairos no cilvēkiem kas mēģina līst dvēselē.
Kādas ir jūsu domas?
04.09.2016 18:14 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man arī kaut kā tā ir. Esmu noslēgta, tāpēc nepatīk, ja izprašņā mani. Citreiz prasās vairāk laika pavadīt kompānijās, bet ar iespēju vienkārši izklaidēties un runāt par ko vispārīgu, ne stāstīt par sevi. Ja vēl pārmet, ka es par sevi neko nestāstu, tad vispār sabojā garastāvokli.
Šī vasara man vispār nebija laba un ar bažām gaidu to dienu, kad tagad būs jātiekas ar dažiem cilvēkiem ar kuriem vasarā netikos. Negribu stāstīt par to kā man šovasar gāja, vai, pareizāk sakot, negāja, negribu ne žēlošanu, ne padomus no cilvēkiem, kuri par konkrēto lietu maz ko jēdz. :-/
04.09.2016 19:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kāpēc nevienam neparīk Tavs draugs? (Tāds iespaids radās..) (t)
04.09.2016 19:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atcerejos sevi jaunibaa, ko man teica viramate un masmma faktiski sadzirdeju tikai tagad. Un izradas sava jauniabs pargudriba man nebija taisniba, vinam gan! Tas par vecakiem.
Par draugiem, ta saucu tikai dazus parejie man pazinu kategorija. Un DRAUGIEM vari etitk jebko, jebkura laika un tas bus starp mums. Ir kada devseles dala ko nestastu nekad, nevienam dzivam cilvekam, tas paliek tikai man.
04.09.2016 19:14 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Ne viss nepatīk draugs, bet vecāki ir pieraduši visu pēc savas stabules virzīt. Un ir tā ka mums pašiem savi plāni sava ikdiena, un tas protams nepatīk. Un tad nu mudina uz to ka kkas nav labi, jo neizdabā pa mātes prātam. Agrāk es ieklausījos vairāk savos vecākos un tad sapratu, ka tas nav ne mans viedoklis ne tas ko es vēlos, tagad es distancējos un eju pa savu ceļu un domāju par to kas svarīgs ir man.
04.09.2016 19:20 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Ja nevēlies neko stāstīt, atbildi īsi un lakoniski. "Vai viss ir labi ar draugu?" - "Jā, viss labi." Tā tavā vietā darītu es.
04.09.2016 19:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu nedzivo kopa ar vecakiem?
04.09.2016 19:24 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Ridziniece, es dzīvoju jau sen patstāvīgi un esmu pietiekami pieaugusi lai jau sen būtu savi bērni un vīrs. Runa ir par līšanu dvēselē.
flyflyhighup - Paldies, es jau tā daru. :-) Un izskatās ka viņām citas tēmas daudz maz veselīgas neinteresē, interesē tusiņi vēljoprojām. Cenšos būt kompānijās, kur ir puiši, lai ir daudz maz dažāda kompānija un sarunas. Ar tām draudzenēm protams distancējos, jo liekas ka vēl dažam labam jāpieaug :-)
04.09.2016 19:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pajautat ka iet ar draugu tev skaistas lisana dvesele? :-O Man dveseles dzilumos ir dauz kas vairak par to ka iet, un to nesaku it nevienam. Visu parejo gimenei un Draugiem saku, pazinam neko nestastu tie tadi pasvesaki. Tev DRAUGI ir? Jeb tikai butiba pazinas?
04.09.2016 19:29 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Var jau visādi būt, bet vai Tu esi pærliecināta, ka tiešām draudzenēm bija mērkjis 'līst dvēselē', nevis vienkārši, pieklājības pēc, apjautāties?
04.09.2016 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits