Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vasara vasariņa

 
10 gadi
Reitings 832
Reģ: 17.12.2010
Meitenes, šodien apjautu, ka nākošnedēļ jau 1. septembris :-O Vasara galā jau gandrīz. Kādas sajūtas? Esat apmierinātas ar šī gada vasariņu? Kas ir tas labākais, kas paliks atmiņā no šīs vasaras? Kas varbūt ne tik labs?
24.08.2016 16:29 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Šogad vasara man galīgi nekāda :'-( Atvaļinājumā esmu bijusi ļoti maz. Darbs dara savu.
Pat līdz jūrai īsti neesmu aizbraukusi :-/
Neatceros, kad pēdējo reizi bija tik slikta vasara (t)
Es jau gatavojos, ka nākošgad būs jāatpūšas riktīgi.
24.08.2016 16:32 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Augusts (kas principā šovasar bija arī mana vasara) ir bijis super! :) Pilns dažādu emociju, piedzīvojumu, izbraucienu. Nav bijusi nedēļa, kad kaut kur apkārt nebūtu dauzījusies :D Tikai tagad pēdējās dienas vairāk pavadu mājās, bet nu rīt atkal dodos prom.
Vēl palicis solījums sev šajā vasarā izlekt ar gumiju. Tas noteikti būs pēdējais šīs vasaras hailaits. :)
Labākais... hmm... Visi tie smiekli un piedzīvojumi, kas bijuši kopā ar mīļajiem (ģimeni, radiem, īpaši draudzenēm) - Weekendfests, dzīvošana Engurē pie jūras, superīgas dzimšanas un vārda dienu svinības, pilnīga izlīšana laivu braucienā, izdauzīšanās Tarzānā ar mazajiem brālēniem un māsīcām, foršās vakara pastaigas, mazie izbraucieni pa Latviju. Un, jā. Varbūt arī sākums kam jaunam un foršam, par ko gan es vēl patlaban neesmu skaidri pārliecināta. Bet nu jā, peldēšu tik pa straumi :D
24.08.2016 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Esmu ĻOTI neapmierināta ar šo vasaru. Maz brīvā laika (darbs, darbs), nesanāca ne pasauļoties, ne uz jūru aizbraukt. Bija viens īpašs notikums un izbija. Nekas spīdošs, vienvārdsakot.
Bet labā ziņa, paldies Dievam, visi esam dzīvi, sveiki un veseli.
24.08.2016 16:51 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Forša vasara bija (l) Jūnijā biju ceļojumā, pēc tam atpūtāmies vairākas dienas pa Jāņiem, savukārt jūlijā un augustā ir bijušas ļoti daudz interesantas nedēļas nogales, dažādi pasākumi, izbraucieni, viesu mājas, koncerti. Pēdējā nedēļas nogale bija ļoti jauka, paņēmām vēl klāt dažas dienas un uztaisījām garās brīvdienas. Šobrīd vislabāk atmiņā palikušas pēdējās divas nedēļas nogales, ko pavadījām pie jūras skaistās vietās un vairākas reizes bijām divi vien pa visu piekrasti.
Tas bija pasakaini skaisti, ļoti emocionāli, vēl tagad spilgti atceros to sajūtu, kā dodamies rīta pastaigā gar jūru, esam divi vien, tāds miers, harmonija, daba , ļoti sirreāla sajūta.
Bet vispār ir bijušas daudz dažādas foršas lietas un aktivitātes, lieliska aizvadīta vasara (l)
Protams, žēl, ka drīz jau beigsies vasara, un vēl žēl, ka samērā maz esmu sauļojusies un peldējusies. Vienīgi Horvātijā kārtīgi nosauļojos un nopeldējos. Bet tepat LV, kaut kā man bija par vēsu priekš sauļošanās un peldēšanās augustā.
24.08.2016 16:58 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Bija daudz darba, bet arī gana daudz izbraukumu un pasākumu. Tiesa, tik nenormāli lielu vērību vasaras mēnešiem nepiegriežu un arī nekādas ārprātīgās ekspektācijas ar vasaru nesaistu. Gadalaiks kā gadalaiks. Tikpat daudz piedzīvojumu un lielisku dienu ir arī pavasarī, rudenī un ziemā. Turklāt, kad beigušās skolas gaitas, laika ritējums tomēr ir drusku savādāks un vasara tik ļoti neizdalās no pārējā gada. :-P
24.08.2016 16:59 |
 
Reitings 12
Reģ: 17.08.2016
Kopš vairs nesēžu skolas solā , panika un par pirmā septembra iestāšanos mani nemoka.
Paspēju mazliet paceļot un satikt dažus sen neredzētus cilvēkus , tas arī laikam viss...
Negatīvais laikam būtu tas ka tā arī nevienu reizi nenopeldējos (baseinā neskaitās :-D ) , un veljauprojām vazājos apkārt bāla kā spoks , t.i neiesauļojusies :-D bet pie tā var vainot UK laikapstākļus un manu ļoti aizņemto darba grafiku.
Gatavojos baudīt vasaru citos platuma grādos kad ņemšu atvaļinājumu(l)
24.08.2016 17:02 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Man vasara vispār nav. Ļoti daudz darba, jāstrādā pat pa brīvdienām, ceļos katru dienu ap pieciem un tā līdz vēlam vakaram ,vispār nekur neesmu izrāvusies. Tikai māja un darbs :(
IR bišku skumji, bet es zinu,ka mans darba spars atmaksāsies :D
24.08.2016 17:05 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man shii vasara burtiski paskreeja nemanot, viss taadaa virpulii! Vasaras saakumaa saneemu piedaavaajumu, no kura nevareeja atteikties:D un vasars beigaas bija Taa diena. Tas viss tiiiik neticami))
Saulojusies esmu tieshi 1x, taapeec plaanoju no riitdienas panemt briivaaku un shturmeet Juurmalu uz paaris dienaam.
24.08.2016 17:06 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Laikapstākļu ziņā vasara tāda baigi nepadevusies - daudz lietus, mākoņu un vēja - tāpēc arī tā īsti nav licies, ka vasara jau būs cauri tūlīt.
Notikumu ziņā visspilgtākais moments ir mūsu mājas nopirkšana - neaprakstāmas sajūtas!(l)(l)(l) Daudz remontējām, darbojāmies no rīta līdz vakaram , divatā krasojām, līmējām, tīrījām, un ēdām picas. :D Bet viss paveiktais , protams, ir bijis tā vērts! (l)(l)
24.08.2016 17:41 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
principā varētu teikt, ka vasara nav bijusi (t)
24.08.2016 18:02 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Eh, laikam tàpèc redzèju sapnī skolu :D
Normàla vasara, 3 nedèljas padzīvojos Latgalè, paceljoju pa Īriju nedaudz, dazhi forshi pasàkumi. Salīdzinoshi labs laiks....
Tagad jàgaida novembris, kad lidosim uz siltajàm zemèm vasaru baudīt!
24.08.2016 19:14 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Neesmu gaidījusi vasaru kā superīpašu gadalaiku, kuram jābūt perfektam laikapstākļu un citā ziņā, bet kopumā vasara bija ok (kā katru gadu). Vienīgais, kas šo vasaru padarīja īpašāku par citām vasarām- pirms dažām dienām apprecējos, kas arī ir vasaras spilgtākais notikums. Bet citādi-vasara kā vasara, vienīgi varēja drusku mazāk līt, bet neteiktu, ka tas ļoti traucēja.
24.08.2016 21:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits