Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis no interneta.

 
Reitings 12
Reģ: 27.12.2015
Sveikas!
Man ir vajadzīgs padoms...
Manai draudzenei ir 15 gadi un viņa man prasa viedokli,jo man ir 17 un viņa domā,ka man ir lielāka pieredze.Tātad,viņai ir iepaticies viens puisis no instagram(viņa viņu nepazīst)un viņa vēlas ar viņu uzsākt sarunu ar viņu.Bet viņa nevar saņemties kaut ko uzrakstīt.Un viņa man uzrakstīja lai es pasakot ko viņai darīt, pateicu,ka tas nav nopietni un nekādas attiecības viņai nevarētu sanākt.Viņa mani īsti neklausījās,tāpēc jau nākošajā dienā atkal prasīja ko viņai darīt.Un es tiešām nezināju ko atbildēt,jo man pašai nav bijušas attiecības un es pat nezinu kā lai sāk sarunu ar puisi,un draudzeni man arī negribas pazaudēt,jo viņa tiešām ļoti ātri apvainojas.Man protams arī ir kādreiz ir paticis puisis no bildēm,bet es pat neesmu domāju rakstīt viņam un vēl sapņot par viņu,kā viņa to dara.Viņa tiešām ir kā traka ar to puisi visu laiku par viņu runā,utt. Tāpēc izdomāju uzrakstīt jums,jo varbūt kādai no jums ir bijusi pieredze šajās lietās vai arī jūs vienkārši varētu pateikt ko viņai darīt.
Paldies un piedodiet,ka tik gari..:-)
22.08.2016 19:59 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Ko darīt? Nu uzrakstīt. Ko uzrakstīt? Vārdi jāatrod viņai pašai. Neviens taču neiesāk sarunu ar forumā izlasītu teikumu, ne tā?:-) Jāpārvar sava kautrība, citādi būs kārtējais "es viņu mīlu, bet viņš par manu eksistenci pat nezina".
22.08.2016 20:05 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Lai uzraksta kādu komplimentu - forša bilde utml... kadu jautājumu bildes sakarā...ja viņam radīsies interese, tad gan jau atbildēs....rakstīt uzreiz ka par viņu vien domā gan nebūtu labi...izklausīsies pēc stalkošanas :-D
22.08.2016 21:08 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Cik tam puisim gadu? Lai uzraksta, lai pēc tam nav jādomā, kā būtu, ja būtu. Tikai pārāk nesacerēties, bet izklausās, ka tam par vēlu.
22.08.2016 21:20 |
 
Reitings 12
Reģ: 27.12.2015
Puisim tikpat cik viņai.
22.08.2016 22:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2015
Uzrakstot viņa neko nezaudēs.
25.09.2016 17:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits