Problēma attiecībās

 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Labrīt!
Brīvdienās bija ļoti intresanta situācija. Jau kādu laiku man liekas ka vīrietis viegli čīto, bet attieksme pret mani par to neliecina. Brivdienās aizgāja pļaut zāli , es paliku lasīt žurnālu zālītē. Paliekot viena nolēmu ieskatīties telefonā. Whats upā , kāda dāma prasīja bildi ko viņam itkā vajadzēja nosūtīt, uz ko atbildēja ,ka esot tiko atbrauca. Iegāju galerijās un skatoties bildes atradu ne tikai sevi, bet arī divu citu sieviešu pikantās bildes (viena pus gadu veca, otras tiko kā sākām tikties)… vēlāk kad nomierinājos sāku jautāt vai viņš nedomā ka attiecības ievest nedaudz vieglākā statusā. Sākumā nesaprata par ko runāju, vēlāk atzina ka tās bildes esot vecas un viņa kļūda ka neesot izdzēsis. Savukārt tā dāma kura pieprasa bildi esot ķerta. (šodien no rīta atnāca ziņa no viņas atkal, bet viņš pats to apstiprināja pēc jautājuma :“atkal tā ķertā?”) Sāku domāt vai man vajag tādas attiecības kur , kā viņš apgalvo nevar neko darīt ka sievietes viņam raksta?! (jā zinu sievietes mēdz būt maitas) Laiku pavadām ļoti bieži kopā un esam dzīvokļa meklējumos. Esam kopā ~ gadu un aplidošanas laiks bija gana ilgs. Vai man vajadzētu visu pārtraukt vai tomēr kko gaidīt? Veselā domāšana nav tagad man stiprā puse, bet nāk prātā tikai galējības. (t)
22.08.2016 09:26 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Man pirms kāda pusgada bija līdzīga situācija, draugs visu laiku jautāja, ar ko sarakstos, vakaros lika novākt telefonu, draudēja, ka atņems, nesapratu, kāpēc tāda neuzticēšanās, varbūt pats kaut ko tur darās? Tā vienu vakaru paskatījos pār plecu un redzēju, ka sarakstās ar kaut kādu sievieti, pēc pāris dienām iegāju apskatīties un redzēju, ka viņa nav no Latvijas (bija vēl pāris sarakstes ar citām pazīstamām sievietēm no ārzemēm, bet tām stāstīja, ka mīl draudzeni un jautāja padomus, ko labāk dāvināt, kā iepriecināt), ar to sievieti iepazinušies bija pirms 2mēnešiem, viņa viņam atzīstas mīlestībā, sūta kailfoto utt, sakravāju mantas, pateicu, ka eju prom, jo neuzskatu, ka tā attiecības ir jāveido, viņš uzreiz iedeva savu telefonu, sāka stāstīt, kas ir kas, teica, ka viņš neko nevar darīt, ja kāda pēc 2mēnešu sarakstes sadomājas un raksta visādas stulbības, tā nu paliku, viņš viņu pēc mēneša (kad viņa atkal uzrakstīja) nobloķēja, gan tad, gan tagad tiek dota brīvība, lai gan ejam visur kopā, nakautrējos parādīt uz skaistu sievieti, vairs neesmu okšķerējusi, zinu, ka ik pa laikam sarakstās ar citām (bet tagad tikai senām draudzenēm), bet vairs neko nesaku, viņš ik pa laikam pats iedod telefonu vai saka, lai klausos un skaļi lasa ziņas. Mums tas kaitēja tikai tik ilgi, kamēr bija sajūta, ka kaut kas tiek slēpts, kad izrunājām, palika vieglāk. Rakstot aizdomājos, kāpēc vispār attiecību laikā iepazinās ar citu, bet nu jau par vēlu jautāt.
22.08.2016 16:37 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Iepriekš Tu neminēji, ka tie ir kailfoto. Varbūt es kaut ko palaidu garām.
Bet es joprojām palieku pie tā, ka puisim nav vajadzības apmainīties ar kailfoto ar svešām sievietēm, ja atiecībās viss ir kārtībā. Un rakāšanās partnera telefonā ne ar ko nav attaisnojama.
22.08.2016 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Litota Man arī būtu patīkamāk un viegālk , ja teiktu ka vot atkal raksta kāda, nevis kad man sakāpj es izdomāju paskatīties un tiešām ieraugu.
Inga88 Inga, es biju domājusi pikantas bildes = kailfoto!
22.08.2016 16:45 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Runā ar viņu! jebkurā gadījumā visas nesaprašanās ir jāizrunā.
22.08.2016 16:50 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Kā nezini vai melo? Viņš it kā ķertajai dāmai atbildēja, ka tikko atbrauca, ar domu, ka vēlāk būs bilde. Ko te vēl var nesaprast?
22.08.2016 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
chérr Es naivi ceru ka tomēr tas bija maigs atšūviens! :D :-/
22.08.2016 16:57 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Necieņa rakāties partnera telefonā? Bet cienīgi ir sarakstīties, satikties ar citām? Kā jau te var lasīt, neviens nerakājas telefonā aiz neko darīt, bet tad, kad rodas aizdomas, jo sakrājas dažādi sīkumi, kas norāda uz krāpšanu. Viena nesmuka rīcība liek sekot otrai. Man ir bijušas aizdomas vairākās attiecībās, es esmu slepus rakājusies telefonā vai histēriski prasījusi, lai parāda - un ziniet ko, aizdomas 99% bijušas patiesas. Sieviešu intuīcija.
22.08.2016 17:23 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Limonāde Gribēju tikai pateikt, ka ne vienmēr tās sarakstes un bildes nozīmē, ka viņš melo vai krāpj, varbūt tās tiešām ir kaut kādas vecas, neizdzēstas bildes, varbūt viņam glaimo patikt vairākām, varbūt tā sieviete tiešām pati uzplijas un viņš izdara kļūdu, viņu nenobloķējot vai neatšujot saprotami utt
22.08.2016 17:23 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Limonāde Gribēju tikai pateikt, ka ne vienmēr tās sarakstes un bildes nozīmē, ka viņš melo vai krāpj, varbūt tās tiešām ir kaut kādas vecas, neizdzēstas bildes, varbūt viņam glaimo patikt vairākām, varbūt tā sieviete tiešām pati uzplijas un viņš izdara kļūdu, viņu nenobloķējot vai neatšujot saprotami utt

Patiesībā - ko nozīmēs vecas, neizdzēstas kailfoto? Vai tās bijušās zina, ka šim vīrietim telefonā brīvi, visiem, kas pieskaras telefonam, stāv viņu bildes? Man vispār šķiet traki attiecībām beidzoties glabāt savu bijušo kailfoto gan pret jauno partneri, gan pret veco, tā, manuprāt, nav cieņa.
22.08.2016 17:28 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Varbūt arī sieviešu intuīcija. Vai arī loģisks iznākums, sagaidāma puiša rīcība esot attiecībās ar fūriju, kura viņam neuzticas. :D
22.08.2016 17:30 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Inga88, cik atceros no citām diskusijām, tu esi homoseksuāla vai biseksuāla radošās jomas pārstāve. Ne visiem galvā ir tāda bohēma un vieglums kā tev. Daudzas tomēr grib sev tā teikt normālu dzīvi ar uzticīgu vīru un stabilitāti. Nezinu, kā citi, bet es, kad uzsāku attiecības, jau sen esmu noinformējusi, ka man nav pieņemamas šādas fiziskas vai morālas krāpšanas, līdz ar to ir iespēja tam nepiekrist, nebūt ar mani un meklēt vieglprātīgāku sievieti.
22.08.2016 17:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Laikam esmu ķertā , bet es neredzu problēmu . Kāpēc jāuzskrūvē sevi un šo vispār neko neizsakošo saraksti jāuztver par kaut ko īpašu ? Kas tur tāds ir , ka vīrietis sarakstās arī ar citām ? Ja neflirtē , bet vienk . sarakstās , neredzu neko sliktu . Kas par to , ka grib kaut kādu veco bildi ? Lai nosūta un miers .
pašas sacepās un ne jau mīļākās kaut kādas izjauc attiecības , bet jūs pašas tās jaucat ar liekām aizdomām , neuzticību un piekasīšos pie sīkumiem . Ko tad viņam tagad nepaskatīties ne uz citām , ne runāties ? wtf
22.08.2016 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Elzaelza, man šāda situācija nav bijusi, bet es īsti neizprotu kādēļ manam vīrietim būtu jāsarakstās ar random čikām, ķipa - nu tāpat vien es sarakstos nekas romantisks neveidojas, vienkārši sarakstos. Jebkurā gadījumā - dīvaini. :-D Manā paziņu un draugu lokā nav neviena, kurš tā dara un ja dara, tad tikai ar vienu mērķi.
22.08.2016 18:01 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kukuruza varbūt tad arī parandžu uzvilkt ? Es nezinu nevienu normālu pāri , kuri būtu jau ilgus gadus , kuriem nebūtu vienkārši virtuālās paziņas kā sarakstes draugi vai paziņas reālā dzīvē no pretējā dzimuma . Kas tur tāds ir ? Jūs tiešām tā agri vai vēlu viens otru pazuadēsiet , jo nav normāli liegt otram kontaktēties tikai ar savu dzimumu , bet pretējo apzināti ignorēt . Viduslaiki totālākie , neatpaliek no muslimiem ;)
22.08.2016 18:08 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja uzticība un mīlošas attiecības ir , tad ir un tās nekur nepazudīs , ja vīrietis vai tu sarakstīsies ar pretējo dzimumu . Sarakstes saturam ir nozīme , bet ne pašai sarakstei . Tur tā sāls
22.08.2016 18:09 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Sarakstes saturam ir nozīme , bet ne pašai sarakstei . Tur tā sāls

Autore jau raksta, ka runa ir pat ne tikai par flirtu, bet arī par kailfoto. Tad jau tā vairs nav parasta sarakste par laikapstākļiem.
22.08.2016 18:12 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Elzaelza, ja kailfoto nav pietiekams iemesls, tad es nezinu, kas būtu. :D
22.08.2016 18:13 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Kitija, Tev šķiet, ka viendzimuma attiecības un radošās jomas pārstāvis = ar bohēmu, neuzticību un nestabilitāti?
Tu pati teici, ka Tev ir bijušas vairākas attiecības, kas acīm redzot pajukušas, jo pusis Tevi krāpis, vai Tev licies, ka viņš Tevi krāpj.
Man ir ilggadīgas attiecības, es uzticos savam partnerim, es nerakājos otra cilvēka telefonā, facebookā un neuzteraucos par to, ka mani varētu krāpt, kā arī pati neapsveru savu partneri krāpt.
Mēs būvējam kopīgus plānus par nākotni, kuri balstiti savstarpējā uzticībā un paļāvībā.
Un kurš te runā par normālu dzīvi un stabilitāti?
22.08.2016 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Zini, viens ir, kad aizliedz, otrs ir, kad vienkārši to nedara, jo nav vajadzības. :-D Tev tiešām grūti noticēt, ka mēdz būt arī tādi pari??:-D Varbūt šokēšu, bet es arī nesarakstos ar svešiem vīriešiem. :-D Man ir pietiekami daudz vīriešu kārtas draugi, savukārt vīram ir saglabājušās draudzenes no skolas laikiem, kas ir forši. Tā kā parandžā neviens nestaigā.;-)
22.08.2016 18:21 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nekur jau nav teikts, ka viņam ar tām kailfoto sūtītājām ir kkas bijis. Un ja arī bija kaut kad senāk, un šīs pēc kāda laika attapās un mēģina pievilināt atkal, vai tāpēc viņš ir norakstāms? Jā, normāli būtu, ja viņš esot nopietnās attiecībās, atkratītos no visas pagātnes bagāžas, bet nu nepadomāja. Nav jau traģēdija...
22.08.2016 18:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits