Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādi vīrieši jūs savaldzina?

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Vairumam no mums ir otra pusīte, bet neatkarīgi no attiecību statusa tomēr ir lietas, kuras mūs savaldzina vīriešos gan iekšēji, gan ārēji (l) Šoreiz runāsim par ārējām lietām, kuras pirmajā mirklī savaldzina, tā tekit padara mūs weak in knees, liek zemei pazust zem kājām.. Ahh, sakiet kā gribat, bet šeit ir mans saraksts ar vīriešiem, kuri pievelk manu uzmanību.
Mani savaldzina:
*vīrieši uzvalkos
*vīrieši formas tērpā (ārsts, ierēdnis, policists vai karavīrs)
*vīrieši, kuri nēsā pulksteni
*vīrieši ar rozā apģērba elementu
*vīrieši tīrās un elegantās mašīnās
*vecāki kopti vīrieši ar sirmiem matiem
*Itāļu tipa vīrieši
*Vīrieši ar nelielu vēderiņu
*Vīrieši kuri ar mīlestību izturas pret bērniņiem (piemēram ved aiz rociņas, mīļi sarunājas)
*Vīrieši ar atpogātu kreklu
16.08.2016 01:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja nerunā par personību, tad ...

Tas jau ir interesantāks tēmas pavērsiens, nekā originālais jautājums. No tādām ārīgām un ārišķīgām lietām, mēdzu iečekot interesantus kreklus.
03.09.2016 18:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja runā ir par tīri vizuālo, pirmo iespaidu (kas var tikt pilnīgi sabojāts, kad sāk runāt), tad kaut kā aci piesien vīrieši ar paplatiem pleciem (ne pārpumpētiem), skaistu pulksteni (man patīk klasiskie biznesa stila) un aromāts (OK, tas nav gluži vizuālais). Patīk tāds pārdomāts koptēls, kas, tajā pašā laikā, nekliedz - pavadīju trīs stundas pie spoguła.
03.09.2016 18:39 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
ja nerunā par personību, tad parasti, pirmais, ko ievēroju, ir rokas. tā daļa starp plaukstu un elkoni, nezinu kā tieši sauc. :D un vēl parasti "nočekoju" vīrieša matus
03.09.2016 18:09 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man būs vienkāršāk ielikt bildi http://cdn1.thr.com/sites/default/files/imagecache/scale_crop_768_433/2016/01/lucifer-pilot_scene28pt-29_0118_hires1-_h_2016.jpg
Principā, patīk vecāki vīrieši, tumšiem matiem, nelieliem rugājiem, tumšām acīm, ne pārkačāti, bet arī ne kaulaini, bet pavisam noteikti ne resni.
03.09.2016 17:37 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vīrieši formās valdzina- policisti, ugunsdzēsēji, piloti. Karavīri gan pilnīgi noteikti nē!
Vispār mani saista tie, kas ir tādi vairāk atturīgi, acīs nekrītoši, klusāki. Skaļie un pašpārliecinātie lai paliek citām.
03.09.2016 17:28 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
*gudri ( dzīvesgudri) un tādi kuri māk sevi prezentēt
03.09.2016 17:18 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Tas ir taa, tiiri izskata ziņaa, protams, veel tetoveejumi, patiik taadi, kas izskataas brutaali, nu taads gangsta style. Piemeeram, atšķiriibaa no -
Viltigalapsa, es gan ieniistu uzvalkus gandriiz vienmeer, vispaar nepatiik tas oficiaalais stiliņš - uzvalks varetu labi izskatiities (mamaa izpratnee) tikai ja butu redzamas notetoveetas rokas un seja nebuutu taada kaa saldajiem. :D
03.09.2016 17:12 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
1 - Spēcīgas muskuļainas rokas, palielas plaukstas.
2- patīk izteikta žokļa līnija un vaigu kauli
3 - patīk, ja nēsā lielus masīvus gredzenus, kaa arii ķeede ap kaklu
4 - Tumšas acis
5 - aadas kraaasa vienaldziiga, bet vairaak piesaista divas galeejiibas - melnādainie vai pilniigaa līķa baltumaa
03.09.2016 17:04 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
*Gari un tievi vīrieši
* Uzvalks
*Spēcīgas rokas
*Ja labi izturas pret bērniem un dzīvniekiem
*Labi apavi
*Kopta sejas āda,patīk arī 3 dienu rugāji :-D
*Un noteikti laba humorizjūta, jo melnāks humors jo labāk
03.09.2016 16:26 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
- Spēcīgs žoklis
Laba aizsardzība! :D
17.08.2016 21:25 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Mans vīrietis, tāpēc jau arī ir mans :-D Ja jāmin kāda konkrēta detaļa, kas mani viņā ir savaldzinājusi (šis izklausās dīvaini :D), tad turning point bija mūsu 3. randiņš, uz kuru viņš ieradās ādas jakā. Tajā brīdī, kad viņu ieraudzīju, notika kaut kāds konkrēts klikšķis manās smadzenēs un no tās reizes (kura bija pirms 4 gadiem) sāku uz viņu skatīties pavisam citādi...bet gan jau tas nebija ādas jakas dēļ :-D
17.08.2016 13:51 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Esmu starā par:
- puišiem, kuri labi var iegūt iedegumu. Veselīgu, starojošu sejas ādu
- nespalvaini. Izņemot vidēju apmatojumu uz kājām un vēdera.
- kopti. Prot izvēlēties labu odekolonu, valkā tīru apģērbu, piedomā kā izskatās.
- Lielas plaukstas, garas rokas, stiegraini pirksti, vēnas (akkk, mana vājība)(l)
- bez bārdas. Pieciest varētu vienīgi dažu dienu rugājus
- īsiem matiem (ne ezīti), bet tā, lai ir biezi, taisni mati, uz augšu saķemmēti vislabāk, un sānos īsi
- Gaišām acīm, īpaši, ja ir tumši mati un iepriekš minētā āda. Bet patīk arī gaišmatainie.
- Muzikāli puiši, ar mākslinieciskām dotībām, prasmi kulinārijā u.c. smalkām izdarībām
- Spēcīgs žoklis (l)
- Slaids ķermenis. Nav jābūt tā, lai muskuļu reljefs kā bulkas uzbriedis, taču viegli muskuļots, bez vēderiņa, platiem, spēcīgiem pleciem augums ir ļoti pievilcīgs. :-)
- Gara auguma puiši (180-190)
- Džentlmeņi. Padod rociņu, atver durvis utml.
- Puiši, kas nelamājas nevietā. Izvairas no rupjas leksikas
- Patīk, kuri ir smaidīgi, pozitīvi
- Raksturā mierīgi, labestīgi un tie, kuri pārāk netusējas "trakajās" pirtīs un klubos
- Nesmēķētāji, vēlams bez kaitīgajiem ieradumiem
- Mērķtiecīgie. Tādi, kuri ir savas jomas entuziasti.
17.08.2016 13:42 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man ir 2 vājības: gari un/vai gudri vīrieši :) fascinē vīrietis, kas redz tālāk par savu degungalu. Varam runāt par dažādām tēmām bez sarkšanas vai apvainošanās. Ļoti patīk arī brūnacaini vai zaļacaini vīrieši :) bet tas ir sekundāri. Un vēl patīk vīrišķīgi vīrieši, kad savas "bruņas" atstāju darbā, bet mājās esmu tiešām sieviete..
16.08.2016 17:26 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Kopti, tumšēji, ar ģitāru rokās un skaistu smaidu. Ahh.. Jā, uzrunā arī uzvalkos tērpti un ar koptiem rugājiem, biezi un tīri mati ir perfekti. Iekšēji gudri un ar lielisku humora izjūtu, pieklājīgi, nu tādi džentelmeņi.
16.08.2016 16:49 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Uz mani darbojas tas teiciens, ka sievietes pievelk "sliktie ", bet izvēlas "labos". Ar sliko nedomāju alkoholiki vai narkomānu, bet mani tiešām valdzina vīriškīgi vīrieši uz močiem- baikeri ar ādas jakām, zābakiem, tumsnēji, ar tādu bohēmisku, bezrūpīgu dzīvesveidu. Nu kaut kas šāds:
Tas jau tik tā, domu līmenī:-D ja jāizvēlas sev nopietns partneris, tad tam jābūt gudram, pašpietiekamam, ambiciozam, pieklājīgam, ar veselīgu humora izjūtu, mīlošam, uzticamam. Ja par izskatu, tad koptam, garam, tumšmatim, vidējas miesasbūves (nepatīk ne uzkačāti, ne kārni).
16.08.2016 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Mani nevar savaldzināt ar kaut kādu īpašu apģērbu - uzvalkā, formastērpā vai vienkārši gaumīgi apģērbies, kur nu vēl apavu izskats (kā vispār var iedomāties kam tādam pievērst uzmanību :D ) - tas uz mani neatstāj pilnīgi nekādu iespaidu. Mani var savaldzināt arī netīrās darba drēbēs ģērbies vīrietis, ja vien viņš ir vīrišķīgs, spēcīgs, tāds plecīgs, bet ne muskuļu kalns, pietiekami garš, bez matiem vai ļoti īsiem (lai nav gluži pauris spīdīgs un gluds kā ar olu ieziests) :D Un pats galvenais ir skatiens, tam jābūt īpašam un tādam dziļam un noslēpumainam.
16.08.2016 16:11 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Kādi vīrieši jūs savaldzina?
Parasti aizņemti. Vai arī homoseksuāli

:-D:-D
Mani sajūsmina līdz matu galiņiem vīrieši, kuri spēj iznest sabiedrībā gan savu personību, gan izskatu. Pašpārliecināti. Ar labu gaumi un nelielu klasikas piesitienu. Runājot par izskatu, tad mani uzrunā aktiera Ričarda Gīra sejas vaibsti jaunībā un koptas uzacis (like must have), nu un rokas arī, protams. Bet pamatā - klasiskas vērtības, kuras papildina vīrieša personība, un ne tikai tāpēc, ka no viņa to prasa sabiedrība.
16.08.2016 15:51 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man nav nekā tāda no kā spiegtu un kustu, bet, ja skatamies tikai un vienīgi vizuāli, tad pirmais, ko vienmēr pamanu - ja ir patīkams, kopts smaids/zobi, kopti un tīri apavi un labs rokaspulkstenis.
16.08.2016 15:41 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Mana gaume nemainās, ko es rakstīju šeit pirms 10 gadiem līdzīgās diskusijās, to teikšu arī tagad... vienīgais beidzot es tiešām viņu arī esmu satikusi :)
Gudrs, gudrs, gudrs, ar labu humora izjūtu, vīrišķīgs, vairāk mierīgs kā sabiedrisks, tumšs, garš un atlētisks, izteiktiem vaigu kauliem, kopts, harizmātisks, daudzpusīgs, pašapzinīgs, bet ne sadomājies par sevi, ar sasniegumiem, līderis. Un vēl visādas lietas, ko nevar īsti nodefinēt, KĀ tieši - kaut kas gaitā (es to saucu par karaļa Lauvas gaitu:D), kustībās, skaistās rokās (mana vājība), dzirkstelei acīs, vīrišķībā, kad saproti, viss - i'm done!
16.08.2016 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Patīk lielas, spalvainas rokas, vīriešiem. Plecīgs. Vēlams tumšais tips, bet nav obligāti. Humora izjūta- ļoti svarīga.
16.08.2016 15:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits