mamma, mājsaimniece - varoņdarbs?

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Kad apskatu savu paziņu loku iekrīt acīs dažas mātes, kuras ir sataisījušas apmēram 2-3 bērnus, nekad nav strādājušas, jo vīrs nes mājās visu naudu un vienmēr sūdzās, ka viņu darbs - mamma, mājsaimniece - ir vissmagākais kas var būt. Viņas esot varones. Dažas jau nto reizi norāda uz šo citātu
"pats briesmīgākais darbs - būt par mājsaimnieci. Algas nav! brīvdienu nav! atvaļinājuma nav! agrāk neaiziesi... un visi tikai saka: viņa sēž mājās, nestrādā."
Ko jūs domājat par tādām?
Manuprāt nav slikti, ja ir iespēja nestrādāt, kaut gan es, lai cik mans vīrs pelnītu, savas attistības dēļ strādātu vismaz pāris stundas dienā, nevis tikai sēdētu ar šīčiem ilgi (pāri 3 gadiem).
Bet dažas tādā situācijā sevi pataisa par baigajām princesēm un vēl sūdzās par smago dzīvi.
Man studijās ir mammas kuras gan ir mammas, gan audzina vienas pašas bērnu, gan studē, gan piestrādā - lūk tā ir dzīve kad skrien un centies visu paspēt.
12.08.2016 15:01 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Rvis
Un Tu esi kadreiz stradajis emocionaali gruutu darbu?
13.08.2016 12:01 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
O kā Raivi, es zinu kā ir strādāt fiziski smagu darbu, varu saderēt ka daudz labāk kā tu. Un pēc tevis spriežot, pat hanteli nevari pacelt. :D
Par to tēmu labāk neizteikšos, bet ceru, ka (kamēr prātā nepieaugsi) neviena sieviete tev bērnu nedzemdēs).
P.S. nesaprotu, kāpēc tu lasi manus komentārus, ja bloķēji mani un apsolījies tos nelasīt. :D
13.08.2016 12:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Dažreiz Rvis tik normāli un cilvēcīgi raksta, dažreiz liekas - wtf, kā tāds cilveks vispār var būt.. vienmēr tā salīdzināšana, apsaukāšanās..
13.08.2016 12:03 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Autore neteica, ka kāds darbs ir grūtāks, bet vienlaicīgi arī uzskata, ka tikai viņa var noteikt, kurš var saukt sevi par varoni un kuram ir tiesības čīkstēt. Arī prioritātes citiem var būt tikai tādas, kā viņai.
Pēc viņas komentāriem par spēju diskutēt un pašas rakstīto jāsecina, ka laba argunentēšanas spēja nozīmē vairākkārt atkārtot vienu rindkopu tikai samainot vietām vārdus :-D
13.08.2016 12:03 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Rvis - kā tev veicās manis meklējumos? :D
13.08.2016 12:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dažreiz Rvis tik normāli un cilvēcīgi raksta, dažreiz liekas - wtf, kā tāds cilveks vispār var būt.. vienmēr tā salīdzināšana, apsaukāšanās..

+++
Un pēc tam tiek ceptas diskusijas, kāpēc mani tā ienīst. Tiešām piekritu, ka dažreiz pat prieks lasīt, jo liekas, ka puika pieņemies prātā, bet tā apsaukāšanās ir tik nesmuka, jo, pirmkārt, izkropļo pašu saukātāju /cik nu banāli tas neizklausītos/..
P.S. Bet par šo tēmu runājot.. ja jau izveidota tēma, tad jābūt saprašanai par to, ka viedokļi būs dažādi. Ujn tie viedokļi, kas neglaimo autores pozīcijai, nav mazāk vērtīgi.
Un tāda reakcija no mammām un ne mammām ir tāpēc, ka pēdējā laikā cosmo tiek popularizēts un uzsvērts viedoklis, ka mammas ir nekas un mājsaimnieces ir sliņķes, kuru pašas sievietes arī kultivē. Lūk, tas ir drausmīgi!
13.08.2016 12:09 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
ag- nu skatoties kādu hanteli, nekad neesmu teicis ka esmu kkāds kačoks, nemaz negribu tads but, bet fiziskig grutu darbu esmu stradajis un zinu ka tas ir, bet tev gan laikam gruts skaitas 5kg hantelisu pacilasana no rita :D es ari nesaprotu kapec saki cilat, tik vecus citatatus, domas neesmu mainijis, nevarigas sievietes, vienalga stavokli vai ne man reibjas, bet paldies dievam pazinu loka nevienas tadas nav, ;-) tiesi otradi, daudzas pat ir parak visuvarosas :D bet prieks par tadama, vismaz neuzvedas ka tiesam ka toreiz izteicos...
Par tadu novelejumu tikai paradiji savu zemo pretigo limeni, jo es ar tadiem novelejumiem nevienam nematajos. Bet neuztraucies, bernus tuvakos vismaz 10 gadus neplanoju,neesmu tik izmisis un nelaimigs ka tu ka vajag dzemdet siko lai justos apmierinata ar so pasauli ;)
Un par meklesanu- nemaz nemekleju, tici man, man ir loti daudz, daudz svarigaku lietu ar ko nodarboties neka meklet kaut kadu pretigu siku kniidu. Dzivo savu dzivi, es dzivosu savejo. Tik nez kpc tu to neari un piesienies katram manam komentaram....Turpmak tiesam tevi vairs nelasisu, soreiz izlasiju tikai tapec ka pamaniju caur Apple_Pie, ka esi mani pieminejusi.
Apple_Pie, Meksihanka- Paldies jums! Tie salidzinajumi ir manuprat normali, ne es vienigais piemeram nevarigu sievieti pielidzinamu maziem berniem, jo ta tas ari no malas izskatas un ir. Par citam lietam nekomentetesu, nenoliedzu, ka dazreiz esmu par rupju izteicies, bet ar dazam babam, savadak nevar, piedod, atvaino.
13.08.2016 12:27 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Riebjas nevarīgas sievietes un tādas kas iedomājas no sevīm nez kādas princes jo ir stavokli un tad gaidis ka pret vinam izturesies ka pret bērniem

Vispār jau tas ir tāds dabas triks speciāli - grūtniece uzvedas kā bērns, lai bērna tēvs sāktu pierast pie jaunās lomas :) (atkal spīd Rvis izglītotības trūkums)
13.08.2016 12:32 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Negribi būt vai vienkārši nav iekšas?
Tas nav novēlējums, man vienkārši būtu žēl, ja kādam bērnam būtu tāds vīrieša piemērs kā tu.
Pareizi būs gnīda, nevis knīda.
Vai tiešām bērnus dzemdē tikai izmisuši cilvēki?
Īsti nesapratu par ko tu pasaules Apple_pie un Meksikanska, laikam redzi tikai glaimojošiem pirmo rindiņu un pārstāj lasīt.
Var savādāk Raivi! Bet ar tavu pacietību, laikam jau tomēr ne...
13.08.2016 12:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es iedomājos, kā Rvis sieva atstāj pirmo reizi viņam bērnu mājās pieskatīt. Pārnāk mājās - Rvis nolakojis nagus, vienreiz nomainījis pamperu, dzer aliņu, uzlicis ausis, bērns brēc, jo grib ēst. Un Rvis saka: jā, nekā grūta tajā visā nav!
13.08.2016 12:45 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Antonello
Mans viedoklis šajā jautājumā nemainījās atkarībā no diskusijas. Manuprāt, būt par mammu ir loti smags darbs. Taču, ja bērns ir tik loti mīlēts, kur vēl labāk ieguldīt savu laiku? Mājsaimniece bez bērniem gan man nav saprotama, mēs visas to varam apvienot un medalas par to neprasām.
13.08.2016 12:45 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Diskusijas autore gan nav saprotama, tāda sajūta, ka vinai kāds ir atnēmis mājsaimnieces statusu un skatās baltu aci visu māminu virzienā..
13.08.2016 12:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es arī, lai arī vēl nezinu, kā tas ir - saimniekot mājās un audzināt bērnus, nudien neņemos apgalvot, ka tas ir kas viegls. Man ir aizdomas, ka strādāt algotu darbu ir vieglāk, jo ir brīvdienas :)
13.08.2016 12:52 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Domāju gan, ka māmiņa mājsaimniece jūtas aizskarta, ja viņa slapju muguru un, visu laiku būdama tonusā, skatās bērnus, bet kāds no malas atļaujas teikt, ka tas jau nekas grūts nav. Ja visu dienu bez elpas atvilkšanas pampers-gatavot-tīrīt un vakarā vīrs pajautā, ko tad Tu šodien darīji?
13.08.2016 12:59 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Ag- negribu būt, bet protams tu esi tik aprobezota ka noteikti visus "negribu" saprot ka "nevar" :D Loti daudzam meitenem ari atbaida tadi un man pat meitenes ir teikusas labak virietis ar alusvederu nekas parkacatiem bicepsiem. Bet nu kam es to stastu, tik arpboeztai butnei ka tev :D
Nu un man tiesam no sirds ir zeel tava siikaa, ka vinjai ir tada debiila mate kaa tu! Pretiiga siika, nevariga gnida, laikam tava sika izaugs par tadu pasu debiliki kaa tu :D Zeel. Patiesam zeel. Bet es to vislaik nesaku un nebarstos ar kkadiem nozelojamiem pretigiem novelejumiem.
Ko gribu to redzu, kas tev par dalu?! Vinas man izteica komplimentus un es pateicos.
Nerea= Iznemot to nagu lakosanu, noteikti ta ari butu :-D:-D
13.08.2016 13:01 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Rvis, nu bet nekas labs taču tas nav mērdēt bērnu badā. Tāpēc jau mammas nogurst, ka cenšas, lai bērns labi justos un attīstītos.
13.08.2016 13:04 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Rvis - interesanti, ka tu sauc mani par gnīdu, mēs principā esam vienaudži. :-D Tu jau dziļi apsolījies, ka atradīsi mani un es to nožēlošu, varbūt vēlies lai es visus tevis rakstītos palagus un lūgšanās iekopēju šeit? Diez vai. :D Viņas drīzāk izteica vilšanos tevī, nevis komplimentus.
13.08.2016 13:08 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Interesantas jums attiecības :D
13.08.2016 13:09 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Ja, ar berniem 100% nav viegli, jo ta tiktiesam ir, kad tas ir pastavigs darbs un jo vairak bernu, jo grutak.
13.08.2016 13:10 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Pretīgi cilvēki, kas spēj aizskart kāda bērnus, vecākus, otrās pusītes. Kāpēc ar tādiem vispār jārunā? Šeit ir vieta diskusijai un acīmredzoy neko vairāk par apvainojumiem nespēj izdomāt. Tad nu gan varonis!!
13.08.2016 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!