Reliğiska organizācija Jaunā paaudze

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Vai ir kādi viedokļi par to? Varbūt pašu vai tuvu cilvēku pieredze?
Lieta tāda, ka tuva radu meitene, vidusskolniece ļoti vēlas tajā iesaistīties, esot atradusi savu aicinājumu. Nē, nejaucos svešās lietās, tomēr rūpe par meiteni ir, savā ziņā kopā augām.
01.08.2016 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Izteikšu savu viedokli.
Es ticu Dievam, bet neticu baznīcai un reliģijām, tas ir masu pakļaušanas līdzeklis. Ziedot nevienam neko netaisos, ja kādam dodu naudu, tad par preci vai pakalpojumu, nevis pliku baltu velti.
Ja gribas kādu palūgties, to var darīt mājās, ārā skatoties uz debesīm un kur tikai vēl ne. Saprotu, ka vecām monumentālām baznīcām, atjaunošanai, vēl var ziedot, jo tas ir kultūras mantojums, bet es uz tām braucu skatīties kā uz arhitektūras objektu un nevis kā citādi.
No ģimenes esmu katole, bet mani pārāk nesaista tie rituāli. Šobrīd esmu mazā saistībā ar luterāņu baznīcu, šad tad piespēlēju dievkalpojumos, bet (!!!) par to es saņemu atalgojumu un nevienam liekēdim neko neziedoju.
Esmu ziedojusi slimiem cilvēkiem, dzīvniekiem un mūzikas projektiem, ja to uzskatu par nepieciešamu.
Cilvēki mīļie, uzmanieties, lūdzu, no šādām organizācijām, kuras pakļauj masas, tādējādi gūstot peļņu.. Par to IQ vai arī problēmēm dzīvē varu tikai piekrist.
Lielās diskusijās neiesaistīšos, jo fanātiķu viedokļus izmainīt tik un tā nav iespējams...
03.08.2016 11:15 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Bloom, to naudu, kuru Tu saņem par spēlēšanu luterāņu baznīcā, kāds cits cilvēks ir noziedojis.
03.08.2016 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Nezinu kaa ir katolju un citu konfesiju bazniicaas,bet luteraanju bazniicaas visi sanem oficiaalu atalgojumu un tie nav ziedojumi.Tie ir ienaakumi,kuri tiek ieguuti no izireetaam zemeem,eekaam un citiem ienaakumu avotiem.Ziedojumi paliek pashai bazniicai,taas atjaunoshanai.
03.08.2016 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Pasaulespilsone bet tā jau nu pavisam noteikti nav desmitā tiesa...
Un tas ir pakalpojums.
Bet kā jau teicu, daudz un gari netaisos diskutēt....
03.08.2016 11:33 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Protams, lūgt var arī mājās un jebkurā citā vietā. Ja cilvēks meklēs Dievu ar patiesu sirdi, tad Dievs viņam arī atklās sevi un aizvedīs uz to vietu, baznīcu, draudzi, kur cilvēks varēs garīgi pieaugt ticībā un būt sadraudzībā ar ticības biedriem :-)
03.08.2016 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 40
Reģ: 23.03.2011
Pasaulespilsone, vari man, lūdzu, definēt vārdu Dievs?
03.08.2016 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Šīs organizācijas ir daudziem glābējs, kad neviens viņam netic. Arī manā ģimenē ir bijusi tā saucamā nozombēšana, bet tad laikam cilvēks saprata,ka ja pats neko nedarīs tad pat draudze viņu neglābs. Tevi tur atbalsta, uzmundrina kā var palīdz, bet ja Tu pats negribi uzlabot dzīvi tad arī saproti,ka tur arī nebūs glābiņš.
Piemēram, uz zilo krustu skatos pozitīvi. Viņiem ir trušu karaliste un sajūtu taka Lēdmane. Viņi dod darbu, pajumti izbijušiem narkomāniem un noziedziniekiem, kas tur strāda un veido šīs takas. Lai kādi ir bijuši šie cilvēki, ir cilvēki ,kas viņiem dod cerību. Aizbraucot uz šo vietu, lai pastaigātu pa taku secināju,ka mani apkalpoja ļoti draudzīgi, pat maximas kasiere mani tā neapkalpo kā to darīja šie dzīves pamestie onkoļi. Man bija prieks,ka varbūt kādu dienu no viņiem tomēr kaut kas sanāks un ka šī organizācija būs izglābusi, iedrošinājusi šo cilvēku dzīves kvalitāti.
No sevis saku,ka ir +/-. Nevajag arī krist galējībās.
03.08.2016 16:12 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Un par vainas sajūtu, tieši pretēji, kristieši vainas sajūtu neizjūt, jo zina, ka par viņu grēkiem Jēzus ir samaksājis pie krusta un viņiem ir piedots. Tāpat kā jebkuram, kurš nožēlo savus grēkus un atgriežas no tiem

Ja es saprotu, ka esmu izdarījusi ko ne tā, jūtu vainas apziņu un tā, man šķiet, ir normāla ar sirdsapziņu apveltīta cilvēka reakcija. Ja kristieši izdara ko ne tā, tad vainas apziņu neizjūt, jo zina, ka grēki tiks piedoti. Tas ļauj rīkoties kā vien ienāk prātā.

Kad apmeklēju luterāņu baznīcu, centos izprast baznīcēnu uzvedības modeļus - tika izmantotas noteiktas frāzes sarunās vienam ar otru, satiku daudzus augstprātīgus ļaudis, kas skatījās uz ne-kristīgajiem no augšas un izteica frāzes kā: ''Dievs visu redz''. Viņi redz ne-kristīgo grēkus, bet ne savus, piemēram, draudzenes (nu jau bijušās) ģimene ir kristieši, lielāko daļu mūža apmeklē baznīcu ik svētdienu, māte vienmēr bijusi ļoti nepatīkama sieviete, tāpat arī tēvs. Draudzene, kā jau pusaudze sadarīja muļķības un saņēma lielu nosodījumu no vecākiem, kas centās viņu iegrožot. Draudzene kā jau jauna meitene būdama, spurojās pretī un vecāki teica, ka mājās var nerādīties, aizgāja tik tālu, ka māte sava meitai iedeva pļauku un visam pa virsu mātes vārdi: ''Dievs to visu redz un negrib lai tu šādi rīkojies!''. To vakaru mierināju viņu, ar laiku sapratu, ka viņa ir tieši tāda pati kā māte un esam pārtraukušas sazināties. Nereti ir šādi gadījumi piedzīvoti, kristieši nekoncentrējas uz savu ticību Dievam un labošanos, kļūšanu par labākiem cilvēkiem, bet paši tēlo dievus un nosoda ikkatru un ikvienu, kas viņu interpretācijā skaitās sliktas rīcības nesēji. Es protams, netaisos likt visus vienā maisā, ir labi kristieši un viņi ir labi nevis tāpēc, ka ir kristieši, bet vienkārši labi cilvēki.
03.08.2016 16:50 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Zombēšana un smadzeņu skalošana. Tas viss ir liels mārketings. Un tas saucās-nauda, nauda, nauda. Kaut kāda svētība un Dievs tur ir bullshits. Bībeles lasījumi un sprediķi ir riktīga smadzeņu skalošana. Es gan esmu pilnīgi pret to, un no manis par šo tēmu ļoti ātri nāk ārā žults, bet tas ir pretīgi. Ir viens safārējies paziņa, kas katru dien sprediķo- tikai Dieva dēļ ir vērts dzīvot, un dod naudu baznīcai/sektai , jo tad Dievs viņu mīlēšot. What a bullshit. Nojaukt tās visas baznīcas un sektas, tā murmulēšana u.t.t, ir briesmīga, tas pats kas skalot smadzenes ar ''burvīgo krēmu, kas jūsu ādu padarīs 10 gadus jaunāku'' un top shop jaunāko slotu, mārketings, nauda. Nekas tur nav svēts un par brīvu. Fuck this shit.
03.08.2016 17:02 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Truš karaliste, manuprāt, ir brīnišķīga vieta :-)
03.08.2016 17:08 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
. Es protams, netaisos likt visus vienā maisā, ir labi kristieši un viņi ir labi nevis tāpēc, ka ir kristieši, bet vienkārši labi cilvēki.

Piekrītu katram vārdam. Mana vecmāmiņa ir kristiete, lūdzās katru rītu un vakaru, iet uz baznīcu, NOŽĒLO grēkus arī pati pie sevis, nevis nepārdzīvojot nodomā - tas nekas, Jēzus jau samaksāja. Viņa ir fantastisks cilvēks, BET arī bez ticības viņa tāda būtu. Zinu tik daudzus ticīgos, kuri nosoda, uzvedās augstprātīgi, pataisa tevi par sliktāku.. Viss ir atkarīgs no cilvēka paša.
Visādus pašpasludinātos kantorus neatbalstu ne par ko. Šausmu stāsti saklausīti ir daudz, neticu, ka tie visi ir izdomājumi aiz "nav ko darīt".
Bet baznīcām nav ne vainas, lai gan neesmu īpaši ticīga. Ja meitene vēlās, labāk lai dodās uz īstu baznīcu, jo arī tur ir visādas jauniešu aktivitātes, par kurām 100% nekas nav un nebūs jāmaksā.
03.08.2016 17:09 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Agresīvā Grūtniece, tas bija domāts tā, ka ja cilvēks nožēlo un atgriežas no šīm sliktajām lietām, Dievs viņam piedod. Apzināta grēkošana un cerēšana uz piedošanu ir liekulība. Atceries, ka Tavas draudzenes mamma arī ir tikai cilvēks, kapēc Tu savu draudzeni, kura bija izdarijusi kaut kādas lietas attaisno, taču viņas mammu nosodi?
03.08.2016 17:12 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Rosy, kā cilvēkiem patīk visu sagrozīt :-( Es zinu, ka daudzi cilvēki ilgstoši moka sevi vainas apziņā, nepiedošanā sev un citiem un nekā laba tur nav. Es ticu, ka Tava vecmamma pēc tam, kad nožēlo grēkus, zina, ka viņai IR piedots.
03.08.2016 17:15 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Pasaulespilsone, protams, kā jau kristiete, viņa iet un nožēlo arī baznīcā, kā ir pieņemts. Sevi par to nešausta, un nemoka, bet neatstāj visu uz "Jēzus pleciem". Un tomēr, kādi gan grēki vecam cilvēciņam var būt, vienreiz uzjautāju intereses pēc - sabāros uz lopiņiem. Viss.
Lai vai kā, gribēju tikai aizstāvēt kristiešus, ne visi ir slikti.
03.08.2016 17:19 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Pietam, nezinu kā ir tajās iestādēs, kas nav baznīcas, bet piemēram, katoļu un pareizticīgo baznīcas ir ļoti, ļoti skaistas. Arī tas ir ieguvums ejot uz īstu baznīcu, pavadi savu laiku skaistā vidē.
03.08.2016 17:22 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Es domāju, ka nav obligāti jāiet baznīcā nožēlot, jo reāli tas ir starp Tevi un Dievu. Un grēki kā vecam, tā jaunam cilvēkam var būt visādi, manuprāt, pareizi ir nožēlot un censties vairāk tā nerīkoties, lūgt Dievam, lai palīdz. Nekristieši ļoti labi ievēro, kad ticīgais ir kaut ko nepareizi izdarījis, taču reti redz savu agresiju, naidīgumu no malas, kaut vai šajă diskusijā :-)
03.08.2016 17:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lielākajā daļā sektu un konfesiju ir pārāk daudz ārišķības un izrādīšanās. Tieši tas kas evaņģēlijā ir aprakstīts kā grēks.
03.08.2016 17:49 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
ceries, ka Tavas draudzenes mamma arī ir tikai cilvēks, kapēc Tu savu draudzeni, kura bija izdarijusi kaut kādas lietas attaisno, taču viņas mammu nosodi?
Nezinu, kura teksta daļa tieši izklausījās kā draudzenes attaisnošana - tā kurā pieminēju, ka viņa savārīja ziepes vai tā kurā sapratu, ka viņa ir tāda kā māte? :-D Kuram galu galā būtu jābūt vairāk saprāta - pusaudzei vai mātei? Vecākiem ir jāuzklausa, jādod bērnam padoms nevis jāapceļ un jāiekausta visam pa virsu vēl uzskatot, ka drīkst runāt Dieva vārdā. Tā ir sava veida grēka apkarošana ar grēku, vai tas ir pareizi?
03.08.2016 18:13 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Agresīvā Grūtniece, protams, ka tas nav pareizi, neesmu bijusi konkrētajai situācijai lieciniece, tapēc nevar izvērtēt, iespējams, ka Tava draudzene, kas pusaudžiem raksturīgi, pārspīlēja atstāstot situāciju, iespējams, ka viņa jau bija izvedusi savu mammu no pacietības. Protams, ja tas, ko raksti, tā bija, skaidrs, ka tā nav pareiza rīcība, un vainīgas bija abas :-)
03.08.2016 18:29 |
 
Reitings 26
Reģ: 10.04.2016
03.08.2016 22:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits