Reliğiska organizācija Jaunā paaudze

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Vai ir kādi viedokļi par to? Varbūt pašu vai tuvu cilvēku pieredze?
Lieta tāda, ka tuva radu meitene, vidusskolniece ļoti vēlas tajā iesaistīties, esot atradusi savu aicinājumu. Nē, nejaucos svešās lietās, tomēr rūpe par meiteni ir, savā ziņā kopā augām.
01.08.2016 23:49 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
engelens
Es zinu, ka bērni izaug. Viss kārtībā.
02.08.2016 19:43 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Wtf ir ekskursija bērnu namā. Tipa ekskursija uz zoodārzu? Saprotu, ja cilvēki atnāk palīdzēt bērnunamam, bet ekskursija..?
02.08.2016 19:55 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Jūs dodat desmito tiesu no mētrām un rūtām, un visādiem dārza augiem, bet atstājat neievērotu taisnību un Dieva mīlestību
Paskaidro , lūdzu,man, kas ir Dieva mīlestība? :-D:-D:-D

Konfektes uz galda var aizstāt vecāku zaudēšanu?
02.08.2016 20:05 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Agresīvā Grūtniece
Kāpēc Tu domā, ka bērnunama bērniem neviena nav???
Pie viņiem nāk vecāki, krustvecāki, tantes un onkuļi.
02.08.2016 20:40 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Es atvainojos, ka ne pa tēmu.
Bet, kad man visu šito draudzene stāstīja, es iedomājos kāpēc tā venstpilniece, kura lēca ūdenī, vai tā mutere, kura Baložos nogalināja savus bērnus nevarēja viņus atstāt bērnu namā. Būtu vismaz dzīvi tagad.:'-(
02.08.2016 20:44 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Apbrīnoju cilvēkus, kas var apglavot, ka nodarbojos ar "klaju apmelošanu," atstāstot sev zināmu pieredzi ar šo organizāciju. Un kāds man no tā būtu labums? Kāds maksā? Naida kurināšana? Piedodiet, bet neesmu tāds cilvēks.
Laikam nav vērts iesaistīties šāda veida diskusijās; tikko izlasīju arī ielikto rakstu, viss kļuva vēl skaidrāks, kāpēc.
02.08.2016 20:51 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Par ziedošanu runājot, bija jautājums, kā var zināt, ka naudu nodod konkrētam mērķim, "neaizies" ne tur? Atbilde ir sekojoša, ja ziedo caur saitiem, kas ir oficiāli, tad nu nekādi nevar aiziet ne tur, ir pat bijuši gadījumi, kad uzzin, ka saziedots pārāk daudz, vai cilvēks bez konkrētās procedūras var iztikt, - ziedotāji pat varot lūgt atgriezt sev naudu, ja neapmierina organizācijas izvēle tam, uz ko viņi tālāk varētu novirzīt saziedoto, kā arī, ja ziedo oficiāli, no fondiem tiek prasītas ļoti skrupulozas atskaites, par katru saziedoto centu, tāpēc jā, uzskatu, ka sliktiem mērķiem šos ziedojumus tiešām neizmanto. Kā arī, ir taču tik daudz citu veidu, kā darīt labu, nauda tiešām nav vienīgais līdzeklis, kā var palīdzēt kādam, kam palīdzība nepieciešama.
02.08.2016 21:00 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Santa11, Tava draudzene neredzēja cerēto nabadzību? Tiešām wow, ir cilvēki, kas ir sašutuši, ka bērnu nami nav kā Dikensa romānā :-/
02.08.2016 21:04 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Pasadena
Es domāju, ka viņi diezin vai iemācīsies ģimeniskas attiecības.
Pati galvenā vērtība ir ģimene.
Neatkarīgi no tās rocības.:-(
02.08.2016 21:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Izklausās, ka pēc Tavas draudzenes logikas, viñi būtu vēl papildus jāsoda ar sliktiem dzīves apstākłiem. Varbūt iesaki draudzenei nākošreiz padomāt, par ko viña īsti šūmējas.
02.08.2016 21:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
meksikanka
Tu neesi bijusi ekskursijā bērnu namā???

Esmu bijusi. Tāpēc arī jautāju, Tev kauns ir ko tādu rakstīt? Un ja bērniem ir ko kājās vilkt, tas nozīmē, ka viņi ir laimīgāki par to?
Un starp citu, liels fui Tavai draudzenei, ka neiedeva konfektes, aizbildinoties ar to, ka viņiem jau ir. Lūk, divkosība visā tā krašņumā.
02.08.2016 21:58 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu gājusi kristīgā organizācija - bija Dieva slavināšana, lūgšanas, dziesmas. Piedalījos visādos pasākumos, braucu uz nometnēm, ieguvu daudz paziņu. Tas bija burvīgs laiks un man ļoti liels prieks, ka biju tur.
02.08.2016 22:05 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Es Dievam ticu, pareizaak, kaa viens vieds cilveeks teica-zinu, ka Vinsh ir, bet shaada tipa draudzes neuzrunaa, paaraak uz aaru tur viss notiek, uzskatu, ticiiba ir personiska, pat intiima lieta.
Tikai no malas sho palasot, amizanti shkiet, ka tieshi Pasaules pilsone mieriigi un ar cienu reagee uz asajiem komentaariem, kameer aktiivaas kritizeetaajas patieshaam augstpraatiigi ironizee un bruuk virsuu.
Intereses peec- kaapeec cilveekam tik loti interesee un ir dala par to, kur cits savu naudu teeree?! Turklaat tad, kad tam otram vispaar neinteresee, ka pirmais neteeree konkreetajaa vietaa?:D
02.08.2016 22:05 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Palasīju diskusiju.. Parasti ar smaidu uztveru to, kā ticīgi cilvēki interpretē Dievu, šī reize nav izņēmums.
Tas ir ārprāts... Dievs nav "onkulis", kas sēž uz mākoņa maliņas un bargi tiesā katru pasaules iedzīvotāju! Dievam ir pilnīgi vienalga, vai tu ej baznīcā, cik naudas ziedo kādai organizācijai, tāpēc ka Dievs ir spēks, enerģija, mīlestība (lai arī cik liriski tas neskanētu). Dievs ir daba un pirmkārt jau katrs cilvēks pats, jo mēs esam daļa no šī augstākā spēka, kas nākusi pasaulē, lai iepazītu sevi, mācītos, izpaustos un gūtu pieredzi.
Es nesaku, ka baznīcai un bībelei nav saistības ar Dievu. Tur var atrast palīdzību, padomu utt., tomēr tas viss ne bez nolūka ir iesaiņots visai netīrā papīrītī. Tomēr baznīca NAV starpnieks starp cilvēku un Dievu!! Baznīcai kā iestādei gadu tūkstošiem ir tomēr savā veidā izdevīgi ieskaidrot, ka cilvēce ir grēkā kritusi un netīra - ka jājūt vainas apziņa, nemitīgi JĀATPĒRKĀS šim te egregoram, un ka vislielākā balva ir tikt atpakaļ augšā pie Dieva, kas ir muļķības!
Un bībele vispār ir simbolu pilna grāmata, kas nav jātulko tieši. Kaut vai - "tev nebūs nokaut". Šajā bauslī drīzāk ir runa par to, ka tev nebūs nokaut dievišķo enerģiju. Jo to vienkārši NAV IESPĒJAMS izdarīt - mēs visi dzīvojam Dievā un Dievs ir visapkārt. Te nav runa par slepkavību pret otru cilvēku. Gribi - slepkavo (starpcitu, cik cilvēki ir krituši kaut vai tajos pašos Krusta karos, kas ir atkal piemērs tam, kā varai ir izdevīgi pa tiešo interpretēt Dieva vārdu) -tikai nebrīnies, ka nākamajā dzīvē uzprasīsies uz to, ka kāds cits tev iedos pa galvu, lai tu apgūtu arī šo pieredzi, ko liki izdzīvot otram cilvēkam iepriekšējā dzīvē. Turklāt cik varām šī grāmata ir gājusi cauri, kādas daļas ir izņemtas ārā, cik daudz svarīgu nianšu pazudis neskaitāmajos tulkojumos..
Zinu, ka gan jau izsaukšu uguni uz sevi ar šīm visām muļķībām, kas te sarakstītas, bet es dzīvoju pēc šāda principa. Un ziniet, ir daudz vieglāk - dzīve sakārtota pa plauktiņiem, nav nekāda nosodījuma pret sevi, baiļu no nāves, neizpratnes par dzīvi utt. Es pat vairs nelasu kkādas gudrās grāmatas ar nervozu domu - varbūt šis te autors ir izpratis kkādu īsto formulu, pēc kuras jādzīvo dzīve. Man ir vieglāk. Pārējie var iet uz baznīcu un ziedot desmito daļu ar kkādu mistisku cerību, ka tā ir panaceja laimīgai dzīvei.
02.08.2016 22:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es brīnos, ka tik daudzas nezina - Bībele rakstās ar lielo burtu!
02.08.2016 22:28 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Bībele.
02.08.2016 22:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
:-D
02.08.2016 22:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Baznīcēni ķer kaifu no nemitīgas jušanās vainīgiem.
02.08.2016 22:31 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Breath99, ja Tu esi Bībeli lasijusi, tur ir diezgan skaidri rakstīts par to, ka cilvēkam ir tikai viena dzīve un pēc tam- tiesa. Nevajag interpretēt pa savam un jaukt kopā pilnīgi dažādas lietas. Un par vainas sajūtu, tieši pretēji, kristieši vainas sajūtu neizjūt, jo zina, ka par viņu grēkiem Jēzus ir samaksājis pie krusta un viņiem ir piedots. Tāpat kā jebkuram, kurš nožēlo savus grēkus un atgriežas no tiem :-)
03.08.2016 10:13 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Personīgi mana ticība un izpratne par to kas ir Dievs, ir balstīta Bībelē un tur nav ne vārda par "onkulīti debesīs". Dievs ir gars un Dievs ir trīsvienīgs- Tēvs, Dēls un Svētais Gars. Un Dievs ir personība. Dēls ir Jēzus, kas cilvēka veidā atnāca uz zemes, dziedināja slimos, izdzina ļaunos garus, mācija dzīvot mīlestībā, tad Viņu bez vainas piesita krustā un pēc 3 dienām Viņš augšāmcēlās, kādu laiku bija ar mācekļiem un tad devās pie Tēva. Ticīgajiem Viņš atstāja savu Svēto Garu, māca un palīdz dzīvot svētu dzīvi :-)
03.08.2016 10:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)