Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģērbties skaisti un netērēt daudz

 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
Tāaaa... Vēlos sākt ģērbties skaistāk, pieklājīgāk, vecumam atbilstošāk.
Varam vienkārši šeit padiskutēt par to, kā jūs izskatāties skaisti un kā ģērbjaties, kur iepērkaties, kādi ir jūsu garderobes bāzes produkti utt.
Laikam esmu sapratusi, ka lielu lomu garderobes uzturēšanā spēlē arī tās sakopšana, mazgāšana, gludināšana un tīrīšana, jo var jau nopirkt daudz ko skaistu, bet drīz vien tas paliks neskaists, ja tiks kopts nepareizi.
Tādēļ no manis vēl daži papildjautājumi par drēbju kopšanu! :-D
1) Kā saglabāt svītraina apģērba svītru neizbalēšanu - nesaplūšanu kopā? Jo īpaši zilu\melnu svītru apģērbā. Kur, kā mazgāt?
2) Kā kopt ļoti košas krāsas apģērbu, lai tas saglabātu savu krāsu?
3) Kā kopt melnas džinsaudumveidīgas bikses, jo parasti pēc vienas mazgāšanas reizes jau krāsa ir nedaudz pelēcīgāka, pabalējusi...
4) Kādus mazgāšanas, kopšanas līdzekļus varat ieteikt? Varbūt Jums ir kādi favorītprodukti, tāpat kā ar make up produktiem? :-D
5) Kam jāpievērš uzmanība lasot apģērba "birku" veikalā, kas varētu nebūt sastāvā, kas padarīs kopšanu, valkāšanu nepatīkamāku?
paldies!
15.07.2016 18:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Džinsas mazgājot izgriežu uz otru pusi.
15.07.2016 18:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es krāsainās drēbes mazgāju ar šķidro Perwool mazgāšanas līdzekli. Ticu reklāmai :-D bet ir labāk, nekā ar pulveri. Un cenšos šķirot pa krāsām, lai nav nekādi pārsteigumi. Vēl laba manta ir tās krāsu absorbējošās salvetes, ja pati drēbe ir dažādās krāsās. Traipiem lietoju oxi skābekļa balinātājus.
15.07.2016 18:13 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
bazes apgerbs:
1) burberry tumsi zili dzinsi + zara stretch krekliņi ar rociņām. Velas masina saaudzigs rezims
2) topi zīda: roku mazgašana
3) žaketes, kleitas, svārki, bluzes: ķīmiskā tītītava
4) vieglas vasaras kleitas: rokas//saaudziga programma velas masinaa
5) parjais apgerbs: velas masina
Make up:
1) tuša:dior&kanebo
2) tonalais make up for ever
3) vaigi chanel
4) uzacis shiseido enas
5) lupas dior lupu krasa&YSL spidums.
15.07.2016 18:31 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man jau šķiet, ka H&M, New Yorker un pārējie lētuči tāpat necik ilgi netur, neatkarīgi no mazgāšanas saudzības. Tātad, vienkārši jāiegādājas mazāk, bet kvalitatīvāki apģērbi. Un noteikti jāskatās sastāvs.
Es apģērbu nekad nemazgāju uz vairāk kā 40 grādiem, tāpat arī nelieku uzreiz mazgāties pēc vienas valkāšanas reizes, ja apģērbs nav sasvīdis/nosmērēts. Nekādus balinātājus, krāsas saglabātājus, mīkstinātājus un citas ķīmijas nelietoju, jo saudzēju savu ādu un arī apkārtējo vidi.
15.07.2016 18:36 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
katra, nebūt nē. Man ir 2 H&m žaketītes, kuras regulāri tiek tīrītas ķīmiskajā, arī viena zaras. Kalpo labi un izskatās arī glīti.
15.07.2016 18:50 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Es apgērbu mainu bieži, pat,ja vien uzvilkts uz pāris stundām mazgāju. Apģērbs nav netīrs, tapēc metu uz ātro, delikāto mazgāšanu, uz zemiem grādiem.
Ar biksēm tas pats, ja negaida kamēr paliks netīras, var labi atsvaidzināt ātrajā režīmā. Un melnas vispār jāmazgā pēc iespējas aukstākā ūdenī.
Visas smalkās drēbes lieku maisiņos
15.07.2016 18:53 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Es izvēlos magāt drēbes ar rokām (gan dēļ drēbju dārdzības, gan arī materiāla), vai dry cleaning, ja tā ir norādīts uz apģērba birkas.
Džinsu bikses gan tiek mazgātas veļas mašīnā, izgrieztas uz kreiso pusi 40 grādos.
Neko labāku par Dixon želeju, neesmu atklājusi, priekš sevis.
Ja ir traips (mazums gadās), pirms mazgāšanas (ar roku, vai veļas mašīnu), drēbe tiek iemērcēta aukstā ūdenī uz nakti. Pēc tam mazgāju kā parasti.
Ļoti patīk kārtība skapī, tamdēļ pirmais likums sakārtotas drēbes plauktos un uz pakaramajiem. Lavandas maisiņi svaigumam un "nelabvēļu" atgaiņāšanai. Regulāra skapja vēdināšana un drēbju pāršķirošana.
17.07.2016 15:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits