Bez potem .....

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Varbut kada ar medicinisko izglitibu vai stradajosa bernu darza vares man atbildet precizi.
Ja es visu esmu sapratusi pareizi tad pie mums potes ir rekomendejamas ne obligatas .... un b/d , ari privatajam ir japienem mans berns ar izzinu no arsta , ka esmu atteikusies no valsts piedavatajam potem ... Pareizi ?
06.07.2016 11:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kādas aizsargspējas varētu būt šodienas bērniem, ja viņiem tiek potētas 25 vakcīnas un to dažādās kombinācijas pirms viņi ir sasnieguši 2 gadu vecumu, kamēr viņu imūnsistēma tikai veidojās un attīstās?

Vakcīnas netraucē attīstieties imunitātei, tā ir papildus informācija lai organismam būtu vairāk antivielu inficēšanās gadījumā.
Viduslaikos sievietes dzemdēja 10 -15 bērnus savā mūža, no kuriem izdzīvoja 3-5. Viss notika dabiski bez vakcinēšanās.
08.07.2016 13:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tā ir papildus informācija lai organismam būtu vairāk antivielu inficēšanās gadījumā.

tikai 2 menesus vecs zidainis nav gatavs saj informacijai ...
Viduslaikos sievietes dzemdēja 10 -15 bērnus savā mūža, no kuriem izdzīvoja 3-5.

es jau pirms tam rakstiju , ka mums sads liktenes nedraud , jo liela dala slimibu bija izplatitas del antisanitariem apstakliem , nebija wc , nebija normali pieejams dzeramais udens u.t.t .... ari utis reiz bija norma un damas greznojas ar saviem usu kociniem , kuri bija ar dargakmeniem .... vinas nevareja ar tam cinieties tapec izlema sadzivot .....
jo zemeks dzives limenis un sanitarie apstakli , jo augstaks risks infekciju uzliesmojumiem .....
08.07.2016 13:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
tikai 2 menesus vecs zidainis nav gatavs saj informacijai ...

Zīdainis ir gatavs no dzimšanas brīža. Ja viņš pirmās antivielas saņem caur mātes pienu, tad kāpēc nevar saņemt injekcijas veidā ?
Zīdainis no pirmās dienas ir atvērts pasaulei kur pilns ar mikroorganismiem, gaisā, uz apģērba, no cilvēkiem, no jebkura priekšmeta. Viņam jau ir sava imunitāte, kurai medicīna var palīdzēt ar bīstamu slimību antivielām.
Kad tad tik slikts var notikt ja zīdaini vakcinē ? Var būt blaknes, var viegli saslimt 1-3/100
08.07.2016 13:47 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Ļoti nožēloju , ka sapotēju tik agri bērnu. Cik asaru netika izraudāts.Visa mana būtība pretojās tam. Gāju uz potēm ar tādu sajūtu, ka nodaru bērnam pāri. Vajadzēja ieklausīties sevī un atlikt potes uz kādu gadu / pus otru . Tik mazam nevajag laist iekšā tās indes. Un ļoti stulbi ir tas, ka iekšā tajā kompleksajā potē bija arī vējbakas. Tās es negribēju, bet izejas jau nebija, ja viņa ir iekšā. Stulbums kaut kāds..
08.07.2016 14:26 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Un manam bērnam bija ļoti slikti pēc potēm. Pēc pirmās vispār ļengana , zilām lūpām gulēja uz rokām. Todien es domāju , ka pati nomiršu. otrreiz vairs tik mazam neviens mani nepiespiedīs potēt.
08.07.2016 14:27 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd nevakcinētie bērni neslimo tāpēc, ka visa pārējā sabiedrība, kas ir vakcinējusies, viņus ''uztur''. Tiklīdz arvien vairāk būs nevakcinētu bērnu, tad kopējā sabiedrības imunitāte pret slimībām būs novājinājusies un nevakcinētie bērni sāks slimot.
Un vēl - bēgļiem izdevīgāk ir nopirkt potēšanas pasi nevis patiešām vakcinēties. Tāpēc es esmu par potēm.
08.07.2016 14:36 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Tā kā pašai ir šāda tāda no šeit pieminētām slimībām, pret kuru varēja dabūt vakcināciju, un pazīstu vairākus cilvēkus ar tām slimībām, ko šeit nosauca, piemēram, ērču encefalīts, kurš nebūt tam cilvēkam nebija tik nevainīgs, kā te dažas saka, ka nieks vien ir, es esmu par vakcīnām. Manuprāt, bērnudārzos nevajadzētu pieņemt tādus bērnus, kas nav vakcinēti...
08.07.2016 14:38 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Vai jus tiesam domajat, ka arsts, kurs vairak ka 10 gadus ir studejis, bus stulbaks par jums medicinas jautajumos, kuras ir izlasijusas paris rakstelus interneta?

Tas ir cilvēku idiotisms domāt, ka viņš ir gudrāks par visiem. Ārsti stulbi, valdība stulba utt. utt. utt. Vienīgi šis konkrētais cilvēks, kurš izsaka viedokli, ir gudrs.
08.07.2016 14:48 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Savulaik biju dilemmas priekšā - vakcinēt bērnu vai nē. Sarakstīju visus "par" un "pret", argumentu "pret" bija krietni vairāk. Nevienam savu pārliecību neuzspiežu, kā jau wee rakstīja - paldies, ka mums ir izvēle. Esmu pamanījusi interesantu tendenci, ka tie, kuri atturas no potēm, ir vairāk iedziļinājušies vakcinācijas labuma/sliktuma analīzē. Diemžēl jāsaka, ka visi traģiskie raksti ir tīša sabiedrības zombēšana. Pāris gadus atpakaļ visi Latvijas ziņu kanāli bļāva par kādu bērnu, kurš bija saslimis ar sazinkotur, jo redziet nebija potēts. Iemesls viens - kārtējo reizi pabiedēt tautu. Vai nav savādi, ka par vakcīnas blaknēm neviens nerunā? Ņemot vērā, ka reti kurš ārsts atzīst potēs vainu, es personīgi zinu dažus nepatīkamus blakusparādību gadījumus.
Par epidēmijām runājot - epidēmijas bija un būs. Uzplaiksnī un pāriet. Cik gadsimtus cilvēki dzīvoja un slimoja, izmiruši tak neesam. Vīrusi un baktērijas arī dzīvo un mutē, tādēļ vakcīnas nav un nekad nebūs panaceja pret visām kaitēm. Izskaudām difteriju, nāks kaut kāda putnu gripa. Starp citu, daudzas slimības sāka atkāpties pirms vakcīnu ieviešanas, jo nāca sajēga par higiēnu. Bet sākotnēji no potēm mira vairāk cilvēku kā no slimībām. Kurš gan nezina par slaveno dzīvsudrabu un tā ietekmi organismā.
Tēma, protams, retoriska, šā vai tā visi paliek pie sava. Vien ir gaužām muļķīģi bārstīties ar apvainojumiem, jo te nav neviena patiesi kompetenta cilvēka, pētnieka ar 50 gadu pieredzi laboratorijā, lai droši varētu apgalvot, ka vakcīnas ir superdrošas. Ja nu vienā dienā visi pasaules zinātnieki aizliegs potes, atzīdami tās pie vainas saslimšanā ar, piemēram, vēzi, vai tikpat pārliecināti potēsiet savus bērnus?
08.07.2016 14:50 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un manam bērnam bija ļoti slikti pēc potēm. Pēc pirmās vispār ļengana , zilām lūpām gulēja uz rokām. Todien es domāju , ka pati nomiršu. otrreiz vairs tik mazam neviens mani nepiespiedīs potēt.

Tādi gadījumi var būt. Ir arī pieaugušie kas pastiprināti jūtīgi reaģē uz vakcīnām. Viņi parasti to paši to zin un var attiekties.
Lai nu kā bet 95% cilvēku dzīves laikā ir saņēmuši daudz vakcīnu un tas netraucē dzīvot.
08.07.2016 14:53 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Zīdainis ir gatavs no dzimšanas brīža. Ja viņš pirmās antivielas saņem caur mātes pienu, tad kāpēc nevar saņemt injekcijas veidā ?
Neko smieklīgākais nebiju lasījusi. :-D
Gan jau, ka te atkal uzradīsies tādas, kuras kliegs, ka tādi iluminati neeksistē un pasaulē viss notiek dabiski, nejauši, godīgi un neviens neko nekontrolē.
Pilnīgi piekrītu. Uz kā balstās medicīna? Ne jau nu uz slimiem cilvēkiem ne?
08.07.2016 15:06 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Idiotes :D
08.07.2016 15:09 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Diemžēl jāsaka, ka visi traģiskie raksti ir tīša sabiedrības zombēšana.

Cilvēki diezgan ātri aizmirst vēsturi, paši bērnībā ir vakcinēti un uzskata ka bez visām vakcinācijām būs tikai labāk.
Vakcinācijas nav vajadzīgas mūžīgi
No bakām 20.gadsimtā nomira 300-500 miljoni cilvēku. Kopš 1970.gada, pateicoties vakcinācijai, slimība ir uzvarēta, bet vakcinācija tika atcelta 1980. gadā,
Ar vakcinācijas palīdzību pasaulē gandrīz pilnībā izdevies likvidēt poliomielītu jeb bērnu trieku – infekciju.
Vakcinācija ir ļoti samazinājusi saslimstību arī ar masalām. Tā var būt ļoti nopietna slimība, jo var norisināties ar smagām komplikācijām kā vidusauss iekaisums, pneimonija, caureja, encefalīts u.c. – aptuveni 160 000 bērnu katru gadu pasaulē no tām mirst. ( Es savā laikā arī izslimoju - diezgan smagi)
2007., 2009., 2010. un 2013. gadā masalu gadījumi Latvijā netika reģistrēti
Tā būs nemitīga cīņa, būs jaunas slimības, būs atkal jāmeklē iespējas cīnīties.
Ja kāda no epidēmijā šobrīd sāktos tad vakcinēšanās pretinieki būtu pirmie kas bļautu kāpēc valdības un ārsti neko nedarīja lai tā nenotiktu.
08.07.2016 15:09 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.11.2014
Un šitādām nevakcinētājām vēl ļauj vairoties... :-D
08.07.2016 16:05 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Hāāā Hāāā Hāāā:-/
08.07.2016 16:12 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Jen, kurš ļauj? Kādam pa ausi jāsadod, ka šitā atļāva? :-D
08.07.2016 16:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Jen , vai manu dienin , aizmirsam tev atlauju paprasit ! :D :D
08.07.2016 18:43 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Neko smieklīgākais nebiju lasījusi.

Bet kāpēc tad tu tikai smejies? Kāpēc tad neizstāsti, kā ir patiesībā - kāpēc zīdainis potēm nav gatavs, kas tur notiek ar to imūnsistēmu? Šajā pašā diskusijā vakcīnu pretinieki pat pēc lūguma atsakās sniegt kādu informāciju par vakcīnu kaitējumu, tikai tik cik "zīdainis nevar būt tam gatavs, jo viņš ir zīdainis". Un vakcīnu kaitīguma argumenti tikai kaut kādi nepamatoti murgojumi par dzīvsudrabu, autismu un "kaimiņa māsas paziņas bērns slimoja, kad potēja, pēc tam vairs ne". Nav jau jābrīnās, ka šos cilvēkus kāds arī nosauc par glupiem, ja vienīgā informācija, ko viņi spēj sniegt, ir tāda :-/ Bet tā bļaušana ir jau tiktāl izplatījusies, ka paziņu lokā arī tie, kas bērnus vakcinē, saka "zinu jau, ka tas ir ļoti slikti, bet nu bail nevakcinēt". Bet, kad pajautā, kas tieši ir tik ļoti slikts, izrādās, ka viņi nemaz nezina ne to, kas ir slikti, ne to, kā vispār darbojas vakcīna, ne arī kaut ko par slimībām, pret kurām veic vakcināciju, tikai kaut kas padzirdēts... :-/
Un protams, protams, var jau likt pretī argumentu, ka visa "oficiālā" informācija ir meli, tikai tas nepadara otras puses argumentāciju par derīgu un patiesu. Tādā gadījumā jautājums ir par to, kam cilvēks izvēlas ticēt. Un kāpēc tad izvēlas ticēt tieši sazvērestības teorijām? Droši vien dzīvē drāmas par maz.
08.07.2016 22:11 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Rowan kāds sakars tam, ka minēji manu komentāru? Tev maz ir sajēga, ko es ar šo savu smiešanos domāju?
Zīdainis ir gatavs no dzimšanas brīža. Ja viņš pirmās antivielas saņem caur mātes pienu, tad kāpēc nevar saņemt injekcijas veidā?

Zīdainis caur mātes pienu saņem antivielas, bet injekcijas veidā saņem baktērijas vai vīrusu. Kāds sakars to likt vienā maisā?
08.07.2016 22:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka par šādu jautājumu nav jēgas diskutēt, jo nepārliecinās nevienu, ne otru pusi.
Es piederu pie tiem vecākiem, kuri uzskata, ka bērns ir jāpotē. Es nevaru būt gudrāka par mediķiem, līdz ar to paļaujos uz ārstu viedokli.
08.07.2016 22:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!