Kas mainījies pēc bērna?

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Kas ir mainījies jūsu dzīvē un attiecībās pēc bērna dzimšanas? Atklāti un godīgi, ne tikai pozitīvo :)
03.07.2016 22:40 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Mums pārsvarā aktīvā atpūta pie dažādiem ūdeņiem un uz vairākām dienām.
Tad nu jābūt līdz daudz, daudz maiņas drēbes un apavi + krokodīs un citas mantas
Vairs jau nav bebis, kad pietika tikai ar pamersomu un slingu

Arī jāpiekrīt. Mums bonusā nāk rati līdzi, jo staipīt 24/7 to bērnu man kaut kā negribas. Visur rāpot nav opcija, tad nu tā arī tā vieta bagāžniekā aizpildās, jā.:-D
04.07.2016 12:26 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Zinu pāri māmiņas, kuras izskatās tik pat labi kā meitenes, kurām nav bērnu vai pat vēl labāk. Un es runāju par tādām kurām mazuļi ir zem gada. Gan sakopties, gan paēst, gan pasportot ir laiks. Un nejau viņām ir auklītes vai arī nav tā, ka vīri vai kāds cits visu laiku ņemās ar mazo. Nav arī tā, ka viņu bērni ir nežēlīgi mierīgi un tikai to vien dara kā guļ vai klusībā pēta apkārtni.


Hmm, nu nez, man arī ir laiks sakopties un pasportot, bet, jā, tajā laikā ar bērnu ņemas gan kāds cits. Sportoju parasti apmēram 1 h - ko tad mazulis viens pats darītu tajā laikā?
04.07.2016 12:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Spīgana izlasi šo manu iepriekšminēto komentāru un sapratīsi, ka pāragri nepriecājos.
Ja mums būs tā kā daudzi saka, ka ar katru mēnesi paliks arvien vieglāk, tad būšu laimīgākā mamma pasaulē, jo pat pirmais mēnesis nebija traks kā visi solīja. Ja aplauzīšos, tad gan jau vīns un cigarete spēs to visu atsvērt.

Bet vispār tas laiks jau garām, kad viņa tikai ēd, guļ, kakā. Tas bija burtiski viens moments un nu viņa nomodā pavada lielu daļu dienas. Mēdz pat 3h būt nomodā, tad pasnauž stundiņu un atkal mostas.
04.07.2016 12:30 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Es gan lieliski saprotu kā var neatrast laiku dušai un matus izmazgāt, man, piemēram, draugs strādā 10-10, man ir vidēji stunda laika no 8-9, kuras laikā paēst brokastis, ieiet dušā un nedaudz sakārtot māju. Ja bēbis tajā laikā grib ēst, nu tad paliek mazāk laika un kaut kas no tā visa ir jāizlaiž. Mans mazais, diemžēl, viens pats ir apmierināts nu varbūt uz stundu kādā 1 no 10 dienām, pārējā laikā, ja tu ar vismaz vienu roku neucinies ap viņu (kā tagad) viņš kliedz un auro un spēj sevi novest tik tālu, ka sāk rīstīties un tad jau gribi negribi atkal jāpievērš uzmanība. Un viņam ir krēsliņš, kas šūpojas, dažādi spēļu matracīši un tas viss viņam pie vienas vietas, es esmu mēģinājusi viņu nolikt virtuvē ar sevi kopā gan viņa guļamratos, gan autosedeklītī, šūpuļkrēsliņā, viss viņam vienalga.
04.07.2016 12:31 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Cik tad ilgi bērns būs ar mieru tajā beņķī sēdēt?
Kamēr viņš ir tikai guļošs - kur noliki, tur paņēmi, tikmēr jā, tā ir opcija. Līdz ar velšanos sākas jautrība.

Cik tad ilgi tu mazgājies? Es personīgi negaidu, kad āda nāks nost. :-)
04.07.2016 12:31 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Sākumā visa atslēga ir - kolikas. Ja tādu nav, esi laimīgā mammīte, kurai ir ļoti paveicies.
04.07.2016 12:32 |
 
Reitings 87
Reģ: 21.12.2015
Samazinājās laiks, lai pabūtu ar viiru divataa. Pirms bērnu piedzimšanas bieži braucām piknikos, sēdējām līdz agram rītam pie dabas, gājām uz pasākumiem. Vai vienkārši skatījāmies labas filmas un pie vīna glāzes sēžot sarunājāmies līdz rītausmai.
Kad piedzima bērni tad sākumā tas viss vairs nebija iespējams, jo man nebija ,kas pieskata mazos kad bija pavisam mazi, tāpēc nācās vien veltīt visu savu laiku viņiem. Bet es arī nejutu, ka man tas ļoti pietrūktu. Dažreiz protams gribējās, lai varētu atpūsties, bet arī vīrs kaut kā bija pārslēdzies uz " bēbīšu režīmu" un tas viss tā dabiski noritēja.Abi zinājām, ka tiksim cauri šim posmam un viss atkal būs vieglāk.
04.07.2016 12:32 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
tajā laikā ar bērnu ņemas gan kāds cits. Sportoju parasti apmēram 1 h - ko tad mazulis viens pats darītu tajā laikā?


Neliekas, ka ir slikti, ja ar bērnu darbojas arī kāds cits. Tagad taču populārs ir MommyFit, citas skrien ar ratiņiem. Ja ir vēlme, tad vienmēr var kaut ko izdomāt, bet ja vēlmes nav, tad ir tikai attaisnojumi. :)
04.07.2016 12:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Arī jāpiekrīt. Mums bonusā nāk rati līdzi, jo staipīt 24/7 to bērnu man kaut kā negribas. Visur rāpot nav opcija, tad nu tā arī tā vieta bagāžniekā aizpildās, jā.

A mēs trakie vecāki, ar bērnu pa kalniem ar ratiem tur izbraukt būtu pagrūti. Dažas reizes jau kulbas rati tika ielikti bagāžniekā, bet mēs ātri pārgājām uz lietussarga tipa salokamajiem, jo savādāk ja rati aizņem visu vietu bagāžniekā un koferiem vairs vieta nepietiek ar nekādā jēgā.
04.07.2016 12:34 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Agresīvā Grūntiece
:-D:-D
Tev tagad liekas, ka viss ir tik vienkārši,kā iespundē bērnu autobeņķī un dari savas lietas. Pienāks arī tev tāds laiks, kad ar autobeņķi nebūs līdzēts, bet jā.. arī es pirmajā mēnesī to vien darīju,kā priecājos un paijāju savu mazo zaķēnu, pētīju mazos pirkstiņus un mini austiņas...un tas ir tikai normāli.:-)
Laikam ejot bērns kļūst aktīvāks, kustīgāks un zinātkārāks. Kad sāk interesēt mantas un lietas apkārt. Ja nemaldos, tik mazs vēl, redz tik tālu, cik mammas seja - kad to paņem klēpī.
04.07.2016 12:37 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Voi, nevaru sagaidīt ārsta vizīti un apstiprinājumu fiziskām aktivitēm. Mūsu pilsētā ir forši izbūvēti celiņi, kur ceru skriet ar ratiem. :-D
04.07.2016 12:39 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Eloisa - Piedod, bet liekas, ka tajā visā ir kaut kāda problēma. Saprotu, ka katrs bērns ir citādāks un visi nevar būt mierīgi, bet nu nevar būt tā, ka 24/7 viņš ir roku bērns. Tik, cik esmu saskārusies ar šādām situācijām, tad lielākajā daļā gadījumu, problēma bija pašā mammā.
04.07.2016 12:40 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Visi nav vienādi, ne bērni ne vecāki. Kāds var izdarīt to un šito, cits nevar. Nepareizi bāst sejā, ka redz es varu un tu nevari. Mēs jau nezinām kāds ir tas bēbītis. Man kaimiņienei ar vienu brīdi visu laiku raudāja mazais, vai zobiņi auga, vai kas, un es pilnīgi to mammīti saprotu, ka viņa kaut ko var nepaspēt, izdarīt. Es situāciju nezinu, bet iedomājos, ja man tā būtu, mana prioritāte būtu bērns, štrunts par matiem, nagiem, traukiem utt... :-)
04.07.2016 12:41 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Zīle
Mēs arī esam pārgājuši uz vieglākiem, mazāk rūmes aizņemošiem ratiem, jo tie ir līdzi visur. Bērnu rokās nest visu laiku nav vairs manos spēkos gan smaguma ziņā, gan tajā, ka ja ir klēpī, tad daudz ko var paķert, pa-aiztikt pa ceļam:-D
04.07.2016 12:41 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Neliekas, ka ir slikti, ja ar bērnu darbojas arī kāds cits. Tagad taču populārs ir MommyFit, citas skrien ar ratiņiem. Ja ir vēlme, tad vienmēr var kaut ko izdomāt, bet ja vēlmes nav, tad ir tikai attaisnojumi.


Kurš saka, ka tas ir slikti? Tā bija atbilde uz Kukurūzas komentāru par to, ka māmiņas sporto, lai gan bērnu, kurš nav supermierīgs, tajā laikā neviens cits nepieskata. Vienkārši painteresējos, kas tad tajā laikā ar to bērnu notiek.
04.07.2016 12:42 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Nu arī - ir tik daudz bērnu,kas labprāt guļ ratos un mamma var staigāt kaut 3h un bērns saldi guļ, bet..cik daudz bērnu ir, kam rati ir kā bubulis un ieliekot tajos viņš raud nebalsī?
Man arī neliekas pareizi tagad bakstīt ar pirkstu tām mammām, kam nav laika tiem matiem, nagiem vai kaut kādām vingrošanām.
Godīgi sakot, kad bērnam bija kolikas, tas bija lielākais murgs kādu varēju iedomāties. Kad beidzot bērns bija saldi iemidzis un vēders sāpēja mazāk vai nemaz, tad man neviens nebūtu iestāstījis,ka man tagad jāiet lakot nagi vai vingrot, jo es vienkārši negribēju. Es biju nogurusi un man bija pilnīgi pie vienas vietas kāds ērkulis man bija uz galvas vai kādā stāvoklī bija manas uzacis.
Katra mamma dara pēc savām iespējām un iekšējām sajūtām. Nezin vai kāda labprātīgi staigātu netīra.
04.07.2016 12:47 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
misshine, nedomāju, ka tu tiešām saproti, ka bērni ir atšķirīgi. Cits kaut ko gribēs, pačīkstēs un apklusīs, bet cits, ja gribēs rokās, tad histēriski kliegs 5, 10, 30 minūtes, kamēr viņš tiks tajās rokās. (Nedomāju, ka tā brēcināt zīdaini ir normāli tikai tāpēc, ka laimīgā mamma grib laimīgi ieiet dušā vai vēl ko padarīt.) Žēl, ka tu to nesaproti, un vaino mammas pie tā. :-)
04.07.2016 12:48 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
A bet lūdzu, ja kāds spēj pastāstīt, kur ir problēma, uz priekšu :-D
Jo pagaidām visi ieteikumi neko nav mainījuši, kā bēbis konstatē, ka mamma vai tētis nav viņaprāt pietiekošā tuvumā, tā čau.
04.07.2016 12:48 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Spīgana nezinu, ko centies man iegalvot, bet es tev teikšu tā - daudz kas atkarīgs no paša attieksmes un kāpēc man vajag koncentrēties uz tavām negācijām. :-D
04.07.2016 12:51 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Spīgana, manam ar bija kolikas. Tas bija grūti, raudāja meita un raudāju es, raudāju es jo nevarēju palīdzēt nekādi, biju pārgurusi, jo stundām bērnam centos atvieglot punčsāpes nēsājot uz rokām, piespiežot pie sevis, stundām. Bērns vienkārši kā tārpiņš locījās un kliedza :( . Ja man agrāk kāds teiktu, kā var aizmirst paēst, es nesaprastu, bet tad tā arī bija, nu ar to arī strauji svars kritās, jo gan neko vairs neēdu, gan arī aizmirsu paēst. Labi, ka tas viss diezgan ātri beidzās un ir foršs smaidīgs bērns :-)
04.07.2016 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits