Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas mainījies pēc bērna?

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Kas ir mainījies jūsu dzīvē un attiecībās pēc bērna dzimšanas? Atklāti un godīgi, ne tikai pozitīvo :)
03.07.2016 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Manā dzīvē ir mainījies ir viss.Man ir 6 mēnešus mazs puisītis. Piedzimstot attālinājās mūsu intīmās attiecības līdz 3 - 4 mēnesim, vairs neesam divi vien, un lielākā daļa uzmanības tiek veltīta mazajam cilvēkam.
Nevaru darīt to ko vēlos un iet kur vēlos, manas intereses ir otrā plānā. Laiks priekš sevis maz. Reizēm ir nolupuši nagi, taukaini mati un neskūtas paduses, un par to arī nesatraucies un nekaunies.
Nedaudz svars un formas ir augušas bet ar darbu atgūstamas.
Finanses tiek novirzītas bērna vajadzībām, mazāk paliek savām vajadzībām.
Pucējos daudz retāk, jo ikdienas solis ir māja, parks, veikals.

Mīlestība, liela mīlestība un rosība mājās, nekad māja, mūsu dzīvoklītis, nav bijis tik pilns, tik čalojošs un mīlestības pilns.
Ik dienu atklājam ko jaunu, bērna attīstība notiek pa dienām, par ko ir neviltots prieks.
Smaids, bērna smaids ir vistīrākais un patiesākais.
Bērna asaras ir sirdi plosošākās.
03.07.2016 22:50 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Īsumā par mani. (l)1
03.07.2016 22:50 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Interesanti :-) Pirmie, kas nāk prātā:
+brīvo laiku izmantoju lietderīgāk
+mīlestība vēl vairāk
+intīmā dzīve uzlabojusies
+kļuvu sievišķīgāka, koptāka
+sāku domāt par uzkrājumiem
+plānoju nopietnu remontu mājā
+atmetu pīpēšanu

-es ēdu nevis, kad gribu, bet, kad varu
-svars pieaudzis (te varbūt pirmais mīnuss ir kā pluss :-D)
-sākumā bija kašķi ar otro pusīti par sīkumiem bērnu audzināšanā
-pietrūkst alus
-ar labāko draudzeni sāku atsvešināties

nezinu pluss vai mīnuss, bet uz darbu točna nav jāiet :-D Tā kā darbs man ļoti daudz laika un nervus paņēma, tāpēc man arī sanāk vairāk plusiņu, nekā mīnusu, jo BKA es tiešām izjūtu kā atvaļinājumu. Tik daudz laika sen man nav bijis - gan attiecības ar ģimeni, gan ar draugiem var uzlabot, pavadot vairāk laika kopā, kā arī laiku sev varu veltīt. Bet tā jau cita tēma :-)
03.07.2016 23:14 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
+esmu palikusi sievišķīgāka
+svars daudz labāk krītas nekā pirms grūtniecības
+man katru dienu ir par ko smieties, un ir ar ko mīļoties un pavadīt laiku
+man ir cilvēciņš kurš vienmēr mani mīlēs un kuru mīlēšu es neskatoties ne uz ko
+esmu iemācijusies vairāk plānot savu laiku
+dodos kur gribu un kad gribu ar mazo padusē un mazais neiebilst

-jāplāno laiks
-nav tik daudz laika sev cik varbūt gribētos
-nevar celties/iet gulēt kad es gribu
-ar vīru retāk pavadam laiku tikai divatā

Bet tas ir tagad kad mazajam gandrīz 11 mēneši protams sākumā bija savādāk un vairāk varbūt arī mīnusos būtu ko ierakstīt.. :-D
03.07.2016 23:39 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Izklausas loooti neiedvesmojoshi un depresivi.
03.07.2016 23:45 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Laikam vienīgais tas,ka nevaru celties,kad gribu un ir vakaros klusāk jāuzvedas. Nekas diži nav mainījies :)
04.07.2016 00:03 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Meitai 4 mēneši. Katru dienu atrodu laiku uzkrāsoties un sataisīties, taukaini mati nav bijuši
04.07.2016 00:03 |
 
Reitings 119
Reģ: 31.08.2015
ella de +++
04.07.2016 00:15 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Uj :-D
04.07.2016 00:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Frāze kas mainījies pēc bērna skan nekorekti. Labāk - Kas mainījies pēc bērna piedzimšanas? :-D
Es vēl īsti nemāku atbildēt, jo mazajai tikai viens mēnesis. Pa lielam jau viss apgriezies kājām gaisā. Dzīve iekrāsojusies pozitīvākās krāsās! (l) Neuzkrāsojusies un ar netīriem matiem gan neļauju sev iziet no mājas. Iepriekšējo 8+ h vietā neesmu gulējusi vairāk par 5h no vietas un arī tas ir retums, bet jūtu ka dzīve piespēlē māmiņizturību. :-D
Esmu iepazinusi beznosacījumu mīlestību. :-)
04.07.2016 00:56 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Izklausas loooti neiedvesmojoshi un depresivi.

Jebkurš liels notikums dzīvē nāk ar saviem plusiem un mīnusiem.
04.07.2016 01:31 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Izklausas loooti neiedvesmojoshi un depresivi.
kas tieši?
šis?
Mīlestība, liela mīlestība un rosība mājās, nekad māja, mūsu dzīvoklītis, nav bijis tik pilns, tik čalojošs un mīlestības pilns.
vai šis?
man katru dienu ir par ko smieties, un ir ar ko mīļoties un pavadīt laiku

Cik sapratu, šī diskusija nav izveidota ar domu veicināt demogrāfisko izaugsmi, bet gan dalīties ar citām māmiņām par savu pieredzi.
04.07.2016 03:54 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Oo piekrītu
- vairs nevari iet gulēt un celties kad vēlies.
04.07.2016 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Un nevaru dzert vīnu jo baroju ar krūti. Man garšo martini kokteili, arī tas atkrīt uz 2 gadiem, tusiņos uzpĪpēju kādu cīgiņu, vairs nedrīkstu :-D
04.07.2016 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Lady tiffany ????
04.07.2016 08:32 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Pēc bērniņa piedzimšanas ir mainījies ļoti daudz kas.
No mīnusiem - nevar gulēt cik gribās. Ir jāceļas tad, kad bērns ir izgulējies. Biežāk uznāk "es esmu nogurusi" sajūta. Divvientulība arī ir retāka. Ikdiena vienveidīgāka. Paēst var tad, kad var, nevis tad, kad gribās. Māja ir jāpievāc divtik biežāk.:-D
Ja gribas kaut kur braukt vai iziet - nav tā,ka var sataisīties un paņemt tikai somiņu. Ir jāpiekrāmē viss bagāžnieks ar bēbju lietām.:-D Gatavojot ir jāpiedomā vairāk, lai arī bērnam var iedot, vai jāgatavo atsevišķi kaut kas.
Bet plusu noteikti ir daudz vairāk. Attiecības ar vīru ir pavisam citā līmenī. Intīmās attiecības ir izmainījušās. Vairāk gribās pucēties un izskatīties smuki.
Un vispār tas mazais prieciņš dod daaaaudz pozitīvu emociju.
Grūti tos plusus tā uzskaitīt, jo tas bērns mājās ir tāds liels pluss kopumā.:-)
Visi nogurumi un mīnusi aizmirstās, kad mazais pierāpo un pasniedz mazās roķeles augšā, prasoties klēpī un tad tik mīļi pieglaužas.(l) Vai ienākot istabā, vienmēr tevi sagaida ar tādu smaidu - itkā visu nakti, visu diendusu būtu to vien darījis,kā gaidījis kad es ienākšu pie viņa.(l)
04.07.2016 08:59 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Pašai gan vēl mazulīša nav, bet interesanti palasīt, tā kā nu jau gandrīz mans vīrs aizvien biežāk ieminās, ka grib bēbi (l). Tikai pašai gan, mazlietiņ bail, kā nu būs, vai esmu gatava tam.
04.07.2016 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Nu mana dziive arii ir mainiijuses ar beebja ienaakshanu muusu gimenee.Bet es nejuutu miinusus nemaz.Mees joprojaam braukaajam katras briivdienas pa ciemiem un piknikiem kaa agraak.Nomazgaaties,paeest varu tad kad gribu,jo mana mazule man ljauj to dariit.Arii celties naktiis man nav probleemu,jo pirms tam straadaaju mediciinaa un biezha celshanaas naktiis bija pierasta lieta.Varu mineet tikai plusus-tikai tagad saprotu ko noziimee beznosaciijuma miilestiiba,attieciibas ar viirieti ir kluvushas veel tuvaakas,mana dziive ir kluvusi kraasainaaka.(l)
04.07.2016 09:38 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Protams, arī atkarīgs no mazuļa vecuma. Mums pirmie 3 mēneši bija visgrūtākie, kad es nezinu...mīnusus varētu daudz salasīt jau no pārguruma vien, jo bērnu ļoti mocīja kolikas, neņēmās svarā un nelabprāt ēda..
Bet ar katru mēnesi paliek ar vien vieglāk un foršāk un nu jau ir tā,ka plusu ir daaaaaudz vairāk par mīnusiem.(l)
04.07.2016 09:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man gruti spriest , jo meita man burtiski atvera otro elpu , pabeidzu kursus , uzsaku projektu kura piedalos, varda tiesa nozime , kopa ar meitu .... nav problemu neko saplanot , jo , manuprat, es jebkur varu doties ar meitu... nu vismaz man vel nav bijusi situacija , kad es kadam atteiktu tapec , ka man ir berns :)
Laiku izmantoju produktivak un lietderigak ... Man patik , ka nav jastrada, lai gan mans BKA jau ir ievilcies taa, ka velk gandriz uz 2 standarta BKA :D , bet man patik !
Es vairak pucejos , vairak censos neatlikt lietas uz "ritdienu"
Attiecibas ar viru nav kljuvusas ne labakas ne sliktakas , bet savadakas .... ar seksu viss ir kartiba ar svaru ari ....
Mans berns ir tads pats cilveks , kaa es tikai mazins , neredzu iemeslu kapec , lai kaut kas butu sarezgitak u.t.t ... , bet nu man ir specifiska attieksme pret savu bernu un visu , kas ar to saistits .... Taa , pa istam nogurusi delj berna so 2,3 gadu laika , esmu bijusi tikai 2x un ari tad pati biju vainiga .... Mans berns mani rada patiesu prieku un man prieks vinas neka nav zel un nekas nav par grutu .... nu kaut ka taa....

berns nekad nav bijis skeris lai neizmazgatu matus , smaga poha - jaa , bet ne berns, tagad jau labu laiku mana princese mazga man matus un tad kemmee(l) es kaut kaa esmu iemanijusies visu darit kopa ar vinu un vinai tas rada baigi lielo prieku un vinas prieks ir ari mans prieks :-D
04.07.2016 10:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits