Imantas pedofīls.

 
Reitings 101
Reģ: 02.06.2015
Imantas pedofīlam -NAURIM PIKŠTEINAM
Piespriesti 25 gadi .
Kāds Jūsu viedoklis? Par maz/par daudz?
22.06.2016 13:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ja jāsēž, kamēr atdod galus, tad kas tur darīsies, pansionāts būs. Ja nu tas kāds jaunums, tad ne visi cilvēki veseli dzīvo, aiziet gulēt un vienkārši nepamostas vai, piemēram, iet, iet un nogāžas beigti. Ļoti daudzi pirms nāves ilgstoši slimo, viņiem ir nepieciešama pastāvīga aprūpe, medikamenti, daži arī paliek guļoši, tas viss maksā naudu. Tiešām kāda domā, ka tādus cilvēkus vajadzētu turēt cietumā, ņemties ap viņiem, lai tikai tas cilvēks tieši cietumā arī izlaistu garu?
22.06.2016 17:48 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Es šo cilvēku neaizstāvu, bet viņš ir slims un reiz pats cietis no šādas pārestības. Cietums jau nu viņu neizārstēs, padarīs tikai slimāku.
22.06.2016 18:41 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es nezinu, vai manu viedokli kāds spēs pieņemt, bet man arī šķiet, ka ir pārāk bargs sods. Varbūt tas tā nebūtu, bet ja redzi, ka citās lietās cilvēkus attaisno, uzliek nosacīto vai tamlīdzīgi par to pašu pedofīliju vai pat slepkavību, tad tagad šis Imantas pedofīls, šķiet, ka ir izveidots kā paraugprāva parādot iedzīvotājiem, ka amatpersonas veiksmīgi strādā - operatīvi atrada, bargi notiesāja utt.

Parasti nepiekrītu sazvērestības teorijām un ziņu portālu komentāriem, bet šajā kaut kas ir - citēju

"kaut kā ļoti izklausās pēc safabricētas lietas ar jocīgu "noziedznieku", kurš nemaz nelīdzinās iepriekš sastādītajiem fotorobotiem un arī skolā par tādu neko nezina....:(
direktorei nav jāmin skolēna vārds vai uzvārds - ir ļoti vienkārši paskatīties arhīva sarakstos, vai tāds cilvēks kādreiz ir mācījies - to pateiks jebkuras skolas lietvede"

Un Jaunjelgava tiešām interesanta, tā jau iepriekš izcēlusies ar interesantu skolas uzvedību sakarā ar to, ka zēnu piesita skolā, bet skola nereaģēja pietiekami labi.
22.06.2016 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
nepamet sajūta, ka tur kaut kas nav tīrs...

un jā, fotorobots ne tuvu nešķiet līdzīgs
22.06.2016 18:52 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Tas, ka tā ir paraugprāva, ir vairāk kā skaidrs. Un tas, ka nav nozīmes soda bargumam, dzīves šim pusim tāpat nebūs, arī skaidrs. Pat ja viņs iznāks no cituma, kas visticamāk tā nenotiks, viņš ātri vien būs cietumā atpakaļ. Sapists vēl vairāk, nekā pirms nonākšanas cietumā. Tas tā diemžēl ir lielākajā daļā gadījumu. Nekādi audzināšanas, pāraudiznāšans darbi cietumā nenotiek.
22.06.2016 18:58 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Jā, mūža ieslodzījums Latvijā ir tikai 25 gadi. Savulaik politikas skolotājs to skaidroja tā, ka par mūža ieslodzījumu to sauc tāpēc, ka pēc šāda soda viņam dzīves ārpus cietuma arī vairs nebūs.
22.06.2016 19:11 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Jūs esat debilas, tiešaam! (Runāju par muļķeem, kuras meetaajas ar taadiem izteicieniem kaa - ceru viņu paņems priekšaa, orāli, anāli u tml)

Jums nepielec, ka cilvēkam vajag paliidzeet, nevis tagad viņu izvarot un mociit???

Taa jus pasauli labaaku nepadariisiet, ja atbriebiibas pēc nodariisiet otram taadu pašu ļaunumu, pat veel vairaak.

Manupraat, par daudz! - noveelu, lai izlaiž viņu pirms termiņa - vispàr noveelu visu to labāko, tik skumji, ka daudziem ir tādas tieksmes (un šie veel ir ziediņi, cik lasu par aarzemēm, par to cik brutāli tur viens otru sit, varo, griež, liek dariit visaadas pretiigas lietas, kaa piem., pisuāra laiziišana, ieziesties ar kurpju kreemu u.tml., nu tiešaam perversas un diezgan pretdabiskas lietas) es saprotu tos cilveekus, kuriem ir šaadas problemas, viņiem ir gruuti un ir vajadziiga paliidziiba, nevis nāve un mokas.

Ah. Ja juus zinaatu cilveekus, kuri ir seedejuši, ja juus zinaatu cik viniem tur ir smagi, iistas pieredzes, nevis atstaastus internetaa - ja juus kaadu peec taa cietuma butu apglabaajuši juus nerunaatu taadu, atvainojos, hu*ņu
22.06.2016 19:23 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Ja vien cietušos žēlotu tāpat kā pedofīlu..
22.06.2016 19:28 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Daudziem cilveekiem ir šaada un liidziga rakstura probleemas, viņi ir pelniijuši paliidzibu un sapratni.
Striideeties ar jums protams netaisos, bet savu viedokli izteicu.
Jaa, tos, kurus nevar izaarsteet vajag izoleet, bet noveeleet viņam elles mokas tur, tajaa izolaacijaa... Nu nav tas normaali meitnes, mees visi esam cilveeki
22.06.2016 19:29 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Manuprāt, vajadzētu vēl lielāku sodu!!!
Bet, es domāju, ka pedofīli cietumniekiem nepatīk.
Un viņam tur būs letālas beigas.
22.06.2016 19:43 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Rapper-gribētu redzēt kā tu reaģētu ja tavus bērnus,radubērnus izvarotu....žēlosi peģiku?:-D


beidzot Latvijā atbilstošs sods,tikai žēl ka no nodokļu maksātāju naudas tiek uzturēti izdzimteņi...:-/
22.06.2016 19:47 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es neesmu asinskāra un ļauna pēc dabas, bet jā, es uzskatu, ka šis ir gadījums, kad sods nav par mazu, bet atbilstošs.
Un par to, cik slikti iet nabaga izvarotājiem/slepkavām u.c. cietumā, vispār neizteikšos. Tas ir cietums, ne kūrorts un tur liek ne jau tāpat vien.
Bet kopumā piekrītu te jau paaustajai domai par nāves sodu, jo neticu, ka tādus var izārstēt, lai tie pēc tam būtu pilnvērtīgi sabiedrības elementi
22.06.2016 20:04 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Rapper, klausies! Viņš mazām meitenēm pielika NAZI pie rīkles un lika atsūkāt!!! Nabadziņš! Vajadzēja ar pareizo galu pirms tam domāt, nevis raudāt tagad! Atzīts viņš ir par psihiski veselu, tātad varēs smuki apdomāt savu līdzšinējo dzīvi visas savas turpmākās dzīves garumā, kāda nu viņam tā būs. Nevienu nep*š, ka ar viņu arī kas tāds ir noticis bērnībā, nu i? Ne viņš tāds vienīgais bēdubrālis! Bet ne visi par tādiem ubļudakiem paliek pēc tam! Ja jau psihiski vesels, sekas arī apzinājās! Raud droši vien, domādams pie sevis-nafig man to veikalu vajadzēja apzagt, pēc kura manu DNS paņēma :D
22.06.2016 20:11 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Uzskatu, ka sods ir atbilstošs.
Ļoti ceru, ka nekādu apžēlošanu nebūs. Nenovēlu nevienam brutālas cietuma izrēķināšanās, taču arī šādu tipu žēlošana man nav skaidra. Man vispār nav saprotams, kāpēc noziedznieki tiek žēloti, bet upurus bieži vien nosoda un gandrīz vai pasaka, ka paši bija vainīgi...
22.06.2016 20:12 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nevienu nep*š, ka ar viņu arī kas tāds ir noticis bērnībā, nu i?


Tieši šis nu i (toreiz - bērnībā, un tagad) arī rezultējas milzu sāpēs un tām sekojošos noziegumos. Ne visi ir tik stipri, lai vienatnē tiktu pāri piedzīvotajām šausmām.

Neapgalvoju, ka tā ir vienmēr. Pilnīgi pieļauju, ka ir ļaudis, kam vardarbība pār vājākajiem ir baudas, nevis senu traumu jautājums.

Un, runājot par upuriem, varu vien atkārtot šī komentāra pirmo rindkopu. Un tā tas aiziet pa ķēdīti. Bet tā varētu nenotikt, ja vienaldzības vietā no apkārtējiem tiktu saņemts atbalsts.
22.06.2016 20:18 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.12.2015
Tiem bērniem ar to visu dzīvi būs jādzīvo

Bērniem būs jādzīvo arī visu dzīvi pēc tam, kad būs redzējuši uzkrāsojušos onkuli piedauzīgā sieviešu apģērbā, bet tie ir tie normālie, priviliģētie un mūžam mīlētie. Pederasti un transvestīti ietekmē daudz vairāk bērnu psihi nekā pedofīli.
22.06.2016 20:22 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
hanna! , nu, tas bija tad. Kad interneta vēl nebija, nebija visas šīs tēmas tik aktuālas un diendienā apzelētas. Domājams, ka nabaga izmantotās meitenes, pateicoties mūsdienām un ažiotāžai ap šo lietu, saņems pienācīgu atbalstu! Cik nu mūsu valstī tas ir iespējams!
22.06.2016 20:23 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Man jau šķiet, ka šis tiesas spriedums ir vairāk politisks. Pēc skandāla ar Liepājas pedofiliem un ilgo Imantas pedofila meklēšanu, tiesa piemēroja tik, cik sabiedrība vairākumā vēlētos to redzēt.
22.06.2016 21:06 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es ļoti daudz kur piekrītu Rapper.
22.06.2016 21:12 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
manuprāt, cietumsods nav domāts, lai cilvēku mainītu un izaudzinātu par labāku, nevienam nekaitīgu sabiedrības locekli. vismaz Latvijā noteikti nē. tas ir sods. un tā ir nošķiršana no sabiedrības, kas ir pozitīvi gan upuriem, gan pārējiem, kas varētu kļūt par potenciālajiem upuriem, ja šis sods netiktu piemērots.
vai pedofīls nezināja, ka dara pāri, vai nesaprata, ko nodara upuriem un, ka par to pienākas sods? diez vai, atzīts par pieskaitāmu. nožēlot varēja arī tad, kad viss šis bija tikai domu līmenī, arī tad, kad bija pastrādāts pirmais noziegums. baigā labestības izpausme nožēlot nodarīto, kad jau pieķerts un sods piespriests.
22.06.2016 21:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits