Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur dejot?

 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Man ļoti gribas dejot, tikai nezinu, kurp doties. Man ir 25 gadi, līdz ar to no jauniešu deju grupām esmu izaugusi. Interesē tādi deju stili kā laikmetīgā deja, salsa, lady style, jazz u.c.
Kur jūs dejojat? :)
21.06.2016 19:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pa peļķēm :D
21.06.2016 19:12 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Nu tas ir variants :D Bet man labāk iekštelpās trenera pavadībā gribētos.
21.06.2016 19:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.folkdance.lv/


Rīgas Danču kluba aizsākumi meklējami XX gs. 80-to gadu beigās, kad folkloras draugu kopa Savieši Veltas Lejas vadībā katru otro nedēļu vienu no saviem mēģinājumiem atvēlēja plašākai publikai. IMG_2342

Rīgas Danču klubs darbojas gan kā klubs, regulāri organizējot tradicionālo deju (danču) vakarus, brīvi pieejamus ikvienam interesentam, gan arī kā deju kopa, kas piedalās festivālos, pasākumos, izbraucienos, dejodami paši un māca dančus arī citiem.
Klubā galvenokārt dejo neapdarinātas, etnogrāfiskās jeb tradicionālās latviešu, lietuviešu, igauņu un citu kaimiņtautu dejas, kas nākušas no 19. gs. vidus – 20. gs. sākuma.
Danču kluba kodolu veido dažādu folkloras kopu dalībnieki un citi radoši cilvēki. Kluba pasākumus regulāri apmeklē vairāki simti cilvēku. Dančus spēlē labākie tautas deju muzikanti no folkloras kopām un tautas mūzikas kapelām. Lielākoties tiek izmantoti tradicionālie instrumenti – vijole, akordeons, basīte, cītara, mandolīna, bungas, dūdas, kokles, stabules, ermoņikas.
21.06.2016 19:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits