Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestības trijstūris jeb es pati nezinu ko vēlos

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man ir liela dilemma - esmu iemīlējusies 2 vīriešos un nav tādas iespējas, lai es ar abiem izmēģinātu attiecības. Viens otru izslēdz.

Ar 1. vīrieti es vairāk nekā gadu atpakaļ iepazinos internetā. Viņš ir no US - ar privātmāju, labu darbu, ambīcijām un sākotnēji mums bija viens skatījums uz dzīvi- nevainība jāglabā līdz kāzām (viņš arī ir nevainīgs), viens kopīgs sapnis - kāzas, bērni, kristiešu ģimene.

Mēs sarakstamies ar garām vēstulēm facebook, taču kad es pateicu, ka vēlētu tikties, viņš teica, ka noteikti vēlas mani arī redzēt, taču baidās ka lidojuma plānošanas laikā es atrastu princi baltajā zirgā, nozustu un viss būtu velti. PS Esmu jau 1 reiz nozudusi uz pāris mēnešiem, jo iepazinos ar vīrieti no UK. Kaisle, dāvanas, kopābūšana, skūpsti, strauja attiecību attīstība - tas viss raksturo pagājušo vasaru.

Kad ieminējos par whatsappu atkal atruna - es tur reti esmu. OK, es būtu gatava gaidīt, ja zinātu ka starp mums ir dzirkstelīte dzīvē un tas būs tā vērts. Taču tagad es vairs neesmu pārliecināta, vai galu galā nepalikšu pie sasistas siles.

Ar 2. vīrieti īsumā es iepazinos šo pavasari, esmu iemīlējusies, abi vēlamies tuvību. Es vēlos zaudēt nevainību, jo tā man liedz baudīt dzīvi TAGAD.

Gaidot 1. vīrieti es iespējams iegūšu iespēju nākotnē dzīvot mierīgi un laimīgi, īstenošu savu ģimenes sapni (patiesībā es ļoti ļoti vēlētos satikt viņu), taču glabājot nevainību liegšu sev iespēju veidot attiecības ar citiem vīriešiem, būt laimīgai tagad un neslēpsim, saņemt materiālo atbalstu savu sapņu īstenošanai.

Turpinot attiecības ar tagadējo puisi es zaudēšu nevainību (tas būtu tikai loģisks attiecību turpinājums), baudīšu dzīvi un būšu laimīga šobrīd, nevis dzīvošu ilūzijās par sapņainu nākotnes ģimeni pēc dažiem gadiem. Es pati saprotu, ka pirms bērna radīšanas vēlos izbaudīt dzīvi - ceļot, izklaidēties, baudīt ēdienus, mīlēt.

Zaudējot nevainību pavērsies vairāk iespēju, taču tad es zaudēšu visas cerības ar 1. vīrieti uz visiem laikiem :'-( Tas būs sāpīgi, jo iekšēji man ir bailes, ka zaudējot nevainību man nekad nebūs laimīgas ģimenes :'-(
20.06.2016 23:38 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Kad pa telefonu būs pirmā saruna???:-D
21.06.2016 18:57 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Iepazīstoties viņš man likās ideāls vīrietis - pievilcīgs, gudrs, pieklājīgs, interesants, jautrs. Sarakstoties lielākā daļa īpašību apstiprinājās, savā galvā es izfantazēju ideālu vīrieša tēlu un mūsu kopīgo nākotni. Vai tas nav amizanti? Pie tam pati no sirds sāku ticēt tam visam :-D

Es sapratu, ka patiesais iemesls, kāpēc nespiedu uz tikšanos vai vismaz skype ir jo baidos, ka nebūs dzīvē tik rožaini kā es sadomājos. Jaunākā viņa bilde, ko es redzēju tika uzņemta VISMAZ pusotru gadu atpakaļ, es nezinu kāda ir viņa balss, kāds viņam temperaments....
21.06.2016 19:02 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Nav vētrs :D 10 lpp garumā jau nav vērts :D
21.06.2016 19:05 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Autore ir tik pieaugusi, ka tūlīt jau spieķīts būs jāpērk.
21.06.2016 19:12 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Labāk ieklausies meitenēs. Tu nezini, kas ir ekrāna otrā pusē. Virtuālā vide ir tikai virtuālā vide. Labāk iepazīsties ar reāliem cilvēkiem, kurus esi satikusi.


Tas ārzemnieks var būt jebkas - pat cilvēku tirdzniecības veicējs, kas jaunas un naivas skuķes sakoļī netā. Varbūt vienkārši kāds dīvainis, vai arī, kā jau minēja, kāds skuķis, kas izklaidējas netā. Ja kas, bildes var no neta dabūt vai draugiem/paziņām un izveidot fake facebook profilus. Es pat necenšos atbildēt uz vēstulēm, ko sūtījis kāds ārzemnieks.
21.06.2016 19:25 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es sapratu, ka patiesais iemesls, kāpēc nespiedu uz tikšanos vai vismaz skype ir jo baidos, ka nebūs dzīvē tik rožaini kā es sadomājos. Jaunākā viņa bilde, ko es redzēju tika uzņemta VISMAZ pusotru gadu atpakaļ, es nezinu kāda ir viņa balss, kāds viņam temperaments....

Tad nevajag sacerēties. Nevajag domāt par nevainības taupīšanu, kāzām un kopīgu nākotni ar cilvēku, kuru pat kamerā neesi redzējusi un neesi dzirdējusi viņa balsi. Ar to arī sāc. Paņem un pazvani skype bez jebkādas iepriekšējas runāšanas vai brīdināšanas. Paskaties uz viņu. Parunā. Un tikai tad domā par lietām uz priekšu, jo pastāv iespēja, ka pēc reālas sarunas nemaz fantazēt par kopīgu nākotni vairs negribēsies. Vai tieši pretēji.
21.06.2016 19:32 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Meitenes, jums neliekas, ka viss šis ir no pirksta izzīstas muļķības?


Bet noteikti, jo palasot viņas rakstīto, saprotu, ka ar vīrieti nr1 viņa grib kāzas bērnus un kļūt pēc tam par kristiešiem:-D,bet ar vīrieti Nr 2 vēlas zaudēt nevainību . :-D
21.06.2016 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Tev vispār citas intereses ir, izņemot vīrieši? http://cosmo.lv/forums/topic/196763-bijusie-un-bijusas/?sort=ASC&pnr=1

Un cik tev vispār ir to vīriešu? Neapvainojies, bet domāšana tev tiešām kā padauzai!
21.06.2016 21:28 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
omg, jāpuišojas dzīvē REĀLI, nevis iedomās samīlēties virtuālos vīriešos. Kāp ārā no interneta un gaigi to kuru satiksi TE. Tu tak esi jauna meitene, ko lohojies? Attīsti sevi, mācies, un Viņš atnāks ...kad negaidīsi.
23.06.2016 12:50 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Tu vispār trollis esi..tas ir tas kungs gados ap 45, ar kuru gribi TAGAD? Domā ar galvu un beidz fantazēt. Enerģiju ieguldi savā reālā dzīvē.
23.06.2016 12:58 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Tu tak ilūzijā dzīvo...pamēgini padomāt par laternas stabu 24/7 un garantēju, ka būsi gatava viņu precēt savas samīlēšanās dēļ. Vai pastāvi pie bankomāta kādu diennakti un kvēli idealizē kā savu vīrieti ar biezu maku..ar garantu metisieS virsū tai kastei un atdosi savu nevainību un mūžīgo mīlu.
23.06.2016 13:04 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man ir ieteikums: atrodi trešo! Abi pirmie tad aizmirsīsies.
24.06.2016 08:33 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Tu tak ilūzijā dzīvo...pamēgini padomāt par laternas stabu 24/7 un garantēju, ka būsi gatava viņu precēt savas samīlēšanās dēļ. Vai pastāvi pie bankomāta kādu diennakti un kvēli idealizē kā savu vīrieti ar biezu maku..ar garantu metisieS virsū tai kastei un atdosi savu nevainību un mūžīgo mīlu.

Par šo tā sasmējos:-D:-D:-D
Bet meitene, nopietni sāc pati par sevi domāt. Ja šis tiešām ir reāls gadījums:-|
Vispirms sakārto savu dzīvi, sāc studēt un strādāt. Sevi pilnveidot vajag. Tad nebūs jāgaida bagātie ārzemnieki. Un cik tev gadu meitene? Taču jauna vēl esi... Kādi bērni, kāzas un ģimene? Tagad ir īstais laiks brīvībai, jaunībai, piedzīvojumiem:-D
Par bērniem ap 30 var sākt uztraukties, tagad nav vērts.(t)
24.06.2016 12:30 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Uzraksti tak uz catfish, lai viņi atrod tavu nevainīgo nākotnes vīru :D
24.06.2016 13:25 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Jēziņ, nesaprotu smieties vai raudāt par šo visu murgu :D
24.06.2016 18:38 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Jēziņ, nesaprotu smieties vai raudāt par šo visu murgu

Jaunības naivums visā savā spozmē:-)
24.06.2016 19:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits