Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Muskuļi

 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Sveiki visiem, mani interesee jautaajums - cik tad iisti bieži ir jaanodarbojas ar sportu, lai ieguutu muskuļus, reljefu - skatoties tos Insanity vai 90 dienu intensiivo programmu tur vispaar viņi nedeeljaa ņem 1 (!) briivu dienu, taču YouTube video daudzi treneri vai vienkaarši cilveeki stāsta, ka, piem., rokas, prese, kājas/dibens ir jātrenē 2x nedēļā (tikai taa kaartiigi, liidz pilnigam speeku izsiikumam) un paarejais atkarigs no kvalitatiiva miega un paartikas.

Kāda ir juusu pieredze un kas tad galu galaa ir jaadara, lai tiktu pie redzamiem muskuļiem???
13.06.2016 00:26 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Reaali, liekas, ka nekaadas iipašaas receptes nav, tas vienkarši prasa puules un laiku.
Atpuuta cik saprotu ir obligaata, jo muskuļiem jaapaspeej atjaunoties.
Ir vispaar jociigi, ka man jau tik neilgaa laika periodaa ir manaami rezultaati, meeriju augšstilbus, gurnu apkaartmeeru, rokas - vismaz kaajas un dibens ir par paris cm uzkačaats, jutami viss sitngraaks, ar rokaam gan man švaki iet, nezinu ko lai dara, varbut svars jaapalielina, jo nejuutu slodzi.

Nu galu galaa, es personiigi, turpinaašu iesaakto, nedošu sev atlaides, nedeeļaa ņemu apmeram 2 briivaas dienas un tad ari neko nedaru, paareejaas liidz caur saapeem, bet daru cik varu.
27.06.2016 11:02 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Nu, tātad arī man gribētos zināt ko vairāk šajā tēmā. :D
Kā sākās vasaras brīvlaiks, uzreiz pievērsos cītīgai sportošanai (ignorējot karsto laiku). Pildu spēka vingrojumus mājas apstākļos - visādas presītes, pietupienus, izklupienus, izmantoju arī vingrošanas gumiju, īpaši rokām. Izdaru 30 minūtēs.

Patiesībā, pieredze ar vingrošanu jau ir, jo kad bija 16, cītīgi 2 mēnešus novingroju un biju apmierināta ar paveikto. :) Tagad arī spētu izturēt tik ilgi un vēl ilgāk, taču arī gribētu zināt, kā uzaudzēt redzamus muskuļus vēderam un rokām? Ar kājām man pietiek, ir jau gana...:D

Kādi ir atsildīšanās vingrojumi vēderpresei? Vai tas slikti ietekmētu rezultātus, ja guļu mazāk par 8 h, piemēram, 6h? Kā arī - cik bieži jāvingro? Es gribu 6-7 dienas nedēļā, tā lai kārtīgi pieradinātu ķermeni, arī ir tik daudz enerģijas, ka gribētu pat 2x dienā...:D Bet, lai labāk augtu muskuļi, ir tik ļoti svarīga "rest day"?
27.06.2016 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Rapper
Tu saki ka pareiza esaana nav problemu.. bet nezkadel ~80% cilveku tiesi uztura ieveroshana ir problema .. iapsi tas ir tadiem kuri ikdiena vislaik ir arpus majaas - jo lai izsekotu lidzi cik ko aped parasti ir prakse nemt uz darbu lidzi jau sagatavotas porcijas... un vel grutak ir tadiem kuriem ikdiena ir liela steigaa - kad fiziskki nav laiak vismaz +- laika paest.. lai gan ari tam ir altrenatives - uzturvielu kokteilis

bet nu visparigi runajot uzturs ir visgrutakais saja visa ...
14.06.2016 15:08 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Jaa, peec tam, kad tu jau vari, tad var un vajag palielinaat svaru, bet tie, kuri te raksta, ka bez milzum daudz kg neko nepanaaks, manupraat, kļuudaas.

P.s. Paldies, taam, kas padaliijaas ar savu režiimu.
Liidere, manos plānos ir kas vairaak, iipaši rokām - nenoliegšu, ka presiite ir gliita, prieks skatiities.
14.06.2016 14:02 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Ko es skatiijos un lasiiju - treneri staastiija, ka galvenais nav svars, tev ir jaaņem taads svars, lai vari kvalitatiivi izpildiit vingrinaajumus, nevis censties ņemt jo smagaaku - ka tas, ka paņemsi vairaak kg, tas tev nedos lielaaku rezultaatu
14.06.2016 13:54 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Ha ha un Liktenis Vēstnieks, tu to nopietni, tavupraat normaali eest, guleet 8-9h un sportot ir drastisks režiims??? drastitsks režiims buutu, ja neestu praktiski neko un nemitiigi butu fiziskaa slodze + maz miegam luuk tas ir drastisks režiims, nevis tas, ko tu tur uzskaitiiji - tas ir veseliigs dziivesveids
14.06.2016 13:52 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
No kurienes juus rāvāt to, ka bez zāles, t.i. Maajas apstākļos uzkačāties nevar??? :0 :0
Ir tik daudz pieredzes no cilveekiem, kas to ir dariijuši un juus sakat, ka nevar ka max var dabūt stingrāku augumu. Ne jau tajā vai tu ej uz sporta zaali vai nee ir taa noziime, bet driizaak ko dari un vingrojumiem, kurus pildi un tas nav atkariigs no trenažieriem.
14.06.2016 13:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kā tad, varonis atradies! (e) Tici man, neko es nepārpratu un tieši tapēc tev vajadzētu padomāt pirms atver muti. Seksists un homofobs nolapītais! (e) Kā man besī šitādi hļupiki! (e)
13.06.2016 12:48 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ar to domāts, ka sievietei ir jāizskatās sievišķīgi un domājams 95% vīriešu man piekritīs, ka pārāk muskuļaina sieviete zaudē savu sievišķīgumu.

Lai viņas pataisās par vīriešiem. Sievišķīgām sievietēm būs mazāka konkurence uz vīrišķīgiem vīriešiem :)
13.06.2016 12:45 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
NordicBelle tas nebija domāts tā! Ar to domāts, ka sievietei ir jāizskatās sievišķīgi un domājams 95% vīriešu man piekritīs, ka pārāk muskuļaina sieviete zaudē savu sievišķīgumu. Bet tā kā tu saprati, tas nebija domāts.
Protams, galvenais, ka pati patīk sev, jūtas labi.

Un es izlikšos, ka neesmu dzirdējis (lasījis) tavu komentāru par mani. Ne tu ko zini par mani, ne spēj iejusties cita ādā. Nav ko te man līdz lamāšanās/apvainošanas līmenim nolaisties.

Labāk baudi skaisto laiku, un es iešu meklēt darbu. Visu gaišu!
13.06.2016 12:41 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
A man nepatīk jebkurš teikums, kurš sākas ar "sievietei jābūt...". Īpaši tādi tipi kā Likteņa Vēstnesis, kuri pēc savām domām nespēj kārtīgi izpildīt vīrieša kvalifikācijas kritērijus un vēl stāstīs kādām jābūt sievietēm. Pē!

Rapper, ja vēlies izteiktus muskuļus, tad jārēķinās, ka: 1)vajadzēs trenēties daudz ilgāk un smagāk (un ar smagāk es domāju svarus, kurus celsi); 2) ēdiens vairs nebūs bauda, bet gan degviela un lai panāktu labus rezultātus nāksies stipri variēt ēdienu un tā daudzumus.
13.06.2016 12:34 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Sešpaka sievietēm, ja ir sabalansēts ķermenis (nav kārna) manuprāt izskatās labi. Rokas kā vīrietim gan nepatīk. Sievietei tomēr jābūt trauslākai. Bet bezmuskuļainās rokas arī nepatīk.

Vispatīkamāk ir skatīties uz trenētām, viegli muskuļotām kājām(l) Uz to arī iesaku autorei tiekties.

Rokas noteikti var iegūt cilājot svarus.
Presīti laikam pildot attiecīgos vingrojumus, lai gan nezinu cik viņi iedarbīgi.
Kājas. Atkarīgs visticamāk no ķermeņa uzbūves tipa. Cik zinu, tad skrienot var iegūt smukas kājas, viegli muskuļotas, bet ja tev no dabas ir grūtības ar muskuļu audzēšanu, tad nepalīdzēs. Tā nav cits padoms.

Kā kabans man te skaidroja, tad lai kaut ko panāktu ir jāēd pareizi (par ēšanu var atrast labu informāciju internetā) un jāguļ vismaz 8 stundas. Diezgan drastisks režīms.
Sievietēm varbūt kaut kas mazliet savādāk, bet uz to pusi vajadzētu būt.

P.S. Intereses pēc: Inga88 ir lezbiete? Ja tā, tad atvainojos par iepriekš pausto. Ja publiski neizrādās, tad man ir pilnīgi vienalga par citu seksuālo orientāciju.
13.06.2016 12:19 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tas nav perfekts augums. Tas ir vīrišķīgs augums. Nesaprotu šito modi, bet gan pāries pēc 10 gadiem.
13.06.2016 10:58 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
kā tās sieviešu sešpakas var uzskatīt par sexīgām (pievilcīgam)?? man liekas pretīgi :(
13.06.2016 10:55 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Jāpiekrīt Kabanam =))
13.06.2016 10:23 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Kāda ir juusu pieredze un kas tad galu galaa ir jaadara, lai tiktu pie redzamiem muskuļiem???

Mana pieredze - trennejos 5-6 reizes nedēļā, pareizs uzturs un jā, man ir redzami muskuļi.
13.06.2016 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Liidere
Piedoshanu bet bilde nakus muskulus neredzu.. ja nu vienigi prese ko var uzskatit tiaki daleji par muskuliem.. bilde redzu tiaki un vienigi totali zemu tauku % - gandrizvai kauli un aada... bet nu ja tas ir ats ko velejies tad super...

Rapper
trenet vienu un toap[su katru dienu var butiba tiaki iesaceji kamer darba svari nav nekadi lielie.. vai ari tadi kuru merkos tikai ka tik vairak ko nosvilinaat... iznemums butu prese jo ta atri atjaunoajs un var trenet kaut 3x nedeljaa..
13.06.2016 09:40 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
vēderpese "uztrennējas" visātrāk, ja veic atbilstošus vingrojumus. Taču, to nekad neredzēs un nebūs izteikts reljefs , ja virsu ir tauku slānis :-) Tā 1.bilde, ko autore ielika, tur manliekas sievietei vnk tievs vēders, tpc prese it kā redzās. Un kā man treneris viens teica, ka prese normālai sievietei (tas ir domāts ar izteiktiem kubikiem) normāli nemaz nevar būt, ja vien viņa nav sportiste (2x dienā treniņi, nenormaaaaali iegrožots pareizs uzturs utt.) . Tā kā jā - ja gribas baaaigo presi, 1. uzturplāns.
13.06.2016 09:19 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
jāēd sabalansēts uzturs pēc sakārtota režīma, un esmu ievērojusi, ka ir produkti, kas tieši labvēlīgi ietekmē lai veidotos smuka vēdera prese :) protams neiztikt bez kardio un spēka vingrinājumiem!
ar sportošanu nodarbojos jau 12 gadus bet tā rigtīgi savu ķermeni sāku būvēt pirms 2 gadiem ar spēka vingrinājumiem...Rezultāti ir un man patīk :) jāsaka ka tikai ar pārdomātu ēšanas plānu un treniņiem, var sasniegt sev vēlamos rezultātus!!!
Klaviatūra pat tauku % sievietes organismā runājot...ir tikai tāds standarts iedalīts ka sievietei jābūt 20% lai skaitās veselīgi un muskuļi augtu...Man ir 15% un viss ir kārtībā ar veselību, un muskuļi spēj augt arī uz tādu tauku % skaitu.
13.06.2016 08:57 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man ir aptuveni vēders kā Tevis ievietotajā bildē, bet jāsaka, ka tā nekad nav bijusi mana problēmzona un tā ķermeņa daļa man sakārtojas relatīvi viegli. Ar kājām un dibenu iet krietni grūtāk un lēnāk. Kopumā, lai redzētu muskuļus, jāsamazina tauku % (mans minējums, ka liiderei ir krietni zem 20%, kas sievietei gan nav īsti veselīgi vairs no reproduktīvā viedokļa). Muskuļi augs no svariem, Insanity ir labs tonusam, tvirtumam, izturībai, sirds trenēšanai, bet muskuļus kā Shaun T neiegūsi, viņš 100% cilā svarus. Mans treniņu grafiks ir: 2x nedēļā skriešana, 2x zāle un 1x Insanity + sabalansēts uzturs, protams.
13.06.2016 08:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits