Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag jums tā dara?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas pirmdienā!

Lieta tāda, ka ļoti bieži esmu redzējusi, ka apģērbu veikalos puiši savām meitenēm atļauj izvēlēties, ko viņas vēlas, un par to tad arī samaksā. Man vēl līdz šim nekas no tā nav bijis. Kā ir jums? Vai jums atļauj izvēlēties, ko vēlaties?
06.06.2016 16:30 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
"(..) Viens no mammas teicieniem ir: nekad nepieļaut situāciju, kad jāprasa vīrietim, lai viņš nopērk kurpes."

Jess, izcils citāts! Boldā vēl jāieliek vārds jāprasa, jo vīrietis, lai lutinātu, pats piedāvās un tik meistarīgi, lai sieviete nejustos kaut kādā ziņā slikti, piemēram, izvelkot maku pie kases nevis pie veikala ieejas.
07.06.2016 23:59 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Nu, man neko nepērk, bet tas man nekrīt uz nerviem, varu pati atļauties.

Vienīgais, kas nepatīk, ir tas, ka seko maniem pirkumiem, vienmēr sarauc degunu, ja kaut ko sev iegādājos... Krīt uz nerviem, ka pašai par saviem pirkumiem, kas pirkti par pašas sapelnīto, ir jātaisnojas. :D
09.06.2016 12:44 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
lasot Rvis komentārus tā vien šķiet, ka viņš ir kaut kāds neveiksminieks, kas nezina, kas tas par radījumu sieviete, mēnesī pelna ap 300 EUR maksimums un attiecībās nekad nav bijis, un diendienā čīkst par dzīvi.
09.06.2016 13:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits