māsīca sarunājas ar pieaugušo vīrieti

 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Šodien paņēmu savu planšetdatoru un ieraudzīju,ka bija atvērts manas māsīcas profils Facebooka un tur bija izziņas no kāda vīrieša(t) Es apskatījos viņa profilu,viņam ir 29 un māsīcai ir tikai 18(t)Viņi sarunājas par viņa darbu,viņas skolu,filmām,grāmatām utt.Viņs sauc viņu par savu Bratanu un pat bija piedāvājis vairākas reizes aizvest viņu uz skolu,bet viņa pateica-nē.Paskatījos fotogrāfijas sarunā,viss ir OK,nav nekādu naked foto.Vienkārši es nesaprotu,kāpēc kāds vīrietis sarunājas ar skolnieci ?Es saprotu,ka viņa ir gudra un interesanta meitene,bet tas ir dīvaini...:-OViņi sarakstāt jau 8 mēnešus 24/7:-O Ko darīt ?Pašai ar viņu parunāt vai izstāstīt tantei(viņas mātei) ?
30.04.2016 23:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ko tur uztraukties,ja viņa ir pieaugusi ,saprātīga un jau katru rītu saka nē vešanai ar mašīnu? Viņa pati spēj saprast un izlemt,kas ir labi un kas slikti. Izskatās,ka vairāk vīrietis interesē kā sarunu biedrs neviss kā randiņu partneris.
Es Tavā vietā neko neteiktu ,ka esi lasījusi saraksti. Vienīgi vari ieminēties par vīriešu nolūkiem,kas aicina uz mājām vakariņot un ieteikt izvēlēties neitrālu teritoriju, bet tā neminot ,ka esi izlasījusi saraksti,bet tas laikam arī būs lieki ,ja reiz viņa nekur nedodas un vakarus pavada vnk sarakstoties.
01.05.2016 07:36 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Pati divus gadus vecāka, bet nu taaaaada padomdevēja :-P
01.05.2016 09:20 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Pirmkārt, tas ir ļoti nesmuki, ka tu lien cita cilvēka personīgajās sarakstēs.
Otrkārt, viņa ir pilngadīga. Ja gribi nosargāt viņas jaunavību, tāpat tev tas neizdosies, jo viņa darīs to, ko viņa gribēs. :D Un vispār, kas tur tāds, ka vīrietim 29 gadi? Izskatās, ka tu to māsīcu par mazu bērnu vēl uzskati.
01.05.2016 10:02 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Durdoms. Nabaga meitene....
Milzīgs fuj Tev par Tavu rīcību!
Meitene tiešām izklausās saprātīga. Neietiktu ar saviem padomiem komposrēt viņai smadzenes.
01.05.2016 10:07 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Vienīgais, kas man visā situācijā liekas jocīgs - kādēļ jālien cita cilvēka privātajā telpā, jālasa sarakstes jau tiktāl, ka zini visas sīkākās detaļas (nemaz nerunājot par to, ka tāda okšķerēšana vispār ir drausmīga)? Izskatās, ka visu dienu esi pavadījusi, lasot un analizējot.

Tava māsīca gan izklausās stipri saprātīgāka un pietiekami pieaugusi.. (t)
01.05.2016 10:10 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Aha, lai parunā. Māsīca ar viņu vairs nesarunāsies un skuķim būs mācība turpmākajai dzīvei - vairs nebāzt degunu tur kur nevajag.
01.05.2016 10:13 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Vienīgais gadījums, kad es varētu iedomāties, ka ir pieņemami "iečekot" kāda cita cilvēka sarakstes, būtu tad, ja maza bērna vecākiem rastos kaut kādas nopietnas aizdomas par to, ko bērns dara internetā, ar ko sarakstās utt... Bet arī - tikai tad, ja tiešām ir pēc tā vajadzība, nevis - "ooo, man jāzina, un viss!". Šī situācija liekas ļoti pārspīlēti dramatizēta. Pirmais, kas "iedūrās" acīs, tieši ir fakts par sarakstes izlasīšanu, pie tam vēl izskatās, ka te vairāk lomu nospēlējusi ziņkārība, nevis vēlme pasargāt māsīcu. Un piekrītu tām, kas saka, ka viņa jau tāpat izklausās saprātīga. Divi pieauguši cilvēki mēdz sarakstīties internetā, mēdz satikties, tas viss ir normāli! Lai kaut par seksu sarakstās, viņai ir 18, un viņai ir tiesības par jebko runāt ar citiem cilvēkiem, kāpēc ne? Sliktas un labas lietas notiek ne tikai ar mašīnā satiktiem interneta čaļiem... To jau tā nevar paredzēt.
01.05.2016 10:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
18 gadīga persona, protams, ir pilngadīga, var atbildēt pati par savu rīcību, tomēr... 18 gados cilvēciņam tomēr ir lielāks vējš galvā nekā ļaudīm pēc 25.. :)

Atceros savas draudzenes/paziņas, kad mums bija 18. Nu sanāca reizēm savārīt podus.. prieks, ka Dieviņš (vai kādi citi spēki) sargāja no nepatikšanām :D

Neskatoties uz to, ka jaunieši ir prātīgi utt., tomēr nelaimes notiek.. periodiski parādās ziņojumi par pazudušiem cilvēkiem..
Turklāt maniaki mēdz būt arī ļoti rafinēti cilvēki, viltīgi, nebaidās nogaidīt. Nesaku, ka tieši šis gadījums ir tāds.. bet, kā jau te viena jauka cosmiete rakstīja, nevajadzētu aizmirst ļaunāko scenāriju..

Jocīgi ir tas, ka vīrietis visu laiku bāžas ar vadāšanu... varēja vienkārši neitrāli uzaicināt uz kafejnīcu sākumam (ja jau tāda interese).

Ko darīt? Es ieteiktu parunāt Tev par puišiem.. ka viņi ir dažādi.. par to, ka ne visi cilvēki rīkojas labāko nolūku vadīti.
Varbūt nepiemini savu grēku, ka esi līdusi saraksē.. tad māsīca sacepsies un nemaz tālāk neklausīsies. Galu galā.. Tu esi sieviete, izdomā pati, kā nepiespiesti aizvilināt radinieci līdz šādai tēmai.. :)
01.05.2016 10:32 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Turklāt maniaki mēdz būt arī ļoti rafinēti cilvēki, viltīgi, nebaidās nogaidīt. Nesaku, ka tieši šis gadījums ir tāds.. bet, kā jau te viena jauka cosmiete rakstīja, nevajadzētu aizmirst ļaunāko scenāriju..

Jocīgi ir tas, ka vīrietis visu laiku bāžas ar vadāšanu... varēja vienkārši neitrāli uzaicināt uz kafejnīcu sākumam (ja jau tāda interese).

+++ Principā piekrītu cormeum katram vārdam.

Tev nav jāsaka, ka lasīji saraksti, vienkarši neitrāli uzsāc sarunu par puišiem, dalies ar savu pieredzi, varbūt tā saruna iees pareizajā gultnē un viņa atvērsies un pastāstīt ko vairāk.
Ļoti iespējams, ka māsīca atsaka tomēr turpina saraksti, jo īsti nezin kā no šī situācijas izkļūt. Ja jau zini vīrieša vardu/uzvārdu apskaties viņa profilu, ja vien tas nav slēpts, no tā daudzko var uzzināt.
01.05.2016 11:12 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Rebelsoul,es jau apskatījos to profilu.Ir vairākas fotogrāfijas no darba,ballītēm utt.Tipisks Facebook profils(t)Bet vienalga tas ir dīvaini,ka kādam vīrietim patīk sarakstīties ar skolnieci.Un pēc tās sarakstes izskatās,ka abiem patīk sarunāties cits ar citu(t) Šodien parunāšu ar māsīcu par to,ka interneta vidē jābūt drošām un jādomā ar ko tu sarunājies.(t)
01.05.2016 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tu esi cik, divus gadus vecāka? Un mētājies ar dzīves gudrumiem un padomiem. `Kad es biju tavā vecumā` tevi pašu iedzīs vēl lielākās auzās.
Izskatās, ka vienīgais, pēc kā tu vērtē cilvēka prāta spējas ir tas, vai viņam ir darbs. Ja tev nebūtu darbs, tu pati būtu vien skolniecīte. Un ja māsīcai būtu, tad viņa būtu baigi gudrs cilvēks?
sviests.
01.05.2016 11:30 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Es jau tavaa vietaa neteelotu no sevis praatiigo pieaugusho, kursh nu tik lasiis lekciju par maniakiem un izvarotaajiem. Ko tu gribi ar to sarunu panaakt? Ja veelies, lai maasiica uzliek planshetei paroli un kaadu laiku nerunaa ar tevi - uz priekshu. Saproti, ja vinji sarakstaas jau TIK ilgi, runaa par dazhaadaam teemaam utt., vinja sadusmosies uz tevi, ka tu meegini nomelnot vinjas virtuaalo uzticiibas personu.
Labaak buutu ieguut vinjas uzticiibu, lai vinja tev staasta (tas noderees tad, ja vinja sadomaas ar vinju tikties).:-)
01.05.2016 11:30 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
es nesaprotu kur problēma? Un pat ja viņa pārgulēs ar to vīrieti, kas tur slikts? 18 gados pilnīgi normāli ar seksu nodarboties:-D
Vai tu uzskati kā māsīcai jātaupa sevi līdz kāzām?
01.05.2016 11:34 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Atvainojiet, bet tā māsīca izklausās vairāk nobriedusi un lemtspējīga, nekā autore. :D
Ir meitenes, kuras 18 gados ir ļoti pieaugušas un ir pretējais variants. Man dullums galvā bija ap 16, tāpēc šajā vecumā jau biju pietiekami pieaugusi, lai dibinātu attiecības, ietu uz randiņiem un ja nu man kāds tajā laikā kaut ko tādu censtos aizliegt, es viņu pasūtītu desmit mājas tālāk. Arī mana mamma zināja, ka satiekos ar vecāku vīrieti, viņu tas apmierināja tieši tāpēc, ka vīrieši šajā vecumā ir prātīgāki par vienaudžiem (vairumā gadījumu).
01.05.2016 11:44 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Tev taču pašai ir 10 gadus vecāks draugs, vienkārši draugs, Tu esi tādā pašā vecumā. Parunāt var arī normāli, ja vēlies, nejau lasīt morāles par drošību internetā pieaugušam cilvēkam (t)
01.05.2016 11:51 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Vecums ir tikai skaitlis. Varbūt autore savos 20 spēs dot superviedus padomus savai 18gadīgajai māsīcai...
Mēs taču katrs droši vien pazīstam dažādus viena vecuma cilvēkus, kuri uzvedības un prātaspēju ziņā ļoti atšķiras.
Tas,ka tā virtuālā draudzība neatbilst autores uzskatu normām,nenozīme, ka māsīcai jādzīvo pēc tāda paša modeļa.
01.05.2016 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Tu VĒL nesaprati, ko tev darīt?! (e) nelien citu darīšanās!! Viņa nav bērns! Un viņa ir pilntiesīga pati veidot savu dzīvi, izdzīvot vilšanās, sāpes, priecīgus brīžus un laimi! Tev nav tiesību iebrukt viņas ikdienā un visu sadirst. Dzīvo savu dzīvi, veido pati savas attiecības un uzmani pati sevi.
Kad tev būs bērni, pēc gadiem 15-20 varēsi uztraukties un rūpēties par savu meitu vai dēlu. Šai meitenei ļauj dzīvot pašai.
01.05.2016 12:40 |
 
Reitings 105
Reģ: 19.04.2016
māsīca sarunājas ar pieaugušo vīrieti


Un? Kas Tev par daļu ar ko sarakstās tava māsīca?Tev nu noteikti pašai nepatiktu, ja jauktos kādā no tavām sarakstēm iekšā un mācītu, redz kā ir un kā nav pareizi...(t) Nebāz degunu, tur kur Tev to neviens neprasa!! (t)
01.05.2016 12:49 |
 
Reitings 105
Reģ: 19.04.2016
Pirmkārt, tas ir ļoti nesmuki, ka tu lien cita cilvēka personīgajās sarakstēs.
Otrkārt, viņa ir pilngadīga. Ja gribi nosargāt viņas jaunavību, tāpat tev tas neizdosies, jo viņa darīs to, ko viņa gribēs. Un vispār, kas tur tāds, ka vīrietim 29 gadi? Izskatās, ka tu to māsīcu par mazu bērnu vēl uzskati.


+++;-):-D

Autore, Vai nu Tev skauž, vai arī vienkārši neesi īsti ritīga.:-D Pilnīgs sviests!(t)
01.05.2016 12:51 |
 
Reitings 19
Reģ: 25.11.2013
Besī tādi cilvēki kā šīs tēmas autore. Vēlies padomu? Atrodi pati savā dzīvē kaut ko interesantu un beidz okšķerēt pa citu dzīvēm ar savu pareizo viedokli par pilnīgi visu. Liec tai 18 gadīgajai māsīcai mieru, lai viņa pati veido savu dzīvi. Ja atvērsi muti, ka Tev kāds ir devis tiesības līst viņas vēstules lasīt, un tad vēl pamācīt kā ar ''pretējo dzimumu draudzēties ( viņai ir 18 vai 12 gadi, čtoļi? ), garantēju - attiecības sabojāsi.
01.05.2016 17:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits