Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jūs vēl ejat uz randiņiem?

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Ja jūs dzīvojat kopā ar puisi, vai jūs vēl ejat uz randiņiem ar viņu?

Nu jau pusgadu dzīvojam kopā un gatavojamies kāzām, attiecībās esmu laimīga :)
Bet... mums vairs nav nekādu randiņu.

Kad atceros laiku, pirms sākām dzīvot kopā, bija ziedi, saldumi, aicinājumi uz vakariņām, gājām kaut kur ēst, pasēdēt, izklaidēties. Eh

Es vismaz reizi mēnesī sarūpēju kādas kino biļetes un uzaicinu viņu uz kino.
No viņa puses tik uz valentīndienu un sieviešu dienu uzaicināja uz kafejnīcu, bet liekas, ka tas arī tāpēc, ka tā vienkārši pieņemts tajās dienās.

Kā ir jums? Cik jūsu vīrieši ir aktīvi uz randiņiem?
27.04.2016 09:45 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.04.2016
Man ir īpašais, kas dāvina skaistas rozītes kad vēlas, nevis kad to prasa kalendārs. (l) savukārt ar iziešanu ārpus mājas mums tā pagrūtāk. Tas vairāk ir ikdienišķs gājiens pie viņa ģimenes, kas varteikt dzīvo kaimiņos.
30.04.2016 22:18 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mazpilsētā kurā abi ar vīru dzīvojam ir stipri ierobežotas iziešanas iespējas, tapēc to ar uzviju kompensējam ceļojumu laikā. Ceļojums divatā ir viens liels randiņš. Ikdienā mēdzam organizēt romantiku mājās - smuki saklājam ēdamistabas galdu, sapucējamies, pagatavojam kaut ko dekadentu un gardu, atkorķējam šampanieti un uzliekam Spotify, piemēram, franču šansonus. Un tad veltam viens otram nedalītu uzmanību.
27.04.2016 19:18 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Mees dziivojam kopaa, bet iisti nezinu, vai tos sauktu par randinjiem, bet katru 5dienas vakaru eedam aarpus maajas un katraa nedeeljas nogalee ir ieplaanotas kaadas aktivitaates- koncerti/kino/paargaajieni/klubinjsh/tushinjsh ar draugiem/kaads celjojums utt. Mums gan fraaze- miiljais, es tevi aicinu uz vakarinjaam, neizskan.
Ja runaajam par kaadiem paarsteigumiem, tad shad tad man tiek uzdaavinaati ziedi, vai, viirs aizbrauc liidz vieteejam krievu veikalinjam un nopeerk man kaaruma sierinjus utt. Man pilnai laimei daudz nevajag. :)
27.04.2016 19:02 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Par to, ka visam naudas nesanāk, nav jau citi varianti, kā izskatīt prioritātes, vai piepelnīties kaut kur. Mums tagad arī ir apstājusies dzīvokļa iekārtošana, jo gribās ceļot, gribās baudīt dzīvi. Labāk lai nav tā smalkā lampa pie griestiem, bet paceļojam vai atpūšamies kopā ar vīru. Kaut gan man vīrs arī tāds racionālāk domājošs un arī reizēm saka, ka labāk novirzīt liekos līdzekļus uz citām lietām, viņš tomēr nespēj atteikt manām kaprīzēm un vēlmēm vienmēr :D Vai ari es pati vienkārši nopērku biļetes uz pasākumiem. Vīrs vairāk taupa uz sevi pašu, tad nu es viņu palutinu ar kādu labāku apģerba gabalu.
Tieši par randiņiem runājot, tas atkarīgs no vīrieša. Man patrāpījies salīdzinoši romantisks vīrietis, tā nu ik pa laikam ir gan ziedi, gan sveces, gan uzaicinājums uz restorānu vai kino utt.
Kaut kad nesen mēs sarunājām tikties Vecrīgā pēc darba un viņš atnāca ar ziediem un vēl mani interesanti pārsteidza, tad tiešām sajūta bija kā randiņā :D kaut esam jau 11 gadus kopā. Bet reizēm vajag kaut kā forši pārsteigt vai iepriecināt otru, lai taureņi vēderā atkal no jauna sasparojas.
Bet nu tas ir jāgrib abiem. Ja viens negrib, tad ir grūti. Nekad negribētu savu emocionāli romantisko dabu apslāpēt un būt kopā ar galīgi racionāli domājošu praktiķi. Bet nu citas sievietes samierinās ar vīriešiem ne-romantiķiem. Vari jau mēģināt runāt, bet šaubos, ka ilgtermiņā kaut kas daudz mainīsies no viņa puses. Galu galā ne vienmēr viss ir naudā, var iepriecināt savu sievieti dažādi, ar pikniku un pļavā salasītām puķēm, ar garām pastaigām, ar aizvešanu uz jūru skatīties saulrietu, vai iet ar take away dzērienu vakara pastaigā garā, sarunāties un skatīties zvaigznēs. Tam visam lieli līdzekļi nav vajadzīgi. Ir tikai tas jāgrib. Diemžēl mūsdienās vīrieši daudz labāk vakarā nosēžas pie TV ar aliņu kājām gaisā, kā dodas ar savu mīļoto pastaigā, piemēram. Skumji. Es nekad nebūtu ar tādu vīrieti kopā.
27.04.2016 16:25 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
piekrītu cormeum, - mums ar vīru patīk paklīst pa to pašu Rīgu, iekšpagalmiem, mazām ieliņām, tam daudz naudas nevajag - tik, cik kādu saldējumu varbūt nopirkt, bet var iztikt arī bez tā :)
27.04.2016 14:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
es jau to visu ļoti labi saprotu, es saprotu, ka nauda vajadzīga kāzām un remontam. Bet vai tas tāpēc mazina manu vēlmi iet uz restorānu?


Ne vienmēr materiāli vīrietim ir iespējas pavilkt visas vēlmas..
Vari jau arī pateikt.. tā kā es arī finansiāli piedalos remontā, varētu Tu nelielu naudas summiņu atlikt izklaidei ārpus mājām.. jo man tas ir ļoti svarīgi :)

Bet obligāti tieši restorāns ir vajadzīgs? Man, piemēram, ļoti patīk pastaigas svaigā gaisā ar mīļoto. Tas mūs nabadzīgākus nepadara, toties ir jauki pavadīts kopīgs laiks ārpus 4 sienām :)
Tuvojas vasara, tad vispār var organizēt piknikus :)
27.04.2016 14:33 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Vīrietim galvā citas rūpes, grib pietaupīt un padarīt vairāk darbus mājās.Ja Tu gribi iet ej un izmaksā, bet neuzskati ka tas ir vīrieša pienāks, jo viņam šobrīd citas prioritātes. Prātīgs vīrietis Tev, un mērķtiecīgs!


Mēs diezgan bieži ejam, braucam uz cafē, jūru, pie draugiem, bet visu kopīgi plānojam un saskaņojam vēlmes ar varēšanu. Ikdienā ir mazie pārsteigumi - našķi kabatās/somā slepeni ielikti, zīmītes, ziedi man, īpašākas vakariņas utt.
27.04.2016 14:28 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
mēs arī regulāri kaut kur dodamies - kino, teātris, kafejnīcas katru nedēļas nogali, izbraukumi pie dabas, bet reizi mēnesī tāpat kā bai-bai ir aktivitātes, ko gribas saukt par randiņiem - ar ziediem, īpašākiem uzmanības apliecinājumiem, īpašu mīļumu :)
Taču piekrītu šim
ir vīrieši, kuri ir ļoti racionāli un viņiem tāda laika tērēšana liekas lieka..

skumji tas, protams, ir, un manuprāt, vīrieši varētu pacensties pārkāpt sev pāri, lai iepriecinātu mīļoto, ja viņai šādi randiņi, ārpusmājas aktivitātes ir svarīgas...
27.04.2016 14:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet vai šīs kopīgās aktivitētes jāiniciē man vienai un jāizmaksā arī tikai man?
cassandra, es domāju, ka Tev nav vienai tas jādara.. tāpēc ir vērts mierīgi izrunāt šo tēmu ar 2. pusīti.
Mans draugs vispār nepieļauj situāciju, ka es varētu izmaksāt (viņš uzskata, ka īsts vecis tādējādi sevi bezmaz pazemo).
27.04.2016 14:20 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Vajag mierīgi, bez uzbraucieniem izrunāties.

Manuprāt, ļoti svarīgi ir slavēt vīrieti, likt viņam justies labi par to, kā viņš liek justies Tev! ;-)

bet gribas arī piekrist kukuruza's teiktajam, ka ir vīrieši, kuri ir ļoti racionāli un viņiem tāda laika tērēšana liekas lieka..
27.04.2016 14:13 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es arī pieļauju, ka puisim vnk šobrīd galvenais ir kāzas un remonts, un tas taču nav slikti? :-) VIsas izklaides prasa ne tikai naudu, bet arī laiku. Iespējams, viņš vēlas iespējami ātrāk pabeigt remontu, pirms izklaidēties.
Protams, ir arī dīvānā sēdētāji, kam lielākā pastaiga ir pastaiga līdz ledusskapim :-D

Saprotu arī Tevi, nav jau jāiet uz dārgāko restorānu vai jāpērk dārgākās teātra biļetes. Varbūt pamēģini vēlreiz mierīgi ar viņu parunāt, sākot ar to, ka saproti viņu, bet 1 dienu nedēļā var varī atpūsties un pasākt ko kopīgu.
Sākumam var ierosināt, piemēram, ka vienā no brīvdienām kaut kur izejat/ko darat, vienu nedēļu Tu domā izklaidi, otru viņš. :-)
27.04.2016 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
cassandra, nu jāsaka, ka reizēm vīrieši ir tādi, kuri tādām lietām nepievēš uzmanību, vai arī nezina kā to izdarīt... varbūt viņš ir tāds un tev vienkārši nāksies to pieņemt.
27.04.2016 13:14 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Māra30, ir jau pateikts un viņš zina. Un ko tas maina?
27.04.2016 12:34 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
katra, es jau to visu ļoti labi saprotu, es saprotu, ka nauda vajadzīga kāzām un remontam. Bet vai tas tāpēc mazina manu vēlmi iet uz restorānu? Nē :)
Es palīdzu remontā, pagājušajā nedēļas nogalē likām kopīgi laminātu.
Un es jau neprasu dārgas izklaides, piemēram, es nopirku lētās kino biļetes atlaižu dienā. Bet, redz, atkal es...
27.04.2016 12:33 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Kā ko darīt? Beigt sapņot un pateikt viņam ko tu gribi.
27.04.2016 12:26 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Vispār, sava taisnība ir arī autores vīrietim - mājas remontdarbi, mašīna un vēl krāšana kāzām prasa līdzekļus (un pirmie divi arī laiku). Ja naudas nepietiek, lai varētu brīvi izklaidēties paralēli sadzīves izdevumiem/iekrājumu veidošanai, tad no kaut kā ir jāatsakās (vai jāpelna vairāk). Izskatās, ka vīrietis skatās uz ilgtermiņa mērķiem, bet casandra grib uz restorānu :-D Meklējiet kompromisu - palīdzi viņam remontdarbos (lai rodas laiks) un kopīgi izvēlaties tādus laika pavadīšanas veidus, kas neprasa lielus izdevumus.
27.04.2016 12:22 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
bai-bai variants izklausās ļoti labs, es arī tā gribētu :) Ko darīt?
27.04.2016 12:20 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Man ļoti patīk pavadīt laiku ar vīru - pastaigas, vakariņas ārpus mājas, kino, pikniki pie jūras, izbraukumi utt. Tas mums ir regulāri, nedēļā pāris reizes, inicatore dažkārt esmu es, biežāk viņš. 5dienas vakaros vienmēr ēdam ārpus mājas, retāk pasūtam suši vai picu uz mājām.

Bet randiņi ar viņu ir vēl īpašāki, tie ir reizi mēnesī vai reizi divos. :-P
Kad sarunājam randiņu, tad visu dienu darbā nespēju mierīgi nosēdēt, esmu pusmetru virs zemes. (l) Randiņi (man patīk viņus tā saukt:-D) ir darba dienu vakaros - vienmēr sapucējos, darbā atjaunoju meikapu. Viņš man atbrauc pakaļ uz darbu ar ziediem un tad braucam kur nu viņš ir izdomājis (pirms tam mani aptuveni brīdinot, lai būtu atbilstošs apģērbs).. (l)

Protams, uznāk periodi, kad aizsēžamies mājās.. bet tie ir pārejoši. ;-)
27.04.2016 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
*ka
27.04.2016 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Man likās, ja tas ir pašsaprotami, nevis kāds "randiņš" - braukšana kkur paēst, vizināties ar velo, utml. :D
Jā, mēs tā daram :D
27.04.2016 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!