Studijas LU JF

 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Sveiki!


Vai kāda ir studējusi LU Juridiskajā fakultātē?
Plānoju tur iestāties.
Vai kāda var pateikt kaut ko vairāk par studiju procesu cik grūti ir mācīties un kārtot eksāmenus???
Plusus un mīnusus!!!
Un vai budžeta grupā ir grūti tikt???



Paldies jau iepriekš!!!:-)
22.04.2016 13:32 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Kā LU JF ir piemēram, ar attiecīgā priekšmeta eksāmena kāzusu atrisināšanu?
25.04.2016 15:18 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu Glaze par visiem 100%.

Un uzskatu, ka LU JF labakā, jo nevienā citā skolā nav tie 5 valsts eksāmeni, kas jau vien nosaka kādu pārbaudi un zināšanu līmeni, ja esi spējīgs tos eksāmenus nokārtot. Citur pietiek tikai ar maģistra darba aizstāvēšanu un viss.

Viegli nav, it īpaši maģistrs, bakalauros kaut kā vieglāk laiž cauri, maģistros pēkšņi uzsver cik viss nopietni un ļoti čakarē, it īpaši daži.

Pēc manas pieredzes ar LU diplomu ļoti labi tiek pie darba jeb bieži tiešām ir priekšroka. Pati strādāju privātajā sektorā, tad man apkārt tiešām uzskata LU JF diplomu par labāku kā citi.

Protams, atzīstu, ka ir arī daudzi mīnusi, brīžam nederīgi priekšmeti vai nemākulīga mācīšana, tomēr esmu kopā apmierināta un arī otru reizi ietu uz LU JF mācīties juristus. Pasniedzēji daļa ir GRANDI, kas tiešām daudz dod.
25.04.2016 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Nu LU JF maģistrs ir grūtāk pabeidzams kaut vai tikai tā iemesla dēļ, ka jāliek gala kvalifikācijas eksāmeni/ valsts pārbaudījums... tie ir skabarga pakaļā, bet priecājos, ka man tas nu jau ir garām... tajā laikā gauži raudāju un domāju kādēļ gan neaizgāju uz citu augstskolu studēt, uzraksti darbu un viss...
25.04.2016 15:40 |
 
Reitings 123
Reģ: 04.03.2015
Kukuruza ojj, kā es Tevi saprotu.
Atceros tos eksāmenus un tās sajūtas, pilnīgi skudriņas pārskrien. Tāds normāls 2 nedēļu maratons sanāca, kad nu jācenšas visas iegūtās zināšanas atkārtot, salikt koferi līdziņemšanai uz eksāmeniem.
Tajā brīdī tiešām domāju, kāda velna pēc es nepārgāju uz citu skolu, kā to izdarīja vairāki kursabiedri, tieši pirms eksāmeniem aizgāja uz RSU, lai var tikai maģistra darbu uzrakstīt. Toties pēc tiem eksāmeniem bija tik laba sajūta, ka visi nolikti ar pirmo reizi.
25.04.2016 16:39 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Glaze +++

Cik esmu dzirdējusi no vairākiem vadošajiem advokātiem Rīgā - savā praksē viņi ņem tikai LU studentus. Protams, prokuratūra ir nedaudz cits stāsts, bet tādu specifisku amatu nav tik daudz, tajā pat laikā LU JF diploms kotējas visaugstāk.

Autore, cik noprotu, šogad pabeigs 12.klasi, silti iesaku piedomāt pie rakstīšanas stila un gramatikas, jo valodiņa ir jurista maize.

Budžetā nav grūti tikt, ja visu cītīgi mācies. Tāpat budžeta vietu ir diezgan daudz.
26.04.2016 22:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits