Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs nevēlas pavadīt laiku ārpus mājas :(

 
Reitings 4
Reģ: 19.04.2016
Sveikas!
Man ir sasāpējusi sirsnuņa. Lūdzu izpalīdziet!
Ar draugu esam kopā 2gadus, bet problēma tāda, ka viņš nevēlas pavadīt brīvo laiku ar mani ārpus mājas. Esmu gājusi, tur kur viņš vēlas, bet kur vēlos es, tur vienmēr ir atteikumi. Kāpēc tā? Izpalīdziet ar draudzīgu ieteikumu un padomiem ;)
20.04.2016 06:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Un kādas ir Tavas ierosinātās vietas? Kur Tu vēlies iet? Varbūt tās vietas ir tādas, kas Tavam draugam vienkārši nekādi neinteresē un nepatīk.
20.04.2016 07:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tu viņu laicīgi(dienu iepriekš) informē par savu plānu ar viņu kur doties, vai arī tas ir vairāk mirkļa iespaidā izdomāts?
20.04.2016 07:40 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
NU, mans ex draugs arii tupeeja maajaas, no maniem pasaakumiem izvairiijaas.

Taapec jau ir ex. Sapratu, ka nekas nemainiisies.
20.04.2016 08:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vajag runāt, rast kompromisus...
Man teātris, opera un klasiskā mūzika ir kā medusmaize, tomēr draugs par šāda veida izklaidi nav stāvā sajūsmā. Tāpēc pakāpeniski sāku viņu iepazīstināt ar klasiskās mūzikas šarmu, ar interesantiem stāstiem iz mūzikas vēstures.. modinu viņā jūtas pret dažādiem komponistiem.
Rezultātā viņš pat priecīgs doties uz Mocarta operu :D
20.04.2016 11:45 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Varbūt jums vienkārši nesakrīt intereses? Svarīgākais atrast vismaz kādu kopsaucēju - pāris vietas/pasākumus/izklaides, kas patīk jums abiem un tad uz tām iet kopā un citur iet atsevišķi. Nav jau viņš tev pie rokas pieaudzis, ka visur kopā jāiet! :-D Manējais arī negrib nākt uz baletu un es viņu nespiežu. Man, savukārt, riebjas karaoke :D Uz rokkoncertiem gan labprāt ejam kopā, tāpat visādos izbraukumos pie dabas un sportiskās aktivitātes piedalamies kopīgi. Galvenais spēt atrast līdzsvaru. Bet ja viņš ir tāds cilvēks, kam viss defoltā nepatīk, besī un riebjas un labāk sēž mājās pie TV vai spēlē videospēles un degunu no istabas ārā nebāž - tad vajag stipri padomāt, vai tas ir tas, kas tev nepieciešams dzīvē.
20.04.2016 11:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jāmēģina atrast pasākumus,kuri interesētu abus.
Nav otrs jāvelk uz pasākumu,kurš pavisam nepatīk(piem. ar vīrieti uz operu) ,bet ja ir tā -iesim tik tur,kur viņam patīk-arī egioistiski, jo viņš nemaz nepūlas un negrib,lai Tev arī būtu interesanti ,patīkami, it sevišķi ,ja viņš zina ,ka viņa iecerētais pasākums Tevī neraisa interesi.
Nevar būt,ka Jums nav pasākumi ,nodarbes, kuras vēlētos kopā apmeklēt abi.
20.04.2016 11:55 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.04.2016
Abiem ir dadžādi darba grafiki, tāpēc lai pasāktu ko kopīgu ir nedaudz jāplāno. Šā iemesla dēļ esmu brīdinājusi laicīgi. Teātri un operas tiešām nav viņam, tāpēc nespiežu. Bet citur ar nevēlas. Ja atnāk tad meklē kam piekasīties Nevis lai mani iepriecinātu un labi pavadītu laiku.
25.04.2016 14:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits