Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

uzturs

 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Ar straujiem soļiem tuvojas 12. klases beigas un brīdis, kad jāizvēlas, ko studēšu tālāk. Izdomāju, ka vēlos RSU studēt uzturu un pēc tam maģistros uzturzinātni. Bet sākot aizvien vairāk iedziļināties un uzklausīt citus, es saprotu, ka to izmācoties esmu bez maz vai tikai konsultants, kurš var tikai ieteikt cilvēkiem, ko labāk ēst, ko labāk nē.
tas ir tas pats kas dietologs? Un kur tad man jāmācās, lai varētu pēc iespējas plašāk apgūt uzturu, un pēc tam vēlams labi pelnīt darot to, kas patiešām patīk?
15.04.2016 20:19 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Tu gribi būt dietologs vai kas vairāk?
15.04.2016 20:20 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
es tagad jau vairs īsti nezinu, kas tieši. Zinu, ka man pēdējos gados diezgan ieinteresējis uzturs, un veselīgs dzīvesveids vispār. Man vienmēr liecies, ka uztura speciālists ir kā tāds ārsts - palīdz cilvēkam no iekšpuses ar uzturu. Bet ar ko uztura speciālist atšķiras no dietologa, un kas būtu labāk man piemērots nesaprotu
15.04.2016 20:28 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Dietas arsta darbs ir paliidzeet ar uztura plaana izstraadi cilveekiem ar dazhaadaam veseliibas probleemaam, kam tas var buut dziivibas un naaves jautaajums, ne tikai vnk notieveet un uztureet veseliibu, taa ka tas nav tikai notieveet griboshu daamiishu konsultants; ir pacientu grupas kuraam shis aarsts paliidz izdziivot.
Manupraat pietiekoshi perspektiiva profesijas izveele, jo Latvijaa un pasaulee slimo skaits, kuriem buutu nepiecieshami uztura aarsta paliidziiba, tikai aug un aug.
15.04.2016 20:40 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Ar šodienas prātu izvēlētos studēt šo. Kas zin, varbūt tomēr saņemšos.
Ar šo izglītību jau var ne tikai kabinetā sēdēt, bet arī seminārus vadīt un vēl šo to.
15.04.2016 20:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits