Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par sapņiem...

 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Lai nu šī būtu tāda kā sapņu beztēma. Radās viens jautājums kāpēc regulāri sapņos redzu vienu konkrētu cilvēku. Tur tā lieta, ka ikdienā par viņu nedomāju. Parasti sapņu reti kad atceros tā konkrēti ar visām izjūtām, bet šie ar to cilvēku ir īpaši spilgti, vēl ilgti atceros to sajūtu.

Kādi jums parasti rādās sapņi, kā pareizi tulkot un vai ticat tam, ka naktī sapņotais piepildās, vai kādreiz arī ir piepildījies?(l)
06.04.2016 22:44 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Sveika! :) Kas tas par cilvēku (no pagātnes, tagadnes, puisis, radinieks u.t.t.)? Parasti es sapņos redzu cilvēku, pēc kura zemapziņā ilgojos un vēlos atrasties tuvumā. Šie sapņi man arī spilgti iespežas atmiņā (l)

Vēljoprojām atceros sapni kā satiku vecmāmiņu un jautāju ''Vecmāmiņ, tu taču esi mirusi!?'' Un viņa atbildēja ''Jā, bet es vēljoprojām atrodos blakus un vēroju tevi''.:'-(

Vēl atceros kā sapnī satiku savu long distance draugu un mēs samīļojāmies (l) No rīta pamodos un apskāvu segu, skumjās ka tas tik sapnis bija. Bet viss tik reāli likās
06.04.2016 22:52 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Var teikt paziņa, ikdienā sastopamies. Pat nezinu, nevar teikt vai ilgojos, bet kaut kas viņā pievelk.:-) Kaut kur lasīju, ka, ja cilvēku bieži redz sapņos, tad viņš par sapņotāju domā. Šaubos par to, bet gribas jau domāt, ka domā gan.:-D
06.04.2016 22:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!