Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai normāla situācija?

 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Sveikas! Situācija sekojoša: Esmu studente (šobrīd akadēmiskajā), dzīvoju kopmītnēs. Pašlaik strādāju 2 darbos un ne viens no tiem kaulus nelauž - administrācijā un nelielā izdevumā par žurnālisti. Mēneša ienākumi ir +/-450eur. Par cik studijas un īres maksu sponsorē vecāki, tad manis nopelnītā nauda paliek man pašai. 170e/mēn. man sanāk atdot par kursiem. Lieta tāda, ka nesaprotu, vai mans darba-dzīves ritms ir normāls :D Administrācijas darbs ir 24h, pa nakti ir dažas stundas ko pagulēt, bet nav tā, ka atnākot mājās visai dienai pietiek enerģija, ja ir brīva diena dodos gulēt un pamostos tikai vakarā ap 19.00. Pēc naktsmaiņas ir 3 brīvas dienas BET ņemot vērā, ka nākamo dienu gandrīz visu noguļu, jau var rēķināties tikai ar kādām 2 brīvdienām. Bieži vien gadās, ka nākamajā dienā pēc maiņas jādodas uz otru darbu vai kursiem un arī pārējās divās dienās gadās, ka kāds darbs jāpadara, bet ne vienmēr. No Jūsu viedokļa, tas ir normāli vai tomēr manā vietā kaut ko mainītu? Esmu domājusi par profesijas maiņu, jo ne viens, ne otrs darbs nav saistīts ar manu izaugsmi karjerā, kurai šobrīd mācos. Taču es tik ļoti rēķinos ar stabilu algu, ka baidos citu darbu neatrast...
06.04.2016 14:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ja man nebūtu ģimenes , bet dzīvotu viena , es būtu apmierināta , alga varētu būt lielāka , bet nu ritms, man patīk
06.04.2016 14:17 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Esmu domājusi par profesijas maiņu, jo ne viens, ne otrs darbs nav saistīts ar manu izaugsmi karjerā, kurai šobrīd mācos. Taču es tik ļoti rēķinos ar stabilu algu, ka baidos citu darbu neatrast...


Nav jau uzreiz jāiet prom no darba, var aizsūtīt cv uz vairākiem uzņēmumiem, aiziet uz kādu interviju , paskatīties, ko tev piedāvā un tad sākt domāt. Bet vispār man šķiet, ka var atrast kaut ko tuvāk savai jomai. Nezinu, ko tieši tu mācies, bet kādu asistenta darbu ar to sfēru saistītā uzņēmumā utt. Bieži ņem pēdējo kursu studentus. Alga varētu būt +/- līdzīga, tikai tas, ka noderīgāka pieredze. :)
06.04.2016 14:26 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
gabijagabija - nav jau tā vajadzīgā pieredze, lai tēmētu augstāk :/ tas biedē
06.04.2016 14:30 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Varbūt pateiksi savu sfēru? Būtu daudz vieglāk palīdzēt. Bet CV jau tev neviens neliedz sūtīt. Man, piemēram, draugam ļoti paveicās.. viņš gribēja nomainīt jomu, nebija ne pieredzes, ne kvalifikācijas, bet kompānijai ļoti vajadzēja labas franču valodas zināšanas, tā kā viņam tādas bija, kompānija piedāvāja apmācību. Nebūtu aizsūtījis, nekad nezinātu, ka tā var. Iesaku sūtīt un varbūt padomāt par labāku CV/motivācijas vēstuli, bet pagaidām vēl palikt pie tā paša darba! Daudziem darba devējiem galvenais ir entuziasms..
06.04.2016 14:37 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es pirmajos studiju gados cēlos 5.30, gāju uz darbu ( Narvesen :D ), kas sākās 7 no rīta, tad braucu uz lekcijam , mājās biju 22,23, un tā gandrīz katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās. Tas gan bija pirmajos kursos. Vēlāk jau forši, ja var atrast darbu savā profesijā, paralēli studijām.
Toreiz vispār alga bija izcila , 100ls laikam saņēmu mēnesī.
06.04.2016 14:37 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Fallenn, man vispār visi tie nakts darbi nekad nav patikuši un, lai čakarētu savu dienas ritmu un būtu mūžīgajā nesaprašanā par turpmākajām dienām, 450 eur nav adekvāta nauda, manuprāt.
Es pasūtītu CV uz sev interesējošām vietām, ja paveiktos dabūt vismaz līdzvērtīgu algu, noteikti mainītu darbu, lai ikdiena būtu cilvēcīgaka.
06.04.2016 15:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!