Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mans bijušais jaucas manās jaunajās attiecībās

 
Reitings 14
Reģ: 18.01.2014
Ar savu bijušo dragu satikos 3 gadus, no kuriem 2 dzīvojām kopā. Sākums ,kā jau vienmēr bija skaists un elpu aizraujošs. Līdz brīdim,ka mūsu attiecībās iejaucās meli, strīdi un aizvainošana.
Viņš bija tas "nepatikšanu cēlājs" ,bet es viņam vnm piedevu. Līdz brīdim,kad bija jau par daudz , uzzināju ka viņš krāpj mani , ar MANU draudzeni. Vēl joprojām atceros to dienu,tās sajutās , tik ļoti nodota es vēl nebiju, tas bija duncis manā mugurā. Protams,pēc šī starpgadījuma , pārtraucu ar abiem kontaktus, pārcēlos uz Rīgas otru pusi. Šķiršanās nebija no tām "jaukākajām". Es satiekos ar savu tagadējo draugu jau pus gadu, mums viss ir ļoti nopietni ,bet mēs neko nesasteidzam. Esmu patiešām atkal laimīga, es atkal jūtu "tauriņus" vēderā,kad esmu ar viņu. Tikai problēma ir MANS bijušais , viņš jau ir izjaucis manas iepriekšējās divas attiecības ,kad uzdevu jautājumu kādēļ viņš mēģina izjaukt manas attiecības, vai vēlas ar mani atkal būt kopā vai kā? Uz ko viņš atbildēja ,NĒ viņš nevēlas ar mani būt kopā , un ka viņš neesot vainīgs ,ka manas attiecības izjūk! Es tiešām nesaprotu viņu ,viņš man neliek mieru , jauc manas attiecības bez iemesla! UN tgd man ir ļoti bail , ka viņš varētu izjaukt arī šīs attiecības,es ļoti negribu pazaudēt savu draugu. Es tiešām nesaprotu,kāpēc viņš to dara , kādēļ neļauj man dzīvot ,manu dzīvi!
18.01.2014 03:08 |
 
Reitings 37
Reģ: 17.01.2014
Hey!

Kaadaa veidaa vins izjauc visas Tavas ieprieksejas attiecibas?
18.01.2014 03:12 |
 
Reitings 361
Reģ: 03.07.2012
kā viņam ir izdevies izjaukt tavas iepriekšējās attiecības?
18.01.2014 03:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nevar tā vienkārši izjaukt attiecības. Tikai trauslas attiecības var izjaukt ārējie spēki. Vai arī paskaidro, kā tad tas notiek..
18.01.2014 14:12 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Kada veida vinsh jauc tavas attieciibas?
Noblokee vinu visos iespejamos saitos,draugos,facebook,skype.Nobloke ari telefona nr, lai vinsh netiek tev klaat.
18.01.2014 14:17 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Viņš nodarbojas ar melno maģiju vai ko? Paskaidro tak sīkāk ;)
18.01.2014 14:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
kápéc tu vispár ar vinju vél kontaktéjies un runá? ignoré, ja neliek mierá, ej uz policiju. nu nevar bijushais izjaukt attiecíbas, ja tu pati to negribi
18.01.2014 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
wtf... kā??
18.01.2014 14:35 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
No pieredzes teikšu, ja ir bijušas normālas attiecības, tad kkādi bijušie nevar izjaukt esošās attiecības :p
Btw, es arī gribu zināt kā viņš to varēja izdarīt?
18.01.2014 14:53 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Atceros, kad biju pavisam jauna, ta ap 15, man bija daudz pieludzeju. Bet bija ari man viens onkulis, tads auguma krietni padevies, kurs mani dikti sargaja un visas manas jaunibu dienu milestibas izgainaja. Toreiz sausmigi pardzivoju, bet tagad saprotu, cik labi, ka ir kads, kurs sadi par mani rupejas. :) Tas tavs ex tavus draugus ari iebaida vai ka? :)
18.01.2014 15:13 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nav ko pašai visu viņam, stāstīt, tad tā nenotiks. Man bijušā bijuši rakstīja visu ko, bet tikai tāpēc, ka pats par mani viņai bija stāstījis, citādāk viņa vispār neko nezinātu, beigās vēl pagrieza, ka es esot to visu sākusi. :D Stulbeņi!
18.01.2014 15:25 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.01.2014
Es jums visiem varu piekrist ,ka normālas un stabilas attiecības nevar tik vienkārši izjaukt. Viss ir ļoti vienkārši, ar savu bijuši biju pazīstama no bērnu kājas, mūsu ģimenes ir ļoti labos draugos, vēl joprojām ir. Sākām satikties ,kad iestājāmies vienā augstskolā. Tā nu,kā jau iepriekš minēju izmocijām tos 3 gadus. Lieta tāda,ka māte mana komunicē vēl ar manu bijušo. Viņas acīs viņš ir un būs zelts. Problēma ir tāda,ka māte pēc šķiršanās kontrolēt cenšas mani. Zvanās man katru dienu, jautā kur biju un kāpēc, kāpēc daru tā un ne citādāk. Vispār stāsts ir ļoti garš un sarežģits. Ar savu tagadējo draugu ir 13 gadu starpībā, manai ģimenei tas šķiet nepieņemami, viņiem škiet ,ka viņš mani uzmanto utt. Ļoti nejauks starpgadijums gadijās man šajos ziemassvetkos ,mēs svinējām ziemassvētkus pie mātes manas , es beidzot izdomāju savu ģimeni ar manu jauno draugu iepazīstināt, mēs atbraucām bijām sagatavojuši dāvanas utt. Mans draugs bija speciāli sagatavojis īpašu dāvanu manai mātei , protams, kad viņš sniedz dāvanu un ziedus manai mātei.....neviss mana māte pateica paldies, bet uzdeva viņam jautājumu, kas viņš nevarot atrast sava vecuma sievietes. No kauna gribēju ielīst zemē, vakara gaitā varēja just priedzi ,māte šad un tad kaut ko indīgu pateica, palikām līdz nākamajam rītam pie manas mātes . Kad devāmies prom un atvadijāmies mans draugs teica mātei : „ uzredzēšanos” ,māte izpļāva tādu frāzi „ cerams,ka nē” . Es biju šokā , kā var ar tādu naidu izturēties. Protams,kad atbraucām mājās ar draugu izrunājāmies,un viņš bija tik ļoti saprotošs un teica,ka neņem to visu pie sirds, tajā pašā vakarā māte man pazvanija un nolasija lekciju , pēdējie vārdi manī uzsita tādu dusmu tie bija šādi „Nu jā arī Robertiņš(bijušais)domā,ka viņš tevi izmanto ,jo tu esi jauna un skaista, bet drīz viņš tevi pamestīs,jo atradīs vēļ jaunāku nekā tevi .” Es vairs nevarēju un pateicu,lai liekas mierā,ka tā ir mana dzīve un es būšu ar ko es vēlos būt, beigu beigās sastrīdējos ar māti ,ļoti smagi. Tagad mani radi man pārmet ,ka esmu nepateicīga ,kā es tā varu izturēties pret māti. Nu lūk jūs apmēram saprotat,kas notiek manā dzīvē! Es mīlu savu māti ,bet pirms Roberta viņa nekad tāda nebija , viņa bija kā mana labākā draudzene, tagad mūsu attiecības ir kā sunim ar kaķi. Roberta arī diezgan bieži piezvana , vienmēr atrod kaut kādu iemeslu , ir pat uz darbu atnācis , mums arī ir ļoti daudz kopīgu draugu ,un arī šī iemesla dēļ ir jāredz šad un tad viņš. Kā jūs noprotat, iepriekšējās attiecībās Roberts ar māti ir uzdarbojušies. Roberts ir tik ļoti manai mātei saskalojis smadzenes, un kā lai es to visu tagad vēršu par labu,es nemaz nezinu!
18.01.2014 16:06 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.01.2014
Chouette Saprotu,tikai man nav 15 , bet gan 24 , tas daudz ko maina,man drīz ir jāveido sava ģimene ar vīru un bērniem. Ja šādi turpināsies , tad vairāk ,ka par vecmeitu varu nesapņot! :D
18.01.2014 16:10 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tava mamma Tevi ļot mīl, tikai par daudz grib Tevi kontrolēt.Viņa jau neko sliktu Tev patiesībā negrib, bet viss sanāk citādāk. Man arī bija vecāks, manai ar nepatika, viņam izvedās līdzīgi kā Tava, jo pirms tam viņai iepatikās cits puisis, bet tiklīdz mamma mani sāka nezāģēt, es pati sapratu, ka TAS NEBŪS MANS VĪRS, tikai laba laika pavadīšana, attiecīgi arī rīkojos.

Tagad Tu domā citādāk, bet paies laiks un redzēsi, ka notiks kā saku. ;)

Izrunājies ar savu mammu, jo manai pirms tam bija , bet Jānis, Jānis..... viņš viņai bija pielīdis, bet tik līdz uzzināja patiesību par šķiršanos un visu nesmuko, viņa nostājās manā pusē, bērns ir dārgāks par kaut kādiem pielīdējiem! ;)
18.01.2014 16:15 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Situācija nepatīkama, bet saprotu arī tavu māti un viņas uztraukumu par tevi! Nekad neesmu bijusi par tādu vecuma starpību, nekad neesmu arī nosodījusi, bet tavas mātes vietā man arī nepatiktu, ka tu nedraudzējies ar sava vecuma +/- puisi, bet krietni vecāku vīrieti! Bijušais draugs vienkārši idiots, ka jaucas pa vidu, bet zinu tādus tipiņus, viņi vienmēr citu acīs būs labiņie!
18.01.2014 16:16 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Ko saka pārējie ģimenes locekļi un radi par šo situāciju?
18.01.2014 16:16 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es droši vien sāktu ar ģimeni runāt kaut ko par dzīvošanu ārzemēs bla bla bla. Un kad šie šoka - Kā? Kāpēc? Tad atbildētu - jūs ar katru dienu arvien vairāk mudiniet mani šādi rīkoties. Braukšu prom, lai neviens nekotrole, neviens nejaucas...
Varbūt apdomātu vismaz ģimene.
18.01.2014 16:17 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Amazing, Tava rīcība būtu bērnišķīga, tas neko neatrisinātu.
18.01.2014 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
Tur jau māte vainīga..
18.01.2014 16:25 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
S80
Reāli, ja sieviete 24 gadu vecumā pieļauj jebkādu mātes kontroli, tad tur jārīkojas tikai bērnišķīgi.

Izjauktas 2 attiecības un sāk jaukt trešās? Nopietni???
Vai nu autorei tas patīk, vai nu neko nevar pati pateikt vai nu es nezinu, kur problēma.
Ja man būtu tā, ka nu es tiešām vairs nespēju visiem pretoties, es tiešām - brauktu prom unn rakstītu e-pastus, lai nebūtu zvanīšanās.
18.01.2014 16:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.01.2014
Tikai nedaudz nejauka Kā jau iepriekš minēju un teicu,ka māte tāda nebija līdz Roberts nesāka viņai skalot smadzenes! Roberts zin,ka māte var ar mani manipulēt,līdz ar to Roberts manipulē ar manu māti. Protams,arī māte ir vainīga...
18.01.2014 16:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!