Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Itkā melnā maģija

 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Sveiki. Interesē- kāpēc cilvēks nes uz kapiem pankūkas un kāpēc uz kapakmeņiem meklē savu un savas otrās pusītes vārdu? - sīkāk par šo nezinu, ko dara ar pankūkām un ko dara atrodot vārdus, bet varbūt kāda ir kaut ko par to dzirdējusi?
Protams daudzas teiks, ka tas ir kaut kāds kārtējais sviests, bet kad ar to saskarās kāds Tev tuvs cilvēks tas neliekas īpaši uzjautrinoši.
Kā arī papildjautājums- vai ticat melnajai maģija un vai kāds Jums tuvinieks ir ar to saskāries un kādas tam ir bijušas sekas. :-)
30.03.2016 00:27 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Pirmo reizi dzirdu par vaardu mekleeshanaam :D kur jaameklee? Uz kapakmenjiem? Jeezinj.... bet principaa neticu visam tam tanteem ar speejam,pieburshanaam, laastiem utt. Tas darbojas tikai tad, ja pats tici ;)
30.03.2016 00:55 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Tici man, es arī ko tādu pirmo reizi dzirdu, bet cilvēkam ir izskalotas smadzenes jau tik tālu, ka viņš reāli meklē vārdus uz kapakmeņiem, es Tev pavisam nopietni! Esot kaut kāds "zīlnieks" to ieteicis, bet es nezinu tikai ko dara tālāk ar to visu. Par pankūkām arī neko neesi dzirdējusi?
30.03.2016 00:58 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kāda starpība? Ne jau rituālu bezjēdzīgumā ir tā sāls, bet gan tā tava tuvā cilvēka lētticīgumā. Nebūs nekāda ļaunuma no tā- pastaigāsies pa kapiem un paelpos svaigu gaisu, putni uzēdīs vakariņās pankūkas. Tik cik lieka nauda iztērēta pūšļotājiem, tajā pat laikā viņi bieži izrādās labi klausitāji. ;-)
30.03.2016 01:09 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Tieshi par pankuukaam nee, bet cilveki nes kaut ko eedamu/dzeramu uz savu tuvo kapiem, lai vinji itkaa nebuutu izsalkushi kamer tiek otraa pusee? man skiet, ka tas ir saistiits ar taam 40 dienaam pec naaves, bet tas vairaak attiecas uz pareizticiigajiem/katoliem. Vispaar trakums, pat gribaas teikt - juutu liidzi, jo izskalot smadzenes ar saviem pesteliem ir pagalam vienkaarsi, vel ja cilveks ir viegli iespaidojams un manipuleejams, tad vispaar chau!(t)
30.03.2016 01:10 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, mana mamma ir tāda - iet uz rūnu un ziedu terapijas kursiem, lasa Latvietes Karmu un domā, ka viņas vīrs viņu krāpj, jo tā otrā viņu ir iebarojusi. :-/ No otras puses es viņu kaut kādā ziņā saprotu - viņai ir grūti, viņai sāp un viņa ķeras pie ātriem un brīnumainiem risinājumiem, lai nebūtu jākonfrontē sevi ar skarbo realitāti.
Mēs visi esam ar savām sāpēm un rētām, bet padomā, kas ir tas, kas sāp tavam tuviniekam tik ļoti, ka viņš ir gatavs staigāt pa kapiem ar pankūkām?
30.03.2016 01:21 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Ne pa tēmu... bet es nevaru aizmigt. Kā aizveru acis, tā sajūta, ka kāds guļas man virsū. Brr..
30.03.2016 01:30 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Tādu maģisko rituālu nezināšu gan.
Bet kopumā, cilveki negrib dzirdēt patiesību, viņi grib dzirdēt to ko grib, kad viņiem nesaka to ko viņi vēlās viņi atrod kādu ,kas viņiem izskalo smadzenes un liek kaut kādas savādības darīt.
Ir psiholoģiskas lietas
ir psihiska rakstura traucējumi
un ir enerģētiska rakstura traucējumi.
Bet šeit jau ir runa par darba ētiku, katram sava latiņa.
30.03.2016 01:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits