Vīriešu auguma garums

 
Reitings 71
Reģ: 07.05.2015
Cik svarīgi ir Jums, lai Jūsu vīrietis būtu garāks par Jums un, vai Jums simpatizē vīrieši, kas ir īsāki par Jums ?:-/:-D
Personiski liekas, ka tie mazie ir daudz centīgāki nekā garie :-D:-)
29.03.2016 18:51 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
daudzas staigā pa ielu tādas īgnas
Tad jau laikam daudz ļaunu vīriešu apkārt 8-)
31.03.2016 09:19 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tad jau laikam daudz ļaunu vīriešu apkārt
Nu, jā! Pat Cosmo forumā salīduši! :-D
31.03.2016 09:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pirmais puisis bija dazus cm isaks par mani, mileju tapat. Pec tam 10 gadus bju kopa ar virieti kurs bija kadus 15 cm garaks ka es. Tagad esmu kopa ar virieti kurs ir garaks par mani kadus 13 cm (re cik sikumaina). Mileju katraas attiecibas katru taja momentaa. Auguma garumam nav nozime. Nozime ir abpusejai jutu kimijai, par parejo attiecibas svarigo nemaz nerunasim.
Ja runajam par izskatu, teiksu taa. Virietis ar kuru biju 10 gadus attiecibas bija tads par kadu sapno loti daudz meitenu - tumsmatis, brunam acim, vasara skaisti nosaulojies, loti platiem pleciem, gadiem apmekleja sporta zali, lot, lotii fiziski specigs, muskulots, seshpaka.
Tagadejais zali neapmekle, nav skalinjs, ari dikti budigs nav, normala viriesa svaraa, musishi ir, bet ne speciali uzkachati, riepas, lieku tauku nav, bet nav ari seshpaka. Un man vinjs liekas visseksigakais, skaistakais virietis virietis pasaule, es vinu ikreiz redzam ar acim apedu. Un atkal velos teikt, ka tikai plikam izskatam nav nozimes.
01.04.2016 09:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits