Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jelgava-Ventspils

 
Reitings 5
Reģ: 23.03.2016
Čau meitenes!
Man dzīvē tāda situācija, ka drīz būs jāmaina dzīvesvieta! Pati esmu no Jelgavas. Jelgava man ļoti patīk , BET man ir puisis un viņam ir ļoti specifisks darbs, tāpēc grūti vspār atrast darba iespējas un vienīgais, kur pagaidām ir izdevies atrast labi apmaksātu darbu ir Ventspils! Mēs izdomājām ka es varētu tuvākajā laikā pārvākties uz Ventspili un mēs varētu sākt BEIDZOT dzīvot kopā :D Es uz to visu skatos ļoti pozitīvi. Pati Ventspilī biju vairākas reizes (bieži braucam skatīties basketbola spēles Olimpiskajā centrā). Manuprāt Ventspils ļoti smuka un sakopta pilsēta un vēl jūra ļoti tuvu sanāk. Gribētu jautāt ventspilniekiem....kā ir īstenībā dzīvot Ventspilī? Darba iespējas (dzīrdēts, ka tur ļoti grūti atrast darbu, jo viss notiek caur paziņām), kā ir ar izklaides vietām, kādi cilvēki vispār tur dzīvo? Vai nav pārāk garlaicīgi? Vai labprāt pieņemsiet civēku no citas pilsētas? Visu visu, lūdzu, pastāstiet.:-)
23.03.2016 21:51 |
 
Reitings 170
Reģ: 16.03.2016
Ventspilī ir gandrīz tik pat labi dzīvot kā Zilupē. Gandrīz.

Vai labprāt pieņemsiet civēku no citas pilsētas?

Nē, tevi izsūtīs nahuj no pilsētas, vagonā un pa taisno uz Sibīrijas gulagiem.
23.03.2016 21:53 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Lieta, kas man trūka Ventspilī - normāli apģērbu veikali! Visos veikalos vieni un tie paši apģērbi, dažos jau 5 gadus vienas un tās pašas lupatas karājas, kuras sen vairs nav aktuālas. Pārējos 5x izmazgā un jau drēbe šķība. Ok veikali ir 2-3 maksimums.
Darbu atrast nav tik grūti. Darbi IR! Protams, atkarīgs no tā, ko vari dot un kādi ir Tavi mēŗķi.
Vienīgā normālā izklaides vieta - Klondaika. Kiss club man nepatīk, bet šad tad var tur iegriezties, kad ir kāds feins koncerts.
Cilvēkiem nav ne vainas, lai gan man šķiet, ka nedaudz iedomīgi salīdzinot ar liepājniekiem.
Ja kas sīkāk interesē, droši jautā privāti.
23.03.2016 21:57 |
 
Reitings 5
Reģ: 23.03.2016
Shakti_ jā, Jelgavā arī nav nekāda izvēlē pat no tā kas ir :D ta kā, tā nebūt nav problēma, jau pieradu ka jābrauc iepirkties uz Rīgu vai jāpasūta no interneta. Bet starp citu, nesen biju Ventspilī un tajā Tobago centrā otrajā stāvā ir viens foršs veikaliņš, tur sev jauku nopirku :)
Kā piemēram ir ar medicīnu, ārstiem?
Man tāda problēma-alerģija. Un tāpēc man arī vsp bail pārcelteis kkur tālāk par Jelgavu, jo bieži jābrauc pie ārstiem uz Rīgu. Kādi speciālisti ir Ventspilī? kā ar ģimenes ārstiem un zobārstiem? :)
24.03.2016 11:26 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Ir labi, ir ne tik labi ārsti. Jāzina, pie kura iet.
Kā Gimenes arsti iesaku Āriju Kalniņu. Tante cienijamos gados, esmu pie vinas kopš dzimšanas. Saku - sikak privāti :)
24.03.2016 11:41 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Pa lielam piekrītu shakti.
Vari uzrakstīt privāti,ja vēlies :)
24.03.2016 11:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits