Gēla nagi. Jā vai nē? Kādas alternatīvas.

 
Reitings 37
Reģ: 29.08.2015
Sveikas!
Pirms nedaudz vairāk kā nedēļas uzliku gēla nagus, ne gluži pirmo reizi dzīvē, bet pēc ilgas pauzes.
Tomēr ļoti iepatikās tie garie (bet ne pārspīlēti) nagi, jo dabīgos nekādi man neizdodas ataudzēt, visu laiku lūzt.
Problēma - nedaudz vairāk par nedēļu pagājis, bet šur tur jau aplupuši, prasās pēc atjaunošanas.
Par procedūru samaksāju 20Eur, (kas, manuprāt, nav ļoti daudz, bet nav arī maz).
Gluži ik pēc 1,5 nedēļām profilaksi negribas taisīt un ar laiku, tas manāmi ietekmētu maciņu.
It kā jau saka, ka gēla nagi vairs neesot modē, bet tā kā man pašai nagi smuki neataug, ļoti tomēr gribas. Apskaužu meitenes, kurām ir veselīgi nagi. Man ne Vigantol, ne citu vitamīnu vai kādu speciālo eļļiņu lietošana nav īpaši līdzējusi.

Ko jūs ikdienā darāt ar nagiem - Gēls, Gelish, parastās lakas?
Varbūt man tik ātri nagi sačakarējās, jo nebija labi materiāli. Varbūt varat ieteikt kādu meistari, salonu Rīgā, centra rajonā (Matīsa - Čaka ielas apkaime)?
21.03.2016 19:20 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Es vienmēr liku uz formām, un pašas nagi ar laiku izauga, un tad tikai manējiem lika gēlu virsū. :-)
Bet domāju ka meistarītei kaut kas ar materiāliem nav kārtībā, jo nemaz nav labi ka 1,5 nedēļas tev tur visu vīlē, man manikīre teica laikam mēnestiņš saucas kur nags aug, tam ir jāizaug, un tad profilaksi taisa. Iedomājies pati kādi Tev pēc tam būs nadziņi ja ik pa tādu laiku viņu vīlēs nost. (t)
Es personīgi 4 nedēļas izstaigāju tikai man viņi ļoti ātri aug, bet cenšos to laiku nostaigāt. :-)
24.03.2016 10:46 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Gēla nagus man liek Viktorija, 29759987 (Čaka ielas rajons)
Padārgi gan ir, bet kvalitatīvi.
24.03.2016 11:03 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
man ari problemas ar nagiem,aug atri ,bet skelas un lust ,jo ir trausli,lai kadus vitaminus ari lietotu blondz007 kads tas eveline izskatas un kur to var iegadaties?
24.03.2016 11:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits