Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atlase

 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Sveiki. :-)
Tātad, situācija- biju uz darba interviju, diezgan šikā firmas veikalā, atmosfēra un darbinieces kas mani intervēja bija super jaukas sievietes, ļoooti iepatikās. Teica, ka ja tikšu 2. Kārtā viņas man zvanīšot.
Tad nu stāsts tāds, saņēmu zvanu un uzaicinājumu 2.atlases kārtu. Viss ir super, esmu priecīga, laimīga, BET mans uztraukums ir tik šausmīgi liels par to, kā norit otrā atlases kārta. Esmu strādājusi sporta veikalā, bet kad tur iestājos darbā, aizgāju uz interviju, tika uzdoti visi nepieciešamie jautājumi UN es tiku pieņemta, uzreiz. Bet tagad otrā atlases kārta (?), esmu ļoti uztraukusies un iespējams tas ir tāpēc, ka arī vēlos šo darbu un arī tāpēc, ka nesaprotu ko no manis prasīs 2.kārtā, zinu tikai to ka tas notiks veikalā. Lūdzu apgaismojiet mani!
---
Pārlasīju sevis rakstīto un saprotu ka jūtos, kā tīne šobrīd, nesaprotu pat par ko tik ļoti uztraucos. :-/:-/:-/
21.03.2016 16:38 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
2.kārtas mēdz atškirties dažādiem uzņēmumiem un dažādiem amatiem. Būs vien jāmin, kurā uzņēmumā vēlies strādāt un kāda varbūt atsauksies ar savu pieredzi ;)
21.03.2016 17:23 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Atceries tādu raidijumu - Takeši pils?
21.03.2016 17:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!