Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tie ir mani putni?

 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
Sveikas.

man ir attiecību jautājums, jo nesaprotu vai tie ir mani putni, kas man sēž galvā vai tiešām nevajadzētu ar to samierināties. Nav jau nekas traks, taču kad tas jāpiedzīvo ikdienā, tad tas tiešām ir skumīgi. Mans draugs mani patstāvīgi atstāj vienu. Dzīvojam pašlaik ārzemēs mājā ar citiem cilvēkiem. Visi latviešu puiši. Un viņš patstāvīgi kā pusaudzis skrien pie puišiem, man vienai pašai jāsēž istabā. Es arī varu iet , bet nav nav interesanti tie puišu joki visu laiku( ok, tā laikam mana problēma?) Pašlaik ir tā, ka es nestrādāju un man nav arī šeit nevienas paziņas, līdz ar to pa dienu esmu viena pati, gribās lai , kad draugs atnāk mājās viņš arī man pievērš uzmanību nevis visu laiku skrien ar puišiem spēlēt xboksu, skatīties stulbos vines utt. brīvdienās arī, vakaros iedzer(nedzer daudz, bet tomēr) vienmēr skraida no vienas istabas uz otru, es viena sēžu kā stulbene istabā. es saprotu, ka pēc darba un brīvdienās gribās atpūsties, jo darbs ir nogurdinošs, bet kāpēc nevar arī ar mani atpūsties? esmu ar viņu runājusi, viņš saka, ka pievēršot man uzmanību, bet pēc 10min atkal ir prom. kad kaut kur braucam viņam ir tik jautri, hi hi un ha ha. es jūtos kā sēne blakus. viņš tik jokojas ar puišiem, es jūtos lieka. ejam viekalā kaut ko skatīties, viņš nevis nāk ar mani, bet skrien pie puišiem. liekās kā pusaudžu problēmas, kaut abiem mums jau pāri 25 :-(
20.03.2016 18:27 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
lasot likās tiešām 16-20 max ..

Nu, tāda nenopietna dzīve jums izveidojusies.. dzīvot ar kaut kādiem puišiem vēl vienā mājā.. :D
Neizklausās labi. Un nekāds nopietnais cilvēks tas čalis nekad arī nebūs. Ja nu vienīgi, ir kaut kādi lieli mērķi apakšā.. Piemēram iekrāt savai dzīvesvietai, iegādāties.
Nu skaties.. bet ja jūs tur bezmērķīgi tirinaties.. Mūc prom :) ja čalim nav mērķu.. nebūs :D
viņš līdz 30 tā notrallināsies :D un neko nebūs panācis, ne sava dzīvesvieta, nekā :D

vienīgi paspēlējis xboxus, un patusējis ar čaļiem.. patērējis savu melnstrādnieka naudu, ieguldot alkoholā :D :D

nu skaties pati, kādus cilvēkus turi blakus
20.03.2016 18:33 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
un tie uzmanības trūkuma stāsti ir daudzām..

un visos es uzskatu- jūs neesat īstie cilvēki viens otram.. Viņš ir pārāk drošs par visu. Vainīga esi tādā ziņā, ka viņam nav jāiespringst lai Tevi paturētu vispār.

Un ko darīt ?! nezinu.. Skaties uz ambīcijām, un paskaties nākotnē, mēģini..

ja neder- mūc neatskatoties no tā ūķa prom ..

būs cits.. patusē, un pavelti laiku sev kādu gadu vai divus.. atrodi normālus cilvēkus, kontaktus. un veido savu dzīvi.. nevis tupi ..
20.03.2016 18:36 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
problēma nav naudā! Mērķi mums abiem ir vienādi un šeit esam tikai tāpēc, lai iekrātu. Krāt mēs krājam. Un alkohols netiek pirkts tā, lai notērētu naudu. Par to neiet runa. Ir mērķi , uz kuriem virzamies, tur viss ok. Problēma ir tieši tā, ka jūtos viena, man nepievērš uzmanību. Varbūt es par daudz prasu, es nezinu. Katru reizi, kad viņam ko saku par šo, es viņu atkal zāģējot.
20.03.2016 18:36 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
un pilnīgi pohuj ja mīli ... iemīlēsi citu..
pacel savu latiņu tikai nākamajam, ja esi spējīga
20.03.2016 18:38 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
nu tad neveido kopīgus mērķus ar tādu cilvēku :D tas sasaisat :D un grūtāk šķirties.. atmet viņu, un nerēķinies ar viņu.. pēc texta ir redzams , ka jūs esat gana tupi cilvēki.. nu čalis 100% .

es vairāk nekomentēšu.. bet nu tava dzīve.. ja gribi, dzīvo. tupi un gaidi to dienu, kad jūs kopā vīsiet ģimenes ligzdiņu..

viss ko varu pateikt, esi nepareizajās attiecībās iesaistījusies, un tie mērķi kopīgie, tikai padara viņa komfortu lielāku, ka nekur nemuksi :D
karoč- tu esi pakaļā :)
saproti vienu lietu- dzīvo tu sev :) un tās ilūzijas, kopīgie mērķi, tevi ir padarījuši par lētu šalavu :D piesietu pie kāda :D

sorry.
20.03.2016 18:45 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Man tas neliekas normāli, piekristu ja vińs pa reizei aizietu pie puišiem, bet nejau katru dienu.
Pēc Tava stāsta izskatas, ka vińš ir egoists un domā tikai par sevi, diemžēl.
Ja jau neieklausās tajā, ko tu stāsti. Protams, nevar cilvēku piespiest sēdēt Tev blakus un tas arī nav vajadzīgs. Bet padomā, ja jau vińš nevēlas Tev būt blakus, vai tad kaut kad mainīsies?

Cik ilgi esat kopā?
20.03.2016 18:47 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
nemīli to kas pagadās.. ar laiku tāpat būs jāmācās mīlēt tas, kurš jāmīl , un kurš atbildīs ambīcijām :D

citām tas ir ārzemnieks.. utt..

iemīlēt var jebkuru gandrīz.

nav jādzīvo kopā ar lohu, dēļ mīlestības.. kuru var normāli iemainīt dažās dienās :)

domāju daudzas to ir sapratušas :D
20.03.2016 18:47 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
atkal tupie ķiršu puikas komenti! situācija nav patīkama, bet nu es noteikti neieteiktu klausīties viņa komentos. cik ilgs laiks tā pavadīts un cik ilgi plānojat tā dzīvot?
20.03.2016 18:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kāpēc tu pati nestrādā? Varbūt uztver visu baigi saāsināti, jo pašai nav nekā, bet draugam viss ok?
Jūs vispār laiku nepavadat divatā? Vai pati ierosini kkādas aktivitātes divatā vai gaidi iniciatīvu tikai no viņa?
20.03.2016 18:49 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
Kopā esam gana ilgi, gadi 6. Šeit atrodmies kopīgu mērķu vadīti. Katrās attiecībās ir savi plusi un mīnusi, katrs strīdās utt. Ok viņš citreiz ir teicis, ka grib ar čaliem arī atpūsties, jo pa lielam LV mēs visur devāmies kopā. Bet tāpēc tagad visu laiku jāsēž tur kur jautrāk?
20.03.2016 18:51 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Varbūt viņš vienkārši negrib istabā ar tevi nonstopā sēdēt? Protams, ja draudzene sēne, tad jautrāk ir ar draugiem..
20.03.2016 18:53 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
nestrādāju, jo sākumā nevarēju atrast darbu, tagad nodarbojos ar mūsu kopīgā plāna īstenošanu. izzinu visu, meklēju info, zvanu utt. drīz pārcelsimies atpakaļ uz LV , bet vēl jāpaciešas. es ierosinu, nav tā, ka mēs nekur neesam bijuši. Bet neesam divatā bijuši, visur , kur braucam , tur ar puišiem. Liekās kā skolas laikos.
20.03.2016 18:53 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
A ko man darīt, lai es nebūtu sēne?! Tur jau tā lieta, es nesaprotu man kā klaunam lēkāt? Nelieku taču es viņam visu laiku runāt ar manīm, vai skatīties mīlas drāmas. Viņam smieklīgi liekas visādas jēlās komēdijas, vines video, man tas liekas stulbi.
20.03.2016 18:55 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
Tu vnk esi stulba.. identiska situācija bija manai bijušajai dr.. kura notirin'jās kopā ar kkādu lohu 6 gadus.. šancēja kaut ko UK .. Un vnk dirnēja, ar šķietami mīlētu cilvēku.. tikai tad , kad bija 25 gadi , saprata. ka tas lohs viņai nav spējīgs neko sakarīgu piedāvāt. un visi 6 gadi emociju utt. ir izmesti vējā. .tā lūk ir drausmīga sajūta jebkuras sievietes dzīvē..
bet viņa izdarīja pakalpojumu sev, un pameta viņu ..

ir labāki čaļi., tici man.. pamet viņu.. patusē.. pabaudi dzīvi .. atrodi draudzenes.. padrāzies ar citiem čaļiem.. Tu redzēsi kas vispār ir vīrietis kādu dienu tad.. savādāk.. youre done !
20.03.2016 18:56 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
un putnu tev nav...

ir tik dažādas sievietes, cilvēki kā tādi.. vnk situācia ir tevi sasaistījusi, tavas rokas un prātu. ka tupi kā tāda sēne. un mierini sevi ar domu, ka tomēr viss būs ok, kad tiksiet prom, un kad būs nauda vai tmldz..

nē, visam jābūt uzreiz, un tā, lai Tu justos labi attiecībās. protams, ir strīdi, ir drāmas, un ne viss iet ideāli.. bet tavā stāstā ir skaidrs viens- mūc ko kājas nes, un aizmirsti to čali.. paies kāds gads vai divi.. bet tu būsi brīva, vēl salīdzinoši jauna sieviete.. ar pieredzi rūgtu.. :D tā tu iemācīsies sevi lutināt, lāst klāt tos kuri jālaiž utt.. nenodzīvo dranķīgu dzīvi vnk
20.03.2016 19:02 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Tajā jūsu mājā viņam vienk ir jautrāk un interesantāk ar tiem puišiem, nevis Tevi. Ja jau agrāk visur devāties kopā, kā raksti, tad viņš tagad iespējams cenšas baudīt citādāku dzīvi - kopā ar draugiem. Es gan cosmo, nezinot attiecības sīkāk, neteiktu - šķiraties vai nešķiraties. Pašai jāatver acis un jāskatās, kā labāk, kāds tas vīrietis, vai jau iepriekš arī tā bijis, kas būs nākotnē utt.
20.03.2016 19:04 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Nav iespējams kaut kur braukt bez tiem pārējiem puišiem?
20.03.2016 19:05 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
normāls vīrietis nekad tā neliktu justies savai draudzenei.. nu viņas putni tur nav nekādi..

tādas situācijas nav bez iemesla.

tiešām esi tik bezcerīga ? un samierināsies ... mēģināsi sagaidīt, kad kaut kāds lohs, kuru apmierina koju variants mainīsies.. es nekad neuzdrošinātos draudzenei pat piedāvāt izskatīt tādu variantu, kā dzīvošana kopā ar kkādiem vēl čaļiem.. un vēl tusēt blakus istabās :D dzert :D

nožēlojami izklausās.

Tādos ūķos nav vietas sievietei..
20.03.2016 19:09 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, es teiktu, ka Tavi putni, jā. Atrodi kaut kādu nodarbi sev vispirms. Tā tu kļūsi interesantāka savam draugam. pieņemu, ka Tu īsti neko neredzi un nepiedzīvo, ja reiz visu laiku sēdi istabā, līdz ar to, iespējams, jums īsti pat neveidojas sarunas ikdienā. Nesaku, ka draugs Tevi nemīl, vienkārši esi pārāk pasīva.
20.03.2016 19:11 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
un ja vēl paliksi stāvoklī.. tad vispār būsi sačakarējusi visu uz ilgu laiku.

kā saka, kamēr ir iespēja, tin makšķeres no tā sasmirdušā dīķa ;)
20.03.2016 19:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits