Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tie ir mani putni?

 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
Sveikas.

man ir attiecību jautājums, jo nesaprotu vai tie ir mani putni, kas man sēž galvā vai tiešām nevajadzētu ar to samierināties. Nav jau nekas traks, taču kad tas jāpiedzīvo ikdienā, tad tas tiešām ir skumīgi. Mans draugs mani patstāvīgi atstāj vienu. Dzīvojam pašlaik ārzemēs mājā ar citiem cilvēkiem. Visi latviešu puiši. Un viņš patstāvīgi kā pusaudzis skrien pie puišiem, man vienai pašai jāsēž istabā. Es arī varu iet , bet nav nav interesanti tie puišu joki visu laiku( ok, tā laikam mana problēma?) Pašlaik ir tā, ka es nestrādāju un man nav arī šeit nevienas paziņas, līdz ar to pa dienu esmu viena pati, gribās lai , kad draugs atnāk mājās viņš arī man pievērš uzmanību nevis visu laiku skrien ar puišiem spēlēt xboksu, skatīties stulbos vines utt. brīvdienās arī, vakaros iedzer(nedzer daudz, bet tomēr) vienmēr skraida no vienas istabas uz otru, es viena sēžu kā stulbene istabā. es saprotu, ka pēc darba un brīvdienās gribās atpūsties, jo darbs ir nogurdinošs, bet kāpēc nevar arī ar mani atpūsties? esmu ar viņu runājusi, viņš saka, ka pievēršot man uzmanību, bet pēc 10min atkal ir prom. kad kaut kur braucam viņam ir tik jautri, hi hi un ha ha. es jūtos kā sēne blakus. viņš tik jokojas ar puišiem, es jūtos lieka. ejam viekalā kaut ko skatīties, viņš nevis nāk ar mani, bet skrien pie puišiem. liekās kā pusaudžu problēmas, kaut abiem mums jau pāri 25 :-(
20.03.2016 18:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
normāls vīrietis nekad tā neliktu justies savai draudzenei.. nu viņas putni tur nav nekādi..
+++

Tās nav nekādas pusaudžu problēmas, bet gan skarbā realitāte, kas lieliski atspoguļo vīrieša attieksmi pret Tevi! Domā, ka Latvijā viņš kļūs par citu cilvēku? Šaubos..
10.04.2016 17:45 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.04.2015
Visas attiecības, kas lemtas neveiksmei, turpinās tikai tik ilgi, cik sievietei pietiek pacietības.
10.04.2016 17:11 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu re.. 6 gadus kopā turējāties un līdz ko aizbraucāt svešumā tā atklājās katra patiesā daba. Es zinu to, ka ja es būtu ar draugu aizbraukusi kur svešumā, tad viņš mani neatstātu regulāri vienu pašu skrienot kā tāds skolas puika pie citiem čaļiem. Arī kopēji izbraukumi mums būtu kā normālam pārim, nevis padsmitgadnieku izbraukumi pa bariņiem. Ja tomēr mums šāda situācija būtu izveidojusies, tad noteikti, ka būtu sakravājusi koferi un devusies uz māju.
21.03.2016 09:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
mby pieseko vietējām lapām, aktualitātēm, nakts dzīvei konkrētā pilsētā.. atradīsi to kas patīk.. :)

nu tā ir mana prakse, kā pavadīt laiku forši, esot prom.

gan bāri, striptīzs, utt ... futbols , baseini utt .
pat kaut kādi amatieru teātri, kaut kādi kultūras pasākumi.. mākslas pulciņi..

visur kkas notiek. un dažas lietas Tevi uzrunās.

Un nevelc draugu līdzi.. veido savu dzīvi .

paņem fb.. iečeko kas tajā pilsētā vispār notiek. Atradīsi interesi par kaut ko, kādā notikumā.. Un dzīve mainīsies ;) un mby arī aizmirsīsi vieglāk to dīgdieni savu :D
21.03.2016 00:48 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
Tinders man ir piespēlējis tādus piedzīvojumus! vnk nereālus :D
kaut kad biju ielicis tinder + fake location= nāvīga kombinācija.. .. nu karoč.. vari ielikt to, ka esi jebkur.. Tindera dēļ esmu braucis uz Igauniju, pie vienas blondīnes :D ir bijis tā, ieliku vietu, kur būšu pēc 2 mēnešiem.. un atradis cilvēku, kuru jau reāli gribu , un kaut cik pazīstu caur saraksti :D un zinu ko gribam abi :P Kaut kādu zemnieka meitu ārzemēs dabūju, kad biju konkrēti nogribējies. vēl bija randiņš ar džinsu dizaineri :D 40 gadīgu sievieti, kura dzīvoja ar māti biezajā villā :D
bet es esot prom, vnk nezināju kur likties, kā gribējās drāzties :D :D

ok, laikam jau nav tavs gadījums..

bet atceroties .. Tinder glābj pasauli :D :D

Rīgā ir dabūta melnā studente no Zviedrijas :D

nu ir vēl visādas lietas, galu galā, lielā love arī nāca caur tinder
21.03.2016 00:15 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
ieinstalē Tinder.. tas izglābj cilvēkus ;) esot prom, tinder ir vienīgais kas vajadzīgs ;)
Tā ir bomba vienkārši.
un nepasniedz sevi- meklēju attiecības... uzraksti ka esi attiecībās, bet meklē interesantus cilvēkus.
Līdz ar to- par vakariņām piklātos maksāt uz pusēm, izklaidi.. kaut gan, reti kurš normāls to pieļaus, un izmaksās tāpat visu :D
Netiecies ar LV, LTU, POL, ROM ! Vienkārši- NĒ! Tikai ar vietējiem cilvēkiem. Būs jaunas iepazīšanās.

un tad arī varēsi spriest objektīvi, cik saistoša esi kā cilvēks.. ja Tevi gribēs tikai izdrātēt, pabāzt rociņu zem maiciņas.. un ar otru sajust Tavu vagīnu.. tad nu ir kā ir.. bet ja piesaistīsi kaut vai normālām sarunām, būs draudzības kkur.. tas būtu labs rtādītājs . :D

instalē tinder.. un velti brīvo laiku tur.. nevis cosmo :D
21.03.2016 00:04 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
man speciāli jāsmejās par muļķīgiem jokiem, un jāsēž kopā ar puišiem, ja man nav interesanti?


bet dari savas lietas. kaadeelj tu nestraadaa?

vienkarshi tev paaraak daudz briivaa laika un nulle hobiju...
20.03.2016 23:51 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
vai es minēju, ka es nekad neskatos šos video un kaut kur minēju, ka noniecinu viņa humora izjūtu? Es rakstīju, ka mani neinteresē tie video un tiešām jēlās filmas. Vai tiešām katrs brīvdienu vakars pavadīts šādi no manas puses skaitās ierobežošana?
20.03.2016 23:48 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Atrodi darbu!!! Ej kursos! Ja tā turpināsi attiecībām būs gals! Ja valoda traucē atrast darbu ej strādā charity shopos par brīvprātīgo, satiec jaunus cilvēkus! Galu galā, viena arī vari aiziet pasēdēt padzert kafiju!
20.03.2016 23:34 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Nu ja Latvijā esot visur bijāt kopā, tad tagad puisis beidzot izbauda mazliet cita veida dzīvi, pavadot laiku ar draugiem. Ja jau drīz grasāties atgriezties LV, tad man, ja godīgi, tiešām žēl, ka puisim pat tad, kad ir tā iespēja mazliet pavadīt laiku ar draugiem, tā netiek dota bez scēnām, jo neatkarīgi no atrašanās vietas jābūt tikai ar draudzeni. Es gan teiktu arī to, ka problēma ir tajā, ka nav gandrīz nekā kopīga un arī izpratne par to, kas skaitās labi pavadīts laiks, katram sava. To, cik ilgtspējīga ir tāda savienība nemācēšu spriest, taču ja puisim visu laiku jājūtas vainīgam par to, ka viņš vēlas mazliet cita veida izklaides un laiku sev vai saviem draugiem, arī nesaprotu. Man personīgi vienmēr bijis jautri vīriešu kompānijās - ar bijušā puiša draugiem kopā skatījāmies jēlas komēdijas, dzērām alu, devāmies izbraucienos vai uz sporta spēlēm un es nekad nejutos neiederīga, jo jautri bija visiem. Šeit, manuprāt, problēma ir tajā, ka katram ir savas intereses, tikai, diemžēl, šobrīd izskatās tā, ka puisim būtu jāpielāgojas sievietes interesēm, kamēr autore nevēlas pielāgoties viņa interesēm, jo viņai nepatīk ne tas, ne tas, ne tas. Nabaga čalis, goda vārds.
20.03.2016 23:31 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
ko tieši , Sognare, es esmu darījusi nepareizi, ka es vairs viņam neinteresēju?

Nu mīļā meitene atvaino, bet es ar svecīti istabā blakus jums nesēdēju. Bet pēc komentāriem, pēc visa tevis teiktā, skaidri tas ir redzams. Ko nepareizu? Tur tev pašai jāpadomā KO! Bet manuprāt tu pārāk viņu ierobežo.
20.03.2016 22:53 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
uzkrita autorei par to, ka viņa ir garlaicīga savam puisim.. sorry, piekrītu, BET viņš taču arī ir garaicīgs tev..
kā jūs pavadāt laiku kopā, ja neinteresē vienam otra nodarbes, nav par ko parunāt, "vakarēšanas" rituāli atšķirās, viņam vienalga par tavu ēst gatavošanu vai grāmatas lasīšanu, tevi nesaista viņa humora izjūta, pat noniecini to.

ja tu dzīvotu kopā ar sev interesantiem, inteliģentiem cilvēkiem, tev būtu darbs, kurā varētu sevi piepildīt, bet kas paņemtu daudz laika, tu vakarā atnākot mājās gribētu pasēdēt istabā ar draugu un kopīgi paskatīties viņa smieklīgos vines video vai parunāties ar saviem draugiem, kas tur pat aiz sienas apspriež ko tev ļoti interesantu? (man nevajag atbildi, es tikai mēģinu pavērst situāciju tā, lai tu mēģini saprast kāpēc viņš nesēž ar tevi)
20.03.2016 22:36 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Bieži vien attiecības notur doma "labāku es neatradīšu, tāpēc samierināšos ar to, kas ir"..

Atkārtošos, ka var būt attiecības, kur nekas netrūkst!
20.03.2016 21:45 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
acīm redzot kaut kas mūs ir noturējis kopā, šos 6 gadus. es nezinu, kas. nevar teikt, ka es visu laiku būtu jutusies nevajadzīga. itkā es arī tagad tā nejūtos. bet kaut kas trūkst. bet viņam laikam nē. viņš visu laiku saka, ka ir apmierināts, ka grib mani utt. bet kut kā neizskatās ka tiecās pēc manis. varbūt es pārspīlēju, bet varbūt nē.
20.03.2016 21:40 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Nesaprotu, kā var nodzīvot 6 gadus kopā ar cilvēku, ar kuru nav nekā kopīga! Izklausās, ka abi viens otru neinteresējat un nedomāju, ka tā ir kāda vaina, vienīga vaina ir tāda, ka tu sadzīvo ar šādu cilvēku un vinš ar tevi.

Protams, katrās attiecībās ir grūtāki laiki, bet te izklausās, ka kopīgu interešu nekad nav bijuši. Un par uzmanības trūkumu.. Žēl, ka tu neapzinies, ka ir vīrieši, kuri var sniegt tik daudz uzmanības, cik vēlies un neliks tev justies slikti par šādu prasību! Nu nesaprotu es tos cilvēkus, kuri attiecībās mokās!

Cilvēkiem attiecībās ir jāpalīdz un jāmīl vienam otru! Tas tomēr ir kaut kas skaists! Un žēl, ka ir sievietes, kuras šo aizmirst un samierinās ar kuru katru..
20.03.2016 21:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Autorei neinteresē draugs, bet draugam autore.. nu ko tur daudz runāt.. protams, klaunam nav jābūt, it īpaši tad, ja pati saproti, ka esat pārāk dažādi. Vainot viņu tajā, ka nav tāds, kāds tev vajadzīgs - nevajadzīgi un bezjēdzīgi. Atliek kravāt koferus.. tu to gribi?
20.03.2016 21:02 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Komentārus nelasīju, tikai tēmas pieteikumu.

Izklausās, ka Tu priekš viņa vienkārši esi garlaicīga, iespējams ar Tevi viņam nav slikti, esi mīļā un tā, bet nav ar Tevi interesanti, aizraujoši. Un tā nav Tava vaina, arī ne viņa vaina, tā vienkārši ir.
20.03.2016 20:56 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
Tu esi dura ! ;)

ne velti ir teiciens- tāds tādu atrod :D :D

tev visu dzīvi būs izaicinājums, mēģināt kādu likt zem tupeles vai mēģināt kādu mainīt :D :D

un domāt.. kas manī ir par vainu !?? :-/(t)(t)(t)

esi apburtajā lokā nonākusi :D :D :D no kura ceļu ārā neatradīsi.. vienīgi pieradīsi tajā atrasties varbūt :D
20.03.2016 20:53 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
man speciāli jāsmejās par muļķīgiem jokiem, un jāsēž kopā ar puišiem, ja man nav interesanti? es saprotu, ka gribās ar viņiem, lai jau, bet vai tiešām visu laiku?
20.03.2016 20:40 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.03.2016
tāda pasmaga tēma vispār :D :D

es arī esmu appisies pāris reizes pasmagi.. un tādā nokautā bijis, ka gadiem jāceļas. bet zinu to, ka iemīlēties var ātri kādā citā.. mīlēt nav jābaidās.. ir jābaidās dzīvot kopā ar nepareizajiem cilvēkiem.
20.03.2016 20:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!