Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nemāku plānot ikdienu

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Sveikas.
Pēdējā laikā sāku aizdomāties par to, ka gribu kaut kādu košāku ikdienu padarīt, bet nezinu kā, ko darīt, ar ko sākt. Kaut kādi pasākumi vai vienalga kas, kas uzlādē un dod pozitīvu lādiņu. Varbūt kāda var padalīties ar savu ikdienu, ko dara, lai sevi nodarbinātu ārpus skolas vai darba gaitām? Ko Jūs ikdienā darat tādu, kas aizrauj un paceļ garīgo? Es esmu jaunu ideju meklēšanā, jo gribas tā pilnīgāk izbaudīt dienas, nevis nosēdēt pie televīzora vai gultā pie datora. Iesakiet kaut ko tādu, kur vīru varētu līdzi ņemt. Kaut ko gan sev izklaidei un atpūtai, gan abiem ar vīru :-)
16.03.2016 19:14 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
ooo, mani arii shis interesee!
16.03.2016 19:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kino, restorāni, bāri, teātris , spēlējam monopolu u.c galda spēles , biljards, boulings, escepe room... tik daudz ko darīt ....:-)
16.03.2016 19:29 |
 
Reitings 2047
Reģ: 21.02.2015
Drīz būs silts, iesaku iegādāties (ja vēl nav) velosipēdus un vakaros doties exploring'ā pa tuvāku vai tālāku apkaimi. :-) Ar aliņu/saldējumu/sušī doties vērot saulrietu pie jūras, piemēram.
Atrast draugu kompāniju un spēlēt galda spēles. Pamēģināt kolektīvās spēles - kvesti, piemēram. Mēģināt jaunas ēdienu receptes. Doties uz kopīgiem treniņiem. Aiziet uz kādu teātra izrādi. Ai, ideju ir tik daudz! :-)
16.03.2016 19:55 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Nu jā, lielākā daļa ir kaut kas tāds neikdienišķs- pa retam, bet kas būtu tāds, kas neaizņem daudz līdzekļus, bet ir iespējams darīt kaut katru dienu. Galda spēles jau atspēlētas, bet riteņu ideja forša, gan vēl tik pāragra :-)
16.03.2016 20:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits