Kašķīga kaimiņiene

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Decembrī pārvācāmies uz manas mirušās omes dzīvoklī. Tēmu nopelnijusī kaimiņu tante man ir zināma no bērnu dienām, mūžam kārās pāri balkona malai un brēca uz mums, bērniem, par to, ka mēs tur skrienam un vispār uzvedamies, kā normāli bērni. Arī pārējie kaimiņi viņu zin kā "to kašķīgo" (laikam jau kaimiņi mani vairs neatpazīst, jo uzskatija par vajadzīgu man to pateikt)
Vārdu sakot, šorīt tante mēģināja iestāstīt, ka viņai mūsu dēļ smirdot dzīvoklis un tā sega uz balkona smirdot (no veļas mašīnas izņemts gultas pārklājs...). Saprotu, ka viņai laikam nepatīk, ka mums suņi (izteicieni par "fermu" un vispār mērķēts bija, ka smird viņai suņu dēļ), nevienam citam nekas netraucē, suņi uzvedās klusu, loģiski, ka nekas te arī nesmird.
Kā risināt situāciju? Šobrīd jūtu, ka man labāk viņu nesatikt (satika viņu draugs no rīta, ne es), jo jūtos stipri aizvainota, ka mani apvaino, ka es te kā cūka smirdoņā dzīvoju. Skaidrs ir, ka kaut ko teiks atkal, kad kādu no mums satiks, jo nav pagaidām laidusi garām nevienu iespēju garām ejot nobubināt "ferma", "ak redz, kam te tā suņu ferma". Gribētos kaut kā to tanti apklusināt, visticamāk, ka ja sākšu dot pretī, labāk no tā nekļūs. Pašlaik ir doma ieteikt viņai, lai vēršās policijā, ka viņai traucē smaka no mana dzīvokļa un PVD par dzīvnieku labturības noteikumu pārkāpumu (jo es zinu, ka ne tā policija te kādu smaku atradīs, ne PVD kādus citus pārkāpumus) vai izbolīt acis, tēlot, ka es duma esmu un jautāt kāpēc viņa man stāsta par netīrību savā dzīvoklī.
Ir idejas? Varbūt kādai ir pieredze ar tantēm, kurām nekad nekas nav labi un zin, kā šādas apklusināt? Nu vai vispār kā labāk reaģēt. Varbūt vienkārši ignorēt un nebarot viņas kašķi...mazums, apniks
13.03.2016 21:35 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ir cilvēki, kuriem viss smird, suņi, kaķi, sīpoli, ēdieni vispār, smaržūdeņi un gaisa atsvaidzinātāji traucē, veļaspulveri smird, matu lakas smird. Apbrīnoju, kā viņi izdzīvo šajā pasaulē, neizdarot pašnāvību??? Ja viss smird, tad tā ir paša problēma, ne citu.


+++

Par to suņu smaku piekrītu - vairāk vai mazāk, bet visiem suņiem tā piemīt. Manai draudzenei pekinietis ir - tik lolo viņu, mazgā, kopj, ķemmē utt., bet tā smaka saglabājas. Vienreiz pieskatīju dzīvnieku viņas prombūtnes laikā un sunim ir pieradums gulēt ar saimnieci uz viena spilvena. Es neļāvu sunim gulēt man pie sejas, jo tā smaka, kaut gan viegla, tomēr man, kā cilvēkam, kuram suņu nav, ir neizturama. Pārvietoju suni tālāk.

Bet..ar to visu gribu teikt, ka diez vai tā smaka būtu tik stipra, lai kaimiņiene to sajustu. Tā ir vienkārši kasīšanās un trolings /reālajā dzīvē/. Iesaku ignorēt, jo kašķēties - nu tas ir tikpat bezjēdzīgi kā ar troļļiem šajā forumā - dažreiz kāja paslīdz, bet jēgas maz
14.03.2016 13:10 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Visi suńi nesmird! Mułkibas.
Tas ir atkarīgs no kopšanas. Mums suńukam ir bieza spalva, ejam arī pastaigās ārā.
Katru reizi kad atnākam mājās mazgājam kepas, kā arī ik pēc laika mazgājam un žāvējam, jo visbiežāk suńa smaka rodas no mitruma, kad ilgu laiku ir spalvā.
Katram cilvēkam arī ir sava smarža un arī aizejot ciemos pie kāda to var just.
Bet tas nenozīmē ka smird.
14.03.2016 13:15 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es taksi par suni neuzskatu, lai atvaino man visas takšu īpašnieces. To var neitralizēt precīzi ar vienu kājas sitienu.

Tev laikam nav bijusi saskarsme ar dresētiem takšiem.(t) Viņu spicais purns ļauj dziļi iekosties un žokļi ir tikpat spēcīgi kā lielajiem cīņas suņiem. Īsās stiprās ķepas ļauj tiem kārtīgi atsperties, dodot pieklājīgu trieciena spēku. Iesper tikai taksim un atvadies no kājas. Ne jau par velti tie ir izcili medību suņi. Un smaka viņiem ir, lai kā arī koptu, bet tāpēc jau nav suni jāosta. Nesmird jau pa gabalu.
14.03.2016 13:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
žokļi ir tikpat spēcīgi kā lielajiem cīņas suņiem.


ūja , ūja ... manam sunim kodiens ir 120kg uz kvadrātcentimetru , taksis ir medību suns , jā viņš pateicoties saviem izmēriem var ielīst lapsas alā un to nokost , bet nu nevar vviņu pielīdzināt cīnu sunim . Stafs vienārši nokodīs taksi, jorku u.c mazos suņus , bet šaubos ka takis var nokost sftafu vai citu cīņu suni
14.03.2016 13:32 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Tev laikam nav bijusi saskarsme ar dresētiem takšiem. Viņu spicais purns ļauj dziļi iekosties un žokļi ir tikpat spēcīgi kā lielajiem cīņas suņiem. Īsās stiprās ķepas ļauj tiem kārtīgi atsperties, dodot pieklājīgu trieciena spēku. Iesper tikai taksim un atvadies no kājas. Ne jau par velti tie ir izcili medību suņi. Un smaka viņiem ir, lai kā arī koptu, bet tāpēc jau nav suni jāosta. Nesmird jau pa gabalu.


Nu, man ir bijusi saskare ne tikai ar takšiem, tāpēc arī domāju tā, kā domāju.
14.03.2016 13:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienu reizi kur izlasīju un arī izmēģināju. Itkā pēc suņa mazgāšanas viņu vajag izfēnot, tad arī tā suņa smaka ir daudz mazāka. Vienu reizi izmēģināju to un tiešām, bija tā suņa smaka tik pat kā neesoša, bet tā pat pēc kādas nedēļas atkal bija tā pati smarža kas iepriekš, lai gan neteiktu ka tā arī būtu bijusi baigi briesmīgā.
14.03.2016 13:37 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Wee - bet tu padomā, kas notiek, ja taksis iekož cilvēkam....
14.03.2016 13:38 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Nūūū... Paši suņu saimnieki nemaz nejūt, ka viņu mīluļi smird.. Cilvēki bez dzīvniekiem to ļoti labi jūt un tas ir nepatīkami... Manām draudzenēm arī ir sunīši, itkā ir tīrīgi un tā, bet tik un tā smird.
14.03.2016 13:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Wee - bet tu padomā, kas notiek, ja taksis iekož cilvēkam....
"

nu pareizi jau te kāda teica , jāiesper vai otra metode , var spiest ārā acis , jebkurš suns ,normāls suns uzreiz palaidīs vaļā pat stafs , bet nu ar stafu pēc tam būs grūtāk , nekā ar taksi , stafam pie pakaļas tavi spērienu , taksim , pieļauju , ka var arī ribas salauzt ....
14.03.2016 13:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es vispār nesaprotu kāpēs mums saruna aizgāja uz to kā spert un sist suņiem... Kaut kā nepatīkami palika.

Ja arī gadās ka kāds suns sāk kost tajā pašā rokā, tad nevis jārauj tā roka prom, bet gan tieši pretēji, stūķē to iekšā tam sunim rīklē, pats atlaidīs jo negribēs aizrīties.
14.03.2016 13:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un pa lielam no tā kurš suns kuru nokodīs ir atkarīgs abu suņu sagatavotības un agresivitātes pakāpe. Katrai šķirnei ir savi plusi un mīnusi.
14.03.2016 13:59 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
man bija debīls kaimiņš aiz sienas, jauns vīrietis, nu, ap 23, varētu būt, bet viņš bij tāds jocīgais, dzīvoja ar vecākiem.
tas lipināja pie mūsu mājas durvīm zīmītes, ka es esmu k*ce un, ka mani vajadzētu pakārt.
mans draugs parunāja ar viņu un viņa vecākiem. tas vēl pasprēgāja normāli, piedāvāja izkauties, bet kad bija jāiet kauties, tam pintiķim bija aste šekumā un viss.
mēs tagad dzīvojam citur.
14.03.2016 14:08 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
No malas skatoties, ieteiktu no tantes izvairīties un viņas tekstus ignorēt, atbildot ar ko neitrālu vai vispār neatbildot. Bet tāpat zinu, ka pašai mēle niezētu kaut ko atcirst pretī :D
14.03.2016 14:12 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
haha, laikam katrā kārtīgā daudzdzīvokļu namā ir pa kādam tādam kaitinošam, kašķīgam kaimiņam :-D:-D Es ar tādiem cilvēkiem neielaižos sarunās, vispār. Viņi ir slimi, viņiem ir problēmas galvā un tādam kaut ko skaidrot ir tikai savu nervu, laika tērēšana. Mums viens te nāca stresoja, ko mēs purinām segas pa balkonu :-D Uz ko mēs atbildējām, ja vēlreiz nāks traucēt mūru mieru, sauksim pašvaldības policiju. Bet viņš dzer un kā saprotu lieto kaut kādas zāles , tā kā , ikdienā vairāk pa labdien nesaku un vienmēr cenšos ātri paiet garām. :-D
14.03.2016 14:41 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Man bija šāda kaimiņiene un ir vēljoprojām. Man ir liels suns, viņa teica, ka tas suns te nedzīvos, ka viņš cūkojoties, bet tās ir muļķības, suns ir labi audzināts un izvedās lieliski.
Tad es šiem kaimiņiem pateicu, ka šis suns ir tīrīgāks par viņu un, ka lai aizvērās vienreiz par visiem laikiem. Un kad man pateica viņa ka šis te nedzīvos, es pateicu, ka viņa izvāksies ātrāk nekā būs iecerējusi.
Viņa man pamatīgi kāpa uz nerviem divu gadu garumā, līdz nenoturējos un pateicu viņai visu. Tagad kad viņa man kaut ko pasaka, es tiešā vārda nozīmē sūtu uz tualeti.
Teikšu kā ir- viss ir palicis mierīgāk
14.03.2016 14:50 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
vasaras_beerns nu segas purināšana pa balkonu tiešam ir reti pretīga lieta. Visi jūsu sūdi-gruži un putekļi birst pa logu iekšā tiem, kas dzīvo zemāk, ja logs vaļā. Ja nav vaļā- jebkurā gadījumā- uz stikla paliek putekļi utt.
Ja man būtu jācieš tāda lieta, drīz vien sagaidītu atkritumu spaini pie savām durvīm. Ja esi cūka un citiem ber uz galvas savus mēslus, iemācies tos saņemt arī pretī.
14.03.2016 15:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un kur tad lai izkrata putekļus no palagiem u.c. daudz dzīvokļu mājā? (t)
14.03.2016 15:17 |
 
Reitings 69
Reģ: 13.02.2016
Iziet ārā? Man arī nepatikstu, ja pa manu logu pēkšņi nāktu iekšā putekļu kalni.
14.03.2016 15:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ak jel mana fantazija. Iedomajos skatu, tie kas dzivo Rigas centra un logi uz ielu krata no irta savus puteklus garamgajejiem un turistiem uz galvas, mamainam ar ratiniem. Segas, palagus un etc. Un ta daudzi pa visiem logiem. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
14.03.2016 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Man visā mūžā ir iekoduši divi suņi, dīvaina sakritība, bet abi takši un pilnīgi bez iemesla tas notika- vienkarši pieskrēja no aizmugures un iekoda... ta kā... tos mazos nevajag par zemu novērtēt...
14.03.2016 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits