Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gold-digeres

 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Definējiet, kas tās tādas? Vai pie tām skaitās arī meitenes, kuras pašas var strādāt, bet uzskata tikai par normālu to, ka principā vīrietim vairāk jārūpējas par materiālo atbalstu abiem? :-D
04.03.2016 12:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja nevēlaties visus šos mēslus sev pār savām galvām tad neviens jums neprasa vai vēlaties.

Ko? Nav skaidra šī doma.

Par visu pārējo, nu... Tā doma ir redzēta, lasīta, dzirdēta, gan antropoloģijas sakarā, gan intervijās sieviešu žurnālos. Gan ar terminu "serial monogamy", gan frāzi (dziļi lauki, sievietei ir precēts mīļākais) "ar tiem dažiem večiem, ar kuriem guļ, ar tiem guļ visas".

Es tikai nesaprotu, kāpēc kāds ir "vainīgs" šajā situācijā. Katrs dzīvo tā, kā māk. Sievietes izvēlas tos, ko atrod par pievilcīgiem (pat ja jādala tas vecis ar vēl 2-3 citām), bezsievietes vīrieši var vai nu pievērsties krustvārdu mīklām, alkoholam, vai (lietojot popularu Cosmo meiteņu frāzi) Pilnveidot Sevi. Kā, piemēram, ērdijs, kurs audzē bārdu, lai zaķi labāk liptu klāt. Vismaz cilvēks kaut ko dara, nevis tikai meklē "vainīgos".
05.03.2016 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
Braukt ar mašīnu, valkāt bikses, izvēlēties, kad laist bērnus pasaulē, strādāt algotu darbu un iespējams, pat šajā algotajā izrīkot vīriešus ir OK, bet līdz ko nonākam līdz tēriņu sadalījumam ģimenē, tā laika mašīnā iekšā un gāzi grīdā uz 100 gadu senu pagātni. Es gribētu redzēt šo skuķu sejas, ja viņu vīriešu tik pat pilnā nopietnībā paziņotu, ka sievietei būt izglītotai un strādāt algotu darbu neklājas, tā vienā viņai savas dienas jāvada kopjot savu skaistumu, beržot māju, audzinot bērnus un sagaidot savu vīrieti ar gardām vakariņām:)
05.03.2016 11:49 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Zivis un Lauvas ir pasi lielakie skopuli pec horoskopa. Tie ir tie kuri parasti sez uz kakla sievietem. Un tikai pasi velas but lutinati.


-----


Iekomenteeshu par teemu-Lauvas ir visdaasnaakaa, deviigaakaa un izsheerdiigaakaa horoskopa ziime, taa kaa nevajag



+++++


Lauvas tiešām ir ļoti dāsnas un izšķērdīgas tajā pat laikā, Lauva ir zvēru karalis un nekad nepieļaujs, ka viņu uztur, tas ir zem viņa milzīgā pašlepnuma un pašcieņas :-P
05.03.2016 13:12 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- kura vieta kads kaut ko rakstija par uztasanu? Vienkarsi atlausanu izmaksat vinam pec meitenes iniciativas. Saproti ir netikai tadas kuras doma "vot es esmu meitene, tad chalim par to man viss ir japerk un jaizmaksa, pati nepirksi neko" Ir ari tadas meitenes kuram tu pats saki ka uzsauksi bet vinas atbild "Nevajg man izmaksat kas es kaut kada caca ka nevaru par sevi samaksat?!"

Vispar sis kaskis sakas no ta ka es uzrakstiju ka gold diggeres ir ari tas kuram obligati vajag lai vienmer visu perk, izmaksa, pasas nekad neizmaksas un pat nepelnis savunaudu. Vobsem dzivor chalim uz kakla. Ta doma ari lielaka dala viriesu. Bet protams te visas saka nepamatoti parmest ka tadi vot ir skopuli un vel nezin kas.. Saproti?

Un es ari gribetu reezet tas kuras te drausmigi liela savus viriesus, sejas. :-D Nesrikst aizmirst la te ir anonima vide un visam patik iztaisities labakam neka ir patiesiba un piefantazet. Tayad teikums "man visu izmaksa un perk" patiesiba nozime "Man izmaksa biezak neka es vinam" :-P
05.03.2016 13:22 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Kas izplatās ātrāk kā skaņa? Baumas! :-D
05.03.2016 21:23 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Bet par laimi, es pēc horoskopa neesmu skopa:-D
05.03.2016 21:28 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Nu ko var līst citu cilvēku makos? Ja abi esat satikušies un katram ir doma "nē, jāmaksā viņam/i, nebūšu lupata", nekas labs tur nesanāks!
Elmo, taču atrodi kādu, kura tev visu izmaksā un beidz saukt visas sievietes par golddigerēm. Es vispār nespēju saprast, ko pieaudzis vīrietis dara sieviešu forumā :D
05.03.2016 21:32 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Es vispār nespēju saprast, ko pieaudzis vīrietis dara sieviešu forumā :-D

Tavas problēmas
06.03.2016 00:39 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
+++ Blacksmith

P.S Nevienā brīdī nesaucu VISAS par gold digger, lasi uzmanīgāk
06.03.2016 00:50 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Vispār - Blacksmith - liela daļa taisnības un 'loģika' viegli izsekojama.
Elmo par golddigeri nosauks jebkuru sievieti, kas neatbilst viņa šaurajam skatījumam. Viņa brālim, laikam, zelta loceklis, ja meitenes tā izpildās, lai izpatiktu.

Vidējam LV vīrietiem īstas golddigeres nedraud. Es gan labprāt ko no viņu taktikas pamācītos, jo - godīgi sakot - sanāk nemaz nemanot attiecībās, visu summējot, ieguldīt vairāk gan emocionāli, gan finansiāli.

Tas, ka 'vecim' ar topošo partneri nesakrīt uzskati par dzimumu lomām attiecības automātiski nepadara sievieti par izmantotāju. Pats minējis, ka patīk 'vienkāršas, kotpas' meitenes, tajā pašā laikā - atvainojos - zem veļas grib ieraudzīt visu gludu. Nu tad, vecīt, Tev tai meitenei jāpiešķir ~30 eur finansējums meistarei, vai arī negaidi, ka viņa labprātīgi ik pa mirklim ko uzsauks. Sīkumi, kas prasa izdevumus un kurus vīrietīši izvēlas nepamanīt, salasās un - pie tā jau uz 50/50 sadalītajiem rēķiniem un pārtikas izdevumiem, otra lutināšanai / uzsaukšanai līdzekļu var arī nepietikt. Ja čalim paprasīs segt vairāk - golddigere... Bet kam es te ko rakstu. Jēga precīzi nulle. Norakstīsim šo palagu uz vīnu, priekā, dāmas!
06.03.2016 00:58 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Frivilous- Es teicu ka gold digger manā skatījumā ir sieviete kas grib lai čalis vinai visu pērk ko sagribēs, vienmēr izmaksās, pati ne centa attiecibas neiguldis un savadaku attiecibu modeli pat nevar iedomaties. Ne jau sieviete kas grib lai chalis sedz vairak rekinus neka vina.
Un par skuvumu tur leja- Kapec butu jaiet pie meistares ja to var izdarit majas? Man tam piemeram ir speciala matu masinite..
06.03.2016 01:21 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Elmo - tu te, un citās diskusijās, esi sadrukājis lērumu komentāru, kuros mini arī daudzus citus kritērijus, pēc kuriem klasificē dāmas kā nevarīgus zīdaiņus, cacas, izmantotājs u.t.t. Tu, par laimi, neesi vienīgā persona ar pautiem starp kājām, sekojoši, Tavs subjektīvais viedoklis par sakarīgu sievieti ir tieši tik maznozīmīgs. Skar - principā - tikai Tevi (un nesāc ar saviem n - tajiem draugiem; tā joprojām ir statistiski maznozīmīga grupa, kas sastāv no Tev līdzīgi domājošajiem).

Par pēdējo - par to, ka matiņi ieaug, veidojas izsitumi un sazinkas vēl neesi dzirdējis? Palasi tēmas par to, kā meitenes atbrīvojas no nevēlajamiem matiņiem un sapratīsi, ka liela daļa, jo sevišķi pilnajam bikini, priekšroku dod vaskam ;) Man pat bail domāt, ar kādas bīstamības pakāpes akrobātiku (slidens taču) jānodarbojas dušā lai viss būtu ok, pluss vēl vairākas reizes nedēļā ... nu, paldies, nebūs :D
06.03.2016 01:30 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Man arī nepatīk sievietes, kam vajag tikai manu naudu.
06.03.2016 01:32 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Frivilous- Tu paldies dievam neesi vienīgā sieviete un tava domāšana ir loti maznozīmīga, tāpat kā tava pazinu grupa.
06.03.2016 01:34 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Elmo - savu viedokli ( tieši tā - TIKAI viedokli, ne zinātniski pierādītu faktu vai hipotēzi) nekladzinu n- tajās lapās kā teju vienīgo objektīvo pārliecību ar nepārprotamu vēlmi citus tai pievērst. Manierei, kā to pauž, ir liela nozīme ;)
06.03.2016 01:40 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Braukt ar mašīnu, valkāt bikses, izvēlēties, kad laist bērnus pasaulē, strādāt algotu darbu un iespējams, pat šajā algotajā izrīkot vīriešus ir OK, bet līdz ko nonākam līdz tēriņu sadalījumam ģimenē, tā laika mašīnā iekšā un gāzi grīdā uz 100 gadu senu pagātni. Es gribētu redzēt šo skuķu sejas, ja viņu vīriešu tik pat pilnā nopietnībā paziņotu, ka sievietei būt izglītotai un strādāt algotu darbu neklājas, tā vienā viņai savas dienas jāvada kopjot savu skaistumu, beržot māju, audzinot bērnus un sagaidot savu vīrieti ar gardām vakariņām

+100 :D labaak nevar pateikt!
06.03.2016 03:46 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Secinu, ka es esmu golddigere pārākajā pakāpē, jo sēžu uz kakla savam vīrietim jau ilgi, arī tad, kad strādāju, no savas algas pirku tikai to, ko man vajag, varbūt reizēm kaut ko garšīgu mums abiem nopirku vai kā tamlīdzīgi. Un negrasos es strādāt vēl turpmākos 6 gadus, jo taisos studēt. Vīrietis man acīmredzot ir lupata, zem tupeles, jo viņš ir par to, ka es studēšus, gatavs materiāli atbalstīt mācības un vēl sponsorēt manus hobijus. Mēs nekad nevaram zināt, kurā brīdī tā situācija griezīsies otrādi, varbūt pēc gadiem 10 kaut kas notiek ar vīrieša veselību un viņš ir spiests sēdēt uz kakla tai sievietei.
Dzīvē tā notiek! Tas, ka tagad tā sieviete uz vīrieša kakla sēž un nekur neko neiegulda, nenozīmē, ka viņa to nesāks darīt, kad būs vajadzīgs.
Jā, es arī uzskatu, ka viss materiālais lielos vilcienos ir uz vīrieša. Tas tā ir bijis vienmēr! Un tam nav nekāda sakara ar to, ka sievietes bikses valkā un izvēlās, kad dzemdēs ( vispār, ko viņas izvēlās, to pāris izlemj kopā un nereti vīrietis ir tas, kurš ir pret bērnu). Tas vienkārši ir loģiski. Vīriešiem parasti ir lielāka alga. Pie norunas, ka abi pelna labi (nevis katrs pa 500), tad ir tikai loģiski, ka vīrietis uztur māju, mašīnu un ģimeni, sieviete varbūt nopērk virtuvei jaunus traukus, gultas veļu un vannasistabā jaunus dušas aizkarus un pārējo tērē pēc saviem ieskatiem vai atliek iekrājumiem, krāj ceļojumam, neparedzētiem gadījumiem vai kam tādam. Toties sieviete pretī dod tam vīrietim to ģimeni, māju sajūtu, atbalstu un siltas vakariņas. Ne viss ir vērtējams naudā!
06.03.2016 15:16 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Gold diggeres jau neliecina par tēriņu sadalījumu ģimenē vai attiecībās... Tas vienkārši ir sieviešu tipāžs, kam raksturīga rīcība, kas šīs diskusijas garumā ir definēta un aprakstīta. Tik pat labi, tāda sieviete arī strādā un pat labā darbā, bet vienkārši tendēta uz naudīgiem vīriešiem, lai dabūtu maksimālu materiālu labumu no tiem attiecībās...
06.03.2016 15:36 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Man atkal mazliet pārsteidz, ka šeit tika minēts - vīrietis grib vaksētu bikini, tad vīrietis arī maksā? Ja grib sakoptu sievieti, vīrietis maksā? Smieklīgi, vai tad sievietei to nevajadzētu pirmām kārtām gribēt pašai? Un ja vīrietis vēlas, viņš, protams, var finansēt, bet ja nē? Staigāt nekoptai? :D Taču atrodiet darbu..
07.03.2016 11:49 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
gabijagabija - Nē, vīrietis maksā, ja grib lai tā sakoptā sieviete arī viņu lutina ar materiālām lietām, aktivitātēm, ne savu klātbūtni vien. Ja sieviete dzīvojot sevi nodrošina, tad vīrietis - parasti - ir papildus izdevumi, jo sevišķi pirms kodzīves. Vai tam jāatlicina daļa brīvo līdzekļu, uzkrājumu ? Un cik, vidēji, laika un finanšu 'sakoptumam' patērē vīrietis? Te iederas slavenais Lāgerfelda citāts ;)
07.03.2016 12:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits