Gold-digeres

 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Definējiet, kas tās tādas? Vai pie tām skaitās arī meitenes, kuras pašas var strādāt, bet uzskata tikai par normālu to, ka principā vīrietim vairāk jārūpējas par materiālo atbalstu abiem? :-D
04.03.2016 12:58 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Favel- Zivis un Lauvas ir pasi lielakie skopuli pec horoskopa. Tie ir tie kuri parasti sez uz kakla sievietem. Un tikai pasi velas but lutinati. Tev vins perk visu ko sagribi jeb lauj pasai savu naudu un izmaksat, uzsaukt ar?
04.03.2016 16:28 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ko tad man atbildēt vecakajam brālim kad vinš man pārmet ka es tik gold digger varu dabūt nevis normalu meiteni, jo biezi izmaksaju, bet vina meitenes ar kuram vins tiekas vinam lat nelauj izmaksat jo pieradusas vienmer maksat par sevi?


Vinam nav meitenes, bet teica ka no 5 reizem 4 izmaksa kas jau ir par daudz salidzinot cik daudz vina draugi meitenem izmaksa, un atlauj jo meitene pati grib, uzstaj, tadel neizskata ka tas ir kas traks jo salidzinosi pat daudz tas ir.

Nu tu izlem kā tad īsti ar to brāli tur ir, izmaksā vai tomēr ne...:-D


Zinu ka ja kādreiz uzturēšu sievieti vinš smiesies un teiks ka vina mani tikai izmanto un ir ar mani kopa tikai naudas del...
04.03.2016 16:33 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Rebelsoul- Vinam ir vairakas ar kuram iet tuset. Cik runajam teica ka no 5 reizem 4 izmaksajot kas jau ir parak daudz, salidzinosi ar citiem. Uzturet nekad netaisas.
04.03.2016 16:36 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Rūpēšanās... Tas ir būšana par ğimenes galvu, stipro plecu, man nevajag, lai mani kā mazu bērnu aptekalē, bet drošības sajūtu, ka kopā ar vīrieti jūtos kā aiz mūra sienas, ka uz viņu var paļauties, tas ietver arī, protams, finansiālo pusi. Jo kā sieviete, es novērtēju vīrieti, kā potenciālo savu bērnu tēvu. Katram vecumam, protams, savādākas prasības.
04.03.2016 16:37 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Favel- Zivis un Lauvas ir pasi lielakie skopuli pec horoskopa. Tie ir tie kuri parasti sez uz kakla sievietem. Un tikai pasi velas but lutinati. Tev vins perk visu ko sagribi jeb lauj pasai savu naudu un izmaksat, uzsaukt ar?


Mans vīrs ir gatavs pirkt visu, ko man sagribas, bieži vien pat cenšas pierunāt, lai ņemu to, par ko pati vēl šaubos. Man pašai drīzāk ieslēdzas saprāts un daudz ko mēdzu atteikt, jo esmu izmalusi savā galvā daudzus par un pret kādas konkrētas lietas iegādei. Bīstami man ar viņu ir iet uz veikaliem, jo viņš vienmēr atbalstīs manas spontānās šopinga vēlmes. Labāk nopirks kaut ko man un meitai, bet ne pats sev. Viņam gan pašam patīk arī, ja viņu palutinu (bet kuram gan nepatīk? :) ).
Ja ejam uz restorāniem, nu ļoti reti atļaus man samaksāt (tajos retos gadījumos, kad pašam nav skaidra nauda un kādu iemeslu dēļ (tehnisku, piemēram) nav iespēja samaksāt ar karti. es vienmēr tad atstāju dzeramnaudu.

PS. Es esmu lauva pēc horoskopa :D :D :D Tomēr man šķiet, ka esmu ļoti devīga. Patīk iepirkt lietas gan sev, gan saviem mīļajiem, summas nežēlojot (bieži vien varu arī atteikties no kaut kā kārota sev, lai iepriecinātu kādu citu) . :)
04.03.2016 16:42 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Ruta8- Nu pats galvenais lai prot darit viriesu darbus, tadus kur vajag fizisku speku un maksa lielako dalu rekinu ja?
04.03.2016 16:42 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Favel- Bet nejuti ka vinu var viegli izmantot, slaukt naudu? Vins ir kadreiz pateicis konkretu ne vai labak nopircis sev nevis tev kko? Izklausas pec totala lupatas piedod..
Ko tu vari pateikt par virisiem-versiem?
04.03.2016 16:47 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Favel- Es pazistu vienu dzeku-Lauvu. Nekad nav stradajis, vislaik dzerstas, meiteni izmanto, sit, bet vinai vinam jakalpo un mak to ar vardiem izdarit ka tiesam ta ari notiks, jaizskatas ka cacai pa maksimumu un jadara un japilda visas iegribas, ta teikr komande tikai vins- bet izmaksa vienmer un visur sieviete bet komfortu mil nenormali izteikts lauva :-D
04.03.2016 16:49 |
 
Reitings 35
Reģ: 29.02.2016
Gold digerēm interesē tikai nauda. Ja tev viņa ir pār pārēm - viss ir čotka. Beidzās? Tu neesi vairs vajadzīgs, un viņa meklēs nākamo. ;)
04.03.2016 16:54 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Redzi, par viņu es varu teikt ļoti daudz laba un iedvesmojoša. Tev pašam dzīvē ir tāda sieviete, kura par tevi jūsmotu (nu atskaitot mammu ;) )? Un kāda gan naudas slaukšana var būt ģimenē? Viss "noslauktais" jau tāpat paliek ģimenē :D man labpatīkas labāk apzīmēt to kā ieguldījumu :D Man prieciņš, tad arī vīram prieciņš un otrādi :) Viņam nav jāsaka man "nē", jo man nav pārāk augstas prasības, kā arī pēc manis lutināšanas, viņam pietiek līdzekļu arī lai nopirktu sev ko kārotu (vai arī to iegādājos es, lai viņu iepriecinātu ).

Man dzīvē nācies krustot ceļus tikai ar vienu vēršu vīriešu kārtas pārstāvi. Cilvēks sirsnīgs, gudrs, simpātisks, bet naudas ziņā baigais žmoga. Labprātāk tik ņēma, ņēma, bet ar to došanu gan bija švaki, nu nevīrišķīgi. Nesaku, ka tādi gan ir visi. Horoskopam nepiešķiru tiklielu nozīmi ;)
04.03.2016 16:56 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Ruta8- Nu pats galvenais lai prot darit viriesu darbus, tadus kur vajag fizisku speku un maksa lielako dalu rekinu ja?


Nu katram ir savs modelis.
Mūsu ir vecmodīgais, ļoti līdzīgs, kā Favel. Lutinam un rūpējamies viens par otru, tikai katrs savādāk. Abi esam apmierināti. :)
04.03.2016 16:56 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Favel- Kadi ir vina hobiji? Kur vins tuse ar draugiem?

Mans bralis ir versis, es zivs. Esmu dasnaks par brali (manuprat) bet man patik ka man izmaksa, vai uzsauc meitene gan jau tavejam ari,tas zivim raksturigi un plus neeeeeeeeedbormaaaaaaali liels slinkums vai ne? :-D Un ka tikai pie sava viedokla paliks, nekad negribes piekapties? :-D Loti svarigi draugi tikpat cik milota sieviete, sitas zivim ir izteikti ;-)
04.03.2016 17:01 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Elmo, hobiju viņam nekad nav īsti tādu izteiktu bijis. Vienīgais ceļošana agrāk bija kaislība, kas pierima vēl pirms mēs satikāmies. Ar drugiem viņš mēdz aiziet uz bāru, uz restorānu, arī uz striptīzklubu (jā, jā, uz striptīzklubu 1x 2 gadu laikā, tiekoties ar dažiem bakalaura studiju biedriem, tā viņiem kā tradīcija :D ). Kopš mums ir bērns, viņam kā hobijs ir mūsu mieta, ar kuru viņš mīl pavadīt laiku. Kā mazs bērns jau gaida, kad meita būs pietiekami liela, lai skrietu uz Disnejlandu un citām lielām atrakcijām.
Slinks viņš mēdz būt (arī man patīk paslinkot), draugi viņam noteikti nav tik pat svarīgi kā es un meita (mēs esam pirmajā vietā). Agrākajās attiecībās meitenes gan sūdzējās par to draugu svarīgumu. Mūsu attiecībās drīzāk es esmu tā, kura mīl šad un tad vakarus pavadīt viena klusumā, uzrīkojot sev mazu SPA mājas kūri pie seriāliem, tāpēc mudinu viņu tikties ar draugiem, piedāvājot gan aizvest, gan aizbraukt pakaļ, lai var iztusēties.
04.03.2016 17:16 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Un, jā, spītīga palikšana pie sava viedokļa ir raksturīga, bet arī man tas ir ļoti izteikts. Tādēļ ir noruna, ka piekāpjas tas, kurš zaudē argumentu kaujā, nespējot apgāzt otra argumentu ar krutāku argumentu :D
04.03.2016 17:19 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Favel- Tu esi vecaka/jaunaka par vinu? Vins loti nemil piekt/davinat ziedus un neko no viniem un sieviesu lietam vispar nesaprot vai ne? :-D
04.03.2016 17:21 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Nu gan Tev daudz jautājumu :D Esmu jaunāka. Ziedus saņemu katru mēnesi lielākotiess bez iemesla.
Viņa ziņkārība ir pluss mūsu attiecībām. Daudz ko zin, grib izzināt un saprast (arī par sieviešlietām) :)
04.03.2016 17:25 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Favel- Es gribu saprast kads tev ir "slaucamais naudasmaks" :-) reku dazas lietas uzmineju tikai pec horoskopa zimes :-D

Bet redzi- Vai virietis kas lutinatu mazak, izmaksatu daudz mazak, ziedus gandriz nedavinatu, utt bet visadi citadi jauks un forss uzreiz ne tava gaume vai lupata un vel nez kads? Tikai ta ka dara vins tev skiet pareizi?
04.03.2016 17:32 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Favel, te nav jēga neko skaidrot. Jo Elmo uzskata, ka normāli vīrieši negrib katru vakaru un brīvdienas pavadīt kopā ar ģimeni, kā arī, runājot ar sievu, nesmaida :D
04.03.2016 17:35 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Ja jau Elmo esi tik liels horoskopu eksperts,tad paskaidro kādi ir vēži?! :-D
04.03.2016 17:37 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Iekomenteeshu par teemu-Lauvas ir visdaasnaakaa, deviigaakaa un izsheerdiigaakaa horoskopa ziime, taa kaa nevajag:-D:-D
04.03.2016 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits