darba pārrunas

 
Reitings 73
Reģ: 08.10.2014
Sveikas!

Šodien uzzināju ka esmu stāvoklī. Bet pēc apmēram divām nedēļām ir iespēja tikt darbā, un tagad domāju vai par grūtniecību teikt pārrunās vai nē. Ja pateikšu tad visdrīzāk nepaņems darbā. Bet darbu vajag.
28.02.2016 17:30 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Māku, bet mazliet riebjas lasīt, ko raksta sievišķi bez jebkādas gramatikas.
Varētu padomāt, ka ar visiem saviem radiniekiem dzīvo trīsistabu dzīvoklī un pieņemts staigāt ar plikiem vēderiem, ja jau tik grūti noslēpt.

it kaa es vieniigaa , kas rakstiitu ik pa laikam bez garumziimeem (t) reaali kaitina , kad piekasaas kaut kaadiem siikumiem . Rakstu citreiz arii ar garumziimeem un gramatiski pareizi tad , kad esmu pie datora , nevis rakstu no Ipada vai Iphona . Tas taa |-)
Vareetu padomaat , ka tu dziivo aarzemees vai tev ar vecaakiem ir sliktas attieciibas , ka nespeej iedomaaties , ka paaris reizes nedeelaa tomeer iebrauc pie vieniem vai otriem vecaakiem . Un sajeegt jau laikam ir gruuti , ka gruutnieciiba var buut arii vasaraa , kad plaanajaas dreebiitees ir gruuti nosleept to "riepinu" . Viss skaidrs ar tevi .
28.02.2016 20:55 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Ja darbu vajag, nesaki. Uzsākt darbu grūtniecības laikā - tās ir tavas tiesības, tev galīgi nav jājūtas ne par ko vainīgai.
28.02.2016 20:55 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Un ja par slēpšanu runa, parasti jau ar pirmo bērnu var noslēpt 4 mēnešus mierīgi, bieži vien arī ilgāk.
28.02.2016 20:57 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
kaa kura , neviena nezin kaada kjermena uzbuuve ir autorei . No savas pieredzes saku , ka man tas nebija izdevies , jo tajaas 8 nedeelaas no bikseem vajadzeeja atteikties , poga netaisiijaas ciet un pazuda viduklis .
28.02.2016 21:01 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Man arī ļoti smalka miesasbūve un bērniņš bija diezgan uz āru nogūlies pēc ārstes teiktā. Arī bikses palika par šauru diezgan ātri, bet esmu pārliecināta, ka apkārtējiem ir sava dzīve un savas problēmas un viņi tak neievēro, ka esmu par pāris kg pieņēmusies. 8-)
28.02.2016 21:06 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ja vajag naudu - nesaki. Es pati nemu slimibas lapu 6. menesi, jo vnk negribeju stradat,lai gan energija bij, tik ne darbam. Darba biju igna.
28.02.2016 21:06 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
kaa kura , neviena nezin kaada kjermena uzbuuve ir autorei . No savas pieredzes saku , ka man tas nebija izdevies , jo tajaas 8 nedeelaas no bikseem vajadzeeja atteikties , poga netaisiijaas ciet un pazuda viduklis .


Es arī esmu tieva un smalka, un man arī ap to laiku bikšu poga netaisījās ciet, jo vēders bija sapūties, bet diez vai kāds domāja, ka esmu stāvoklī, drīzāk ka par daudz bulciņas ēdusi pēdējā laikā. :-D

To par 4 mēnešiem teicu tā aptuveni, vadoties no savas un sev pazīstamu sieviešu pieredzes, protams, ka tas var būt katrai savādāk. :-) Bet, visticamāk, autorei nebūs jāsatraucas par to, ka grūtniecība jau pašā sākumā tiks pamanīta.
28.02.2016 21:17 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
luizelza, piedod, bet tomēr esi dīvaina. Un ne tāpēc, ka Tev vēderiņš ātrāk parādījās, bet tāpēc, ka tik pārliecināti saki, ka visām tā ir. Pirms 3 mēnešu sliekšņa pavisam notiekti neviens nevarēja man pateikt, ka esmu stāvoklī. Un nē, arī saviem vecākiem es to neteicu un darbā ne tik. Ne tāpēc, ka man ir sliktas attiecības, bet tāpēc, ka negribēju pēc nedēļas nākt un teikt, sorry, tomēr ne. Un īšti lielīties arī negribējās. Šobrīd man ir 6.mēneša sākums un esmu pieņēmusies par aptuveni 3-4kg, sākumā bija stipra toksikoze un es tieši zaudēju svaru. Ikdienā apspīlētas drēbes nenēsāju, turklāt ziemā lielākoties plats džemperis. Neviens pilnīgi neko nejautāja, kamēr pati nepateicu darbā ap 4to mēnesi.
Autores vietā neko neteiktu. Bet slimības lapu nav izdevīgi ņemt, ja iepriekš nav strādāts, jo, cik dzirdēts, tad šo laiku ņem ārā no māmiņalgas aprēķina (t.b., slimības lapu neskaitīs pie vidējā atalgojuma). Bet šo labāk noskaidrot.
28.02.2016 21:19 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
es neteicu , ka visaam taa ir , tikai pieveersu uzmaniibu tam , ka ne visas taa triic par to sleepshanas faktu .
Man nav nosleepumu no vecaakiem un ar mammu esmu atklaata , ja vina zinaaja , ka censhamies tikt pie beebiisha , tad kaapeec man nepateikt vinai , ka paliku staavokli ? Un man arii bija gadiijies taa , ka peec taam 9 nedeelaam bija jaapasaka , ka tomeer nee :-/ bet tas nenoziimee , ka tagad censtos sleept vai mainiitu savas domas . SLikts var notikt arii peec tiem 3 meeneshiem . 3 meeneshu laiks nav garantija tam , ka 3 meeneshos un 1 nedeelaa nenotiks MA vai nenoies uudeni paaraak aatri gr viduu .
28.02.2016 21:28 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Rakstu citreiz arii ar garumziimeem un gramatiski pareizi tad , kad esmu pie datora , nevis rakstu no Ipada vai Iphona . Tas taa


Kāpēc cilvēki tā saka - es rakstu no sava Iphona. Kāpēc citi nesaka- es rakstu no sava Samsunga vai sava LG? Kā mani kaitina kad tik stulbi saka. Ko tieši tu mēģini pateikt, ka tev ir Iphone un Ipod? wooow!

Vareetu padomaat , ka tu dziivo aarzemees vai tev ar vecaakiem ir sliktas attieciibas , ka nespeej iedomaaties , ka paaris reizes nedeelaa tomeer iebrauc pie vieniem vai otriem vecaakiem .


Es ārzemēs nedzīvoju un attiecības man arī nav sliktas ne ar maniem ne drauga vecākiem, bet es pāris reizes nedēļā nevaru pie viņiem iebraukt, jo man ir darbs, dzīvoju 80 km attālumā un ciemojos vidēji reizi mēnesī. Runā tā itkā būtu taču normāli pēc darba testies pie vecākiem paklačoties :D
28.02.2016 21:37 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
No datora rakstot tu parasti neliec atstarpi gan pirms gan pēc pieturzīmes, bet tikai no Iphone tā dari?
28.02.2016 21:39 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Pirmajās grūtniecības nedēļās/mēnešos nu tiešām neredz grūtnieces puncīti. Jo reāli pēc izmēra ne mazulis ir liels, ne arī pati dzemde. Lielākajai daļai sieviešu tas tiešām ir vienkārši sapūties vēders (kas ir grūtniecībad simptoms). Ņemot vērā, ka vēders aug pamazām, no malas var izskatīties pēc parastas lēnas pieņemšanās svarā; un noslēpt var tiešām diezgan ilgi. Es tikai 7/8 mēnesī beidzot sāku izskatīties pēc grūtnieces.

Par autores jautājumu - drošāk būtu neteikt. Parasti jau apģērbu veikalos ir bieža darbinieku rotācija, un gan jau nebūs problēmu atrast jaunu darbinieku līdz brīdim, kad ej dekrētā. Ātrāk par 12. nedēļām noteikti nesaki; pirmais trimestris ir visriskantākais. Citādi gan var sanākt, ja tevi mocīs izteikti nelabumi. Centies labi sadraudzēties ar kolektīvu un priekšniecību; būs sava veida priešrocība.
28.02.2016 21:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee iedzer balderjaanus , kaads tev vispaar ar to sakars ? komentaars vispaar nebija tev veltiis vai tu visu , ko raksta uztver taa , it kaa rakstiitu par tevi ? (t):'-(
28.02.2016 21:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lielākajai daļai sieviešu tas tiešām ir vienkārši sapūties vēders
bet tas sapuuties veeders jau arii nodod to , ka esi staavoklii , ja ieprieksh taadi sapuutushies punchi nebija bijushi . Turklaat pat , ja saliidzina to , kaa "uzpuushas " , tad vismaz man taa "riepina" bija gruutniechtipa , nevis , ka bulcinas un kaapostus saeedos .
28.02.2016 21:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tas nekas, ka nebija veltīts man. Pamanīju, ka raksti pilnīgas muļķības nespēju paklusēt. :-D
28.02.2016 21:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
luizelza tak atlsābsti. Labi tev visi uzreiz pamanīja, ka esi stāvoklī jo staigāji pliku vēderu kā jau sapratām :-D vai arī nenēsā platākas drēbes. Pārsvarā pamana to daudz vēlāk. Punkts!
28.02.2016 21:57 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tas nekas, ka nebija veltīts man. Pamanīju, ka raksti pilnīgas muļķības nespēju paklusēt.

kas tieshi ir pilnigas mulkjibas ? Neko mulkigu nepateicu , vienkarsi piekriti , tevi kaitina , kad viedoklis krasi atshkiras no vairaakuma , kuras iedomaajushaas savaas galvinaas , ka notiek tieshi taa un ne savaadaak :-P balderjaani gaida plauktinaa ;)
28.02.2016 21:59 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee tu jau esi uzvilkusies par ne tev adreseetu komentaaru ;-) ej siekalinu palaid par savu Justu labaak :-P
28.02.2016 22:00 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Jo cilvēki paskatās uz tavu vēderu un saka - ''Tev taču nekad nav bijis sapūties vēders, značit Tu esi stāvoklī.'' :-D
28.02.2016 22:11 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
MazaisBumbiš un nevienam no radiem , kursh zin , ka ilgi censhaas tikt pe beebja nav aizdomas , ka peekshni pastaaviigi staigaa ar "sapuutushos veederu" ? taadi naivie radini zin :D
28.02.2016 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits