Draugs un kafijas "randiņš" ar citu

 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Labvakar!
Atzīšos, ka šobrīd mani nomāc PMS, tāpēc vēlos uzklausīt jūsu viedokļus un saprast kā pareizi rīkoties pirms šaut zibeņus!
Mans draugs ir ārzemnieks. Nesen viens viņa draugs uzziņoja, ka pilsētā, kurā dzīvojam esot kāda meitene, kas arī nāk no viņa valsts, un tieši no viņa pilsētas. Tagad viņš ir sadabūjis šīs meitenes kontaktinformāciju un plāno ar viņu dzert kafiju nākamnedēļ, un jautāja vai es to akceptēju un man tā neesot problēma.
Tad nu tagad sāku domāt, par savām attiecībām esmu droša, priecājos par drauga atklātību, saprotu, ka viņam patīk satikties ar cilvēkiem no viņa valsts...bet kaut kā iekšēji neesmu ar šo situāciju apmierināta...
Ko jūs domājat? Kā jūs reaģētu?
25.02.2016 23:14 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Aamen! Man ar viiru veel ir par ko runaat! Nav jameklee kads cits, lai varetu parunaat par celojumiem, music awardiem, politiku un citiem zveriem! Un vinjam pasham savi biznesa draugi ar, kuriem var izrunaat ekonomiku un baletu, ja vajag!


Vot jauztraucas laikam bus tad, kad abi ar viru kluseesim, jo vienkarshi vairs nav par ko runaat, nu nav....

Ja viņš runātu citā valodā, kurā tu nerunā, tu būtu spējīga saprast viņa vēlmi sarunāties ar kādu dzimtajā valodā, ne tikai skype vai pa telefonu?
26.02.2016 20:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ja viņš runātu citā valodā, kurā tu nerunā, tu būtu spējīga saprast viņa vēlmi sarunāties ar kādu dzimtajā valodā, ne tikai skype vai pa telefonu?



Vinsjh runaa citaa valodaa, vinjs nav tirs latvietis. Un, jaa vinjam sheit dzivo draugi, kurus es pazistu, arii sievietes.
26.02.2016 20:42 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vinsjh runaa citaa valodaa, vinjs nav tirs latvietis. Un, jaa vinjam sheit dzivo draugi, kurus es pazistu, arii sievietes.

Autore vēl nav atbildējusi, no kurienes tas puisis ir, bet iespējams, ka citu cilvēku, ar ko runāt savā valodā, viņam tur nav. Tādēļ uzskatu viņa vēlmi par normālu.
26.02.2016 20:52 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Story- Nu tur apmēram skaidrs. Tu nokolīji "čurku" jo vini tak ir izskerdigaki par nabaga latviešu baleliniem un atlauj "inistrancēm" sevi slaukt kā bankomātu, kamēr savos 45 var palepoties ka ir dabujis jaunu, izskatigu skukeniti no citas valsts un kulturas, tadel ari ta rupejas. Bet tu cik saprotu vel esi loti jauna, studente. Iedomajies ka tu aizej divata ar savu kolegi kas izskatas sadi, iedzert kafiju. Nu logiski ka tu klausisies ko vins saka, bet domasi ka noskupstit vinu un pavedinat kad brauksiem leja ar liftu un citas nekitras domas.

26.02.2016 20:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tādēļ uzskatu viņa vēlmi par normālu.


veelme ir normaala, bet pieklaajibas peec vareja piedavat satikties visiem kopaa, vismaz pirmajaa reizeee...
26.02.2016 20:55 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Elmo, man taadi saldie nepatiik :)


Tu nokolīji "čurku" jo vini tak ir izskerdigaki par nabaga latviešu baleliniem un atlauj "inistrancēm" sevi slaukt kā bankomātu, kamēr savos 45 var palepoties ka ir dabujis jaunu, izskatigu skukeniti no citas valsts un kulturas, tadel ari ta rupejas.


Nu nav man churka nav, pus latvietis vien ir :D Un neesmu es veel tik jauna, tas, ka muzhiga studente, nenosaka vecumu :)
26.02.2016 20:58 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nebiju domājusi, ka kādreiz sacīšu savus vārdus, taču:
pilnībā piekrītu Cataleyai.

Laikam mūsu līdzšinējā nesaskaņotībā vainojams apstāklis, ka parasti šī forumiete iesaistās vien augstās modes batālijās, kurās es, kam ačeles mirdz, stiepjot no veikala laukā mākslinieciski nevīžīgus zemā vidusslāņa kankariņus, esmu balta lapa.

Labi, ka esmu tik vaļīga savos reliģiski ētiskajos ieskatos, ka varu atļauties neignorēt stimulējošu intelektuālo interešu līdzību, vēlmi iesaistīties spraigos disputos (dzīve parāda, ka vīrieši tādus spēj piedāvāt salīdzinoši biežāk) un, galu galā, ziedošu dvēseļu radniecību. Attiecības tas ne reizi nav patraucējis vai darījis slābanākas.
26.02.2016 21:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
šādus, nevis savus
26.02.2016 21:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
veelme ir normaala, bet pieklaajibas peec vareja piedavat satikties visiem kopaa, vismaz pirmajaa reizeee...

Teorētiski pirmajā reizē varētu tikties kopā (pirms tam autorei ieteicu uzaicināt pie sevis, kopā pagatavot tās valsts ēdienu), bet tad tas puisis nevarēs sarunāties savā valodā.
26.02.2016 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
Attiecības tas ne reizi nav patraucējis vai darījis slābanākas.

vai arī slābanāku :D
26.02.2016 21:06 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Story- Bet atzīsti ka tu met acis uz jaunākiem čaliem vai ne? ;-) Tomēr iedomājies ka tu vari būt dominante un pilnībā visu kontrolēt un iemēgināt ko "svaigu" :-)
26.02.2016 21:11 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Teorētiski pirmajā reizē varētu tikties kopā (pirms tam autorei ieteicu uzaicināt pie sevis, kopā pagatavot tās valsts ēdienu), bet tad tas puisis nevarēs sarunāties savā valodā.


Man bija lidziga situacija, kad satikaam sievieti no vira valsts, vinji saka runaat savaa valodaa un es teicu, lai turpina runaat, mani tas galiigi netrauceeja...


- Bet atzīsti ka tu met acis uz jaunākiem čaliem vai ne? Tomēr iedomājies ka tu vari būt dominante un pilnībā visu kontrolēt un iemēgināt ko "svaigu"


Neticesi, man nekad nav bijis jaunaaks. Nekad. Vienmer ir bijushi vismaz 5 gadus vecaaki :) Arii, ja sodien naktos mest acis uz citu virieti, noteikti mekleetu vecaku. Nepatik man kontroleet, nepatik iemeginaat ko svaigu, esmu garlaiciiga :) Patik jaunas sajutas ar savu viiru :)
26.02.2016 21:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neesmu greizsirdīgs cilvēks un varbūt arī neko neteiktu, bet vilktu uz zoba gan :D Pati esmu agrāk tā tikusies ar citiem, esot attiecībās, bet kļūstot vecākai, no tādām lietām atsakos, jo vienkārši neredzu vairs tam jēgu. Esmu arī piedzīvojusi kontrolēšanu tai ziņā. Teiksim tā - ar tādu cilvēku par šādu izgājienu (tikai ideju vien) es būtu pamesta uz līdzenas vietas un nosaukta par kuci. Šobrīd par laimi mani neviens nekontrolē, bet es pati justos nelāgi iet ar citu puisi uz kafejnīcu - vienkārši negribas radīt nekādas neērtas situācijas.
26.02.2016 21:24 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Inga88 šajā tēmā nolika visu pa plauktiņiem. Pazīstu savu draugu un tā ir vienkārši vēlme pēc kontakta ar "savējo".
Katrā ziņā scēnu nerīkošu, lai droši tiekās ar ko vien vēlās, bet nu tāpat arī darīšu es :-)
Paldies par jūsu viedokļiem!
26.02.2016 21:25 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ja es ilgstoši dzīvotu citā valstī, arī tikai priecātos par iespēju papļāpāt ar "savējo". Tādā ziņā dzimumam nebūtu atšķirības.

Par draudzību, savukārt... man kaut kā nav izdevies. Agrāk vai vēlāk tik un tā parādās stiprākas simpātijas/vēlmes/jūtas no vienas vai otras puses. Bet varbūt es nemāku draudzēties. :-P
26.02.2016 21:27 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Es arī nedzīvoju Latvijā, bet godīgi sakot, nav tā, ka man pietrūkst sarunas latviešu valodā.
Ja uznāk, piezvanu mammai vai draudzenēm, un lieta atrisināta. Protams, katrs cilvēks ir citādāks un, protams, arī kultūras mums tomēr ir dažādas.
26.02.2016 21:30 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Manējais ar bija greizsirdīgs, kad ārzemēs esot pavadīju laiku ar puisi no Latvijas. Pēc šķiršanās par to nu tāāāādus epitetus klausījos par to, kaut arī neko tādu, par ko mani apvainoja, darījusi nebiju.
Domāju, ka par šīm lietām viedokļiem vajadzētu saskanēt.
Es principā neredzu tajā lielu problēmu - nu ja satiekās, tad satiekās - so what...
26.02.2016 21:41 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Story- Ahh, cik tu neinteresanta (t)
26.02.2016 21:41 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Cataleya, Cik saprotu Tev ir tikai attiecības, bet nav ģimenes dzīves, ne bērni, nekā, pat nav kopīgs kāmis mājās ar tavu vīrieti :) . Un, diemžēl, tādēļ Tev nesaprast sievietes, kurām ir ģimenes. Tāds oficiāls jēdziens ģimenei nav, bet ļaujos minēt, ka precētās un vēl neprecētās piekritīs man, ka ģimenes dzīvē paziņas un draugi ir kopēji. Vismaz pirmās reizes ar jaunajiem paziņām notiktu kopā, lai visas puses justos laimīgas un sievietes sapratsu, ka dalīt viņām nav ko, vienīgais kopīgas runas par valsts vēsturi, virtuvi, atmiņām, kopējiem paziņām..... :) Kad ir ģimene, reti kura sieviete grib doties ar visādiem miljonāriem un juristiņiem apspriest Krievijas ekonomiku. :-D Tomēr intereses mazliet pamainās un tādi "randiņi" notiek ģimeņu lokā!
26.02.2016 22:11 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Vismaz pirmās reizes ar jaunajiem paziņām notiktu kopā


-"Sveika, mani sauc ... "
-"Pagaidi, atliekam iepazīšanos līdz rītdienai, nav vīrs šobrīd blakus" :D

sievietes sapratsu, ka dalīt viņām nav ko


Tātad pāri iepazīstas tikai ar pāriem? Nabaga vientuļie cilvēki nolemti draudzēties tikai ar citiem vientuļajiem :( :D

Lai vai kā, šī ir viena no diskusijām, kur masveidā ir savdabīgi (lai neteiktu vairāk) viedokļi, kas izbrīna, cik sievietes ir nedrošas par sevi, savām attiecībām un lomu tajās :) Bet katram jau savs. Citai normāli dzīvot uz bijušā vīra rēķina un turpināt izdabāt viņa mātei, citai atkal nē, skat, cik dažādas esam - katra ar saviem putniem (citai gan putni lielāki) :D
26.02.2016 22:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits