Draugs un kafijas "randiņš" ar citu

 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Labvakar!
Atzīšos, ka šobrīd mani nomāc PMS, tāpēc vēlos uzklausīt jūsu viedokļus un saprast kā pareizi rīkoties pirms šaut zibeņus!
Mans draugs ir ārzemnieks. Nesen viens viņa draugs uzziņoja, ka pilsētā, kurā dzīvojam esot kāda meitene, kas arī nāk no viņa valsts, un tieši no viņa pilsētas. Tagad viņš ir sadabūjis šīs meitenes kontaktinformāciju un plāno ar viņu dzert kafiju nākamnedēļ, un jautāja vai es to akceptēju un man tā neesot problēma.
Tad nu tagad sāku domāt, par savām attiecībām esmu droša, priecājos par drauga atklātību, saprotu, ka viņam patīk satikties ar cilvēkiem no viņa valsts...bet kaut kā iekšēji neesmu ar šo situāciju apmierināta...
Ko jūs domājat? Kā jūs reaģētu?
25.02.2016 23:14 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Neons , un tu pareizi lasit vairs neproti, lai redzetu, ka mans komentars ir tikai un vienigi par temu t.i. viriesu kafijosanu ar svesu sievieti un no ta izrietosajam sekam?
26.02.2016 18:49 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Sajaa gadijumaa man veel patiik arii tas,ka viirs paprasa sievas domas,pirms iet uz to tiksanos!.Cik daudz ir taadu gadijumu ,ka viirs jau taapat ir bijis uz to kafiju, un neko maajaas nestaasta,jo zin,ka buus skandaals ,no musas iztaisiits zilonis!
Sievietes,kuras loti uzmana savus viirus ,ir loti greizsirdiigas nav pilniibaa drosas par savaam otraam pusiiteem.
26.02.2016 18:50 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Domāju, ka es neiebilstu. Ja gribēs krāpt, atradīs ar ko tāpat! Un es lieliski saprotu Tavu draugu, jo pati esmu pilsētā, kurā, cik zinu, ir tikai vēl 1 latviešu pāris, tāpēc, ja uzzinātu, ka te ir vēl kāds, kaut vai vīrietis, tad es noteikti izmantotu izdevību aprunāties latviski un man būtu ļoti žēl, ja mans vīrietis pret to iebilstu. Lai arī nedzīvoju tik atšķirīgā vidē, kāda ir Latvijā, tomēr sava valoda ir sava valoda un man ikdienā nav neviena ar ko latviski aprunāties par lietām, kas notiek Latvijā, par to, kas aktuāls tikai latviešiem. Ja izveidotos kontakts, tad noteikti iepazīstinātu abus.
26.02.2016 18:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons , un tu pareizi lasit vairs neproti, lai redzetu, ka mans komentars ir tikai un vienigi par temu t.i. viriesu kafijosanu ar svesu sievieti un no ta izrietosajam sekam?

Un vai tad es nerunāju tieši par tām pašām sekām un to pašu kafijošanu? :-/
26.02.2016 18:54 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Cataleya,

Mans virs var satikties ar ko grib, esmu to 10001 reizi te atkartojusi, ari esmu atkartojusi, ka neraudatu meneshiem, ja mani pamestu, nokraptu vai izmestu no maajaam. vinam
Ir sievietes- koleges ar kuram dzer kafiju, kuras es pazistu. Bet zinot sevi man vismaz1 x ir jaaredz ar ko mans virs iet dzert kafijas un est kuukas. Ja juutu, ka sievietei tiesham gribas ar manu viiru parunaat par valsts veesturi- ludzu, tiekaties kaut katru pirmdienu un runaajat.

Es esmu prom pietiekoshi ilgi, mans virs arii un kaut kaa mums peec jaunaam "draudziibaam" nav baigaas alkas... Mums ir musu vecie draugi, kolegi un pazinjas, tadelj bispar shads variants par kaut kadu mistisku draudzeni ir izslegts. Arii no manas puses- nu neinteresee man jaunas draudzibas, man ir mani dazi draugi ar kuriem varu parunat, gandriz, jebkuraa laikaa un speciali tikties ar virieti no manas valsts, lai parunatos?? Nee... Tas nav man... Priecajos, ka ari manam viram ir tada pati domashana :)

Cilvekam ir jabut brivam un jatiekas ar ko grib, bet ir otra lieta - nedarit nepatikami savam partnerim.
26.02.2016 18:55 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Cataleya, un tev jau butu jazin- ka labi viriesi ir musdienas retums!
Un ir sievietes, kuras gatavas uz visu, lai tadu sev pie saniem dabutu!


Uzticeshanas ir laba lieta, bet tomer jabut uzmanigai ;)
26.02.2016 18:56 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kumu,

Nedomaju, ka japiesauc slimigi greizsirdigas sievietes, vienkarsi iedomajos, ko mans "gandriz 40 gadi" virietis ar stabiliem draugiem, kolegiem, partneriem mekleetu satiekoties ar citu sievieti!??
Nu kam vinam tas??? Parunat par to cik ara smuki saule spid? :D
26.02.2016 19:02 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un ja tā sieviete ir sena draudzene, bet nav kopīga? Es īsti neizprotu to nostāju...
26.02.2016 19:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ka ari , vai tiesam neienak prata, ka jo vairak virietim bus iespeju komunicet ar svesam sievietem, jo vairak vins varetu novertet to, kura vinam ir majas?


Parasti harmoniskās attiecībās vīrietim nav slāpes komunicēt ar svešām sievietēm.. manuprāt :)
26.02.2016 19:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vienkarsi iedomajos, ko mans "gandriz 40 gadi" virietis ar stabiliem draugiem, kolegiem, partneriem mekleetu satiekoties ar citu sievieti!??
Nu kam vinam tas??? Parunat par to cik ara smuki saule spid?


Līdzīgi padomāju :D
26.02.2016 19:14 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
cormeum, cik tālu šī nekomunicēšanas ieraža islāmā iet? Es domāju tieši vidējam musulmanim, nevis fanātiķiem. Piemēram, pusdienas (nosacītā) divatā ar kursabiedreni ir pieņemamas? Neokšķerēju, vienkārši interesanti.

Man pašai ideja par noslēgto divtulību šķiet vienlaikus valdzinoša un ierobežojoša. Liekas kaut kā absurdi izslēgt kontaktu ar pusi no sabiedrības, tikai dzimuma noteiktu ierobežojumu dēļ. Man patīk iedvesmoties no cilvēkiem, tāpēc šādas kafij/ vīna sarunas, arī attiecībās esot, man ir vajadzīgas. Vēlme flirtēt rodas vien tad, ja attiecībās kaut kas nav kārtībā.
26.02.2016 19:15 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Un ja tā sieviete ir sena draudzene, bet nav kopīga? Es īsti neizprotu to nostāju...


Man labākie draugi ir vīrieši. Ir gadījies, ka kāda mēģina pierunāt mani izstumt no draugu loka. Tas nekad nav izdevies, toties ir sanācis mēģināt tās attiecības glābt, skaidrojot, ka sieviete ir vienkārši nedroša pati par sevi, tāpēc greizsirdīga. Esmu pašām draudzenēm arī teikusi, ka biju viņam blakus jau pirms viņas, ja mēs kaut ko būtu gribējuši, būtu veidojuši. Parasti pretī ir teksts, ka tagad es esmu viņa sieviete, labākais draugs, citām nav vietas. Nu, es nekur neesmu pazudusi, viņas gan mainās. Laikam tādas nav ilgi izturamas.
26.02.2016 19:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Musulmaņi ir tik dažādi.. :)
Piemēram, mans draugs nestrādā kopā ar sievietēm.. tā nu sanācis - pusdienas atkrīt. Ir čomenes jau no senākiem laikiem, bet mēs randiņus organizējam kopā :) Galu galā mums, meitenēm, ir kopā pat interesantāk :D

Draugu, radu lokā ir diezgan līdzīgi.. vīrieši daudz strādā, tāpēc brīvo laiku velta pēc iespējas vairāk ģimenei :)
26.02.2016 19:21 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man nebūtu iebildumu. Es uzksatu, ka pārlieku liela greizsirdība, un vispār greizstirdība, nenāk par labu attiecībām. Ja ir reāls pamats greisirdībai, tad attiecībās jau pašā pamatā viss ir nepareizi un tur nav prātīgas nākotnes.
Manuprāt, attiecības esošiem cilvēkiem ir veselīgas un vēlams kontakts ar citiem pretējā dzimuma pārstāvjiem. Un jo kvalitatīvāks, jo labāk. Ir vajadzīgi svešie taureņi, emociju, enerģijas apmaiņa, simpātiju izjušana. Ir vajadzīgas mazas, mirkļa iemīlēšanās, flirts, sajušanās iekārojamai, seksīgai vai seksīgam. Vienvārdsakot - sajūtas, ko raisa pretējais dzimums. Veselīgās un kvalitatīvās divu cilvēku attiecībās visas šīs no ārpuses nākošās sajūtas palīdz saglabāt iemīlēšanās sajūtu savā starpā, piedod krāsas attiecībām. Un ja abi nav pilnīgi duraki un mīl viens otru, tad tas viņu savienību tikai spēcina.
26.02.2016 19:30 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Bet šajā gadījumā, es domāju, ka tā ir tikai vēlme pēc kontakta ar "savējo".
26.02.2016 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
Nu, es nekur neesmu pazudusi, viņas gan mainās.


Ir liela starpība, vai šī draudzība pastāv jau sen un pirms attiecībām, vai tiek meklētas jaunas iepazīšanās/jaunas draudzības attiecību laikā.
manuprāt, daudzas aizdomātos, ja vīrietis esot attiecībās pēkšņi paziņotu, ka meklē sev jaunu draugu=sievieti.
26.02.2016 19:33 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Ir liela starpība, vai šī draudzība pastāv jau sen un pirms attiecībām, vai tiek meklētas jaunas iepazīšanās/jaunas draudzības attiecību laikā.
manuprāt, daudzas aizdomātos, ja vīrietis esot attiecībās pēkšņi paziņotu, ka meklē sev jaunu draugu=sievieti.


Nav jau jāmeklē, cilvēki iepazīstas visur, būtu muļķīgi kādu sūtīt ārā no savas dzīves tikai tāpēc, ka "nepareizais dzimums" un sieviete mājās cieš no kompleksiem.
26.02.2016 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
nav jāsūta ārā :D parasti nopietnās attiecībās tādi jauniegūtie draugi kļūst par ģimenes draugiem :) bet ja jauniegūtā draudzene tomēr kādu iemeslu dēļ nevēlas draudzēties arī ar vīrieša otro pusīti, tad tas var likt aizdomāties..
26.02.2016 19:42 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
nav jāsūta ārā parasti nopietnās attiecībās tādi jauniegūtie draugi kļūst par ģimenes draugiem bet ja jauniegūtā draudzene tomēr kādu iemeslu dēļ nevēlas draudzēties arī ar vīrieša otro pusīti, tad tas var likt aizdomāties..


Kļūst par ģimenes draugiem, ja mīļotā sieviete ir normāla un intereses kaut cik sakrīt. Ja nē, tad tas nesanāks, par spīti tam, ka tur nekā slikta apakšā nav. :)
26.02.2016 19:48 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nee nu reaali prieksh kam jatiekas ar to meiteni?? Vinjam nav veco draugu no savas valsts un pilsetas? Par ko tad tadu vinji taisas runat? Kaa attiistiijusies dzimtaa pilseeta gadu laikaa? Mulkiibas!

Redz kā notiek, kad mamma uzskatīja, ka vairāk par siekalošanos gar ēdienu bērnībā nevarēji - izaugi kā par sevi nepārliecināta sieviete ar zemu pašnovērtējumu... :-|
26.02.2016 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)